نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان

5/5 - (108 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در وسایل آشپزخانه باعث شده است تا اگر دستگاه دچار مشکل شد نوع خرابی از طریق یک سری حرف و عدد نمایش داده شود که به آن ها ارور و یا کد خطا می گویند. اگر افراد معانی ارورها را ندانند نمی توانند برای تعمیر وسایل خود اقدام کنند و این باعث می شود تا  نتوانند به خوبی از دستگاه استفاده کنند.

ارورها به دو بخش تقسیم می شود بخش اول ارور هایی هستند که بسیار ساده هستند و افراد می توانند خودشان آن ها را رفع کنند. بخش دوم ارورهایی هستند که بسیار حیاتی می باشند و حتما باید توسط افراد حرفه ای بررسی و رفع گردد. در این مقاله ما می خواهیم درباره مشکلات و ارورهای یخچال فریزر سیلوان با شما صحبت کنیم. صفاهان سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان می تواند به شما در رفع ارورها و برطرف کردن مشکلات کمک کند.

نمایندگی یخچال فریزر سیلوان در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان : آشنایی با ارورها

D1 D2 D3

کد خطای D1 در یخچال فریزر سیلوان

ارورهای یخچال فریزر سیلوان

علت: اگر شما ارور D1 را بر روی نمایشگر یخچال فریزر سیلوان مشاهده کردید به این معنا می باشد که سنسور دمای دستگاه دچار مشکل شده است و عملکرد درستی ندارد.

رفع ارور: شما برای رفع ارور D1 در یخچال فریزر سیلوان باید به کمک یک مولتی متر مقدار اهم سنسور را بررسی نمایید. اگر مقدار آن نرمال و استاندارد نبود به معنای خرابی سنسور می باشد و باید برای تعویض کردن سنسور دما اقدام کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و هر گونه اتصالی و قطعی باید توسط یک متخصص برطرف گردد. اگر ارور رفع نشد مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد و باید برای تست و بررسی آن اقدام کنید. در خرابی برد برای تعمیر یخچال فریزر سیلوان به یک فرد متخصص مراجعه کنید.

کد خطای D2 در یخچال فریزر سیلوان

علت: این ارور در یخچال فریزر سیلوان به معنای خرابی و عملکرد غیر صحیح سنسور دمای فریزر می باشد که به همین دلیل ارور D2 بر روی نمایشگر یخچال فریزر سیلوان نمایش داده می شود.

رفع ارور: برای رفع آرور D2 در یخچال فریزر SILVAN باید در ابتدا سنسور به کمک یک اهم متر بررسی شود. اگر سنسور دمای فریزر خراب شده بود باید برای رفع آن اقدام کنید. سیم کشی سنسور نیز باید چک شود. اگر قطعی و یا اتصالی دارد باید توسط تکنسین ها برطرف شود. خرابی و عملکرد نادرست قطعاتی مانند ترمودیسک و ترموفیوز دلیل نمایش این ارور می باشد که باید این قطعات نیز بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض گردند. در نهایت به بررسی برد الکترونیکی بپردازید و در صورت نیاز آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

کد خطای D3 در یخچال فریزر سیلوان

علت: چنانچه ارور D3 را بر روی نمایشگر دستگاه خود مشاهده کردید باید به سراغ سنسور دیفراست متصل به اوپراتور بروید.

رفع ارور: شما باید برای رفع این ارور در ابتدا سنسور را با استفاده از یک اهم متر مورد بررسی قرار دهید. اگر سنسور خراب شده بود برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اتصالات سنسور دیفراست نیز باید چک شود و اگر اتصالی و قطعی رخ داده است برطرف شود. ترمودیسک و ترموفیوز باید بررسی شوند و اگر معیوب شده بودند باید تعویض گردند. اگر ارور همچنان بر روی دستگاه باقی مانده بود برد الکترونیکی باید توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد. شما می توانید برای تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان در این ارور به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

مشکلات رایج یخچال فریزر سیلوان

عیب یابی یخچال فریزر سیلوان

وجود سر و صدا در یخچال فریزر سیلوان

سر صدای زیاد در دستگاه باعث نگرانی افراد می شود که این سر و صدا ها ناشی از تراز نبودن و نصب غیر صحیح یخچال فریزر سیلوان می باشد که برای برطرف کردن سر و صدا کافی است تا اصول نصب دستگاه را دوباره مرور کنید و دستگاه را به خوبی نصب نمایید. شکستگی پروانه فن های درون یخچال فریزر، معیوب شدن موتور فن کندانسور و وجود مشکل در لوله ها و کویل کندانسور از عوامل وجود سر و صدا می باشند.

قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر SILVAN

این مشکل بسیار جدی می باشد که نوسان برق منزل، خرابی برد الکترونیکی، وجود مشکل در اتصالات دستگاه و وجود رطوبت در درون دستگاه باعث شده است تا برق دستگاه قطع و وصل شود.

عملکرد نادرست فن های یخچال فریزر سیلوان

فن های یخچال وظیفه انتقال و گردش هوا در درون دستگاه را بر عهده دارند و خرابی آن ها باعث می شود تا مشکلی در دمای درون یخچال فریزر به وجود بیاید. خرابی فن ها دلایل متعددی دارد. گیر کردن شی لای پروانه های فن، شکسته بودن پروانه های فن، نوسان برق منزل و وجود آلودگی و گرد و غبار در فن از دلایل خرابی و عملکرد نا درست فن می باشد. در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا و حل کنید، برای تعمیر یخچال فریزر سیلوان در این مشکل با یک تکنسین تماس بگیرید.

