تعمیر ماشین لباسشویی دوو

5/5 - (6 امتیاز)

صفاهان سرویس یک مرکز تخصصی مجاز برای تعمیرات، نصب و راه‌اندازی و سرویس لوازم خانگی در استان اصفهان است. کلیه تعمیرکاران و تکنسین‌های این مرکز، آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات و سرویس و راه‌اندازی کلیه لوازم خانگی ایرانی و خارجی را پشت سر گذرانده‌اند. و لازم به ذکر است آموزش‌های این تیم هر بار به روز می‌شود تا دانش و مهارت تکنسین‌ها مطابق با پیشرفت تکنولوژی ارتقا یابد. یکی از شناخته شده‌ترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران دوو است، این محصول کره‌ای از جمله لباسشویی‌هایی است که مشتریان زیادی در سراسر جهان از جمله ایران دارد. در این مقاله به معرفی نمایندگی تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان می‌پردازیم.

ارورهای ماشین ‌لباسشویی دوو

ارور LE ارور E1 ارور E6 ارور B3 ارور H5
ارور IE ارور E2 ارور E7 ارور IB ارور H6
ارور OE ارور E4 ارور E8 ارور H2 ارور H8
ارور UE ارور E5 ارور E9 ارور H4 ارور PFE

ارور LE ماشین‌لباسشویی دوو

علت: ممکن است در باز باشد یا به طور کامل بسته نباشد. یا برد الکترونیکی به قفل در ماشین لباسشویی DAEWOO سیگنال نمی فرستد.

راه حل: از بسته بودن در اطمینان حاصل کنید. میکروسوییچ در را بررسی کنید اگر خراب بود تعویض کنید. در صورت مشکل در برد دستگاه دوو از مشاوران ما در صفهان سرویس کمک بگیرید.( 09130451675)

ارور IEماشین‌لباسشویی دوو

تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان

علت: این خطا مربوط به آب ورودی به ماشین لباسشویی دوو است. علت های آن به این شرح است: بسته بودن شیر آب، مسدودی فیلتر شیر ورودی، خرابی شیر برقی، کار کردن پمپ تخلیه حین آبگیری، خرابی سنسور سطح آب (هیدروستات)،  پی سی بی دچار مشکل شده و سطج آب را بررسی نمی کند.

راه حل: از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. فیلتر ورودی آب را بررسی کرده و در صورت مسدود بودن، رفع انسداد کنید یا فیلتر را تعویض کنید. اگر مشکل از سنسورهای کنترل کننده سطح آب، شیر برقی یا پمپ تخلیه است باید این قطعات را تعمیر یا تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد از تکنسین متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تمام اتوماتیک، کمک بگیرید.

ارور OEلباسشویی دوو

علت: به طور کلی این ارور مربوط به اشکال در تخلیه آب است. علت های احتمالی آن به به این شرح می باشد: پیچ خوردگی یا انسداد لوله تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، آبگیری در حین مرحله تخلیه انجام می شود. خرابی هیدروستات، خرابی پی بی سی، دور موتور به مقداری که از قبل تنظیم شده نرسیده است.

راه حل: در ابتدا لوله یا شلنگ تخلیه را بررسی نمایید و در صورتی که دچار انسداد شده آن را باز کنید. فیلتر پمپ تخلیه را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. اگر مشکل از پمپ تخلیه است آن را تعویض کنید. در صورتی که مشکل رفع نشد با یک متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان تماس بگیرید (09130451675) تا به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما بپردازد.

ارور UEلباسشویی دوو

علت: این ارور به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی نمایان می شود. در هم پیچیدگی و گره خوردگی لباس ها و قرار گرفتن آن ها در یک طرف درام منجر به عدم توازن ماشین لباس شویی خواهد شد.

راه حل: باید ماشین لباسشویی را متوقف کرده و درب آن را باز کنید و لباس ها را باز نموده و دوباره آن ها را پخش کنید.

ارور E1ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی است. خرابی شیر برقی، عدم کارکرد پمپ تخلیه، مشکل میکروسوییچ فشار و همچنین پی سی بی از دلایل بروز این ارور هستند.

راه حل: از آنجایی که این ارور دلایل به هم مرتبطی دارد رفع و تعمیر آن نیازمند تکنسین متخصص نمایندگی تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان است. ممکن است قطعاتی از کار افتاده باشند و نیاز به تعمیر یا تعویض آن ها باشد. نگران تعویض و جایگزینی قطعات نباشید. صفاهان سرویس ارائه دهنده قطعات اورجینال لوازم خانگی در اصفهان است.

ارور E2ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور نشان از لبریز شدن آب از ماشین لباسشویی است. این امر به این دلایل بروز می کند: عملیات آبگیری به خاطر خراب بودن شیر برقی پیوسته انجام می گیرد. سنسور سطح آب دچار خرابی شده است. پمپ تخلیه از کار افتاده و کار نمی کند.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز این ارور نیاز است تا ماشین لباسشویی توسط یک متخصص بررسی و تعمیر شود. معمولا با تعویض قطعاتی مثل شیر ورودی یا شیر برقی، سنسور سطح آب و پمپ تخلیه این مشکل رفع خواهد شد.

ارور E4ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به نشتی آب از درام یا لوله تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو می باشد.

راه حل: لوله تخلیه را چک کنید. در صورتی که دچار ترک یا پارگی بود باید لوله را تعویض کنید. درصورتی که نشتی آب از درام ماشین لباسشویی بود باید از یک تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید..

ارور E5لباسشویی دوو

علت: این ارور به دلیل ولتاژ بالا رخ می دهد که از عوامل بروز آن می توان به این دو مورد اشاره کرد: لباس ها بین لاستیک در ماشین لباسشویی و درام ماشین لباسشویی گیر کرده اند. پی سی بی یا برد الکترونیکی دچار مشکل شده اند.

راه حل: اگر لباس ها گیر کرده اند آنها را به طور یکنواخت در ماشین لباسشویی پخش کنید. اگر پی سی بی یا برد الکترونیکی دچار ایراد شده اند، نیاز است تا یک تکنسین آن را بررسی و تعمیر کند.

ارور E6لباسشویی دوو

علت: این ارور نشان دهنده مشکلات اضطراری از جمله این مشکلات است: قرار گرفتن و گیر کردن لباس‌ها بین لاستیک در ماشین لباسشویی و درام، ایراد در سوکت موتور یا سیم کشی ها، موتور ماشین لباسشویی سوخته یا دچار مشکل شده است. پی سی بی یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شده اند.

راه حل: مانند ارور قبل ابتدا اگر لباس ها گیر کرده اند آن ها را به طور یکنواخت در ماشین لباسشویی پخش کنید. اگر موتور سوخته یا خراب شده است نیاز است تا آن را تویض نمایید. ممکن است با تعویض رله مشکل حل شود البته باید قبل تعویض از معیوب بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر اتصال کوتاه در اتصالات ماشین لباسشویی رخ داده یا مشکل از پی سی بی یا برد ماشین لباسشویی است برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو نیاز است که از یک متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید.

ارور E7ماشین‌لباسشویی دوو

ارورهای ماشین ‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به اشکال در نحوه چرخش و جهت چرخش موتور ماشین لباسشویی است. علت های بروز این مشکل به این شرح می باشد: موتور ماشین لباسشویی در جهت عکس می چرخد. یا آی سی موتور ماشین لباسشویی معیوب شده و از کار افتاده است.

راه حل: رفع این ارور باید به دست متخصص انجام گیرد. در صورتی که موتور یا آی سی موتور ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باید به دست تکنسین تعویض شود. و در صورتی که مشکل از پی سی بی است نیز با تعویض آن می توان ارور را رفع کرد.

ارور E8لباسشویی دوو

علت: این ارور به وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی اشاره دارد. ممکن است اتصالات موتور یا سیم کشی ها دچار مشکل باشند یا موتور به طور کامل از کار افتاده باشد.

راه حل: ابتدا سوکت های موتور و سیم کشی ها باید بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض شوند. اگر مشکل از موتور ماشی لباسشویی است باید موتور ماشین لباسشویی تعویض گردد. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان می توانید از شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

ارور E9لباسشویی دوو

علت: این ارور نمایانگر مشکل در سنسور فشار است. ممکن است هیدروستات ماشین لباسشویی خراب شده یا از کار افتاده باشد. همچنین ممکن است برای سنسور سطح آب ماشین لباسشویی مشکلی بوجود آمده باشد.

راه حل: در ابتدا باید ماشین لباسشویی بررسی شود تا معلوم شود مشکل از برد ماشین لباسشویی است یا سنسور سطح آب ماشین لباسشویی. با تعویض قطعه معیوب این ارور رفع خواهد شد.

ارور B3ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به دور موتور است. اگر دور موتور هنگام شروع گردش موتور به طور اشتباه توسط سنسور تشخیص داده شود و اطلاعات آن به برد منتقل شود، این ارور نمایان می شود.

راه حل: ابتدا باید ولتاژ توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان برسی شود تا از پایین نبودن آن اطمینان حاصل شود. سپس برد الکترونیکی و سنسور ماشین لباسشویی بررسی شوند و در صورتی که دچار مشکل هستند تعویض گردند.

ارور IBماشین‌لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور وجود مشکل در ترانزیستور دو قطبی و خرابی برد ماشین لباسشویی می باشد.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز این مشکل تنها باید با تکنسین متخصص تماس حاصل شود.

ارور H2ماشین‌ لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور ایراد در ترمیستور ماشین لباسشویی است. ممکن است ترمیستور به صورت نادرست نصب شده باشد با دچار خرابی شده باشد.

راه حل: ابتدا باید اتصالات ترمیستور چک شود. اگر مشکل از ترمیستور است باید تعویض شود. البته تعمیر لباسشویی دوو تنها باید به دست تعمیر کار انجام گیرد.

ارور H4ماشین لباسشویی DAEWOO

علت: هنگامی که ترمیستور ماشین لباسشویی بیش از حد داغ می شود این ارور پدیدار می شود. اگر المنت ماشین لباسشویی بدون آب در درام گرم شود یا المنت دچار مشکل باشد این ارور نمایان می شود. همچنین ممکن است مشکل برد الکترونیکی موجب بروز این خطا شده باشد.

راه حل: ابتدا باید سطح آب را بررسی کنید. سپس المنت حرارتی ماشین لباسشویی چک شود و در صورتی که دچار مشکل است تعویض شود. بررسی برد الکترونیکی را نیز در نظر داشته باشید. البته برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز ارور اچ 4 باید از تکنسین متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید.

ارور H5 ماشین لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به دمای آب می باشد. مشکل در المنت حرارتی ماشین لباسشویی به صورتی که دمای آب لباسشویی هنگام عمل شستشوی لباس های پشمی و ظریف به بیش از 45 درجه برسد موجب بروز این ارور می شود.

راه حل: ترمیستور و المنت حرارتی ماشین لباسشویی را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور H6در لباسشویی دوو

علت: این ارور نیز مربوط به معیوب بودن المنت حرارتی است. اگر المنت حرارتی کار نکند و پس از گذشت 15 دقیقه دمای آب بیشتر از دو درجه بالا نرفته باشد این ارور نمایان می شود.

راه حل: باید المنت حرارتی و سیم کشی های مربوط به آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض نماید.

ارور H8لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور داغ شدن بیش از حد المنت به دلیل داغ شدن بدون حضور آب در درام یا کم شدن سطح آب است.

راه حل: اگر مشکل از کم بودن سطح آب است، با افزایش مقدار آب می توانید مشکل را حل کنید. در صورتی که مشکل از برد الکترونیکی یا المنت حرارتی است باید توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان بررسی و تعمیر شود.

ارور PFEلباسشویی دوو

ماشین لباسشویی DAEWOO

علت: این ارور نشان از وجود مشکل در فیلتر پمپ می دهد. دلایل ایجاد مشکل در فیلتر پمپ به این شرح است: انسداد فیلتر پمپ تخلیه، کار نکردن پمپ تخلیه موقع خشک کردن، استفاده ی بیش از حد از پودر شوینده، ارتفاع بیش از یک متر لوله تخلیه.

راه حل: فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنید. در صورتی که مشکل از پمپ تخلیه است آن را تعویض کنید. مقدار پودر شوینده را بررسی کنید. ارتفاع لوله تخلیه را نیز بررسی و در صورت زیاد بودن ارتفاع آن را جا به جا کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان کجاست؟

در نمایندگی‌های مجاز صفاهان سرویس از قطعات و وسایل اصل استفاده می شود به این معنا که وقتی ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد یک قطعه اصل و اورجینال برای تعویض در نظر گرفته می شود و ضمانت اصالت کالا دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که مرکز خدمات صفاهان سرویس، تمام خدمات تعمیر خود را با 60 روز ضمانت ارائه میدهد.

هزینه تعمیرات توسط نمایندگی تعیین شده است بنابراین شما برای دریافت خدماتی نظیر نصب یا تعمیر ماشین لباسشویی دوو مطمئن هستید که یک هزینه منصفانه و مناسب پرداخت می‌کند. معمولا هزینه خدمات ارائه شده از قبل به شما اعلام می‌شود تا بتوانید بودجه خود را مدیریت کنید. جهت تماس با ما با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات دیگری که مجموعه صفاهان سرویس برای برند دوو انجام می دهد:

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در اصفهان

2 دیدگاه

  • ماشین لباسشویی من ارور میدهد و من مشکلش رو متوجه نمیشوم، تلفنی هم با یکی از مراکز تعمیر صحبت کردم ولی نتیجه ای نداد
    امکانش هست شما به منزل ما تشریف بیارید و بررسی کنید؟

    • بله. اگر ساکن استان اصفهان هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید، آنها در سریع ترین زمان تکنسین مربوطه را به منزل شما میفرستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.