5/5 - (103 امتیاز)

تعمیر، نصب و سرویس

یخچال فریزر

nasb

نصب یخچال فریزر

tamir

تعمیر یخچال فریزر

service

سرویس یخچال فریزر

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

راهنمای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

از کار افتادن یخچال و فریزر یکی از مشکلاتی محسوب می‌شود که ممکن است برای هر برند یا مدلی رخ دهد. در صورت بروز هر نوع ایراد و خطا در یخچال و فریزر می‌بایست به معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان مراجعه کرد؛ چرا که خرابی یخچال می‌تواند سبب فاسد شدن مواد غذایی نیز شود. بنابراین، چنانچه احساس کردید که سرمای داخل یخچال کم شده، تعداد دفعات روشن و خاموش شدن اتوماتیک یخچال تغییر کرده، فریزر برفک می‌زند یا که مواد غذایی به طور کامل یخ نمی‌زند و مواردی از این قبیل، می‌توانید از کمک یک تعمیرکار مجرب استفاده نمائید.

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان : مشکلات رایج

تعمیر یخچال فریزر در اصفهان : مشکلات رایج

افتادگی درب یخچال

چنانچه درب یخچال به سختی باز یا بسته می‌شود یا این که در هنگام باز شدن از حالت نرمال خود خارج می‌شود، درب یخچال شما دچار افتادگی شده است. به طور معمول سنگین بودن طبقات درب یخچال یا شکستگی و خوردگی واشر درب می‌تواند سبب بروز این مشکل شود. به منظور رفع این مشکل می‌توانید طبقات درب را سبک‌تر کرده و برای دریافت راه‌حل مناسب از کمک تکنسین مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان کمک بگیرید.

برفک زدن یخچال

از مهم‌ترین عواملی که سبب برفک زدن یخچال می‌شود می‌توان به شل بودن لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات یا تایمر دیفراست اشاره داشت. چنانچه مشکل ناشی از خرابی لاستیک درب باشد، باید آن را تعویض کنید. اما چنانچه برفک زدن یخچال به علت خرابی ترموستات و تایمر دیفراست است، باید از کمک متخصصین مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان استفاده نمائید.

بوی بد یخچال

از اصلی‌ترین دلایل بوی بد یخچال می‌توان به قرار دادن غذاها بدون درب و فاسد شدن آن‌ها در یخچال اشاره داشت. به منظور جلوگیری از بروز این مشکل باید یخچال خود را مرتب تمیز کنید. علاوه بر این، برای غذا درب مناسب در نظر بگیرید و پیش از قرار دادن ظرف در یخچال از بوگیرهای طبیعی هم‌چون قهوه استفاده نمائید.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مشکلات رایجی که سبب می‌شود تا افراد به معتبرترین مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان مراجعه کنند، نشتی آب از یخچال است. مشکل مذکور می‌تواند به علت گرفتگی لوله تخلیه یخچال فریزر، وجود آشغال و مواد غذایی در یخچال یا ذوب نشدن برفک یخچال فریزر و دیفراست بروز دهد. به منظور حل این مشکل پیشنهاد می‌کنیم که از کمک یک تعمیرکار متخصص استفاده نمائید.

سرد نکردن آب سردکن

چنانچه آب سردکن یخچال شما به درستی کار نمی‌کند، ممکن است تنظیمات ترموستات دمایی دچار اختلال شده باشد. لازم به ذکر است که تنظیم نبودن ترموستات می‌تواند بر دمای یخچال و آب سردکن تأثیر بگذارد. البته عوامل دیگری هم‌چون خرابی برد دیسپنسر آب سردکن و نرسیدن برق به قطعه نیز می‌تواند سبب بروز مشکل مذکور شود. پیشنهاد ما این است که به منظور رفع این مشکل از کمک تکنسین تعمیر یخچال فریزر در اصفهان استفاده نمائید.

ضرورت سرویس دوره‌ای یخچال فریزر چیست؟

از آن‌جایی که یخچال و فریزر یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه محسوب می‌شود، می‌بایست به صورت دوره‌ای مورد بررسی  و سرویس قرار گیرد. هر یک از لوازم خانگی که با برق کار می‌کنند، احتمال بروز ایراداتی در آن‌ها وجود داشته و این موضوع اجتناب ناپذیر است. عدم توجه به ایرادات و آسیب‌های ریز و درشت وارد شده به یخچال سبب کاهش طول عمر مفید آن می‌شود. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کنار مشکلات کوچک ایجاد شده در یخچال و فریزر به سادگی گذر نکنید و از کمک مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بهره‌گیری نمائید.

آموزش کارکرد قطعات مشترک یخچال فریزر

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان

کمپرسور

کمپرسور همان موتور یخچال است که متشکل از پیستون، میل‌لنگ، سوپاپ‌ها و موتور آسنکرون می‌باشد و و بروز ایراد در آن می‌تواند سایر قطعات را تحت تأثیر قرار دهد.

کندانسور

کندانسور قطعه‌ای است که در کلیه وسایل سرمایشی مثل یخچال فریزر و کولرهای گازی به منظور چگالش گاز مبرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اوپراتور

منظور از اوپراتور لوله‌های پیچ در پیچی است که پشت یخچال قرار دارند و سطوح انتقال گرما محسوب می‌شوند.

فیلتر درایر

وظیفه این قطعه محافظت از کمپرسور به منظور جلوگیری از ورود ذرات آلوده و آب به داخل آن است.

لوله مویین

لوله مذکور تحت عنوان عامل کنترل جریان مبرد در یخچال کار می‌کند.

ترموستات

ترموستات وظیفه تنظیم دما و خاموش و روشن کردن کمپرسور در زمان مشخص را برعهده دارد.

رله استارت

قطعه مذکور وظیفه به کار انداختن سیم پیچ راه‌انداز به منظور روشن کردن کمپرسور را برعهده دارد.

رله اورلود

وظیفه این قطعه محافظت از موتور وسیله برقی در برابر نوسانات الکتریکی است.

هیتر المنت

وظیفه هیتر المنت آب کردن برفک‌های یخچال است.

ترمودیسک

این قطعه وظیفه قطع و وصل جریان هیتر المنت را برعهده دارد.

فیوز حرارتی

فیوز حرارتی وظیفه کنترل دمای هیتر را برعهده دارد.

مراحل نحوه نصب یخچال فریزر

۱. انتخاب محل مناسب برای قرار دادن یخچال فریزر ( منظور مکانی است که هوا به راحتی در اطراف آن در جریان باشد.)

۲. استراحت دادن یخچال برای چند ساعت ( به منظور روشن کردن یخچال می‌بایست آن را چند ساعت در محل ثابت نگه دارید.)

۳. تراز کردن یخچال ( به منظور تراز کردن یخچال می‌توانید از دو پایه تنظیم که در جلوی دستگاه تعبیه شده است استفاده نمائید.)

۴. تمیز کردن یخچال (پیشنهاد ما این است که پیش از استفاده از یخچال تمامی طبقات و قسمت‌های داخلی آن را با آب ولرم و جوش شیرین تمیز کنید.)

۵. استفاده از دستگاه محافظ ( هدف از استفاده از محافظ برای یخچال جلوگیری از آسیب دیدن آن در اثر نوسانات برق است.)

 بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان کجاست؟

در این راهنما با مشکلات رایج، ضرورت سرویس دوره‌ای یخچال فریزر، برخی از قطعات مشترک و نحوه نصب یخچال فریزر آشنا شدیم. چنانچه در یخچال فریزر شما مشکلی به وجود آمده و به دنبال یک مرکز حرفه‌ای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به وب‌سایت مرکز تعمیرات صفاهان سرویس مراجعه نمائید.

مجموعه مذکور با در اختیار داشتن بهترین تکنسین‌های لوازم خانگی می‌تواند یخچال فریزر شما را در کوتاه‎‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی و تعمیر کند. مرکز تعمیرات صفاهان سرویس ضمن ارائه آموزش‌های رایگان تعمیر یخچال فریزر و دیگر لوازم خانگی، در زمینه ارائه مشاوره رایگان نیز فعال می‌باشد، تنها کافیست که با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

راه های ارتباطی نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان؟

صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان در انواع برندها می باشد. شما می توانید برای ارتباط با این مرکز با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و در سایت در قسمت ثبت درخواست، درخواست خدمات خود را ارسال کنید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر چقدر است؟

با توجه به اینکه یخچال و یا فریزر شما می تواند با مشکلات متعددی رو به رو شود، هزینه تعمیر نیز متفاوت خواهد بود. از این رو نمی توان گفت هزینه تعمیر یخچال فریزر چه میزان است. اما شما می توانید به بخش تعرفه های سایت ما مراجعه کنید و هزینه تعمیر هر قسمت را مشاهده کنید. به این صورت می توانید هزینه را به دست آورید.

آیا شما برای خدمات خود گارانتی دارید؟

بله ما برای تعمیر یخچال فریزر و همچنین خدمات دیگر، 60 روز ضمانت خدمات داریم. از این رو اگر قسمت تعمیر شده دوباره خراب شد، به صورت رایگان برای شما تعمیر می کنیم.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در مبارکه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *