تعمیر، نصب و سرویس

ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی

تعمیرماشین لباسشویی در اصفهان

کار را به کاردان بسپارید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با بیش از 20 سال سابقه ی درخشان در زمینه تعمیر و سرویس و نصب لوازم خانگی فعالیت میکند. ما با ضمانت 60 روزه خدمات خود، این اطمینان را میدهیم که انتخاب شما، انتخاب درستی است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از خدمات خود یعنی تعمیر، سرویس و نصب ماشین لباسشویی آشنا کنیم.

در عصر امروز ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین وسایل هر خانه ای است که بی توجهی به نکات ایمنی و استفاده نادرست منجر به ضرر و زیان های زیادی میشود. اگر ماشین لباسشویی شما به درستی آب را تخلیه نمیکند، در حین کار کردن لرزش های زیاد و پر سر وصدایی دارد، پودر لباسشویی را به خوبی حل نمیکند یا ریزش آب دارد با متخصصین ما همراه باشید تا روش استفاده صحیح و تعمیر آن را به شما آموزش دهیم  زیرا انجام کلیه ی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان از جمله: تعمیر برد دستگاه، تعمیر درب و قفل  لباسشویی، تعمیر لاستیک های دستگاه و برطرف کردن لرزش و سر و صداهای لباسشویی و مشکلات مربوط به تخلیه آب و کلیه ی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان همگی بخشی از خدمات متخصصان و تعمیرکاران شرکت صفاهان سرویس است که به دنبال سال ها تجربه ی موفق در این زمینه اعتماد بسیاری از مشتریان عزیز را جلب کرده است. تعمیرکاران و متخصصان ما در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل به صورت 24ساعته در خدمت مشتریان عزیز هستند.

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی و تعمیر آنها در خانه:

ما معتقدیم که استفاده ی صحیح و دانش کافی از سیستم ماشین لباسشویی موجب افزایش طول عمر دستگاه میشود و اطلاع از اجزاء سازنده دستگاه در بسیاری از موارد میتواند به شما در رفع عیوب جزئی کمک کند. شرکت صفاهان سرویس در نظر دارد با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات بیماری کرونا اطلاعات جامع و کاملی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی به شما ارائه دهد تا علاوه بر زمان، در هزینه هایتان نیز صرفه جویی شود. همچنین در کمترین زمان بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه تعمیر و تعویض برد الکتریکی، المنت ها، تخلیه آب و… ارائه میدهیم.

 1. دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی:

روشن نشدن ماشین لباسشویی دلایل متعددی دارد که لازم است تک تک آنها را بررسی کنید: یکی از اصلی ترین دلایل آن وجود مشکل در تغذیه ی برق دستگاه لباسشویی است. پس ابتدا بررسی کنید ببینید دستگاه برق دارد یا نه؟ برای چک کردن برق دستگاه به وسیله ای به نام فازمتر یا مولتی متر احتیاج دارید. به کمک فازمتر میتوانید از وجود برق درون پریز برق مطمئن شوید. اگر پریز دارای برق بود توسط مولتی متر به سراغ بررسی ولتاژ ورودی برق لباسشویی بروید. با این وسیله میتوانید مقدار ولتاژ و جریان ورودی دستگاه را بررسی کنید. توجه کنید که برای روشن شدن لباسشویی به 205 تا 230 ولت برق نیاز است. همچنین جریان ورودی برق باید 15 آمپر باشد.

پس از کنترل جریان برق، کابل رابط دستگاه را چک کنید. مطمئن شوید که هیچ قسمتی پارگی یا پوسیدگی نداشته باشد. هرگونه قطعی در کابل دستگاه باعث قطعی در برق لباسشویی میشود. در صورتی که سیم دستگاه قطعی داشته باشد لازم است سیم را به طور کامل تعویض کنید.

در صورتی که چراغ های لباسشویی روشن نشوند، ایراد مربوط به فیوز دستگاه است. خراب بودن فیوز دستگاه یکی دیگر از علت های روشن نشدن لباسشویی است. فیوز لباسشویی را میتوان با مولتی متر بررسی کرد و در صورت خرابی لازم است سریعا فیوز را تعویض کنید.

گاهی اوقات خراب بودن صفحه نمایش لباسشویی باعث میشود دستگاه روشن نشود. صفحه نمایش های امروزی لمسی هستند بنابراین بسیار حساس بوده و در صورت بی دقتی خراب میشوند. اگر هر یک از دکمه های صفحه نمایش از کار بیفتد برق ورودی به لباسشویی دچار مشکل میشود و باید سریعا جریان برق ورودی را با مولتی متر چک کنید.

عدم تعادل و توازن لباس های درون لباسشویی، باعث روشن نشدن دستگاه میشود. زیرا تعادل ماشین لباسشویی به هم میخورد و اجازه ی روشن نمیدهد. لباس هارا با توجه به وزن مجاز داخل لباسشویی قرار دهید تا تعادل و توازن لباسشویی برقرار شود و سوییچ تعادل فعال شود.

 1. علت سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی حین کار کردن

قبل از هر اقدامی درون لباسشویی را چک کنید که هیچگونه جسم سختی مانند کمربند یا دکمه های لباس ، سنجاق ، سکه ، کلید و… با شیشه ی دستگاه برخورد نکنند. اگر هیچگونه جسم سختی درون لباسشویی نبود به سراغ اقدامات بعدی بروید.

پمپ تخلیه یکی از مهم ترین قطعات موجود در تمام لباسشویی هاست که در صورت خراب شدن باعث سر وصدای زیاد لباسشویی میشود. پمپ تخلیه که وظیفه ی پمپاژ کردن آب به داخل دستگاه و خارج کردن آب کثیف به فاضلاب را بر عهده دارد در اثر فرسوده شدن و نوسانات مربوط به برق خراب میشود و باعث تولید سر وصدای زیادی میشود. برای برطرف کردن این مشکل لازم است پمپ تخلیه را تعویض کنید. این قطعه حتما باید توسط تکنسین های ماهر تعویض شود.

کمک فنر لباسشویی، یکی دیگر از قطعات این دستگاه است که ارتعاشات و لرزش های لباسشویی را میگیرد. بنابراین اگر این قطعه ایرادی پیدا کند لباسشویی حین کار کردن دچار لرزش و صداهای ناهنجار میشود. کمک فنرها به مرور زمان فرسوده میشوند پس برای کاهش لرزش لباسشویی، کمک فنرها را تعویض کنید.

خرابی تسمه ، خرابی موتور محرک ، شکسته شدن بلبرینگ ها ، خرابی بالشتک همگی از دیگر علل سر وصدای زیاد لباسشویی ها هستند که به علت حساس بودن لازم است متخصصین ماهر لباسشویی را باز کنند و هرکدام را بررسی کنند.

 1. علت نشتی آب در لباسشویی چیست؟

اگر لباسشویی فقط حین چرخش نشتی آب داشته باشد، مربوط به شلنگ تخلیه است که احتمالا پوسیدگی یا آسیب دیدگی دارد. شلنگ تخلیه را به دقت بررسی کنید که هیچگونه ترک خوردگی یا نشتی نداشته باشد.

محلی که شلنگ تخلیه به لباسشویی وصل شده است را از لحاظ سلامت کامل شلنگ بررسی کنید. در صورت مشاهده ی هرگونه ترک خوردگی لازم است شلنگ را تعویض کنید. مراقب باشید در هنگام تعویض، شلنگ پر کننده حتما سرجای درست خود متصل شود و بیش از حد شل یا سفت نبندید.

استفاده ی بیش از حد از مواد شوینده هم باعث نشتی آب میشود. استفاده از شوینده ی زیاد در آب هایی که سختی زیادی دارند موجب ایجاد لجن و نشتی آب میشود. مواد شوینده را متناسب با سردی و گرمی و سختی کم و زیاد آب استفاده کنید.

پمپ تخلیه که بالاتر به آن اشاره کردیم اگر دچار سائیدگی شود باعث نشتی آب هم میشود. اگر در اطراف این پمپ مقداری آب دیدید مطمئن باشید علت نشتی آب از این قطعه است و باید سریعا تعمیر یا با قطعه ی اورجینال تعویض شود.

 1. علت بوی نامطبوع درون ماشین لباسشویی چیست؟

بوی نامطبوعی مثل رطوبت و کپک درون لباسشویی امری طبیعی نیست و نشان دهنده ی رشد کپک و باکتری است. بهتر است وان ماشین لباسشویی را هرماه تمیز کنید چون محیطی تاریک و عالی برای رشد باکتری ها است.

در بالا اشاره کردیم که استفاده ی بیش از حد از مواد شوینده موجب رشد لجن در وان لباسشویی میشود. در استفاده از مواد شوینده و نرم کننده ها زیاده روی نکنید.

سعی کنید لباس ها را با آب داغ بشوئید زیرا آب سرد درون محیط تاریک و مرطوب موجب رشد باکتری ها میشود. اگر مدت های طولانی از لباسشویی استفاده نمیکنید هر از گاهی موقع شستشوی لباس ها، آبکشی اضافی را بزنید.

حداقل ماهی یکبار فیلتر پمپ تخلیه تمیز شود. بسیاری از مواقع اشیاء کوچک درون فیلتر گیر میکنند بنابراین آب گیر میکند و محل مناسبی برای رشد کپک و باکتری ها میشود.

 1. اسپین یا چرخش لباسشویی شروع به کار نمیکند

اگر حجم زیادی از لباس هارا درون لباسشویی بریزید و به وزن مجاز دقت نکنید، لباسشویی روشن میشود اما شروع به چرخش نمیکند. زیرا تعادل و توازن دستگاه بهم میخورد. ایجاد بالانس در لباسشویی نکته ای بسیار مهم است.

هرگونه ایراد در قفل درب لباسشویی باعث عدم چرخش میشود. اگز قفل لباسشویی خراب است آن را تعویض کنید.

پمپ تخلیه لباسشویی که بارها به آن اشاره کردیم اینجا هم اگر خراب باشد بخاطر انسداد و تخلیه نکردن آب باعث میشود خشک کردن لباس و آبکشی به خوبی انجام نشود.

تسمه های درون لباسشویی را چک کنید. هرگونه فرسودگی ، پوسیدگی یا پارگی تسمه عدم چرخش دستگاه را به همراه دارد.

موتور لباسشویی که مغز این دستگاه است و تمام فرمان های قطعات را صادر میکند اگر ایراد پیدا کند چرخش را به صورت مستقیم انجام نمیدهد. این یکی سخت ترین مشکلات لباسشویی در امر چرخش است و بسیار تخصصی میباشد. در این شرایط موتور لباسشویی باید عوض شود.

اگر علاوه بر 5 مشکل رایجی که در بالا به آنها اشاره کردیم، مشکلاتی از قبیل عدم تخلیه ی آب از وان لباسشویی ، پخش نشدن مواد شوینده یا باقی ماندن این مواد روی لباس ، تکان و لرزش های بسیار زیاد لباسشویی ، کامل نبودن چرخه ی شستشو ، قطع شدن عملیات آبگیری ، باز نشدن درب دستگاه یا تخلیه ی نامناسب داشتید با تکنسین های ماهر و کاربلد صفاهان سرویس به شماره ی 09130451675 تماس بگیرید.

مزایای دیگر استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان:

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی 60روزه، تعمیر برد لباسشویی، هزینه های پرداختی شما کاملا شفاف سازی میشود، تعمیرات توسط متخصصان با تجربه انجام میشود و مزایای دیگری که با یک بار استفاده از خدمات ما با آن آشنا میشوید.

خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی در اصفهان :

ماشین لباسشویی جزو حساس ترین لوازم هر خانه ای است که در صورت خرابی به فردی متخصص و ماهر که به انواع مدل های این دستگاه و چگونگی تعمیر اجزا مسلط است نیاز دارد. تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان فردی است که تمام آموزش های لازم برای تعمیر هرنوع دستگاهی را دیده و سالها تجربه موفق در این زمینه دارد. اگر به دنبال بهترین خدمات برای این وسیله ضروری و حساس هستید متخصصان صفاهان سرویس بهترین افراد را در اختیارتان قرار میدهند. کافیست مشکل دستگاه خود را با مشاورین ما در میان بگذارید و در سریع ترین زمان سلامت دستگاه را به دست آورید و از خرج های اضافی بعدی جلوگیری کنید. اگر در حین تعمیرات نیاز باشد قطعاتی مثل تایمر، برد، المنت، پمپ تخلیه، برد دیجیتالی و… را تعویض کنید تکنسین های ما قطعات فابریک و اورجینال را بر اساس نوع لباسشویی تعویض میکنند.

جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی با شماره های ما تماس بگیرید.

تعمیرماشین لباسشویی

کار را به کاردان بسپارید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان سال هاست که در زمینه نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی فعالیت می کند. تجربه و تخصص مواردی است که باید به آن توجه کنید. لوازم خانگی خود را برای تعمیر، نصب و سرویس به هر شخصی نسپارید.

ما با ضمانت 60 روزه خدمات خود این اطمینان را به شما می دهیم که انتخاب شما، انتخاب درستی است.

یکی از خدمات ما نصب، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. در ادامه توضیحاتی در این زمینه برای شما عزیزان آورده شده است.

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به هر کدام از این خدمات دارد می توانید با همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، تماس بگیرید و علاوه بر دریافت خدمات، مشاوره و راهنمایی لازم را نیز دریافت کنید.

نصب ماشین لباسشویی

بعد از خرید ماشین لباسشویی شما باید نصب ماشین لباسشویی را به درستی انجام دهید. در صورتی که نصب ماشین لباسشویی به درستی انجام نگیرد بعد از چندین بار استفاده ممکن است به ماشین لباسشویی آسیب وارد شود و همچنین باعث نمایش ارورها شود.

در صورتی که توانایی و تخصص کافی برای نصب ماشین لباسشویی را ندارید، حتما این کار را به یک متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، بسپارید. توصیه ما این است که حتما این کار توسط یک متخصص انجام گیرد و در صورتی که متخصص در دسترس نبود شما می توانید از راهنمای نصب لباسشویی که در ادامه آمده است استفاده کنید.

راهنمای نصب ماشین لباسشویی

مرحله اول: مشخص کردن مکان مناسب

در ساختمان های جدید مکانی برای ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است که استاندارد هستند. اگر منزل شما این چایگاه را ندارد با توجه به عرض و ارتفاع ماشین لباسشویی مکانی را مشخص کنید. توجه کنید که باید پشت لباسشویی فضایی را برای لوله ها در نظر بگیرید.

مرحله دوم:تعیین فاصله اطراف

شیر ورودی در پشت دستگاه قرار می گیرد، باید فضایی را برای آن در نظر بگیرید که لباسشویی به آن نچسبد و شلنگ آزاد باشد. آزاد نبودن این فضا ممکن است باعث خمیدگی و یا شکستگی شلنگ شود. لوله تخلیه نیز به این فضا نیاز دارد که بتواند به خوبی عمل تخلیه را انجام دهد.

مرحله سوم: بازکردن پیچ انتقال

اگر لباسشویی را به تازگی خریداری کرده اید، برای جلوگیری از حرکت دیگ لباسشویی هنگام جا به جایی، پیچ انتقال در پشت ماشین لباسشویی تعبیه شده است.

برای باز کردن این پیچ ها آچار مخصوص وجود دارد که نصاب های نمایندگی مربوطه این آچار را دارند. توصیه می شود که اگر ماشین لباسشویی را به تازگی خریداری کرده اید، حتما نصب توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان انجام گیرد. در صورتی که شما می خواهید خودتان این کار را انجام دهید می توانید این آچار را از ابزارفروشی ها تهیه کنید.

مرحله چهارم:نصب درپوش

هنگامی که پیچ های انتقال را باز کردید باید جای خالی پیچ ها را با درپوش های موجود در کارتون لباسشویی پر کنید.

مرحله پنجم:تراز بودن ماشین لباسشویی

باید برای نصب ماشین لباسشویی آن را در مکانی صاف و بدون شیب قرار دهید. صاف و یک دست نبودن مکان باعث ایجاد لرزش و تکان های شدید هنگام کار لباسشویی می شود.

مرحله ششم:نصب شیرهای آب

بستگی به نوع لباسشویی ممکن است نیاز باشد که ماشین را هم به آب سرد و هم به آب گرم متصل کنید. البته بیشتر در لباسشویی های قدیمی به این صورت است و لباسشویی های جدید تک شیر هستند. هنگام نصب به شیردقت کنید که نشتی نداشته باشید.

اگر در این اتصال مشکل دارید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان کمک بگیرید. متصل نشدن صحیح شیرها مانع از ورود آب به لباسشویی می شوند.

مرحله هفتم: نصب شلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را باید با فاصه 50 سانتی از سطح زمین قرار بدهید تا بتواند به راحتی کار کند و آب کثیف داخل مخزن را خارج کند.

تعمیر لباسشویی

لباسشویی ها علاوه بر تنوع در برند، انواع مختلفی نیز دارند. اما 90 درصد مشکلاتی که لباسشویی ها دارند مشترک هستند.

هر ماشین لباسشویی دفترچه راهنمایی دارد که می توان با استفاده از آن مشکلات به وجود آمده یا ارورهای دریافتی را رفع کرد. اگر شما دسترسی به این دفترچه های راهنما ندارید، در وبلاگ سایت ما می توانید با توجه به برند لباسشویی راهنمای کاملی برای تعمیر ماشین لباسشویی دریافت کنید.

مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، صفاهان سرویس چیست؟

ما در صفاهان سرویس با تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی خدمات لازمه را برای انواع برندهای موجود در بازار ارائه می دهیم. این برندها شامل ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، دوو، کنوود، پاکشوما و …. می باشد.

علاوه بر این ما در بیشتر شهرهای استان اصفهان نمایندگی داریم و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن در این شهرها از خدمات ما استفاده کنید. شهرهای تحت پوشش صفاهان سرویس شامل موارد زیر می باشد:

 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در مبارکه
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی در دولت آباد

مزایای دیگر استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

گارانتی تعمیرات لوازم خانگی 60 روزه، تعمیر برد لباسشویی، هزینه های پرداختی شما کامل شفاف سازی می شود، تعمیرات توسط متخصصان باتجربه انجام می شود و مزایای دیگری که با یکبار استفاده از خدمات ما با آن آشنا خواهید شد.

سرویس لباسشویی

شرکت صفاهان سرویس مفتخر است که خدمات لازمه برای لوازم خانگی اعم از تعمیر، نصب و سرویس را به طور کامل به شما عزیزان ارائه می دهد.

اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چرا نیاز به سرویس ماشین لباسشویی می باشد.

سرویس به موقع و منظم لباسشویی طول عمر ماشین را بالا می برد و نیاز به تعمیر آن را کاهش می دهد.

طول عمر ماشین های لباسشویی عمدتا 12 سال است ولی با سرویس منظم آن می توانید این زمان را افزایش دهید و سال ها از لباسشویی خود به خوبی و بدون مشکل استفاده کنید.

باید برای سرویس ماشین لباسشویی برنامه و زمان بندی داشته باشید. نکات زیر را برای سرویس لباسشویی در نظر داشته باشید. اگر هر کدام از موارد را نمی توانید انجام دهید حتما از همکاران ما در صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت یا کمک دریافت کنید.

 • قبل یا بعد از کار با ماشین لباسشویی فیلتر و پمپ تخلیه را تمیز کنید.
 • حتما بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا گردش هوا داشته باشد.
 • لاستیکی که دور درب ماشین لباسشویی می باشد را حتما تمیز کنید.
 • شوینده هایی که برای لباسشویی استفاده می شود باید مناسب لباسشویی باشند و در مقدار استفاده از آن هم دقت کنید.
 • هر ماشین لباسشویی ظرفیت خاصی دارد. حتما مناسب با آن ظرفیت لباس داخل ماشین لباسشویی بریزید و بیش از اندازه آن را پر نکنید.

موارد ذکر شده مواردی است که شما باید برای سرویس ماشین لباسشویی انجام دهید. اما مواردی نیز می باشد که یک فرد متخصص و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، باید انجام دهد.

صفاهان سرویس برای سرویس ماشین لباسشویی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سرویس شیر الکتریکی، لاستیک درب، موتور، بلبرینگ، کاسه نمد، پمپ تخلیه، هیدروستات، میکروسوئیچ درب، دیگ و… کارهایی است که ما برای سرویس لباسشویی شما انجام می دهیم.

شما می توانید با همکاران ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، مشورت کنید تا زمان لازم برای دریافت این سرویس ها را به شما اعلام کنند و سپس توسط بهترین متخصصان سرویس لباسشویی شما را در کمترین زمان انجام دهند.

 

 

نوشته های مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان

5/5 – (1 امتیاز) هر روزه ما ارورها یا … بیشتر بخوانید

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در اصفهان

به این نوشته امتیاز بدهید ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای … بیشتر بخوانید

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان

4.9/5 – (9 امتیاز) وسایل الکترونیکی آشپزخانه در حال … بیشتر بخوانید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.