تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان

4.9/5 - (116 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

در بعضی از مواقع وسایل آشپزخانه به دلایل گوناگون دچار خرابی می شوند. وسایل به گونه ای طراحی شده اند که می‌توانند مشکل خود را بفهمند و به مصرف کنندگان، آن را به صورت یک ارور و کد خطا نشان دهند. هر کدام از این ارورها معنای مختلفی دارند و همچنین ارورهای یک دستگاه با دستگاه دیگر یکسان نمی باشد و با یکدیگر تفاوت دارند.

در این مقاله ما قصد داریم تا به شما معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر پروفایل را آموزش دهیم. توجه داشته باشید که ارورهایی که مربوط به برد و اتصالات دستگاه می باشد باید توسط افراد متخصص برطرف شود و به هیچ عنوان خود فرد نباید برای تعمیر آن اقدام کند. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان می تواند به شما کمک کند و بهترین خدمات را در زمینه تعمیر یخچال فریزر در اصفهان به شما ارائه دهد.

تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان : آشنایی با ارورها

E1 E2 E3
F1 F2 F3
F4 F5 F7
F8 F9

کد خطای E1 در یخچال فریزر پروفایل

عیب یابی یخچال فریزر پروفایل

علت: ارور E1 در یخچال فریزر پروفایل بدلیل خرابی سنسور دما و یا بالا رفتن دمای فریزر بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: شما باید در ابتدا سنسور دما را توسط اهم متر مورد بررسی قرار دهید. اگر سنسور معویب شده بود باید یک سنسور نو جایگزین آن شود. اتصالات سنسور باید بررسی شود و هر گونه مشکل در اتصالات برطرف گردد. درب فریزر را بررسی کنید و مطمئن شوید تا به خوبی بسته شده باشد. اگر مشکل برطرف نشد برد الکترونیکی دستگاه باید توسط متخصصین تست شود.

کد خطای E2 در یخچال فریزر profile

علت: چنانچه سنسور دمای محفظه یخچال فریزر پروفایل معیوب شده باشد و یا نتواند به خوبی عمل کند ارور E2 بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود.

رفع ارور: برای رفع این ارور باید با استفاده از اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. اگر سنسور خراب شده بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اگر ارور رفع نشد از یک تکنسین بخواهید تا اتصالات و برد الکترونیکی را بررسی کند. شما می توانید برای تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای E3 در یخچال فریزر پروفایل

علت: زمانی این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود که سنسور دمای کنترل درجه حرارت خراب شده باشد و به درستی عمل نکند.

رفع ارور: سنسور را با استفاده از اهم متر تست کنید و در صورت نیاز برای تعویض آن اقدام کنید. اگر قطعی و اتصالی در اتصالات سنسور رخ داده بود باید توسط یک تکنسین برطرف شود. در آخر اگر ارور رفع نشد برد نیز باید تست شود.

کد خطای F1 در یخچال فریزر پروفایل

علت: هنگامی که در یخچال فریزر profile سرمایش دستگاه ضعیف شده باشد و دمای درون دستگاه افزایش پیدا کرده باشد این این ارور پدیدار می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور F1 باید کمپرسور مورد بررسی قرار گیرد. اگر لازم بود برای تعویض و یا تعمیر آن اقدام کنید. اتصالات کمپرسور نیز چک شود. در نهایت اگر لازم بود گاز دستگاه را شارژ نمایید. چنانچه مشکل برطرف نشد می توانید از متخصصان ما برای تعمیر یخچال فریزر پروفایل کمک بگیرید.

کد خطای F2 در یخچال فریزر پروفایل

علت: ارور F2 مربوط به سنسور محیطی فریزر می باشد که اگر این سنسور خراب شده باشد و یا عملکرد نادرستی داشته باشد این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: با استفاده از اهم متر سنسور را بررسی کنید. اگر مقدار اهم سنسور نرمال نبود باید سنسور نو جایگزین آن شود. اتصالات بررسی شود. اگر مشکل برطرف نشد برد دستگاه توسط یک متخصص بررسی شود. برای تست برد الکترونیکی و تعمیر یخچال فریزر پروفایل با یک فرد متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

کد خطای F3 در یخچال فریزر پروفایل

ارورهای یخچال فریزر پروفایل

علت: ارور F3 مربوط به سنسور محیطی پخچال می باشد که خرابی و عملکرد غیر صحیح آن دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: برای رفع این ارور نیز باید مقدار اهم سنسور اندازه گیری شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات باید چک شوند و هر گونه مشکل به وجود آمده در اتصالات رفع گردد. در نهایت برد الکترونیکی چک شود.

کد خطای F4 در یخچال فریزر پروفایل

علت: زمانی ارور F4 را بر روی نمایشگر مشاهده می کنید که سنسور اوپراتور یخچال دچار مشکل شده باشد و به خوبی عمل نکند.

رفع ارور: برای رفع این ارور کافی است که سنسور اوپراتور را چک کنید و اگر خراب شده بود آن را تعویض نمایید. سپس به سراغ اتصالات بروید و اگر قطعی و جود داشت آن را برطرف نمایید. در نهایت اگر ارور همچنان باقی مانده بود برد الکترونیکی بررسی گردد. هنگام تعمیر یخچال فریزر پروفایل در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داشتید، حتما به یک مرکز معتبر همچون صفاهان سرویس مراجعه کنید. در صفاهان سرویس از قطعات اصل و اورجینال برای تعویض استفاده می شود.

کد خطای F5 در یخچال فریزر پروفایل

علت: ارور F5 در یخچال فریزر پروفایل مربوط به سنسور اوپراتور فریزر می باشد که خرابی و عملکرد نادرست این سنسور باعث نمایش این ارور شده است.

رفع ارور: سنسور را با استفاده از اهم متر چک کنید. اگر مقدار اهم سنسور اوپراتور استاندارد نبود باید برای تعویض کردن سنسور اقدام کنید. اتصالات سنسور را نیز چک کنید و درصورت وجود هر گونه مشکل آن را رفع نمایید. اگر ارور رفع نشده بود باید برد دستگاه بررسی گردد.

کد خطای F7 در یخچال فریزر پروفایل

علت: ارور F7 در یخچال فریزر پروفایل به معنی خرابی و عملکرد غیر صحیح سنسور محیطی می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور F7 در یخچال فریزر پروفایل باید مقدار اهم سنسور محیطی توسط یک تکنسین با استفاده از اهم متر چک شود و اتصالات آن نیز بررسی شود. اگر لازم بود سنسور تعویض گردد و اتصالی و قطعی سیم کشی های آن برطرف شود. در آخر از یک تکنسین بخواهید تا برد الکترونیکی شما را تست نماید. شما می توانید تست قطعات برای تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان را به تکنسین های صفاهان سرویس بسپارید.

کد خطای F8 در یخچال فریزر پروفایل

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان

علت: این ارور در یخچال فریزر پروفایل بدلیل خرابی و عملکرد نادرست فن یخچال بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: فن را به خوبی بررسی کنید تا چیزی مانع چرخیدن آن نشده باشد. شما نیاز است که پروانه ها را بررسی کنید و در صورتی که پروانه ها شکسته بودند برای تعویض فن اقدام کنید. در صورت سوختن فن نیز باید یک فن نو جایگزین آن کنید.

کد خطای F9 در یخچال فریزر profile

علت: ارور F9 مربوط به هیتر و المنت می باشد که خرابی و درست عمل نکردن آن باعث شده است تا این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده شود.

رفع ارور: برای رفع ارور F9 شما باید به سراغ المنت و هیتر دستگاه بروید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید. اگر خراب شده بودن با تعویض کردن آن ها ارور شما برطرف خواهد شد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر پروفایل در اصفهان کجاست؟

در این مقاله ما معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر پروفایل را به شما آموزش دادیم. ولی همانطور که گفتیم بسیاری از ارورها باید توسط تکنسین ها برطرف شود. شما اگر بدنبال یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان با نیروی های توانمند و دانش فنی بالا می گردید، صفاهان سرویس می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

این مجموعه به شما گارانتی 60 روزه می دهد تا زمانی که اگر شما دوباره با همان مشکل رو به رو شدید دستگاه شما را به صورت کاملا رایگان تعمیر می‌کند. همچنین در تعمیر لوازم خانگی شما از قطعات اورجینال استفاده می شود تا از به وجود آمدن خرابی جلوگیری شود. از ویژگی های دیگر این مجموعه داشتن نمایندگی در اکثر شهرهای استان اصفهان برای دسترسی راحت و سریع شما می باشد. شهرهای دارای نمایندگی شامل موارد زیر می شود:

 • نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شاهین شهر
 • مرکز تعمیرات لوازم خانگی در دولت آباد
 • تعمیرات لوازم خانگی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در زرین شهر
 • مرکز تعمیر لوازم خانگی در پیربکران
 • و همچنین شهرهای بهارستان، سپاهان شهر، فلاورجان، فولاد شهر و مبارکه

این مجموعه برای کسانی که علاقه مند به حوزه تعمیر لوازم خانگی هستند آموزش نیز گذاشته است و علاقه مندان می توانند به وب سایت صفاهان سرویس برای این مورد مراجعه کنند. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر یخچال فریزر پروفایل و لوازم خانگی دیگر می توانید با شماره تلفن 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در دولت آباد
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر پروفایل در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *