4.9/5 - (242 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما کدهای خطا یا ارور ارسال می‌کند، بهتر است که با یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید. کدهای خطای زیادی وجود دارد که هرکدام بیانگر ایجاد مشکل در بخشی از سخت افزار یا برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی هستند. معمولا در زمان ارسال کد خطا، چند لحظه بعد از روشن شدن ماشین لباسشویی و با آغاز کار کردن آن، ناگهان ماشین لباسشویی متوقف شده و یک کد خطا روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

ممکن است این امر برای شما بسیار نگران کننده باشد. ولی نگران نباشید، به راحتی با مطالعه این مقاله می توانید بسیاری از این ارورها را رفع کنید و یا در صورت نیاز برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود اقدام کنید. در این بخش شما را با خطاهای رایج در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ آشنا می‌کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

برند سامسونگ یک برند شناخته شده و بسیار معروف است که اشخاص زیادی نیز از لوازم برقی آن استفاده می کنند. هنگامی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما با مشکل مواجه می شود، بهترین کار مراجعه به یک نمایندگی معتبر می باشد. با این کار تکنسنینی که برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما به منزل شما مراجعه می کند کاملا با این دستگاه و برند آشنا خواهد بود.

در نمایندگی تعمیرات لوازم سامسونگ صفاهان سرویس، برای لباسشویی سامسونگ، خدمات متنوعی ارائه می شود. ابتدا تکنسین مربوطه، به عیب یابی دستگاه شما می پردازد. مشکلاتی که ممکن است شما با آن مواجه شده باشید شامل موارد زیر می باشد:

  • سرو صدا و یا لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ
  • روشن نشدن ماشین لباسشویی
  • آبگیری نکردن و یا تخلیه نکردن آب
  • بسته نشدن درب لباسشویی
  • نشت آب از لباسشویی سامسونگ
  • اختلال در برنامه ها
  • و…

رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

دو حالت وجود دارد که شما با مرکز تعمیرات صفاهان سرویس تماس می گیرید. یا روی دستگاه خود اروری مشاهده کرده اید که علت آن را نمی دانید. یا اینکه ماشین لباسشویی سامسونگ با اختلال و مشکلی مواجه شده است که کار کردن با آن را سخت و یا غیرممکن کرده است.

اگر ارور مشاهده کردید، می توانید با استفاده از لیست زیر، معنی آن را بفمید. گاهی با یک کار ساده ارور شما رفع خواهد شد. اما در صورتی که نمی دانید مشکل از چیست و یا می دانید و حل آن از عهده شما خارج است، باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ (صفاهان سرویس) تماس بگیرید.

رایج ترین ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور SUD/SUDs ارور TE2/TE3 ارور TE1/6E
ارور HE2/HE3 ارور FE ارور SR/BE3/18E
ارور 8E ارور BE1/BE2/12E/14E ارور AE/13E
ارور PE/2E/9E1/9E2 ارور EA/EB/8B/3E1/3E2/3E3/3E4 ارور 5E/SE/ND

 ارور SUD/SUDs در لباسشویی سامسونگ

علت: کف بیش از اندازه

راه حل: استفاده از مواد شوینده با کیفیت را همیشه مدنظر داشته باشید. برای رفع ارور لباسشویی را به مدت 7 دقیقه خاموش و سپس دوباره روشن و راه اندازی کنید.

ارور TE2/TE3

علت: خرابی سنسور دمای are wash

راه حل: بررسی المنت ایرواش، تست سنسور دمای ایرواش و چک کردم اتصال کانکتورها می باشد. جهت تست سنسور ها نیاز به ابزار تخصصی می باشد و شما می توانید از تکنسین های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان استفاده نمایید.

ارور TE1/6E در لباسشویی سامسونگ

علت: نرسیدن آب به دمای موردنظر

راه حل: مشکل می تواند در هیتر شستشو، مشکل در اتصال کانکتور، سیستم هیدروستات و سنسور دمای آب باشد.

ارور HE2/HE3

علت: ماشین لباسشویی های مدرن ویژگی ای دارند به اسم سیستم خشک کن با هوای خشک. این ارور مربوط به این مدل ها می باشد. در صورتی که المنت ها و به طور کلی این سیستم دچار مشکل شود با این ارور مواجه می شوید.

ارور FE در لباسشویی سامسونگ

علت: در صورتی که فن خشک کن دچار مشکل شود ارور FE در ماشین لباسشویی

 Samsung مشاهده می گردد. با استفاده از راهنمای دفترچه لباسشویی، بررسی کنید که این فن گیر نکرده باشد. در صورتی که برای بررسی این مورد نیاز به کمک داشتید، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان با همکاران ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور های SR/BE3/18E

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

علت: مشکل در برد الکترونیکی که می تواند از نوساناتی که در داخل لباسشویی است به وجود آمده باشد. بررسی این ارور باید توسط تکنسین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان انجام شود.

ارور 8E

علت: مشکل در سنسور MEMS

راه حل: کانکتوری که به این سنسور متصل است بررسی شود.

ارورهای BE1/BE2/12E/14E در لباسشویی سامسونگ

علت: اگر یکی از دکمه های لباسشویی گیر کند و به طور مرتب سیگنال ارسال کند این ارورها نمایان میشوند.

راه حل: دکمه ها را بررسی کنید که کدام گیر کرده است و یا غیرفعال نشده است. در صورتی که جرم گرفته است با یک سوزن دور دکمه را تمیز کنید.

ارور AE/13E

علت: ارتباطی که بین main و sub می باشد، در صورت قطع شدن این ارور را نمایش می دهد. قطعی این ارتباط باعث می شود بردها سیگنالی دریافت نکنند.

راه حل: اتصال کانکتورها و لحیم های این اتصالات روی برد را بررسی کنید. در صورت نیاز به کمک برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با یک تکنسین تماس بگیرید.

ارورهای PE1/2E/9E1/9E2

علت: مشکل در پاور

راه حل: اولین کاری که باید انجام دهید، قطع اتصال لباسشویی به پریز و دوباره وصل کردن آن است. در صورتی که مشکل حل نشد با ولت متر برق ورودی باید بررسی شود که 220 ولت باشد. در نهایت مشکل می تواند از برد کنترل باشد. این دومورد باید توسط یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان بررسی شود.

ارورهای EA/EB/8B/3E1/3E2/3E3/3E4 در لباسشویی سامسونگ

علت: عملکرد موتور دچار مشکل شده است و یا سنسور تشخیص دور به خوبی کار نمی کند.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک سامسونگ در این ارور، برد الکترونیکی، موتور ماشین و سنسور تشخیص دور باید بررسی گردد.

ارورهای 5E/SE/ND

علت: مشکل در تخلیه

راه حل: تکنسین برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این ارور پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، فیلتر پمپ و ولتاژ برق خروجی را بررسی می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان همراه با ضمانت

اگر از خدمات نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان استفاده کنید، این خدمات با ضمانت اصالت قطعات تعویض شده همراه خواهد بود. تعمیرات توسط نمایندگی‌های مجاز سامسونگ معمولا با قطعات با کیفیت و اصلی انجام می‌شود، اکثر این تعمیرات دارای گارانتی مدت دار هستند و در صورتی که اشکال ماشین لباسشویی شما رفع نشود بدون دریافت وجه اضافه برای عیب یابی مجدد و رفع آن اقدام می‌شود.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

گاهی در مورد لباسشویی با ایراداتی رایج مواجه میشویم که نه علتش را میدانیم و نه روش تعمیر را. اگر مشکلات لباسشویی ما سطحی باشند به راحتی قابل حل هستند اما اگر به هر دلیلی این مشکلات برطرف نشد نگران نباشید زیرا کارشناسان صفاهان سرویس به صورت 24 ساعته مشاوره های لازم را به شما میدهند و درصورت لزوم تکنسین های ماهر تعمیر لباسشویی سامسونگ را در اسرع وقت به سراسر اصفهان اعزام میکنند. در ادامه شما را با مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های رفع هرکدام آشنا میکنیم.

علت سروصدای زیاد در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

عمده‌ترین دلیل سروصدای زیاد ماشین لباسشویی در زمان شستشوی لباس تنظیم نبودن پایه‌های زیر لباسشویی یا خراب شدن و خشک شدن آنها است، که باعث ایجاد لرزش یا سر و صدا در زمان شستشوی لباس می‌شود.از جمله دلایل دیگر برای لرزش زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به خرابی فنرهای نگه دارنده دیگ و دمپره اشاره کرد. برای تعمیر در این حالت حتما از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان کمک بگیرید.

یکی دیگر از دلایل سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی در زمان شستشو یا خشک کردن لباس خرابی بلربینگ دستگاه است. معمولا به طور متوسط هر ۸ سال یک بار باید کاسه نمد ماشین لباسشویی تعویض شود.فرسوده شدن کاسه نمد و نفوذ آب به داخل بلبرینگ باعث می‌شود که ماشین لباسشویی در زمان شستشو و خشک کردن سر و صدای زیادی ایجاد کند. هرچه زمان بگذرد این سر و صدا بیشتر می‌شود.

در صورتی که به این صداها اهمیت نداده و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام نکنید، ممکن است که شافت دستگاه لباسشویی نیز به دلیل خرابی بلبرینگ‌ها دچار مشکل شده و هزینه بیشتری را برای تعمیر به شما تحمیل کند.

علت اینکه لکه های روی لباس میماند چیست؟

این مشکل به دلیل وجود جرم و رسوب در دیگ لباسشویی به وجود می آید . برای حل آن می توانید از جرم گیرهای مخصوص استفاده کنید. توجه داشته باشید که در صورت گرم نشدن آب به میزان لازم نیز این مشکل به وجود می آید..

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

ابتدا باید بررسی کنید که برق وارد دستگاه می شود. برای این مورد اتصال پریز را چک کنید. اگر مشکل از آن نبود، فیوز را بررسی کنید که نسوخته باشد. در صورتی که مشکل را پیدا نکردید با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

علت اینکه آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمیشود چیست؟

برای اینکه بررسی کنید که چرا آب وارد لباسشویی نمی شود نیاز است که موارد زیر را چک کنید و از سالم بودن و یا عدم مشکل در آنها اطمینان حاصل کنید. شیر و شلنگ ورودی آب، شیر برقی، شیلنگ های انتقال آب که در ماشین لباسشویی است، جا پودری و در نهایت برد الکترونیکی.

علت وجود صدای کلیک مانند در ماشین لباسشویی چیست؟

ممکن است شما صدای کلیک مانندی را از دستگاه خود بشنوید. این مورد ممکن است به دلیل وجود جسم خارجی در لاستیک درب باشد. مواردی همچون سکه، دکمه، سنجاق و… می تواند در لاستیک دور درب گیر کند و باعث ایجاد این صدا شود. برای حل این مورد علاوه بر لاستیک درب، شلنگ تخلیه را هم برای وجود جسم خارجی بررسی کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان کجاست؟

جواب این سوال بسیار ساده خواهد بود، زیرا صفاهان سرویس به شما این اطمینان را می دهد که قطعات اصل در تعمیرات استفاده می کند. همچنین اولویت ما در ابتدا تعمیر قطعه است و در صورتی که امکان تعمیر نبود آن قطعه تعویض خواهد شد. در صفاهان سرویس، ما به شما 60 روز گارانتی هدیه می دهیم تا اگر با همان مشکل مواجه شدید از تعمیر رایگان بهره مند شوید.

البته این احتمال بسیار کم است چون متخصصان ما بسیار باتجربه هستند و تخصص بالایی دارد. ولی اگر دستگاه خود را به افراد غیر متخصص بسپارید نه تنها ماشین لباسشویی شما تعمیر نمی شود بلکه با مشکلات دیگر نیز مواجه خواهید شد. ما در صفاهان سرویس نمایندگی تعمیرات لباسشویی در اصفهان، در بیشتر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و شما می توانید از خدمات ما در منزل خود به راحتی استفاده کنید فقط کافیست با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

سوالات متداول

من می توانم ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ را رفع کنم یا باید حتما به نمایندگی مراجعه کنم؟

همانطور که در مقاله مطالعه فرمودید، بعضی از ارورها به سادگی و توسط خود شما قابل حل هستند. اما بعضی از ارورها نشان دهنده خرابی یک قطعه است که نیازمند تعویض است. همچنین ممکن است شما بعد از بررسی نتوانید مشکل اصلی را پیدا و رفع ارور کنید. در این مواقع باید با یک مرکز معتبر تماس بگیرید و از کمک یک فرد متخصص استفاده کنید.

نمایندگی شما تنها مدل های جدید را تعمیر می کند، یا تعمیرات مدل های قدیمی را نیز دارید؟

در نمایندگی صفاهان سرویس، تمام مدل ها تعمیر می شوند، از قدیمی ترین مدل ها گرفته تا جدیدترین و به روز ترین مدل ها.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل انجام می شود؟

بله. به محل شما مراجعه می کنیم و تعمیرات را در آنجا انجام می دهیم. گاهی اوقات ممکن است تعمیرات زیاد و یا نیاز به دستگاه های خاصی باشد که در این صورت باید به نمایندگی منتقل شود. این حالت بسیار نادر است.

خدمات سرویس لباسشویی را نیز انجام می دهید؟

بله. در نمایندگی صفاهان سرویس، تمام خدمات سرویس و تعمیر لوازم خانگی انجام می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

با توجه به اینکه این دستگاه از قطعات مختلفی تشکیل شده است و ممکن است مشکل از هر یک از این قطعات باشد، در نتیجه هزینه تعمیر ماشین لباسشویی نیز متفاوت خواهد بود. از این رو شما می توانید به بخش تعرفه های سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. در قسمت تعرفه ها، هزینه تعمیر هر قطعه به صورت جداگانه نوشته شده است. به این صورت می توانید هزینه تعمیر موردنظر خود را به دست آورید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

3 دیدگاه

  • من مدتی بود ماشین لباسشوییم خراب بود و هرکسی درستش میکرد دوباره خراب میشد. اما شما خیلی کارتون خوبه.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *