تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

5/5 - (17 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله قرار است درباره موضوع معرفی قطعه المنت لباسشویی ، خرابی ها و نشانه های خرابی المنت لباسشویی و در آخر به هزینه تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره کنیم. اگر با مشکل ارور TE1/E6 بر روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ مواجه شدید، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. اما برای حل و رفع این ارور بهتر است از یک تکنسین ماهر و مجرب کمک بگیرید.
مجموعه صفاهان سرویس می تواند به شما عزیزان بهترین خدمات را جهت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان ارائه کند.

المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

المنت ماشین لباسشویی سامسونگ یک قطعه الکتریکی است که در داخل ماشین لباسشویی قرار دارد و برای گرم کردن آب استفاده می‌ شود. این المنت به عنوان یک منبع حرارتی عمل می‌کند و با تولید حرارت، آب را به دمای مورد نیاز برای شستشوی لباس‌ ها می‌ رساند. کاربرد المنت ماشین لباسشویی سامسونگ در فرآیند شستشوی لباس ‌ها بسیار مهم است. با استفاده از المنت، ماشین لباسشویی قادر است آب را به دمای مورد نیاز برای شستشوی لباس‌ها گرم کند.

این دما معمولاً بین 30-90 درجه سانتیگراد است و می‌ تواند توسط کاربر تنظیم شود. دمای مناسب آب بستگی به نوع پارچه‌ ها و درجه کثیفی آنها دارد. استفاده از المنت در ماشین لباسشویی دارای مزایا و کاربردهای متعددی است. این المنت به طور مستقیم بر روی آب اثر می‌ گذارد و آن را به دمای مورد نیاز برای شستشوی لباس‌ ها می‌ رساند. این باعث می‌ شود که لباس ‌ها به طور کامل تمیز شوند و لکه ‌ها و کثیفی ‌ها از روی آنها برداشته شود.

علاوه بر این، استفاده از المنت در ماشین لباسشویی می‌ تواند به صرفه جویی در فرآیند شستشوی لباس‌ کمک کند. هنگام مشاهده خرابی در المنت می توانید از مجموعه صفاهان سرویس جهت تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ خود کمک بگیرید.

خرابی های المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی های المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

المنت در ماشین لباسشویی سامسونگ برای گرم کردن آب یا خشک کردن لباس‌ ها استفاده می ‌شود. برخی از خرابی ‌های ممکن در المنت ماشین لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

 • خرابی کامل المنت ماشین لباسشویی سامسونگ: در صورتی که المنت کاملاً خراب شده باشد، دیگر قادر به گرم کردن آب داخل محفظه لباس ها نیست و لازم است آن را تعویض کنید.
 • خرابی اتصالات المنت لباسشویی سامسونگ: اتصالات المنت ممکن است که به دلیل خرابی و یا استفاده غیر صحیح، مشکل داشته باشند. در پیشگیری از چنین خرابی‌ هایی، از استفاده صحیح و مطابق دستورالعمل تولید کننده استفاده کنید.
 • شکستگی داخلی المنت ماشین لباسشویی سامسونگ: المنت ممکن است که به دلیل‌ هایی همچون تنش و یا شدت جریان الکتریکی، دچار ترک شود. در این صورت، باید المنت را تعویض کنید.

لطفا توجه داشته باشید که تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ باید توسط یک تکنسین ماهر و مجرب انجام شود. همچنین، بهتر است قبل از هر تعمیر، دفترچه راهنمای استفاده از محصول را مطالعه کنید. در صورت خرابی المنت نمی توان آن را تعمیر کرد و حتما باید جهت تعویض آن اقدام نمایید.

نشانه های خرابی المنت لباسشویی سامسونگ

نشانه‌ هایی که ممکن است به خرابی المنت (عنصر گرمایشی) ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره کنند عبارتند از:

 • عدم گرم شدن آب ماشین لباسشویی سامسونگ: اگر ماشین لباسشویی شما آب را به درستی گرم نمی‌ کند و لباس‌ ها در آب سرد شسته می ‌شوند، ممکن است عنصر گرمایشی یا همان المنت خراب یا کار نکند.
 • برق‌ داشتن بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ: در صورتی که بدنه لباسشویی سامسونگ برق دارد، ممکن است المنت خراب شده باشد.
 • عملکرد نامناسب ماشین لباسشویی سامسونگ: اگر ماشین لباسشویی برای شستن و خشک کردن لباس ‌ها عملکرد نامناسبی داشته باشد، می‌ تواند نشانه خرابی المنت باشد. به عنوان مثال، اگر لباس ‌ها کاملاً خشک نمی ‌شوند یا درست شسته نمی ‌شوند، المنت خرابی دارد.
 • ظاهر شدن کد خطا در ماشین لباسشویی سامسونگ: در برخی از ماشین لباسشویی ‌های سامسونگ، هنگام خرابی المنت، خطای خاصی (خطای TE1/E6) روی نمایشگر نمایش داده می ‌شود. این خطا ممکن است علت خرابی المنت را نشان دهد.

در صورت مشاهده هرکدام از این نشانه ‌ها، توصیه می ‌شود با تعمیرکار مجرب یا مرکز خدمات صفاهان سرویس تماس بگیرید تا علت خرابی المنت را بررسی کرده و تعمیرات لازم را انجام دهند. در صورت برخورد با این نشانه ها حتما باید جهت تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ خود اقدام نمایید.

نحوه تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

نحوه تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

تعویض المنت در ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی از جمله خرابی، عدم عملکرد صحیح یا نیاز به تعویض برای بهبود عملکرد صورت گیرد. در زیر نحوه تعویض المنت لباسشویی سامسونگ را توضیح می‌دهیم:

 • قطع برق و رعایت اصول ایمنی: قبل از هر کاری، اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی از برق جدا شده است. برای اطمینان از ایمنی، می ‌توانید فیوز یا قطع کننده برق را خاموش کنید.
 • جدا سازی جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ: جاپودری را کامل بیرون بکشید و از محل خود خارج کنید. مواظب باشید خارهای آن نشکند.
 • جدا سازی پنل نمایشی لباسشویی سامسونگ: پنل نمایشی را باز کنید. ابتدا تمامی اتصالات آن را جدا کنید، بعد خود پنل را جدا کنید.
 • باز کردن درب ماشین لباسشویی سامسونگ: پیچ های درب ماشین لباسشویی را باز کنید و آن را جدا کنید.
 • دسترسی به المنت لباسشویی سامسونگ: هنگام برداشتن درب لباسشویی سامسونگ، واشر را جدا کرده تا به المنت لباسشویی دسترسی پیدا کنید.
 • جابه جایی المنت قدیمی با جدید: هنگام دسترسی به المنت لباسشویی سامسونگ، در قدم اول اتصالات را جدا کنید. بعد المنت را جدا کنید و المنت جدید را جایگزین کنید.
 • تست ماشین لباسشویی سامسونگ: لباسشویی سامسونگ را دوباره به برق متصل کنید و یک برنامه شستشوی با آب گرم اجرا کنید و از صحت کارکرد المنت مطمئن شوید.

توجه داشته باشید که تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به دانش فنی دارد. پس بهتر است جهت تعویض این قطعه از یک متخصص ماهر کمک بگیرید. تعمیرکاران ما در مجموعه صفاهان سرویس تخصص بالایی در تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان داشته و می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

هزینه تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعویض المنت لباسشویی سامسونگ ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف قرار بگیرد. برخی از عوامل موثر در هزینه تعویض المنت لباسشویی سامسونگ عبارتند از:

 • عیب یابی سیستم‌ حرارتی ماشین لباسشویی سامسونگ
 • نوع المنت استفاده شده در لباسشویی سامسونگ: هزینه تعویض این قطعه بستگی به نوع المنت مورد نیاز دارد. المنت‌ های ماشین لباسشویی ممکن است به صورت جداگانه یا به صورت یک واحد با سایر قطعات تعویض شوند. هزینه تعویض المنت ممکن است بسته به نوع و مدل ماشین لباسشویی سامسونگ متفاوت باشد.
 • قیمت قطعات یدکی تعویض شده در لباسشویی سامسونگ: قیمت قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ می ‌تواند بسته به نوع و مدل ماشین لباسشویی سامسونگ و همچنین قیمت بازار تغییر کند. قطعات یدکی اصلی معمولاً گرانتر از قطعات یدکی مشابه غیراصلی هستند. بنابراین، هزینه تعویض المنت ممکن است بسته به قیمت قطعات یدکی مورد استفاده متفاوت باشد.
 • هزینه نیروی متخصص: هزینه تعویض المنت ماشین لباسشویی سامسونگ شامل هزینه نیروی کار مورد نیاز برای تعویض المنت است. این هزینه ممکن است بسته به سطح پیچیدگی و دسترسی به المنت مورد نیاز متفاوت باشد.
 • هزینه ایاب ذهاب

کلام آخر…

حتما به یاد داشته باشید که برای تعمیر لوازم خانگی خود از تکنسین ها و متخصصین با تجربه و حرفه ای استفاده کنید. ویژگی‌های تعمیرات لوازم خانگی صفاهان سرویس موارد زیر می باشد:

 • تخصص فنی
 • داشتن تجهیزات و ابزارهای مناسب
 • قابلیت تعمیر انواع لوازم خانگی
 • ارائه خدمات در محل
 • اطمینان و قابل اعتماد
 • قیمت مناسب و طبق تعرفه اتحادیه
 • پاسخگویی سریع
 • محترم بودن و رفتار حرفه ‌ای پرسنل

جهت ارتباط با مجموعه صفاهان سرویس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور SR/BE3/E18 ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر اسنوا در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 58