تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان

5/5 - (44 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

خرابی های لوازم خانگی امروزه یکی از دغدغه های افراد شده است. در بعضی از مواقع ارورهایی بر روی یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…  مشاهده می کنید ولی معانی آن هارا نمی دانید. ارورها و کدهای خطای نشان دهنده وجود یک مشکل در درون دستگاه می باشد.

با دانستن معانی این ارور ها افراد می توانند لوازم خانگی خودشان را تعمیر کنند. البته ارورهای حساسی وجود دارند که باید به وسیله تکنسین ها برطرف شود. ما قصد داریم تا در این مقاله به شما معانی و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر هایسنس را آموزش دهیم. صفاهان سرویس مرکز تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را ارائه می‌کند.

ما نمایندگی یخچال فریزر هایسنس در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان :آشنایی با ارورها

E0 E1 E3
E4 E9 EB
EC ER EF

کد خطای E0 در یخچال فریزر هایسنس

علت: دلیل نمایش ارور E0 بر روی نمایشگر یخچال فریزر هایسنس خرابی سنسور دمای محیطی دستگاه می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور E0 باید از سلامت سنسور اطمینان حاصل کنید. به وسیله یک اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. چنانچه مشخص سنسور سوخته بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. اگر مشکل از سنسور دستگاه نبود باید برای تست اتصالات دستگاه و برد الکترونیکی از یک تکنسین کمک بگیرید.

کد خطای E1 در یخچال فریزر هایسنس

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان

علت: ارور E1 مربوط به سنسور یخچال می باشد. اگر این سنسور به درستی عمل نکند و یا سوخته باشد این ارور بر روی نمایشگر یخچال فریزر هایسنس نمایش داده می شود.

رفع ارور: شما باید برای تست سلامت سنسور از یک اهم متر استفاده کنید و میزان اهم سنسور را اندازه بگیرید. در صورتی که مقدار آن نرمال نبود و سنسور سوخته بود، باید برای تعویض سنسور اقدام کنید. اتصالات سنسور نیز باید بررسی شود و در آخر اگر ارور رفع نشد باید برد الکترونیکی چک شود. برای تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان با صفاهان سرویس تماس حاصل فرمائید و از خدمات ما بهره مند شوید.

کد خطای E3 در یخچال فریزر هایسنس

علت: هنگامی که سنسور فریزر دچار مشکل شده باشد این ارور بر روی نمایشگر یخچال فریزر هایسنس پدیدار می شود. عملکرد نادرست و معیوب شدن سنسور از دلایل نمایش ارور E3 هستند.

رفع ارور: از سالم بودن سنسور اطمینان حاصل کنید. اهم سنسور را به وسیله اهم متر اندازه گیری کنید. چنانچه سنسور سوخته بود باید یک سنسور نو جایگزین آن شود. برای بررسی اتصالات و برد الکترونیکی دستگاه از یک متخصص کمک بگیرید تا ارور شما برطرف شود.

کد خطای E4 در یخچال فریزر هایسنس

علت: ارور E4 یکی از ارورهایی است که شما آن را بسیار مشاهده می کنید و معنی این ارور خرابی و عملکرد نادرست سنسور دیفراست اوپراتور می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور E4 باید سنسور را مورد بررسی قرار دهید. مقدار اهم سنسور به وسیله یک اهم متر اندازه گیری شود. در صورتی که مقدار اهم استاندارد نبود و سنسور معیوب شده بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. برای بررسی اتصالات دستگاه، تست برد الکترونیکی و تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان با ما تماس برقرار کنید.

کد خطای E9 در یخچال فریزر هایسنس

علت: خرابی سنسور یخساز و عملکرد غیر صحیح سنسور در یخچال فریزر هایسنس باعث می شود تا ارور E9 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود.

رفع ارور: اتصالات درون دستگاه باید به خوبی مورد بررسی قرار گیرند و هر گونه اتصالی و قطعی در آن برطرف شود. سنسور به طور کامل بررسی کنید و از سلامت آن مطمئن شوید. به وسیله یک اهم متر مقدار اهم سنسور را چک کنید. اگر لازم بود باید سنسور نو جایگزین شود. چنانچه ارور هنوز برطرف نشده بود یخساز را بررسی کنید و برای تست برد الکترونیکی با یک تکنسین تماس بگیرید.

کد خطای EB در یخچال فریزر هایسنس

علت: ارور EB در یخچال فریزر هایسنس به معنای خرابی سیستم یخساز می باشد و عملکرد نادرست آن باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار شود.

رفع ارور: برای رفع ارور EB باید سیستم یخساز به طور کامل و دقیق بررسی شود. اگر مشکلی وجود داشت باید برای تعمیر و تعویض کردن آن اقدام کنید. قطعاتی همچون شیر برقی، فیلتر و شلنگ ورودی آب در به وجود آمدن این مشکل نقش دارند و شما باید آن ها را نیز چک کنید. درصورت نیاز برای تعویض و تعمیر آن ها اقدام کنید. چک کردن سیستم یخساز برای تعمیر یخچال فریزر هایسنس، نیازمند افراد متخصص می باشد.

کد خطای EC در یخچال فریزر هایسنس

علت: هنگامی که ارتباط بین برد الکترونیکی و صفحه نمایش دستگاه قطع شده باشد و دستورات به درستی ارسال نشود ارور EC بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: شما باید برای رفع این ارور از یک متخصص کمک بگیرید تا اتصالات بین برد و صفحه نمایش را بررسی کند و سپس به تست برد الکترونیکی بپردازد.

کد خطای ER در یخچال فریزر هایسنس

علت: اگر در یخچال و فریزر هایسنس برد الکترونیکی در دریافت و ارسال پیام به اجزای دستگاه دچار مشکل شود ارور ER بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور ER باید از یک تکنسین برای تست برد الکترونیکی دستگاه کمک بگیرید. صفاهان سرویس می‌تواند به شما در تست برد جهت تعمیر یخچال فریزر هایسنس کمک کند.

کد خطای EF در یخچال فریزر هایسنس

ارورهای یخچال هایسنس

علت: اگر موتور فن یخچال فریزر هایسنس دچار مشکل شود و عملکرد صحیحی نداشته باشد ارور EF بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: به سراغ فن بروید و آن را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه فن سوخته بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. برای این کار شما نیازمند یک تکنسین می باشید و خودتان نباید هیچ اقدامی انجام دهید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر هایسنس در اصفهان کجاست؟

در این مقاله با معنا و چگونگی رفع ارورهای یخچال فریزر هایسنس آشنا شدید. اگر برای تعمیر لوازم خانگی خود در اصفهان بدنبال یک مرکز مطمئن می گردید تا لوازم خانگی شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند، صفاهان سرویس بهترین گزینه است.

متخصصان صفاهان سرویس از قطعات اصل در لوازم خانگی شما استفاده می کنند و هزینه تعمیر یخچال فریزر را طبق مصوبه اتحادیه از شما دریافت می کنند. همچنین شما می تواند در صورت مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود (یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…) به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و مشکلات خود را بر طرف کنید.

صفاهان سرویس نیز در حوزه آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و شما علاقه مندان به این حوزه می توانید با مراجعه به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس از این آموزش ها استفاده کنید. برای تعمیر یخچال فریزر هایسنس، کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره تماس 09130108396 حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر ویرپول در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =