خوشبختانه در سالهای اخیر با پیشرفت ابزار و تجهیزات تعمیراتی (به عنوان مثال کپسول اکسیژن برای جوشکاری) دیگر نیازی به انتقال یخچال به نمایندگی سامسونگ در اصفهان  نیست ، برای تعمیر یخچال یک تماس تلفنی و یا ثبت نام ساده  کافیست . تعمیرکار یخچال سیار در اصفهان با تجهیزات کامل. کارگاه تعمیرات در سایت حضور دارد و عیب دستگاه را با دقت بررسی و اصلاح می کند.

تعمیر یخچال سامسونگ

مرکز خدمات صفاهان سرویس کلیه تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در اصفهان و حومه را با تیمی از متخصصین مجرب در محل و با ضمانت انجام می دهد.

یخچال و فریزرهای سامسونگ در مدل های دوقلو و ترکیبی یا فریزر بالا و بالعکس و مدل های جانبی و فرانسوی در بازار موجود است.

مواردی که کارکنان مرکز خدمات جدید تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در اصفهان در سالهای اخیر در اصفهان با آن روبرو بوده اند ، مشکلات مربوط به برد یخچال ، خرابی کمپرسور یخچال ، نشت گاز و نیاز به شارژ گاز به گاز یخچال ، خرابی یکی از فن ها و ایرادات سیستم یخ زدایی.

جزئیات بیشتر در مورد هر خطا در بخشهای زیر آورده خواهد شد.
یخچال های ساده سامسونگ در مدل های قدیمی عمدتا به کمپرسور معمولی (بدون اینورتر) مجهز هستند و گاز آنها R134 است و در مدل های جدید با اینورتر و کمپرسور گاز R600 هستند. در بخش بعدی ، برخی از عیب ها و نحوه تشخیص و ترمیم آنها توضیح داده شده است.

کدهای خطای یخچال سامسونگ

 • کد E1 = خطای سنسور دمای فریزر سنسور تست اهم
 • کد E2 = خرابی سنسور دمای یخچال
 • کد E4 = خرابی سنسور یخ زدایی در اواپراتور داخل فریزر
 • کد E5 = خرابی سنسور یخ زدایی در اواپراتور داخل یخچال
 • کد E6 = خطای سنسور جانبی یخچال
 • کد E7 = سوunction عملکرد سنسور کانال کشویی داخل یخچال
 • کد E13 = خرابی سنسور اندازه گیری رطوبت در برخی از مدل ها
 • کد E21 = خرابی فن اواپراتور فریزر
 • کد E22 = خرابی فن اواپراتور یخچال
 • کد E23 = خرابی فن خنک کننده کندانسور
 • کد E24 = خطاهای سیستم یخ زدایی فریزر
 • کد E25 = خطای سیستم یخ زدایی محفظه یخچال

چرا صفحه یخچال سامسونگ خاموش است؟

مشکل این عیب مربوط به توان ورودی یخچال یا صفحه یخچال است.
اطمینان حاصل کنید که برق در یخچال وجود دارد. در صورت وجود برق ، احتمال زیادی وجود دارد که مشکل از صفحه برد یخچال باشد.

برای تعمیر برد یخچال سامسونگ در اصفهان می توانید با مرکز تعمیرات صفاهان سرویس هماهنگی کنید تا متخصص تعمیر برد بتواند نقص را کاملاً بررسی و برطرف کند.

چرا موتور یخچال سامسونگ در حالی که داخل یخچال گرم یا سرد است کار می کند؟

خرابی فضای گرم داخلی یخچال و فریزر ممکن است مربوط به مشکلات سیستم یخ زدایی یخچال یا خرابی فن داخل یا کمبود گاز در یخچال باشد.

پوشش اواپراتور داخلی را باز کرده و وضعیت آن را مشاهده کنید. اگر رادیاتورهای زیر پوشش پر از یخ بود ، مشکلات سیستم یخ زدایی یخچال سامسونگ توسط یک عنصر اهم بزرگتر ، یک ذوب داغ و یک سنسور یخ زدایی بررسی می شود.

با قرار دادن آهنربا بر روی آهنربا ، عملکرد فن داخلی را با محکم کردن قاب درب یخچال یا در مدل هایی با آهن ربا بررسی کنید. اگر رادیاتور به اندازه کافی سرد نیست ، مشکل ممکن است گاز موجود در یخچال باشد.
برای مشاوره با نماینده سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید تا در صورت لزوم ، متخصص تعمیر یخچال سامسونگ در محل حضور داشته و عیب موجود در یخچال را برطرف کند.

چرا بعضی اوقات صدای غیرطبیعی از یخچال می آید؟

به احتمال زیاد این صدا مربوط به عملکرد یکی از فن های کندانسور پشت یخچال یا اواپراتور داخل یخچال است.

فن خنک کننده کندانسور که در پشت یخچال قرار دارد و وظیفه خنک سازی گاز و کمپرسور را دارد ، هنگام روشن شدن موتور شروع به کار می کند و با خاموش شدن موتور متوقف می شود.

فن اواپراتور یخچال با بسته شدن در یخچال کار می کند و با باز شدن درب متوقف می شود. بررسی کنید کدام یک از این دو طرفدار مشکلی دارند. برای رفع و رفع این نقص می توانید با تعمیرگاه یخچال سامسونگ در اصفهان و مرکز خدمات جدید اصفهان تماس بگیرید.

چه عواملی باعث خنک شدن غذا در یخچال می شود؟

این نقص در یخچالهای قدیمی سامسونگ مربوط به خرابی ترموستات یا منیفولد ورودی هوا از فریزر به یخچال (در مدلهای یخچال فریزر با هم) و در مدلهای جدیدتر مربوط به سنسور دمای داخلی یا محدوده یخچال یا دمپر

تعمیر فریزر سامسونگ

خطاهای مربوط به فریزر سامسونگ تقریباً مشابه یخچال ها هستند که بیشتر به دلیل نشت گاز یا خرابی کمپرسور و خرابی سیستم یخ زدایی فریزر و خرابی فن یکی از مواردی است که مشتریان ما در سال های اخیر با آن روبرو بوده اند و تعمیرکار مرکز خدمات تعمیرات فریزر جدید سامسونگ در اصفهان یا یکی از حومه شهر در محل حادثه حاضر شد و گسل را اصلاح کرد.

دمای مناسب برای نگهداری مواد غذایی در فریزر سامسونگ در حدود منفی 18 تا منفی 20 درجه سانتیگراد است. در صورت نیاز به تعمیر برد فریزر سامسونگ در اصفهان می توانید با متخصصان این مرکز هماهنگی لازم را انجام دهید.

یخچال و فریزر کمبی سامسونگ SAMSUNG به دلیل فضای زیاد برای نگهداری مواد غذایی ، یکی از محبوب ترین محصولات در بین خانواده های ایرانی است.

این یخچال ها به چندین سیستم گردش هوا مجهز هستند تا اطمینان حاصل کنند که دمای هوا درون یخچال و فریزر در همه طبقات یکنواخت است و در دو مدل یخچال فریزر بالا و پایین و مدل پایین. یخچال فریزر بالا در بازار موجود است.

مرکز تعمیرات صفاهان سروریس کلیه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ را در اسرع وقت و با قطعات با کیفیت شرکت انجام می دهد. کمپرسور بوده است.

برای مشاوره در زمینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان ، با مرکز خدمات جدید اصفهان هماهنگی کنید. برای تشخیص دقیق تر خرابی یخچال ، سعی کنید کد خطا ، کمپرسور و فن ما را به کارشناسان تعمیرات ما گزارش دهید تا بتوانید کمک لازم را دریافت کنید.
در صورت لزوم ، یکی از متخصصان تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان باید در اسرع وقت در محل حادثه حاضر شده و عیب موجود در یخچال فریزر را برطرف کند.
یخچال و فریزر ساید بای ساید سامسونگ یکی از محبوب ترین گزینه ها به خصوص برای جوانان روس است.

برای تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان یا شهرهای اطراف آن ، با مرکز خدمات جدید اصفهان هماهنگی کنید. کلیه تعمیرات از جمله تشخیص نشتی و شارژ گاز یخچال ، تعویض کمپرسور یخچال ، مسائل مربوط به برفک زدایی ، تعمیرات برد ، و سایر موارد خاص. مکان با قطعات با کیفیت ساخته شده است.
در بخش زیر و پیوندهای مرتبط ، سعی شده است یخچال های ساید بای ساید سامسونگ از جمله علت بروز هر نوع خطا و نحوه عیب یابی یخچال های ساید بای ساید سامسونگ و س questionsالات متداول یخچال سامسونگ از جمله علت وجود آب در زیر کشوی میوه تعمیر شود. یا زمان تعویض. فیلتر ، هزینه تعمیر یخچال سامسونگ ، نحوه باز کردن درب یخچال سامسونگ در کنار هم ، تنظیمات کشوی جداگانه و مواردی از این قبیل تا آنجا که ممکن است توضیح داده شده است.

سوالات متداول

چرا دمای قسمت فریزر خوب است اما قسمت یخچال در حال گرم شدن است؟

بیشتر اوقات ، علت این مشکلات در سیستم یخ زدایی است.
خراب شدن یخچال یکی از اجزای ترموفیوژن یا عنصر یخ زدایی یا سنسور باعث جمع شدن یخبندان می شود و تمام اواپراتور کاملاً یخ می زند ، بنابراین گاهی اوقات یخ روی رادیاتور به حدی زیاد است که فن و فن Be وجود دارد. متوقف کردن.
اگر دیگر هوای سرد از رادیاتور به یخچال منتقل نشود و یخچال گرم شود.

چرا موتور یخچال سامسونگ ساید روشن نمی شود و وقتی روشن می شود صدای کناری مانند صدا در کنار موتور شنیده می شود؟

خرابی این خطا به رله شروع کمپرسور یا به خود کمپرسور مرتبط است.
در این حالت ، تعمیرکار به راحتی رله کمپرسور را با یک رله جدید تعویض می کند ، که اگر موتور روشن شود ، رله مشکلی دارد ، اگر متوجه شود موتور سالم است ، موتور را اهمی نمی کند و بدنه آن متصل است و برق کاملاً به کمپرسور متصل است. یک سیم به پایه مشترک و سیم پیچ اصلی موتور (پایه بالا و راست) متصل می شود و برای مدت کوتاهی پایه سیم پیچ اصلی را توسط آچار گوشت به پایه دیگری متصل می کند. اگر کمپرسور سالم باشد ، شروع به کار می کند. .

در صورت خرابی موتور ، تنها راه تعمیر موتور تعویض آن است. اگر این کار شما را تحت فشار قرار می دهد و موتور تعمیر چندین ساله است ، در صورت داشتن هر گونه سوال یا درخواست تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، با تعمیرگاه جدید تماس بگیرید.

چرا موتور یخچال سامسونگ در حال کار است که هم قطعات فریزر داغ و هم یخچال وجود دارد؟

دلیل این امر این است که بیشتر مشکلات مربوط به گاز موجود در یخچال است ، R134 های قدیمی و R600 های جدیدتر نیاز به شارژ R600 دارند زیرا شما باید با احتیاط از این گاز آتش زا استفاده کنید.

دلیل بد مزه بودن یخ یا آب استفاده شده در یخچال چیست؟

تأخیر در تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ یا استفاده از فیلتر پایین تر یا استفاده از آب یخچال بسیار کم باعث استفاده آزمایشی از برق در فیلتر و لوله ها و مخلوط شدن آب می شود که باعث می شود

چرا آب زیر کشوی میوه یا پایین محفظه فریزر جمع می شود؟

دلیل مسدود شدن مسیر فرار از ذوب این است که شما باید یخچال را حدود 24 ساعت روشن کرده و درها را باز کنید تا در صورت برداشته شدن این روش ، در صورت تغییر مجدد این ماده ، با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان هماهنگ شود برای بازرسی دقیق تر ممکن است نیاز به تعویض سنسور یخ زدایی باشد.

فیلتر تعویض آب یخچال سامسونگ

فیلتر آب یخچال سامسونگ دارای سه مدل است. اولین مدل پشت یخچال است. مدل دوم در داخل یخچال در بالا سمت راست و مدل سوم در نزدیکی پایین قرار دارد. برای تعویض فیلتر آب یخچال با ۰۹۱۳۰۴۵۱۶۷۵ هماهنگ کنید.