نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در اصفهان

5/5 - (137 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

امروز با پیشرفت علم، تمامی وسایل الکترونیکی از جمله وسایل الکترونیکی خانه به طوری طراحی و برنامه ریزی شده اند تا بتوانند ایرادات یا مشکلات ایجاد شده در خود را به صورت کدهای تعریف شده نشان دهند. این نمایش کدها و ارورها سبب سهولت در تعمیر و راحتی بیشتر مصرف کنندگان می شود. برخی از این خطاها در منزل و بدون نیاز به متخصص قابل حل می باشند، اما بعضی از خطاها نیاز به متخصص دارد.

 در ادامه مطالب سعی بر این شده که به شما مخاطبان عزیز، ارورهای یخچال فریزر وایت هاوس و همچنین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس را شرح دهیم. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان می تواند به شما در تعمیر سرویس انواع برنها و مدل های یخچال فریزر، بهترین خدمات را ارائه دهد. این مجموعه هزینه تعمیر یخچال فریزر را طبق مصوبه اتحادیه و کاملا شفاف و روشن و همچنین بعد از پایان کار از شما دریافت می کند.

نمایندگی وایت هاوس در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس: آشنایی با ارورها

ارور E0 ارور E1 ارور E3 ارور E4
ارور E8 ارور E9 HRS

کد خطای E0 در یخچال فریزر White House

علت: این خطا هنگامی رخ می دهد که ایراد در سنسور فریزر یخچال وایت هاوس باشد. مشکل در این سنسور باعث می‌شود یخچال فریزر شما به خوبی خنک نشود.

راه حل: جهت حل این مشکل اتصالات مربوطه به سنسور فریزر را بررسی کنید. در صورتی که نیاز است آن را تعمیر یا تعویض کنید.

کد خطای E1 در یخچال وایت هاوس

ارورهای یخچال فریزر وایت هاوس

علت: این کد خطا زمانی در یخچال فریزر وایت هاوس رخ می دهد که برای سنسور یخ ‌زدایی یخچال فریزر مشکلی به وجود آمده باشد.

راه حل: برای حل این ارور اول باید اتصالات سنسور را بررسی کنید، در صورت وجود ایراد از سنسور، به احتمال زیاد نیاز به تعویض آن را دارید. امکان خرابی برد یخچال هم می باشد. در صورتی که ایراد از برد یخچال باشد حتما باید از یک متخصص ماهر در تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس کمک بگیرید.

کد خطای E3

 علت: این کد خطا زمانی بروز می دهد که سنسور تشخیص دمای یخچال فریزر وایت هاوس معیوب شده باشد. سرما از طریق دریچه دمپر وارد یخچال می‌شود.

راه حل: جهت حل این مشکل اول باید اتصالات مربوط به سنسور را بررسی کنید. در مرحله دوم از سالم بودن خود سنسور مطمئن شوید.

کد خطای E4 در یخچال فریزر وات هاوس

علت: این ارور زمانی نمایش داده می شود که هیتر یا المنت یخچال فریزر ایراد داشته باشد.

راه حل: جهت حل این ارور تمام قطعات یخ زدایی باید بررسی و چک شوند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

کد خطای E8 در یخچال فریزر White House

علت: این ارور زمانی اتفاق می افتد که یخساز یخچال دچار مشکل شده باشد.

راه حل: برای حل این ارور مسیر و اتصالات به یخساز را بررسی کنید. درصورت حل نشدن مشکل می توانید با صفاهان سرویس، نمایدگی تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای E9 در یخچال فریزر وایت هاوس

علت: بروز این کد خطا در یخچال فریزر وایت هاوس نشانگر یکی از موارد زیر می باشد:

 • گاز یخچال تخلیه شده است.
 • مشکل در قطعه دیفراست است.
 • خراب شدن موتور یا دیفراست.

نکته: در صورتی که دمای فریزر نرمال و عادی است اما دمای یخچال گرم است، احتمالاً مشکل از گاز است.

راه حل: بدلیل اینکه رفع این ارور نیاز به دانش فنی و ابزار می باشد، بهتر است از یک متخصص تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس کمک بگیرید.

کد خطای HRS در یخچال فریزر وایت هاوس

علت : یکی از شایعترین خطاهای یخچال فریزر وایت هاوس می باشد، که به طور کلی یخچال فریزر را از کار می اندازد.

علت های بروز ارور Hrs در یخچال وایت هاوس

خطای HRS در یخچال وایت هاوس
نوسانات شدید برق

نوسانات شدید برق باعث می‌شود که برد یخچال فریزر بسوزد و یخچال از کار بیفتد. توصیه می شود که حتما از محافظ برق استفاده شود.

قطعی سیم برق یخچال وایت هاوس

به دلیل قطعی سیم دوشاخه یخچال باعث می‌شود که یخچال فریزر از کار بیفتد و این کد خطا ظاهر شود.

مشکل در ترانس یا محافظ تبدیل برق در یخچال وایت هاوس

به دلیل خرابی ترانس یا محافظ برق باعث می‌شود که یخچال فریزر به علت نوسانات برق خاموش شده و این کد خطا بر روی نمایشگر یخچال فریزر ظاهر شود.

خرابی کنتور یا پریز

خرابی کنتور و پریز آشپزخانه باعث ایجاد نوسانات و قطعی برق و در ادامه خرابی یخچال فریزر و به ‌وجود آمدن کد خطای Hrs در یخچال White House می‌شود.

راه حل: وقتی که کد خطای  Hrs بر روی یخچال فریزر وایت هاوس ظاهر شد، باید سریعاً یخچال فریزر را از برق جدا کرده و یا با یک تکنسین تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس تماس بگیرید. زیرا دیدن این کد خطا بر روی نمایشگر یخچال فریزر شما به منزله خراب‌ شدن برد یخچال فریزر و یا پاور یخچال است که برای حل آن نیاز به ابزارهای مخصوص و همچنین دانش فنی می باشد.

نکته: در تمامی کدهای خطای گفته شده، اگر نیاز به تعویض قطعه داشتید، حتما از قطعاتی استفاده نمایید که اورجینال و اصل باشند، زیرا قطعه تقلبی خود باعث خرابی بیشتر می شود. صفاهان سرویس در تعمیرات خود در صورت لزوم از قطعه اصل و اورجینال استفاده می کند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس در اصفهان کجاست؟

در مطالب فوق سعی کردیم ارورها و کدهای خطای یخچال فریزر وایت هاوس و همچنین نحوه تعمیر آن را به شما عزیزان نشان دهیم. مشاهده فرمودید که برخی از ارورها و مشکل ها با حداقل ابزار و دانش فنی قابل حل می باشد، اما برخی از آن ها نیاز به متخصص تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس دارند.

صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، با داشتن کادری مجرب و با دانش فنی بالا می تواند شما مخاطبان را در تعمیر انواع لوازم خانگی یاری نماید. همچنین گارانتی خدمات 60 روزه این مجموعه این اطمینان را به شما می دهد که می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید.

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس در اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. با تماس با این شماره ما شما را برای ثبت درخواست خدمات تعمیرات راهنمایی می کنیم. بعد از ثبت درخواست شما، در اسرع وقت، تعمیرکار مربوطه به منزل شما برای انجام تعمیرات مراجعه می کند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس

هزینه تعمیر هر قسمت از یخچال فریزر وایت هاوس متفاوت می باشد. ما در تعرفه های سایت یک جدول کامل و جزیی از هزینه تعمیرات را برای شما قرار داده ایم. به سادگی می توانید به این بخش مراجعه کرده و هزینه ها را بررسی کنید. همچنین می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و هزینه تعمیر را بپرسید. البته توجه داشته باشید که تا قبل از اینکه بررسی و عیب یابی روی دستگاه انجام نشده باشد، نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد.

هر مشکلی که دستگاه شما داشته باشد می تواند منشا ایراد و خرابی چند قطعه باشد. از این رو باید ابتدا عیب یابی و تست انجام بگیرد که متوجه شویم کدام قطعه خراب است. مسلما هزینه تعمیر قطعه می تواند مبالغ زیادی با هم متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: نصب ماشین ظرفشویی و راه اندازی اولیه

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • درود
  یخچال من چند روزی است که موادغذایی را خنک نمی کند. چه مواردی را باید بررسی کنم؟

  • سلام بر شما
   برای بررسی علت خنک نکردن یخچال فریزر وایت هاوس باید موارد زیر را بررسی کنید:
   * مهمترین عاملی که می تواند باعث این موضوع شود، خرابی،پارگی و یا عدم چسبندگی لاستیک درب است. در صورتی که لاستیک درب خراب باشد، فضای سرد به خارج دستگاه رفته و مواد غذایی شما خنک نمی شود.
   * دمای دستگاه را بررسی کنید و برای امتحان یکی دو درجه آن را سردتر کنید و نتیجه را بررسی کنید. ممکن است دمای انتخابی شما مناسب نباشد.

   در صورتی که این موارد نبود باید مواردی همچون نشتی گاز، ترموستات و کمپرسور یخچال بررسی شود که توسط خود شما قابل عیب یابی و بررسی نیست و نیاز به حضور تعمیرکار مجرب دارد.

 • سلام وقتتون بخیر
  ارور OP در یخچال وایت هاوس مربوط به چی هست و باید چیکار کرد؟

  • سلام دوست عزیز
   ارور OP زمانی بروز میکند که درب یخچال باز باشد. در این صورت شما باید اول چک کنید که درب بسته شده باشد. اگر درب ظاهرا بسته باشد، ممکن است لاستیک دور درب خراب شده باشد. اگر لاستیک هم سالم بود باید سنسور دما رو چک کنید.

  • سلام دوست عزیز
   این ارور مربوط به خرابی فن یخچال هست. ممکن است گرد و غبار در یاتاقان موتور فن جمع شده باشد یا سیم کشی های ان دچار مشکل شده باشد. بهتر است از یک تعمیرکار بخواهید که فن شما رو بررسی و در صورت نیاز تعمیر کند. اگر ساکن اصفهان هستید میتوانید فرم داخل سایت رو پر کنید تا همکاران ما کمکتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 15 = 18