تعمیر ماشین لباسشویی دوو

5/5 - (142 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

صفاهان سرویس یک مرکز تخصصی مجاز برای تعمیرات و راه‌اندازی و سرویس لوازم خانگی در استان اصفهان است. کلیه تعمیرکاران و تکنسین‌های این مرکز، آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات و سرویس و راه‌اندازی کلیه لوازم خانگی ایرانی و خارجی را پشت سر گذرانده‌اند. و لازم به ذکر است آموزش‌های این تیم هر بار به روز می‌شود تا دانش و مهارت تکنسین‌ها مطابق با پیشرفت تکنولوژی ارتقا یابد. یکی از شناخته شده‌ترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران دوو است، این محصول کره‌ای از جمله لباسشویی‌هایی است که مشتریان زیادی در سراسر جهان از جمله ایران دارد. در این مقاله به معرفی مرکز تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان می‌پردازیم.

ما نمایندگی دوو در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان کجاست؟

در صفاهان سرویس از قطعات و وسایل اصل استفاده می شود به این معنا که وقتی ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد یک قطعه اصل و اورجینال برای تعویض در نظر گرفته می شود و ضمانت اصالت کالا دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که مرکز خدمات صفاهان سرویس، تمام خدمات تعمیر خود را با 60 روز ضمانت ارائه میدهد.

هزینه تعمیرات توسط مجموعه تعیین شده است بنابراین شما برای دریافت خدماتی نظیرتعمیر ماشین لباسشویی دوو مطمئن هستید که یک هزینه منصفانه و مناسب پرداخت می‌کند. معمولا هزینه خدمات ارائه شده از قبل به شما اعلام می‌شود تا بتوانید بودجه خود را مدیریت کنید.

شماره تماس مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان چند است؟

جهت تماس با ما جهت ثبت درخواست خدمات خود در زمینه تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان در مجموعه صفاهان سرویس با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

ارورهای ماشین ‌لباسشویی دوو

ارور LE ارور E1 ارور E6 ارور B3 ارور H5
ارور IE ارور E2 ارور E7 ارور IB ارور H6
ارور OE ارور E4 ارور E8 ارور H2 ارور H8
ارور UE ارور E5 ارور E9 ارور H4 ارور PFE

ارور LE ماشین‌لباسشویی دوو

علت: ممکن است در باز باشد یا به طور کامل بسته نباشد. یا برد الکترونیکی به قفل در ماشین لباسشویی DAEWOO سیگنال نمی فرستد.

راه حل: از بسته بودن در اطمینان حاصل کنید. میکروسوییچ در را بررسی کنید اگر خراب بود تعویض کنید. در صورت مشکل در برد دستگاه دوو از مشاوران ما در صفهان سرویس کمک بگیرید.( 09130108396)

ارور IEماشین‌لباسشویی دوو

تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان

علت: این خطا مربوط به آب ورودی به ماشین لباسشویی دوو است. علت های آن به این شرح است: بسته بودن شیر آب، مسدودی فیلتر شیر ورودی، خرابی شیر برقی، کار کردن پمپ تخلیه حین آبگیری، خرابی سنسور سطح آب (هیدروستات)،  پی سی بی دچار مشکل شده و سطج آب را بررسی نمی کند.

راه حل: از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. فیلتر ورودی آب را بررسی کرده و در صورت مسدود بودن، رفع انسداد کنید یا فیلتر را تعویض کنید. اگر مشکل از سنسورهای کنترل کننده سطح آب، شیر برقی یا پمپ تخلیه است باید این قطعات را تعمیر یا تعویض کنید. اگر مشکل رفع نشد از تکنسین متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تمام اتوماتیک، کمک بگیرید.

ارور OEلباسشویی دوو

علت: به طور کلی این ارور مربوط به اشکال در تخلیه آب است. علت های احتمالی آن به به این شرح می باشد: پیچ خوردگی یا انسداد لوله تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، آبگیری در حین مرحله تخلیه انجام می شود. خرابی هیدروستات، خرابی پی بی سی، دور موتور به مقداری که از قبل تنظیم شده نرسیده است.

راه حل: در ابتدا لوله یا شلنگ تخلیه را بررسی نمایید و در صورتی که دچار انسداد شده آن را باز کنید. فیلتر پمپ تخلیه را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. اگر مشکل از پمپ تخلیه است آن را تعویض کنید. در صورتی که مشکل رفع نشد با یک متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان تماس بگیرید (09130108396) تا به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما بپردازد.

ارور UEلباسشویی دوو

علت: این ارور به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی نمایان می شود. در هم پیچیدگی و گره خوردگی لباس ها و قرار گرفتن آن ها در یک طرف درام منجر به عدم توازن ماشین لباس شویی خواهد شد.

راه حل: باید ماشین لباسشویی را متوقف کرده و درب آن را باز کنید و لباس ها را باز نموده و دوباره آن ها را پخش کنید.

ارور E1ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی است. خرابی شیر برقی، عدم کارکرد پمپ تخلیه، مشکل میکروسوییچ فشار و همچنین پی سی بی از دلایل بروز این ارور هستند.

راه حل: از آنجایی که این ارور دلایل به هم مرتبطی دارد رفع و تعمیر آن نیازمند تکنسین متخصص مرکز تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان است. ممکن است قطعاتی از کار افتاده باشند و نیاز به تعمیر یا تعویض آن ها باشد. نگران تعویض و جایگزینی قطعات نباشید. صفاهان سرویس ارائه دهنده قطعات اورجینال لوازم خانگی در اصفهان است.

بیشتر بخوانید: بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در اصفهان

ارور E2ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور نشان از لبریز شدن آب از ماشین لباسشویی است. این امر به این دلایل بروز می کند: عملیات آبگیری به خاطر خراب بودن شیر برقی پیوسته انجام می گیرد. سنسور سطح آب دچار خرابی شده است. پمپ تخلیه از کار افتاده و کار نمی کند.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز این ارور نیاز است تا ماشین لباسشویی توسط یک متخصص بررسی و تعمیر شود. معمولا با تعویض قطعاتی مثل شیر ورودی یا شیر برقی، سنسور سطح آب و پمپ تخلیه این مشکل رفع خواهد شد.

ارور E4ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به نشتی آب از درام یا لوله تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو می باشد.

راه حل: لوله تخلیه را چک کنید. در صورتی که دچار ترک یا پارگی بود باید لوله را تعویض کنید. درصورتی که نشتی آب از درام ماشین لباسشویی بود باید از یک تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید..

ارور E5لباسشویی دوو

علت: این ارور به دلیل ولتاژ بالا رخ می دهد که از عوامل بروز آن می توان به این دو مورد اشاره کرد: لباس ها بین لاستیک در ماشین لباسشویی و درام ماشین لباسشویی گیر کرده اند. پی سی بی یا برد الکترونیکی دچار مشکل شده اند.

راه حل: اگر لباس ها گیر کرده اند آنها را به طور یکنواخت در ماشین لباسشویی پخش کنید. اگر پی سی بی یا برد الکترونیکی دچار ایراد شده اند، نیاز است تا یک تکنسین آن را بررسی و تعمیر کند.

ارور E6لباسشویی دوو

علت: این ارور نشان دهنده مشکلات اضطراری از جمله این مشکلات است: قرار گرفتن و گیر کردن لباس‌ها بین لاستیک در ماشین لباسشویی و درام، ایراد در سوکت موتور یا سیم کشی ها، موتور ماشین لباسشویی سوخته یا دچار مشکل شده است. پی سی بی یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شده اند.

راه حل: مانند ارور قبل ابتدا اگر لباس ها گیر کرده اند آن ها را به طور یکنواخت در ماشین لباسشویی پخش کنید. اگر موتور سوخته یا خراب شده است نیاز است تا آن را تویض نمایید. ممکن است با تعویض رله مشکل حل شود البته باید قبل تعویض از معیوب بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر اتصال کوتاه در اتصالات ماشین لباسشویی رخ داده یا مشکل از پی سی بی یا برد ماشین لباسشویی است برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو نیاز است که از یک متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید.

ارور E7ماشین‌لباسشویی دوو

ارورهای ماشین ‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به اشکال در نحوه چرخش و جهت چرخش موتور ماشین لباسشویی است. علت های بروز این مشکل به این شرح می باشد: موتور ماشین لباسشویی در جهت عکس می چرخد. یا آی سی موتور ماشین لباسشویی معیوب شده و از کار افتاده است.

راه حل: رفع این ارور باید به دست متخصص انجام گیرد. در صورتی که موتور یا آی سی موتور ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باید به دست تکنسین تعویض شود. و در صورتی که مشکل از پی سی بی است نیز با تعویض آن می توان ارور را رفع کرد.

ارور E8لباسشویی دوو

علت: این ارور به وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی اشاره دارد. ممکن است اتصالات موتور یا سیم کشی ها دچار مشکل باشند یا موتور به طور کامل از کار افتاده باشد.

راه حل: ابتدا سوکت های موتور و سیم کشی ها باید بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض شوند. اگر مشکل از موتور ماشی لباسشویی است باید موتور ماشین لباسشویی تعویض گردد. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان می توانید از شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

ارور E9لباسشویی دوو

علت: این ارور نمایانگر مشکل در سنسور فشار است. ممکن است هیدروستات ماشین لباسشویی خراب شده یا از کار افتاده باشد. همچنین ممکن است برای سنسور سطح آب ماشین لباسشویی مشکلی بوجود آمده باشد.

راه حل: در ابتدا باید ماشین لباسشویی بررسی شود تا معلوم شود مشکل از برد ماشین لباسشویی است یا سنسور سطح آب ماشین لباسشویی. با تعویض قطعه معیوب این ارور رفع خواهد شد.

ارور B3ماشین‌لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به دور موتور است. اگر دور موتور هنگام شروع گردش موتور به طور اشتباه توسط سنسور تشخیص داده شود و اطلاعات آن به برد منتقل شود، این ارور نمایان می شود.

راه حل: ابتدا باید ولتاژ توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان برسی شود تا از پایین نبودن آن اطمینان حاصل شود. سپس برد الکترونیکی و سنسور ماشین لباسشویی بررسی شوند و در صورتی که دچار مشکل هستند تعویض گردند.

ارور IBماشین‌لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور وجود مشکل در ترانزیستور دو قطبی و خرابی برد ماشین لباسشویی می باشد.

راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز این مشکل تنها باید با تکنسین متخصص تماس حاصل شود.

ارور H2ماشین‌ لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور ایراد در ترمیستور ماشین لباسشویی است. ممکن است ترمیستور به صورت نادرست نصب شده باشد با دچار خرابی شده باشد.

راه حل: ابتدا باید اتصالات ترمیستور چک شود. اگر مشکل از ترمیستور است باید تعویض شود. البته تعمیر لباسشویی دوو تنها باید به دست تعمیر کار انجام گیرد.

ارور H4ماشین لباسشویی DAEWOO

علت: هنگامی که ترمیستور ماشین لباسشویی بیش از حد داغ می شود این ارور پدیدار می شود. اگر المنت ماشین لباسشویی بدون آب در درام گرم شود یا المنت دچار مشکل باشد این ارور نمایان می شود. همچنین ممکن است مشکل برد الکترونیکی موجب بروز این خطا شده باشد.

راه حل: ابتدا باید سطح آب را بررسی کنید. سپس المنت حرارتی ماشین لباسشویی چک شود و در صورتی که دچار مشکل است تعویض شود. بررسی برد الکترونیکی را نیز در نظر داشته باشید. البته برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو هنگام بروز ارور اچ 4 باید از تکنسین متخصص تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان کمک بگیرید.

ارور H5 ماشین لباسشویی دوو

علت: این ارور مربوط به دمای آب می باشد. مشکل در المنت حرارتی ماشین لباسشویی به صورتی که دمای آب لباسشویی هنگام عمل شستشوی لباس های پشمی و ظریف به بیش از 45 درجه برسد موجب بروز این ارور می شود.

راه حل: ترمیستور و المنت حرارتی ماشین لباسشویی را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور H6در لباسشویی دوو

علت: این ارور نیز مربوط به معیوب بودن المنت حرارتی است. اگر المنت حرارتی کار نکند و پس از گذشت 15 دقیقه دمای آب بیشتر از دو درجه بالا نرفته باشد این ارور نمایان می شود.

راه حل: باید المنت حرارتی و سیم کشی های مربوط به آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض نماید.

ارور H8لباسشویی دوو

علت: دلیل بروز این ارور داغ شدن بیش از حد المنت به دلیل داغ شدن بدون حضور آب در درام یا کم شدن سطح آب است.

راه حل: اگر مشکل از کم بودن سطح آب است، با افزایش مقدار آب می توانید مشکل را حل کنید. در صورتی که مشکل از برد الکترونیکی یا المنت حرارتی است باید توسط تکنسین تعمیر ماشین ‌لباسشویی دوو در اصفهان بررسی و تعمیر شود.

ارور PFEلباسشویی دوو

ماشین لباسشویی DAEWOO

علت: این ارور نشان از وجود مشکل در فیلتر پمپ می دهد. دلایل ایجاد مشکل در فیلتر پمپ به این شرح است: انسداد فیلتر پمپ تخلیه، کار نکردن پمپ تخلیه موقع خشک کردن، استفاده ی بیش از حد از پودر شوینده، ارتفاع بیش از یک متر لوله تخلیه.

راه حل: فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز کنید. در صورتی که مشکل از پمپ تخلیه است آن را تعویض کنید. مقدار پودر شوینده را بررسی کنید. ارتفاع لوله تخلیه را نیز بررسی و در صورت زیاد بودن ارتفاع آن را جا به جا کنید.

نکات مهم در استفاده از ماشین لباسشویی دوو

برای ماشین لباسشویی دوو همانند هر دستگاه دیگری شما نیاز دارید سرویس هایی را در زمان های مشخصی انجام دهید. این سرویس ها به شما کمک می کند طول عمر دستگاه خود را بالا ببرید. همچنین نیاز شما به تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به میزان زیادی کاهش می دهد. در ادامه چند نمونه از این موارد را برای شما بیان کرده ایم.

علاوه بر این سرویس ها نکاتی هستند که با رعایت آنها شما به طور صحیح تر و مناسب تر از دستگاه خود استفاده کرده و از خرابی آن نیز جلوگیری می کنید.

توجه به میزان ظرفیت ماشین لباسشویی دوو

حتما به این نکته توجه کنید که شاید با چندین بار استفاده از ماشین لباسشویی با بیش از ظرفیت آن اشکالی به وجود نمی آید، اما در بلند مدت پیامدهایی دارد که به آن ها می پردازیم.

 • در مرحله اول به جک ها و همچنین به موتور ماشین لباسشویی فشار می آورد.
 • لباس ها داخل دیگ به خوبی نمی چرخند و در آخر روی آنها کثیفی، لک و مواد شوینده باقی می ماند.
 • امکان نشتی کف و مواد شوینده از داخل محفظه جاپودری.

تمیز کردن ماشن لباسشویی دوو با آب داغ

در این سرویس دوره ایی بهتر است هر چند وقت یکبار دستگاه خود را با آب داغ و جرمگیر مخصوص شست و شو دهید. برای این کار یک برنامه شست و شوی بدون لباس اجرا کنید. این امر باعث:

 • روسوب زدایی و جرم زدایی
 • رفع بوی بد
 • جلوگیری از رشد قارچ ها و باکتری ها

می شود. در صورتی که مدت زیادی است این کار را انجام نداده اید و این مورد باعث ایجاد رسوب و مشکل در دستگاه شده است، می توانید با صفاهان سرویس جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اصفهان تماس بگیرید.

شست و شوی پی در پی محفظه جاپودری ماشین لباسشویی دوو

هر چند وقت یکبار محفظه جاپودری را از محل خود خارج کنید و در حد امکان قطعات آن را از هم جدا کرده و با مواد شوینده مناسب و یک برس کاملا آن را تمیز و پاک کنید، زیرا در صورت پاک نکردن مداوم این قسمت از لباسشویی، مواد شوینده کم کم در آن رسوب کرده و باعث نشتی و دیگر مشکلات می شود.

نکته: در هنگام خارج کردن جا پودری توجه فرمایید که خارها شکسته نشود.

تمیز کردن فیلترهای ماشین لباسشویی دوو

تمیز کردن فیلترهای ماشین لباسشویی دوو

یکی از قطعاتی که باید به صورت دوره ایی (3 ماه یکبار) تمیز و شست و شو گردند، فیلترها هستند. برخی از فیلترها در ورودی لباسشویی هستند و برخی در خروجی دستگاه قرار دارند. با استفاده از برس، مود شوینده و آب داغ این فیلرها را تمیز و پاک کنید.

ماشین لباسشویی دوو را در مکانی که رطوبت بالایی دارد قرار ندهید

درست است که ماشین لباسشویی با آب سرو کار دارد. اما فقط قسمت داخل دیگ و محفظه جاپودری است که تماس مستقیم با آب دارد که این قسمت ها ضدآب هستند. اکثر قسمت های دیگر از زنگ زدگی مصون نیستن، پس بهتر است که لباسشویی خود را در مکانی که رطوبت بالایی دارد قرار ندهید.

 تراز بودن سطح زیر ماشین لباسشویی دوو

در هنگام نصب ماشین لباسشویی دقت کنید که محل قرار گیری آن کاملا مسطح و تراز باشد. حتی بعد از نصب هم به صورت دوره ایی یک تراز مهندسی را روی ماشین لباسشویی خود قرار دهید و از بالانس بودن آن مطمئن شوید، زیرا ممکن است که در دراز مدت دستگاه شما جا به جا شود و از حالت تراز بودن خارج شود. توجه داشته باشید که نصب ماشین لباسشویی برای اولین بار باید توسط مراکز معتبر انجام شود.

تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

برد لباسشویی دوو ممکن است در گذر زمان و به دلیل تمام شدن طول عمر آن و یا علل دیگر دچار خرابی شود. به دلیل وظیفه فرمان دهی به قطعات دیگر که برد دارد، در صورتی که خراب شود، عملکرد کل دستگاه را با مشکل مواجه می کند.

تست خرابی برد لباسشویی دوو

علائم مختلفی برای خرابی این دستگاه ذکر شده است که مشاهده هرکدام می توانند نشان دهنده اختلال در عملکرد برد باشد. این علائم شامل موارد زیر می شود:

 • به هم ریختگی برنامه های لباسشویی. به صورتی که یا لباس ها بعد از شستشو همچنان کثیف هستند و یا برنامه عملکرد مناسب خود را نداشته باشد.
 • کارنکردن و خاموش شدن پنل و صفحه نمایش لباسشویی دوو.
 • خاموش شدن لباسشویی در هنگام اجرای برنامه شستشو.
 • و..

شما با مشاهده این موارد می توانید به خرابی برد مشکوک شوید. اما این موارد تنها از خرابی برد ایجاد نمی شوند. به همین دلیل بهترین راه فهمیدن دلیل اصلی مشکل، کمک گرفتن از یک تعمیرکار مجرب در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو می باشد.

تعمیرکاران ما در مجموعه صفاهان سرویس می توانند عیب یابی دستگاه شما را انجام داده و در صورت خرابی برد ماشین لباسشویی دوو، آن را برای شما تعمیر کنند.

تعویض یا تعمیر برد؟

توجه داشته باشید که این که شما برد لباسشویی دوو خود را تعویض کنید یا تعمیر به طور کلی به نوع خرابی برد بستگی دارد. به دلیل بالا بودن قیمت خرید یک برد، توصیه ما این است که در صورت امکان برد را تعمیر کنید.

اما گاهی برد آسیب زیادی دیده و امکان تعمیر آن نیست. در این صورت شما مجبور به تعویض آن خواهید شد. توجه داشته باشید که در این زمان باید به مراکزی (همچون صفاهان سرویس) مراجعه کنید که از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

سوالات متداول

هزینه تعمیرات لباسشویی دوو در مرکز شما چه میزان است؟

هزینه تعمیرات متفاوت خواهد بود. با توجه به اینکه لباسشویی شما ممکن است با مشکلات متعددی مواجه شود، قیمت نیز متفاوت است. اما شما می توانید در قسمت تعرفه های تعمیر ماشین لباسشویی سایت صفاهان سرویس، قیمت تعمیر هنگام مشکلات متعدد را مشاهده کنید.

جهت استعلام قیمت روز تعمیرات (با توجه به نوسان قیمت قطعات و متغیر بودن هزینه قطعه خریداری شده)، با شماره 09130108396 و با کارشناسان صفاهان سرویس تماس بگیرید.

آیا باید برای تعمیر لباسشویی را به دفتر مجموعه بیاوریم؟

خیر. نیازی نیست این کار را انجام دهید. با کارشناسان ما تماس بگیرید. آنها در سریع ترین زمان به محل شما مراجعه می کنند و تعمیرات را در منزل شما انجام می دهند.

چرا لباسشویی در فرایند شستشو متوقف می شود؟

برای حل این مشکل نیاز است که مواردی را بررسی کنید:

 • مسدود بودن یا کار نکردن فیلتر پمپ تخلیه
 • عدم استفاده از مواد شوینده به میزان مناسب
 • قرار گرفتن شلنگ تخلیه زیر 1 متر (باید بالاتر از یک متر باشد)

اگر این موارد مشکل شما را حل نکرد، دقت کنید که در چه مرحله ای (شستشو، آبکشی یا خشک کردن) این اتفاق می افتند و سپس با ما تماس بگیرید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

11 دیدگاه

 • ماشین لباسشویی من ارور میدهد و من مشکلش رو متوجه نمیشوم، تلفنی هم با یکی از مراکز تعمیر صحبت کردم ولی نتیجه ای نداد
  امکانش هست شما به منزل ما تشریف بیارید و بررسی کنید؟

  • بله. اگر ساکن استان اصفهان هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید، آنها در سریع ترین زمان تکنسین مربوطه را به منزل شما میفرستند

  • سلام
   دوست عزیز همانطور که میدانید قطعات مختلفی در دستگاه شما وجود دارد. بستگی دارد چه قطعه ای خراب شده و نیاز به تعویض دارد یا تعمیر.
   شما هنگام تماس با کارشناسان ما، مشکل ماشین لباسشوییتان را اطلاع بدهید، انها زمان تغریبی را به شما اعلام میکنند.

 • من وقتی لباسشویی را روشن میکنم فیوز میپرد، علت پریدن فیوز هنگام روشن شدن لباسشویی دوو چیه؟

  • سلام
   پریدن فیوز هنگام روشن شدن ماشین لبسشویی چند دلیل می تواند داشته باشد:
   1. اضافه بار: در این حالت اگر چند دستگاه پر مصرف در منزل با هم روشن باشند ممکن است اضافه بار پیش بیاید و باعث پریدن فیوز گردد.
   2. اتصال کوتاه: در صورتی که در سیم کشی های دستگاه مشکلی پیش آمده باشد باعث عبور جریان بیش از اندازه از مدار شده و باعث پریدن فیوز می شود.
   3. خرابی لباسشویی: در صورتی که قطعاتی همچون برد، المنت، شیر برقی و … نیز خراب شده باشد شما با این مشکل روبه رو خواهید شد.

   تمامی این موارد به بررسی و عیب یابی توسط یک تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو نیاز دارد. از این رو اگر ساکن اصفهان و حومه هستید تماس بگیرید که برای عیب یابی تعمیرکار مربوطه را بفرستیم.

 • سلام
  ماشین لباسشویی خوب کار میکرد که ناگهان خاموش شد و هر کاری کردم دیگه روشن نشد. اصلا دکمه های روی صفحه روشن نمیشه و کار هم نمیکنه. ورودی برق رو چک کردم. پریز و سیم و دوشاخه مشکلی ندارند.

  • سلام بر شما
   توجه داشته باشید که مشکلات اینچنینی نیاز به عیب یابی و بررسی حضوری دارند. اما بیشتر این مشکل به دلیل اختلال در عملکرد برد و موتور ماشین لباسشویی ایجاد می شود. جهت بررسی و تعمیرات از یک فرد متخصص درخواست کنید به صورت حضوری دستگاه شما را بررسی کند.

 • سلام
  وقتی برنامه لباسشویی کامل می شود قفل درب لباسشویی باز نمیشود و همچنین ارور هم نمایش میده (5l) . حتی چند دقیقه هم منتظر ماندم ولی قفلش باز نمیشه. مشکلش چیه؟

  • سلام بر شما
   بار نشدن قفل درب لباسشویی دوو می تواند از مشکل و سوختن میکروسوییچ قفل درب لباسشویی باشد. از این رو از یک تعمیرکار خبره درخواست کنید که دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند. در صورتی که ساکن اصفهان و حومه هستید می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو مجموعه صفاهان سرویس بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 36 = 46