خاموش و روشن شدن یخچال فریزر سیلوان

چنانچه دستگاه به صورت متوالی خاموش و روشن می شود باید در ابتدا برق منزل خود را چک کنید تا نوسان نداشته باشد. خرابی برد الکترونیکی دستگاه دلیل اصلی خاموش و روشن شدن دستگاه می باشد که باید برای تعمیر آن اقدام کنید. خرابی ترموستات و کمپرسور نیز از دلایل بروز این اتفاق می باشند.

وجود برفک در یخچال فریزر سیلوان

برفک زدن دستگاه علت های متفاوتی دارد که می توان به محل نصب نادرست، رطوبت بالای محیط، باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال و خرابی لاستیک دور درب می باشد. اگر برف در قسمت پشت یخچال فریزر سیلوان باشد مشکل از دیفراست می باشد که دلایل آن خرابی هیتر، سنسور یخ زدایی، تایمر یخ زدایی و یا برد الکترونیکی می باشد. شما می توانید برای تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان برای حل این مشکل به ما در صاهان سرویس مراجعه کنید.

مغایرت نداشتن دمای درون یخچال با دمای تنظیم شده در یخچال فریزر سیلوان

یکی از دلایلی که باعث بروز این اتفاق شده است باز بودن درب یخچال است که باعث شده است هوای خنک داخل دستگاه به بیرون بیاید و دمای دورن یخچال با دمای تنظیم شده یکی نباشد. قرار دادن غذای گرم درون یخچال، معویب بودن لاستیک دور درب، خرابی و عملکرد نادرست کمپرسور، کم شدن گاز و خراب بودن فن اوپراتور از دیگر دلایل بروز این مشکل می باشد.

عملکرد نادرست کمپرسور در یخچال فریزر سیلوان

دلایلی که باعث می شود کمپرسور یخچال فریزر سیلوان به خوبی عمل نکند وجود گرمای بیش از حد در کمپرسور، آلودگی در موتور کمپرسور، کمبود روغن کاری در کمپرسور و وجود مشکل در دکمه استارت می باشد که باید شما سریعا برای رفع مشکل اقدام کنید زیرا در صورت خرابی کمپرسور یخچال فریزر سیلوان به خوبی خنک نخواهد شد و در استفاده از دستگاه ناتوان خواهید شد. به همین دلیل خیلی سریع برای تعمیر یخچال فریزر سیلوان با یک مرکز معتبر تماس بگیرید.

بود بد در یخچال فریزر سیلوان

اگر در یخچال فریزر سیلوان بوی بد وجود داشت دلایل آن ها فاسد شدن مواد غذایی، نگهداری نادرست مواد غذایی و استفاده از ظروف درب بسته و… می باشد. برای رفع بوی بد می‌توانید یخچال را با آب و مایع ظرفشویی بشویید و همچنین از بوگیر و قهوه در یخچال استفاده کنید.

بسته نشدن درب يخچال فریزر سیلوان

بسته نشدن درب يخچال فریزر سیلوان

اگر درب یخچال به خوبی بسته نشود هوای خنک درون یخچال خارج می شود و دمای درون يخچال افزایش پیدا می کند و مواد غذایی شما فاسد می شود. از دلایل بسته نشدن درب می توان به پر بودن یخچال، تراز نبودن یخچال، چینش نادرست مواد غذایی، بیرون ماندن قفسه ها و خراب بودن لاستیک دور درب اشاره کرد.

نشت آب در یخچال فریزر سیلوان

نشتی آب در دستگاه به دلیل خرابی و فرسودگی لوله های متصل به شیر آب می باشد همچنین گرفتگی لوله تخلیه و خرابی دیفراست و… نیز می تواند از علل این مورد باشد که باید برای رفع این مشکل اقدام کنید.  در صورتی که پیدا کردن علت و تعمیر یخچال فریزر سیلوان از عهده شما خارج بود با یک فرد متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

خراب بودن برد الکترونیکی یخچال فریزر SILVAN

برد الکترونیکی اصلی ترین بخش دستگاه می باشد. خرابی هر قسمت از دستگاه می تواند مربوط به برد الکترونیکی باشد زیرا تمامی دستورات از طرف برد الکترونیکی صادر می شود. خرابی برد باعث می شود تا اجزای دستگاه نتوانند به خوبی عمل کنند. خنک نشدن یخچال فریزر، برفک زدن، کار کردن دستگاه به صورت یکسره، مشکل یخ زدایی، روشن نشدن یخچال فریزر و عملکرد نادرست کمپرسور و … از نشانه های خرابی برد الکترونیکی می باشد که باید سریعا برای تعمیر و تعویض آن اقدام کنید. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان در تعمیر برد الکتریکی کمک کند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر سیلوان در اصفهان کجاست؟

در این مقاله معنای ارورها و چگونگی رفع آن ها و همچنین مشکلات رایج یخچال فریزر سیلوان را به شما آموزش دادیم چنانچه شما بدنبال یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی مطمئن می گردید، صفاهان سرویس می تواند به شما در این زمینه کمک کند. این مرکز با داشتن نیروهایی با دانش فنی بالا و متخصص و همچنین استفاده از قطعات اصل، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

همچنین این مجموعه به شما گارانتی 60 روزه خدمات می دهد. در صورت مواجه شدن با همان ارور دستگاه شما را به صورت رایگان تعمیر می کند. چنانچه با ارورهای لوازم خانگی مواجه شدید و معانی آن ها را نمی دانستید، می توانید به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. در این سایت معنای ارورها و چگونگی رفع آن ها را پیدا کنید تا در تعمیر آن ها بتوانید بهتر عمل کنید.

توجه فرمایید که علاقه مندان به حوزه آموزش تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات لوازم خانگی می توانند به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنند و از آموزش های مفید این مجموعه استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه تعمیر یخچال فریزر سیلوان با شماره تماس 09130108396 ارتباط برقرار کنند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =