فرم ثبت نام سرویس کار

لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی در صورت داشتن شرایط مورد نیاز با شما تماس می گیرند.

(قبل از تکمیل فرم توضیحات ارائه شده در پایین فرم را مطالعه فرمایید)

در مجموعه صفاهان سرویس به چه تعمیرکارانی نیاز است؟

در حال حاضر در مجموعه ما استخدام تعمیرکار لوازم خانگی در زمینه های زیر صورت می گیرد:

  • تعمیرکار ماشین لباسشویی
  • تعمیرکار ماشین ظرفشویی
  • تعمیرکار یخچال فریزر

 پیوستن به تیم صفاهان سرویس برای تعمیرکاران چه مزایایی دارد؟

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی بسیار سریع شده است. از این رو تعمیرکاران نیاز دارند که با به روزترین تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی آشنا شوند. در مجموعه ما به دلیل حضور بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران، هر شخصی که به عنوان تعمیرکار استخدام شود، فرصت این را دارد که دانش خود را با دیگر افراد تیم به اشتراک بگذارد و همچنین دانش آن ها را نیز فرا بگیرد. به این صورت می تواند دانش خود را همواره به روز نگه دارد.

مورد دیگری که برای بسیاری از تعمیرکاران دغدغه بزرگی است، پیدا کردن مشتری می باشد. با توجه به اعتباری که مجموعه ما در استان اصفهان کسب کرده است می تواند این دغدغه شما را رفع کند و دیگر نگران جذب مشتری نباشید.

با کمک به تعمیرکاران برای به روز کردن دانش و همچنین جذب مشتری، تعمیرکاران ما می توانند صرفا در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان تمرکز کنند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

تسویه حساب ها در صفاهان سرویس به موقع است و شما می توانید کاملا از دریافت های مالی در زمان تعیین شده اطمینان حاصل کنید.

صفاهان سرویس به چه ویژگی هایی در استخدام تعمیرکاران اهمیت می دهد؟

مطمئنا برای استخدام تعمیرکار لوازم خانگی در اصفهان، ما شرایطی را در نظر گرفته ایم. ما در طی سال ها فعالیت توانسته ایم اعتبار زیادی در استان کسب کنیم، از این رو در استخدام تعمیرکاران حساسیت بالایی داریم. دریافت خدمات با کیفیت توسط مشتریان برای ما بسیار مهم است. برای حضور در تیم ما شما باید شرایط زیر را داشته باشید.

قابل اعتماد باشید

مهم است که برای انجام خدمات بتوانید اعتماد ما را جلب کنید. این اعتماد با حضور به موقع در آدرس مشخص شده مشتری، ارائه خدمات صحیح و انجام تعمیرات به بهترین شکل و … می باشد.

سابقه کاری

ما در مجموعه صفاهان سرویس برای استخدام تعمیرکار لوزم خانگی به افراد متخصص با سابقه کاری نیاز داریم. توجه داشته باشید که حضور در تیم ما باعث به روز شدن دانش شما می شود، اما مجموعه ما یک مرکز آموزشی نیست و شما باید تخصص لازم را داشته باشید.

نظم داشتن

این مورد که می تواند زیرمجموعه اعتماد باشد، برای ما بسیار مهم است. شما باید برای حضور در مجموعه و انجام فعالیت های خود نظم داشته باشید. بی نظمی باعث برهم زدن خدمات و وظایف مجموعه می گردد و به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

یکی از این موارد حضور در سریع ترین زمان بعد از دریافت پذیرش به ادرس اعلامی جهت تعمیرات است. برای ما انجام خدمات در زمان مناسب بسیار مهم است. زیرا لوازم خانگی می توانند مشتریان را برای انجام فعالیت های روزانه با مشکل مواجه کنند و وظیفه تعمیرکار است که بتواند با انجام خدمات سریع نگرانی های مشتری را کاهش دهد.

داشتن لوازم تعمیرات (کیف سامسونت برای کار)

نیاز است که هر تعمیرکار یک کیف شامل وسایل مورد نیاز برای تعمیرات داشته باشد.

آشنایی با نرم افزارها

برای دریافت پذیرش و موارد دیگر مجموعه نرم افزارهایی را تدارک دیده است که نیاز است تعمیرکار کار با این نرم افزارها را فرا بگیرد.

مدرک تحصیلی

در مجموعه ما تخصص شرط لازم است، اما برای تعمیرکاران نیاز است که حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشند.

برخورد مناسب

یکی از مواردی که تیم ما در صفاهان سرویس همواره به تعمیرکاران خود یادآوری می کند، داشتن برخورد مناسب و درخور با مشتریان است. از این رو در صورتی که شما برخورد ناشایست و دور از انتظاری با مشتری ها داشته باشید، تیم ما شما را نمی پذیرد.

موارد دیگر

عدم اعتیاد، عدم سوء پیشینه ، داشتن تعهد و پایبند بودن به قرارداد تنظیم شده از دیگر موارد می باشد.