4.9/5 - (15 امتیاز)

در صورتی که ماشین لباسشویی شما کدهای خطا یا ارور ارسال می‌کند، بهتر است که با یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید. کدهای خطای زیادی وجود دارد که هرکدام بیانگر ایجاد مشکل در بخشی از سخت افزار یا برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی هستند. معمولا در زمان ارسال کد خطا، چند لحظه بعد از روشن شدن ماشین لباسشویی و با آغاز کار کردن آن، ناگهان ماشین لباسشویی متوقف شده و یک کد خطا روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

ممکن است این امر برای شما بسیار نگران کننده باشد. ولی نگران نباشید، به راحتی با مطالعه این مقاله می توانید بسیاری از این ارورها را رفع کنید و یا در صورت نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود اقدام کنید. در این بخش شما را با خطاهای رایج در ماشین‌های لباسشویی سامسونگ آشنا می‌کنیم.

رایج ترین ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطای SUD/SUDs کد خطای TE2/TE3 کد خطای TE1/6E
کد خطای HE2/HE3 کد خطای FE کد خطای SR/BE3/18E
کد خطای 8E کد خطای BE1/BE2/12E/14E کد خطای AE/13E
خطای PE/2E/9E1/9E2 خطاهای EA/EB/8B/3E1/3E2/3E3/3E4 کد خطای 5E/SE/ND

 ارور SUD/SUDs در لباسشویی سامسونگ

علت: کف بیش از اندازه

راه حل: استفاده از مواد شوینده با کیفیت را همیشه مدنظر داشته باشید. برای رفع ارور لباسشویی را به مدت 7 دقیقه خاموش و سپس دوباره روشن و راه اندازی کنید.

ارور TE2/TE3

علت: خرابی سنسور دمای are wash

راه حل: بررسی المنت ایرواش، تست سنسور دمای ایرواش و چک کردم اتصال کانکتورها می باشد. جهت تست سنسور ها نیاز به ابزار تخصصی می باشد و شما می توانید از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان استفاده نمایید.

ارور TE1/6E در لباسشویی سامسونگ

علت: نرسیدن آب به دمای موردنظر

راه حل: مشکل می تواند در هیتر شستشو، مشکل در اتصال کانکتور، سیستم هیدروستات و سنسور دمای آب باشد.

ارور HE2/HE3

علت: ماشین لباسشویی های مدرن ویژگی ای دارند به اسم سیستم خشک کن با هوای خشک. این ارور مربوط به این مدل ها می باشد. در صورتی که المنت ها و به طور کلی این سیستم دچار مشکل شود با این ارور مواجه می شوید.

ارور FE در لباسشویی سامسونگ

علت: در صورتی که فن خشک کن دچار مشکل شود ارور FE در ماشین لباسشویی

 Samsung مشاهده می گردد. با استفاده از راهنمای دفترچه لباسشویی، بررسی کنید که این فن گیر نکرده باشد. در صورتی که برای بررسی این مورد نیاز به کمک داشتید، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان با همکاران ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور های SR/BE3/18E

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

علت: مشکل در برد الکترونیکی که می تواند از نوساناتی که در داخل لباسشویی است به وجود آمده باشد. بررسی این ارور باید توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان انجام شود.

ارور 8E

علت: مشکل در سنسور MEMS

راه حل: کانکتوری که به این سنسور متصل است بررسی شود.

ارورهای BE1/BE2/12E/14E در لباسشویی سامسونگ

علت: اگر یکی از دکمه های لباسشویی گیر کند و به طور مرتب سیگنال ارسال کند این ارورها نمایان میشوند.

راه حل: دکمه ها را بررسی کنید که کدام گیر کرده است و یا غیرفعال نشده است. در صورتی که جرم گرفته است با یک سوزن دور دکمه را تمیز کنید.

ارور AE/13E

علت: ارتباطی که بین main و sub می باشد، در صورت قطع شدن این ارور را نمایش می دهد. قطعی این ارتباط باعث می شود بردها سیگنالی دریافت نکنند.

راه حل: اتصال کانکتورها و لحیم های این اتصالات روی برد را بررسی کنید. در صورت نیاز به کمک برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با یک تکنسین تماس بگیرید.

ارورهای PE1/2E/9E1/9E2

علت: مشکل در پاور

راه حل: اولین کاری که باید انجام دهید، قطع اتصال لباسشویی به پریز و دوباره وصل کردن آن است. در صورتی که مشکل حل نشد با ولت متر برق ورودی باید بررسی شود که 220 ولت باشد. در نهایت مشکل می تواند از برد کنترل باشد. این دومورد باید توسط یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان بررسی شود.

ارورهای EA/EB/8B/3E1/3E2/3E3/3E4 در لباسشویی سامسونگ

علت: عملکرد موتور دچار مشکل شده است و یا سنسور تشخیص دور به خوبی کار نمی کند.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک سامسونگ در این ارور، برد الکترونیکی، موتور ماشین و سنسور تشخیص دور باید بررسی گردد.

ارورهای 5E/SE/ND

علت: مشکل در تخلیه

راه حل: تکنسین برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این ارور پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، فیلتر پمپ و ولتاژ برق خروجی را بررسی می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان همراه با ضمانت

اگر از خدمات نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان استفاده کنید، این خدمات با ضمانت اصالت قطعات تعویض شده همراه خواهد بود. تعمیرات توسط نمایندگی‌های مجاز سامسونگ معمولا با قطعات با کیفیت و اصلی انجام می‌شود، اکثر این تعمیرات دارای گارانتی مدت دار هستند و در صورتی که اشکال ماشین لباسشویی شما رفع نشود بدون دریافت وجه اضافه برای عیب یابی مجدد و رفع آن اقدام می‌شود.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

گاهی در مورد لباسشویی با ایراداتی رایج مواجه میشویم که نه علتش را میدانیم و نه روش تعمیر را. اگر مشکلات لباسشویی ما سطحی باشند به راحتی قابل حل هستند اما اگر به هر دلیلی این مشکلات برطرف نشد نگران نباشید زیرا کارشناسان صفاهان سرویس به صورت 24 ساعته مشاوره های لازم را به شما میدهند و درصورت لزوم تکنسین های ماهر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در اسرع وقت به سراسر اصفهان اعزام میکنند. در ادامه شما را با مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های رفع هرکدام آشنا میکنیم.

علت سروصدای زیاد در ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

عمده‌ترین دلیل سروصدای زیاد ماشین لباسشویی در زمان شستشوی لباس تنظیم نبودن پایه‌های زیر لباسشویی یا خراب شدن و خشک شدن آنها است، که باعث ایجاد لرزش یا سر و صدا در زمان شستشوی لباس می‌شود.از جمله دلایل دیگر برای لرزش زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به خرابی فنرهای نگه دارنده دیگ و دمپره اشاره کرد. برای تعمیر در این حالت حتما از یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان کمک بگیرید.

یکی دیگر از دلایل سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی در زمان شستشو یا خشک کردن لباس خرابی بلربینگ دستگاه است. معمولا به طور متوسط هر ۸ سال یک بار باید کاسه نمد ماشین لباسشویی تعویض شود.فرسوده شدن کاسه نمد و نفوذ آب به داخل بلبرینگ باعث می‌شود که ماشین لباسشویی در زمان شستشو و خشک کردن سر و صدای زیادی ایجاد کند. هرچه زمان بگذرد این سر و صدا بیشتر می‌شود.

در صورتی که به این صداها اهمیت نداده و برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام نکنید، ممکن است که شافت دستگاه لباسشویی نیز به دلیل خرابی بلبرینگ‌ها دچار مشکل شده و هزینه بیشتری را برای تعمیر به شما تحمیل کند.

علت اینکه لکه های روی لباس میماند چیست؟

این مشکل به دلیل وجود جرم و رسوب در دیگ لباسشویی به وجود می آید . برای حل آن می توانید از جرم گیرهای مخصوص استفاده کنید. توجه داشته باشید که در صورت گرم نشدن آب به میزان لازم نیز این مشکل به وجود می آید..

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟

ابتدا باید بررسی کنید که برق وارد دستگاه می شود. برای این مورد اتصال پریز را چک کنید. اگر مشکل از آن نبود، فیوز را بررسی کنید که نسوخته باشد. در صورتی که مشکل را پیدا نکردید با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

علت اینکه آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمیشود چیست؟

برای اینکه بررسی کنید که چرا آب وارد لباسشویی نمی شود نیاز است که موارد زیر را چک کنید و از سالم بودن و یا عدم مشکل در آنها اطمینان حاصل کنید. شیر و شلنگ ورودی آب، شیر برقی، شیلنگ های انتقال آب که در ماشین لباسشویی است، جا پودری و در نهایت برد الکترونیکی.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان کجاست؟

جواب این سوال بسیار ساده خواهد بود، زیرا صفاهان سرویس به شما این اطمینان را می دهد که قطعات اصل در تعمیرات استفاده می کند. همچنین اولویت ما در ابتدا تعمیر قطعه است و در صورتی که امکان تعمیر نبود آن قطعه تعویض خواهد شد. در صفاهان سرویس، ما به شما 60 روز گارانتی هدیه می دهیم تا اگر با همان مشکل مواجه شدید از تعمیر رایگان بهره مند شوید.

البته این احتمال بسیار کم است چون متخصصان ما بسیار باتجربه هستند و تخصص بالایی دارد. ولی اگر دستگاه خود را به افراد غیر متخصص بسپارید نه تنها ماشین لباسشویی شما تعمیر نمی شود بلکه با مشکلات دیگر نیز مواجه خواهید شد. ما در صفاهان سرویس نمایندگی تعمیرات لباسشویی در اصفهان، در بیشتر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و شما می توانید از خدمات ما در منزل خود به راحتی استفاده کنید فقط کافیست با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  • من مدتی بود ماشین لباسشوییم خراب بود و هرکسی درستش میکرد دوباره خراب میشد. اما شما خیلی کارتون خوبه.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.