نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در اصفهان

5/5 - (107 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

شاید برای شما پیش آمده باشد که یخچال برند نیکسان شما ارور بدهد و حتی از کار بیفتد یا کارکرد طبیعی نداشته باشد. اگر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید، معنای هر ارور و نحوه تعمیر یخچال فریزر نیکسان به هنگام بروز هر ارور را به شما خواهیم گفت تا پیش از تماس با تعمیرکار خودتان مشکل یخچال را بفهمید. در صورتی که برای رفع هر یک از ارورهای زیر نیاز به کمک یک فرد متخصص داشتید، می توانید با صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در اصفهان، تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال فریزر نیکسان: آشنایی با ارورها

F1 F2 F3
F4 E1 E2
E3 H1 H2
C1 CR CF
L1

ارور F1 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در فریزر تک و فریزر کمبی بروز می کند، مربوط به سنسور اوپراتور است.

رفع ارور: برای پیدا کردن مشکل و حل آن، ابتدا مقدار مقاومت سنسور اوپراتور را اندازه بگیرید. اگر سنسور مشکل داشت آن را تعویض کنید. این احتمال نیز هست که مدار برد الکترونیک خراب شده باشد.

ارور F2 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در یخچال تک و یخچال کمبی بروز می کند، به سنسور اوپراتور مربوط است.

رفع ارور: مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. سیم های ارتباطی را بررسی کنید. اگر سنسور مشکل دارد آن را تعویض کنید. ممکن است مدار برد نیز دچار مشکل شده باشد آن را نیز بررسی کنید .در صورتی که برای تعمیر یخچال فریزر نیکسان در اصفهان، نیاز به کمک داشتید، با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور F3 یخچال فریزر نیکسان

ارورهای یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در فریزر تک و فریزر کمبی بروز می کند، مربوط به سنسور کابین است.

رفع ارور: برای پیدا کردن مشکل و حل آن، مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. سیم های مرتبط به سنسور را نیز بررسی کنید. اگر سنسور مشکل داشت آن را تعویض کنید. احتمال خرابی برد هم هست. آن را بررسی کنید و در صورتی که لازم است عوض کنید.

ارور F4 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در یخچال تک و یخچال کمبی بروز می کند، مربوط به سنسور کابین است.

رفع ارور: برای عیب یابی و رفع ارور، ابتدا بایستی مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. سیم های مربوط به سنسور را نیز چک کنید. اگر سنسور مشکل داشت آن را تعویض کنید. خرابی مدار برد نیز محتمل است. آن را نیز چک و در صورت لزوم تعویض گردد. توجه داشته باشید که برای تعمیر یخچال فریزر نیکسان، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید که از آسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری کنید.

ارور E1 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در فریزر تک و فریزر کمبی بروز می کند، به فن فریزر مربوط می شود.

رفع ارور: فن فریزر را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض کنید. برد دستگاه نیز نیاز به بررسی دارد.

ارور E2 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در یخچال تک و یخچال کمبی بروز می کند، مربوط به فن یخچال است.

رفع ارور: ممکن است فن سوخته باشد. مقدار اهم فن را اندازه بگیرید. اگر فن مشکل دارد آن را تعویض کنید. مدار برد الکترونیکی نیز ممکن است خراب باشد. آن را چک کنید و در صورت نیاز تعویض کنید.

شرکت صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در حل این ارورها می باشد.

ارور E3 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: هنگام خرابی فن کمپرسور کندانسور این ارور بروز می کند.

رفع ارور: ابتدا سیم های مربوط به فن را چک کنید. در صورت خرابی فن آن را تعویض کنید. مدار برد اصلی را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور H1 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در فریزر تک بروز می کند، مربوط به هیتر اوپراتور است.

رفع ارور: برای عیب یابی و رفع مشکل، بایستی ابتدا مقدار مقاومت هیتر را اندازه بگیرید. سپس سیم های مربوطه را بررسی کنید. اگر هیتر معیوب بود آن را تعویض کنید. مدار برد را نیز بررسی کنید و در صورت نیاز تعویض کنید. صفاهان سرویس، در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داته باشید، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند. از این رو تعمیر یخچال فریزر نیکسان خود را به ما بسپارید که مطمئن باشید از بترین قطعات استفاده خواهد شد.

ارور H2 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در یخچال تک و یخچال کمبی بروز می‌ کند، مربوط به هیتر اوپراتور است.

رفع ارور: بایستی مقدار مقاومت هیتر را بررسی کنید و در صورت نیاز هیتر را تعویض کنید. سیم کشی را نیز بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. خرابی مدار برد نیز محتمل است. بررسی آن را از قلم نیندازید.

ارور C1 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور به کمپرسور دستگاه مربوط می شود.

رفع ارور: کمپرسور را بررسی و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. سیم کشی ها و مدار برد نیز نیاز به بررسی دارند.

ارور CR یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور که در یخچال بروز می کند، وجود مشکل در عملکرد دمایی دستگاه را نشان می دهد.

رفع ارور: برای پیدا کردن مشکل و رفع ارور، بایستی تمام قطعات مربوط به عملکرد دمایی یخچال و سیم کشی های مربوطه را چک کنید تا مشکل را پیدا و برطرف کنید. مدار برد را نیز بررسی کنید.

ارور CF یخچال فریزر نیکسان

تعمیرات یخچال فریزر نیکسان در اصفهان

علت ارور: این ارور که در فریزر بروز‌ می کند، عملکرد نامناسب دمایی دستگاه را نشان می دهد.

رفع ارور: تمام قطعات مربوط به عملکرد دمایی فریزر و سیم کشی های مربوطه را بررسی کنید تا مشکل را پیدا کرده و رفع کنید. بررسی مدار برد نیز نیاز است. بهتر است از یک تعمیر کار کمک بگیرید که عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر نیکسان شما را با دقت بیشتر انجام دهد.

ارور L1 یخچال فریزر نیکسان

علت ارور: این ارور هنگام روشنایی داخل کابین بروز می کند.

رفع ارور: درب دستگاه را باز و بسته کنید. اگر ارور رفع نشد برق دستگاه را قطع و وصل کنید. اگر باز هم دستگاه ارور داد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر نیکسان در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، در کنار تعمیر انواع لوازم و انواع برندها، تعمیر یخچال نیکسان را هم انجام می دهد. تعمیرات این شرکت توسط کادر مجرب و با استفاده از قطعات با کیفیت در اسرع وقت انجام می گیرد.

همچنین به منظور کسب اعتماد مشتریان عزیز، تعویض قطعات با گارانتی ۶۰ روزه انجام می شود. به این صورت که اگر قطعه تعویض شده تا ۶۰ روز بعد تعمیر، خراب شد، مجددا به صورت رایگان تعمیر خواهد شد. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر یخچال فریزر نیکسان و دیگر لوازم با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نیکسان در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *