نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان

5/5 - (101 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یخچال فریزر یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است. خرابی این وسیله بسیار سخت است زیرا خرابی آن، فساد مواد غذایی داخل آن را در پی خواهد داشت. اگر با ما همراه باشید، معنای ارورها و نحوه تعمیر یخچال فریزر هیتاچی را به شما خواهیم آموخت تا سریع تر مشکل یخچالتان را حل کنید.

توجه داشته باشید که تعدادی از این ارورها را خود شما می توانید حل کنید، ولی بعضی موارد را باید از یک تکنسین کمک بگیرید. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان، همواره آماده کمک به شما عزیزان می باشد.

ما نمایندگی هیتاچی در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی : آشنایی با ارورها

F0 02 F0 03 F0 04
F0 05 F0 07 F0 08
F0 09 F0 11 F0 12
F0 13 F0 14 F0 15
F0 16 F0 18 F1 01
F1 02 F1 03 F1 04
F1 06 F1 10 F3 01
F3 02

ارور F0 02 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: این ارور وجود مشکل در ارتباط برد اصلی با برد پنل نمایشگر را نشان می دهد.

رفع ارور: برای حل مشکل، برد الکترونیکی را چک کنید. برد پنل نمایشگر را نیز چک کنید. اگر مشکلی داشتند آن ها را تعویض کنید. اتصالات میان برد اصلی و برد پنل نمایشگر را نیز چک کنید و در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید.

ارور F0 03 یخچال فریزر هیتاچی

ارورهای یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: این ارور خطا در عملکرد واحد IM را نشان می دهد.

رفع ارور: برای حل این مشکل، بایستی از یک تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی خود کمک بگیرید.

ارور F0 04 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: اگر محفظه دیفراست فریزر عملکرد طبیعی نداشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: با استفاده از اهم متر سلامت سنسور دیفراست را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت آن را تعویض کنید. قطعاتی از جمله ترمودیسک، ترموفیوز و المنت دیفراست را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید. احتمال خرابی برد الکترونیکی نیز هست. آن را هم بررسی کرده و در صورت خرابی تعویض کنید.

ارور F0 05 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: این ارور نشان دهنده عملکرد غیر طبیعی سنسور IM است‌.

رفع ارور: به وسیله اهم متر، مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. اگر سنسور خراب است آن را تعویض کنید. برد دستگاه را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

ارور F0 07 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: در صورت ناهنجاری رله اور کارنت، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای حل مشکل، رله اورلود را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. اگر مشکل حل نشد، برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی با یک تعمیر کار تماس بگیرید.

ارور F0 08 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: این ارور دو علت می تواند داشته باشد؛ علت اول وجود مشکل در موتور یخچال است و علت دوم نشتی گاز از یخچال می باشد.

رفع ارور: موتور یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. بررسی کنید که گاز از یخچال نشت نکند. اگر یخچال نشتی دارد، مشکل را حل کنید و در صورتی که گاز زیادی از یخچال خارج شده برای گاز کردن یخچال اقدام کنید.

ارور F0 09 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: اگر کمپرسور دچار مشکل شود، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: در ابتدا از کافی بودن کمپرس کمپرسور اطمینان حاصل کنید. فن کمپرسور را نیز چک کنید. زیرا عملکرد اشتباه فن باعث خرابی کمپرسور می شود. در صورت لزوم کمپرسور را تعویض کنید.

ارور F0 11 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: اگر سرعت کمپرسور مشکل داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای حل مشکل، کمپرسور را چک کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان و همچنین تعویض قطعات با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور F0 12 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: اگر در موتور FR یخچال مشکلی بوجود بیاید، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: برای رفع ارور بایستی موتور را بررسی کنید و در صورت لزوم برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

ارور F0 13 یخچال فریزر هیتاچی

تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان

علت ارور: اگر موتور فن k دچار مشکل شود، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: موتور فن k را چک کنید. پروانه های فن را نیز چک کنید و مطمئن شوید که نشکسته باشند یا دچار گرفتگی نشده باشند. هر کدام از قطعات که معیوب است را تعویض کنید.

ارور F0 14 یخچال فریزر HITACHI

علت ارور: این ارور نشان می دهد منبع تغذیه دچار افت ولتاژ شده که ممکن است به یخچال آسیب برساند‌.

رفع ارور: برای اینکه دستگاه دچار نوسان برق و کاهش و افزایش ناگهانی ولتاژ نشود، یک ترانس یا محافظ به دستگاه وصل کنید. امکان دارد نوسان برق باعث بروز مشکل در برد الکترونیکی شود. آن را بررسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ارور F0 15 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: این ارور نشان دهنده وجود مشکل در موتور F2 است.

رفع ارور: برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی به هنگام بروز این ارور، بایستی یخچال را از برق جدا کرده و با یک تکنسین تماس بگیرید.

ارور F0 16 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: بروز خطا در فن RR علت این ارور است.

رفع ارور: از آنجاییکه رفع این ارور نیاز به تخصص دارد، بایستی یخچال را از برق جدا کنید و برای تعمیر یخچال فریزر هیتاچی با یک تکنسین تماس بگیرید تا باعث ایجاد مشکلات جدی تر نشوید.

ارور F0 18 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: دلیل بروز این ارور، خرابی سنسور دیفراست است.

رفع ارور: برای عیب یابی و رفع عیب، بایستی سنسور را بررسی و در صورت لزوم تعویض نمایید. قطعاتی همچون ترمودیسک، ترموفیوز و المنت را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. خرابی برد الکتریکی نیز محتمل است.

ارور F1 01 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: در پی خرابی سنسور انجماد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: به وسیله اهم متر مقدار اهم سنسور انجماد را اندازه بگیرید. اگر سنسور خراب است آن را تعویض کنید. برد یخچال را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید زیرا خرابی برد موجب خطا در عملکرد سنسور انجماد می شود.

ارور F1 02 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: معیوب بودن سنسور دمای محیطی یخچال علت بروز این ارور است‌.

رفع ارور: به وسیله اهم متر، سلامت سنسور محیطی را بررسی کنید. اگر سنسور مشکل دارد، برای تعویض آن اقدام کنید. سیم های سنسور را نیز بررسی کنید. اگر برد الکترونیکی مشکل داشته باشد موجب بروز خطا در عملکرد سنسور می شود. برد را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

مجموعه صفاهان سرویس،‌ مرکز تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز برای حل هرکدام از این ارورها می باشد.

ارور F1 03 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: اگر در عملکرد سنسور TC خطا ایجاد شود، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: به وسیله اهم متر، سلامت سنسور محیطی یخچال را بسنجید. اگر خراب بود سنسور آن را تعویض کنید. خرابی برد نیز محتمل است. بررسی آن را از قلم نیندازید.

ارور F1 04 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: بروز خطا در سنسور دیفراست موجب بروز این ارور می شود.

رفع ار‌ور: برای رفع مشکل بایستی سنسور را چک کنید. به وسیله اهم متر سلامت سنسور را بسنجید. در صورت لزوم سنسور را تعویض کنید. برد الکترونیکی را نیز چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. قطعاتی همچون ترمودیسک، ترموفیوز و المنت را نیز چک کنید.

ارور F1 06 یخچال فریزر هیتاچی

علت ار‌ور: این ارور وجود مشکل در سنسور دمای داخلی یخچال را نشان می دهد.

رفع ارور: به وسیله اهم متر سلامت سنسور را بسنجید. در صورت وجود مشکل یا خرابی سنسور آن را تعویض کنید. ممکن است برد الکترونیکی خراب شده باشد. آن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید. فن داخل یخچال هم نیاز به بررسی دارد. برای بررسی هرکدام از این موارد و تعمیر یخچال فریزر هیتاچی با یک فرد متخصص تماس بگیرید.

ارور F1 10 یخچال فریزر هیتاچی

نمایندگی یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان

علت ارور: این ارور نشان می دهد که سنسور دیفراست عملکرد درستی ندارد.

رفع ارور: به وسیله اهم متر سنسور را بررسی کنید و در صورت خرابی سنسور آن را تعویض کنید. برد الکترونیکی را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. قطعاتی همچون ترمودیسک، ترموفیوز و المنت را هم چک کنید.

ارور F3 01 یخچال فریزر HITACHI

علت ارور: این ارور بالا بودن دمای فریزر و خنک نبودن محیط داخلی آن را اخطار می دهد.

رفع ارور: هنگام بروز این ارور بایستی در ابتدا برد الکترونیکی را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت به تعمیر یا تعویض آن بپردازید. از کافی بودن کمپرس کمپرسور مطمئن شوید. گاز یخچال را نیز بررسی کنید و در صورتی که کم شده است برای گاز کردن یخچال اقدام کنید. لاستیک های دور درب را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید زیرا خرابی آن باعث خروج هوای خنک و گرم شدن محیط داخلی فریزر می شود.

ارور F3 02 یخچال فریزر هیتاچی

علت ارور: این ارور دمای بالای یخچال و فریزر را نشان می دهد.

رفع ارور: برای رفع ارور ابتدا برد الکترونیکی را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. مطمئن شوید که کمپرس کمپرسور کافی است. میزان گاز یخچال را بررسی و در صورت کمبود گاز، یخچال را گاز کنید. از سلامت لاستیک دور درب نیز مطمئن شوید. دریچه دمپر و فن را نیز بررسی و در صورت لزوم تعویض کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان می باشد. این مجموعه به کمک کادر مجرب خود، یخچال فریزر شما را در سریع ترین زمان بررسی و تعمیر خواهد کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

یکی از بهترین مزیت های این شرکت، گارانتی ۶۰ روزه خدمات تعمیرات است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه تعمیر لوازم خانگی با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =