تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

5/5 - (3 امتیاز)

دو نکته وجود دارد که در تعمیر ماشین لباسشویی الجی باید به آن دقت کنید، نکته اول این که ماشین لباسشویی یک وسیله کاملا کاربردی و مهم است، بنابراین اگر به هر دلیلی نیاز به تعمیر داشته باشد، می تواند بخشی از امور منزل را مختل کند، پس بسیار مهم است که انجام تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار سریع و در اسرع وقت صورت گیرد.

 نکته مهم بعدی که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر در زمان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان نیاز به تعویض قطعه وجود داشته باشد، قطعه‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرد باید اورجینال و اصل بوده و از ضمانت اصالت کالا بهره‌مند باشد. رعایت این دو نکته باعث می‌شود که کار تعمیر ماشین لباسشویی به شکل مناسب و اصولی انجام گیرد. یکی از عمده مشکلاتی که خریداران ماشین لباسشویی ال جی با آن روبه‌رو هستند مشکل ارور یا پیغام خطاهایی است که گاهی رخ می‌دهد.

رایج ترین ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

EE PF CE IE
HE TE LE OE
CD CE/E5 FE UE
CL AE/AOE PE DE
SUD/SD

 ارور IE درماشین لباسشویی ال جی

علت: آبگیری کامل صورت نگرفته باشد و آب به میزان کافی وارد لباسشویی نشده

راه حل: باز بودن شیر آب و همچنین فشار آب منزل را بررسی کنید. شلنگ ورودی آب را چک کنید که تا خوردگی نداشته باشد. فیلتر ورودی آب نیز باید تمیز باشد.

ارور OE

 علت: مشکل در تخلیه آب

راه حل: لوله خروجی و پمپ تخلیه را بررسی کنید. اگر چیزی در پمپ گیر کرده است حتما آن را خارج کنید. اگر مشکل حل نشد از کمک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان استفاده کنید.

ارور UE در ماشین لباسشویی الجی

علت: اگر لباس به مقدار مناسب در لباسشویی نباشد با این ارور مواجه خواهید شد. لباس ها باید با توجه به وزن و برنامه شستشو در ماشین لباسشویی LG ریخته شود. اگر مشکل از مقدار لباس ها نبود، می تواند مشکل از موتور یا برد باشد.

راه حل: در این حالت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را به یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان بسپارید.

ارور DE

علت: اگر درب لباسشویی به درستی بسته نشده باشد و یا دستگاه قفل بودن آن را تشخیص ندهد، این ارور نمایان می شود.

راه حل: زبانه و لولای درب، میکروسوییچ درب، لاستیک دور درب، اتصالات و سیم کشی ها و برد کنترل چک شود

ارور CE در ماشین لباسشویی ال جی

علت: وجود اتصال کوتاه در موتور می تواند موجب ایجاد این خطا شود.

راه حل: در این حالت برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان و بررسی برد می توانید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی در اصفهان کمک بگیرید.

ارور LE

علت: قفل کردن موتور به دلیل کم بودن حجم لباس ها، مشکل در استاتور تاخو یا روتور، مشکل در سیم کشی ها و اتصالات و مشکل در برد

ارور FE در ماشین لباسشویی الجی

 علت: آبگیری بیش از اندازه لباسشویی

راه حل: ابتدا آب اضافی وارد شده را از طریق خروجی لباسشویی خارج کنید. این مورد به دلیل وجود مشکل در هیدروستات ایجاد می شود. بررسی و تعمیر لباسشویی LG در این ارور را به یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان بسپارید.

ارور PE

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

علت: وجود مشکل در سنسوری که باید میزان آب را تشخیص بدهد

راه حل: در این حالت هیدروستات باید بررسی شود و در صورت وجود مشکل تعویض گردد.

ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی

 علت: مشکل در تغذیه برق دستگاه

راه حل: اگر در هر قسمتی از مسیر برق رسانی ماشین لباسشویی الجی مشکلی وجود داشته باشد این ارور را دریافت می کنید. سه راهی، پریز، سیم کشی ها را بررسی کنید و سپس دوباره لباسشویی را راه اندازی کنید. اگر مشکل حل نشد برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با یک متخصص تماس بگیرید.

ارور TE

علت: گرم شدن بیش از اندازه آب در ماشین لباسشویی ال جی دلیل این مورد می باشد.

راه حل: ترموستات و المنت را بررسی کنید. همچنین اگر لباسشویی تمام اتوماتیک ال جی دارای سنسور حرارتی نیز می باشد، حتما آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور SE یا E5 در ماشین لباسشویی الجی

 علت: کار نکردن ماشین لباسشویی علت دریافت این خطا است.

راه حل: برای رفع آن باید وجود مشکل در سنسور و موتور بررسی گردد.

ارور AE یا AOE

علت: ظاهر شدن این ارور وجود نشتی آب در لباسشویی LG میباشد.

راه حل: لباسشویی را از برق بکشید و تمام مسیرهای آب را بررسی کنید. در صورت وجود پارگی یا آسیب در لوله ها، آن را تعویض کنید. در صورتی که موفق نشدید عیب را پیدا کنید با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی الجی در اصفهان تماس حاص فرمایید.

ارور EE در ماشین لباسشویی الجی

 علت: با دیدن این ارور شما باید نگران باشید چون این یکی از بدترین ارورهای لباسشویی ال جی می باشد. مشکل در برد الکترونیکی علت این ارور است که باید برد تعمیر یا تعویض گردد.

ارور HE

علت: این ارور مربوط به مدار گرمایشی آب دستگاه است.

راه حل: هیتر و سیم کشی های آن و ترمیستور را چک کنید. بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما باید توسط یک تکنسین انجام بگیرد.

ارور CD در ماشین لباسشویی ال جی

 علت: نشان دهنده انجام عمل خنک سازی بعد از خشک کردن لباس ها می باشد.

راه حل: اگر می خواهید این کار انجام نشود فقط کافی است که دکمه START/PAUSE را فشار دهید.

ارور CL

 علت: این نیز نشان دهنده یک مشکل در لباسشویی نیست. بلکه اطلاع دهنده قفل کودک است.

راه حل: دکمه child lick را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا غیر فعال شود.

ارور SUD یا SD در ماشین لباسشویی الجی

علت: اگر شما بیش از مقدار لازم مواد شوینده در لباسشویی بریزید با این ارور مواجه خواهید شد.

راه حل: همیشه از مواد شوینده مجاز و مرغوب و همچنین به اندازه استفاده کنید.

سرویس ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان

لباسشویی LG

گاهی در مورد لباسشویی ال جی با ایراداتی رایج مواجه میشویم که نه علتش را میدانیم و نه روش تعمیر را. اگر مشکلات لباسشویی الجی ما سطحی باشند به راحتی قابل حل هستند اما اگر به هر دلیلی این مشکلات برطرف نشند نگران نباشید زیرا کارشناسان صفاهان سرویس به صورت 24 ساعته خدمات لازم را به شما می دهند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان کجاست؟

ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی در زمینه ی تعمیر و سرویس و نصب لباسشویی ال جی به شما ارائه دهیم. همچنین انواع ارورها و خطای این دستگاه، رایج ترین ایرادات، برنامه های شستشوی این لباسشویی را نام بردیم. مرکز تعمیرات صفاهان سرویس در اصفهان، یک مرکز تخصصی در زمینه سرویس، نصب و تعمیر لوازم خانگی است که در کمترین زمان طبق تعرفه های رسمی تعمیر ماشین لباسشویی بهترین خدمات را ارائه میدهد.

صفاهان سرویس به شما این اطمینان را می دهد که قطعات اصل و اورجینال در تعمیرات لباسشویی ال جی استفاده می کند. در صفاهان سرویس ما به شما 60 روز ضمانت تعمیر هدیه می دهیم تا اگر با همان مشکل مواجه شدید از تعمیر رایگان و بدون پول بهره مند شوید. جهت تماس با ما با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.