نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه در اصفهان

5/5 - (102 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

اگر به تازگی لوازم خانگی خود را خریده اید و یا مدتی است که از لوازم خانگی خود استفاده می کنید ممکن است با ارورها و کدهای خطایی بر روی نمایشگر دستگاه مواجه شده باشید. این کدها نشان دهنده وجود یک مشکل هستند.

ارورهای هر کدام از لوازم خانگی مثلا ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر ها معانی متفاوتی دارند که برای خرابی هر قسمت یک ارور نمایش داده می شود، که باید برای رفع آن مشکل سریعا اقدام کنید. زیرا در صورتی که مشکل را برطرف نکنید کارایی دستگاه پایین می آید و دیگر قادر به استفاده از دستگاه نخواهید بود.

به این نکته توجه داشته باشید که ارورهای حساس که مربوط به اتصالات و برد الکترونیکی دستگاه می باشد باید توسط تکنسین برطرف شود. در این مقاله ما قصد داریم تا به شما معانی ارورهای یخچال فریزر مابه را و همچنین چگونگی بر طرف کردن آن ها را به شما آموزش دهیم. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مابه در اصفهان بهترین خدمات را به شما در این زمینه ارائه می دهد و در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را برای رفع ارور بررسی و تعمیر می کند.

تعمیر یخچال فریزر مابه در اصفهان : آشنایی با ارورها

PO E0 E1 E2 E3
E4/E5 E6 E7/E8 E9 EE

کد خطای PO در یخچال فریزر مابه

علت: دلیل پدیدار شدن ارور PO بر روی نمایشگر یخچال فریزر مابه به معنای قطعی برق منزل و یا نوسان برق می باشد.

رفع ارور: برای رفع این ارور در ابتدا ببینید که آیا برق منزل کامل قطع شده است یا نه.  اگر برق قطع نشده بود با استفاده از مولتی متر مقدار ولتاژ پریز استفاده شده را اندازه بگیرید. اگر ولتاژی در پریز وجود نداشت برق منزل را قطع کنید و به رفع مشکل بپردازید. چنانچه برق نوسان داشت تا پایدار شدن آن صبر کنید و سپس یخچال را به برق بزنید تا مشکلی برای دستگاه به وجود نیاید. در نهایت اگر مشکل از برق منزل نبود برد الکترونیکی باید تست شود.

کد خطای E0 در یخچال فریزر Mabe

ارورهای یخچال فریزر مابه

علت: هنگامی که در یخچال فریزر مابه یخساز با مشکل مواجه شد و عملکرد صحیحی نداشت باشد ارور E0 بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: در ابتدا یخساز را با خوبی بررسی کنید. اگر مشکلی وجود داشت برای تعمیر و تعویض یخساز اقدام کنید. اتصالات یخساز نیز بررسی شود و اگر اتصالی و قطعی رخ داده بود آن را رفع کنید. اگر ارور رفع نشد یخچال را از برق جدا کنید و با یک متخصص تماس بگیرید تا به تعمیر یخچال فریزر مابه بپردازد.

کد خطای E1 در یخچال فریزر مابه

علت: ارور E1 در یخچال فریزر مابه مربوط به ترمیستور و سنسور دما می باشد. خرابی و عملکرد نادرست این سنسور ها باعث نمایان شدن این ارور می باشد.

رفع ارور: سنسور را با استفاده از اهم متر چک کنید. اگر خراب شده بود و عملکرد درستی نداشت برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اتصالات سنسور را چک کنید و اتصالی و قطعی را رفع نمایید. اگر ارور رفع نشد با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید.

کد خطای E2 در یخچال فریزر مابه

علت: این ارور نیز بدلیل خرابی و عملکرد نادرست ترمیستور و سنسور دما بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: همانند ارور E1 سنسور را به وسیله اهم متر چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. سیم کشی ها نیز بررسی شود و در نهایت برد الکترونیکی توسط تکنسین چک شود.

کد خطای E3 در یخچال فریزر مابه

علت: هنگامی که در یخچال فریزر مابه سنسور یخ زدایی دچار مشکل شود و اختلالی در عملکرد آن به وجود بیاید ارور E3 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود.

رفع ارور: سنسور را به وسیله اهم متر چک کنید. اگر مقدار اهم آن استاندارد نبود باید سنسور نو جایگزین آن شود. چنانچه اتصالی و قطعی در اتصالات وجود داشت آن را رفع نمایید.  اگر ارور رفع نشد برای دریافت کمک و تعمیر یخچال فریزر مابه با یک تکنسین تماس بر قرار کنید.

کد خطای E4 در یخچال فریزر مابه

علت: خرابی سنسور دیفراست یا سنسور یخ زدایی همچنین عملکرد نادرست آن باعث می شود که این ارور بر روی دستگاه نمایش داده شود.

رفع ارور: سنسور را بررسی شود و در صورت نیاز سنسور نو جایگزین آن کنید. در صورت وجود مشکل در اتصالات باید برای رفع آن اقدام کنید. اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی چک شود.

کد خطای E5 در یخچال فریزر مابه

علت: این ارور نیز مربوط به سنسور دیفراست یا همان یخ زدایی می باشد که عملکرد نادرست آن دلیل نمایش این ارور است.

رفع ارور: با استفاده از اهم متر سنسور را چک کنید. اگر معیوب شده بود سنسور را تعویض کنید. اتصال سنسور تست شود.

کد خطای E6 در یخچال فریزر مابه

علت: چنانچه در یخچال فریزر مابه ارتباط بین صفحه نمایش با برد الکترونیکی قطع شده باشد ارور E6 ظاهر می‌شود.

رفع ارور: اتصالات بین نمایشگر و برد باید به خوبی چک شود. برای این کار شما باید با یک تکنسین مشکل خود را به اشتراک بگذارید تا به رفع ارور و تعمیر یخچال فریزر مابه بپردازد.

کد های خطای E7/E8 در یخچال فریزر مابه

عیب یابی یخچال فریزر مابه

علت: اگر بر روی نمایشگر دستگاه خود این ارورها را مشاهده کردید باید به سراغ سنسور دما بروید زیرا خرابی و عملکرد نادرست این سنسور باعث نمایش کد های خطا شده است.

رفع ارور: سلامت سنسور باید توسط اهم متر چک شود. اگر سنسور معیوب شده بود باید یک سنسور دمای نو جایگزین آن کنید. اتصالات را نیز بررسی کنید. در نهایت اگر ارور برطرف نشد برد الکترونیکی تست شود.

کد خطای E9 در یخچال فریزر مابه

علت: زمانی که دمای درون فریزر افزایش یابد ارور E9 بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: کمپرسور را بررسی کنید تا به طور مداوم کار نکند. اگر به طور مداوم کار می کند، بررسی کنید تا خراب نشده باشد. درب فریزر را نیز بررسی کنید. اگر برای تعمیر یخچال فریزر مابه در اصفهان به کمک نیاز داشتید با ما تماس بگیرید.

کد خطای EE در یخچال فریزر مابه

علت: دلیل نمایش ارور EE بر روی نمایشگر یخچال فریزر Mabe مربوط به خرابی و عملکرد نادرست یخساز می باشد.

رفع ارور: یخساز باید به طور کامل بررسی شود. اتصالات یخساز نیز چک شود و در صورت وجود مشکل در اتصالات آن را برطرف کنید. اگر ارور رفع نشد برد بررسی شود.

مشکلات رایج یخچال فریزر مابه

علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال مابه چیست؟

یخ زدن مواد غذایی در یخچال، می تواند علل متفاوتی داشته باشد.

  • ممکن است دمای یخچال شما که باید بین 3 تا 6 درجه باشد، در دمای مناسبی نباشد.
  • کثیفی کویل کندانسور می تواند باعث گرفتن توان بیشتر از یخچال و در نتیجه مشکل در دمای یخچال شود. از این رو اگر مدت زمان زیادی است که آن را تمیز نکرده اید، حتما برای تمیز کردن آن اقدام کنید.
  • قطعه ای که وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد، ترموستات می باشد. خرابی این قطعه می تواند دمای یخچال را تغییر دهد.
  • خرابی برد نیز باعث عدم ارسال فرمان صحیح و در نتیجه اختلال در دما می شود.

قطعات دیگری نیز می توانند باعث این مشکل شوند که نیاز به بررسی توسط یک متخصص دارد. شما ابتدا دما و همچنین تمیز بودن کویل را بررسی کنید. در صورتی که مشکل از آن نبود، برای بررسی و عیب یابی قطعات و همچنین تعمیر یخچال فریزر مابه با یک فرد متخصص تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر مابه در اصفهان کجاست؟

اگر به دنبال یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان می گردید صفاهان سرویس بهترین گزینه است. صفاهان سویس بدلیل داشتن افرادی با دانش فنی بالا و کاربلد می تواند دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کند. این مجموعه از قطعات اورجینال در دستگاه های شما استفاده می کند و همچنین به شما گرانتی 60 روزه می دهد تا در صورتی که با همان مشکل مواجه شدید دستگاه شما را به صورت رایگان تعمیر کند.

همچنین شما در صورت نمایش ارور بر روی دستگاه خود برای فهمیدن معانی و چگونگی رفع ارور می توانید به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. توجه داشته باشید که این مجموعه در حوزه آموزش تعمیرات لوازم خانگی همچون آموزش تعمیر یخچال فریزر نیز فعالیت می کند. کسانی که به این حوزه علاقه مند هستند، می توانند به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنند. اگر نیازمند مشاوره و کسب اطلاعت بیشتر در زمینه تعمیر یخچال فریزر مابه یا دیگر لوازم خانگی هستید با شماره 09130451475 تماس بگیرید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *