تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر در اصفهان

5/5 - (83 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ارورهای یخچال فریزر حایر به دو دسته تقسیم می‌شوند: ارورهایی که توسط خود افراد قابل حل است و ارورهایی که باید بدست یک فرد خبره برطرف شوند. با دانستن معانی ارورها شما می توانید متوجه شوید که مشکل از کجاست و در تعمیر لوازم خانگی خود بهتر عمل کنید.

ما در این مقاله می خواهیم درباره چگونگی تعمیر یخچال فریزر حایر با شما صحبت کنیم. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر هایر در اصفهان می تواند با داشتن نیروهای متخصص در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان به شما مشتریان عزیز بهترین خدمات را ارائه دهد.

نمایندگی یخچال فریزر حایر در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بالاترین کیفیت در منزل و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر حایر در اصفهان : آشنایی با ارورها

F1 F2/F4 F3 F5
FR FD E0/EO E1
E2 E5 E6/E9 EC
HD/RD DF

کد خطای F1 در یخچال فریزر حایر

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر در اصفهان

علت: دلیل نمایش ارور F1 بر روی نمایشگر دستگاه خرابی یا عملکرد نادرست سنسور دمای یخچال می باشد. (سنسور دما وظیفه دارد هنگامی که دمای یخچال نرمال شد دستور قطع کردن کمپرسور را به برد دهد.)

رفع ارور: شما باید در ابتدا سنسور دمای یخچال را مورد بررسی قرار دهید. اگر سنسور سوخته بود باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و هر گونه قطعی و اتصالی برطرف شود. اگر ارور شما رفع نشد باید برد الکترونیکی دستگاه را بررسی کنید که برای تعمیر یخچال فریزر حایر در این حالت نیازمند یک تکنسین می باشید.

کدهای خطای F2/F4 در یخچال فریزر حایر

علت: وجود مشکل در سنسور محیطی فریزر و عملکرد نادرست این سنسور باعث می باشد.

رفع ارور: سنسور محیطی فریزر باید بررسی شود. در صورت نیاز تعویض کنید. اتصالات سنسور چک شود و هر گونه قطعی و اتصالی برطرف شود. ترمودیسک و ترموفیوز نیز باید بررسی شوند. اگر این قطعات معیوب شده بودند تعویض گردند. اگر این ارور ها رفع نشدند باید برد الکترونیکی توسط یک متخصص تست شود.

کد خطای F3 در یخچال فریزر هایر

علت: زمانی که حسگر یا سنسور محیطی دستگاه به خوبی عمل نکند ارور F3 نمایش داده می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور F3 شما باید در ابتدا سنسور را مورد بررسی قرار دهید همچنین اتصالات آن نیز باید بررسی شوند و هر گونه مشکل در اتصالات باید برطرف شود. در صورت نیاز سنسور تعویض گردد. برد الکترونیکی نیز باید چک شود.

تعمیر و بررسی قطعات در زمان تعمیر یخچال فریزر حایر باید توسط یک مرکز معتبر همچون صفاهان سرویس انجام شود.

کد خطای F5 در یخچال فریزر حایر

علت: ارور F5 در یخچال فریزر حایر به معنای خرابی و عملکرد نادرست سنسور دیفراست می باشد.

رفع ارور: شما باید در ابتدا به سراغ بررسی سنسور دیفراست دستگاه بروید. اگر سنسور خراب شده بود سنسور نو باید جایگزین آن شود تا ارور رفع گردد. اتصالات سنسور نیز بررسی شود و اگر اتصالی رخ داده است برطرف شود. قطعاتی مانند ترمودیسک و ترفیوز نیز باید چک شود و در صورت نیاز تعویض گردند.

برای تست برد الکترونیکی، مشکل خود را با یک تکنسین به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید برای تعمیر یخچال فریزر هایر در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

کد خطای FR در یخچال فریزر حایر

علت: معنی ارور FR نیز خرابی و عملکر نادرست سنسور یخساز یخچال فریزر حایر می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور FR در یخچال فریزر حایر باید سنسور را بررسی کنید. اگر سنسور سوخته بود یک سنسور جدید جایگزین آن کنید. اتصالات نیز بررسی شوند. هرگونه اتصالی و قطعی برطرف شود.

کد خطای FD در یخچال فریزر هایر

عیب یابی یخچال فریزر هایر

علت: معنی ارور FD در یخچال فریزر حایر وجود مشکل در سنسور دیفراست می باشد. خرابی و عملکرد نادرست آن باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود.

رفع ارور: سنسور دیفراست را چک کنید اگر خرابی در آن وجود داشت باید برای تعویض آن اقدام کنید. باید از اتصالی نکردن اتصالات سنسور اطمینان حاصل کنید.

کد خطای E0 در یخچال فریزر حایر

علت: این ارور بسیار حساس می باشد که به معنای قطع شدن ارتباط بین برد الکترونیکی و برد دیسپلی می باشد که باید سریعا به برای رفع آن اقدام کنید.

رفع ارور: برای رفع ارور E0 شما باید با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید. صفاهان سرویس می تواند به شما در تعمیر یخچال فریزر حایر در اصفهان کمک کند.

کد خطای E1 در یخچال فریزر حایر

علت: ارور E1 در یخچال فریزر هایر زمانی نمایان می شود که فن داخل فریزر دچار مشکل شده باشد و نتواند عملکرد صحیحی داشته باشد.

رفع ارور: باید فن بررسی شود. اگر پروانه های فن شکسته بود و یا فن سوخته بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. چنانچه خرابی در فن وجود نداشت اتصالات را بررسی کنید و هر گونه قطعی و اتصالی را در آن رفع کنید. اگر ارور شما بر طرف نشد با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید.

کد خطای E2 در یخچال فریزر حایر

علت: وجود مشکل در موتور فن خنک کننده یخچال فریزر حایر باعث نمایش این ارور بر روی نمایشگر دستگاه می باشد. در صورت خرابی فن دمای درون یخچال افزایش می یابد.

رفع ارور: برای رفع ارور E2 در ابتدا باید فن مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز فن تعویض گردد. سپس به سراغ اتصالات فن بروید و آن ها را نیز چک کنید و هر گونه مشکل در آن را رفع کنید.

تعویض قطعات جهت تعمیر یخچال فریزر حایر در صفاهان سرویس با قطعات اصل و اورجینال صورت می گیرد.

کد خطای E5 در یخچال فریزر هایر

علت: اگر مشکلی در کنترل محفظه دمپر وجود داشته باشد ارور E5 پدیدار می شود. دمپر محفطه ای است که سرمای فریزر را به درون یخچال هدایت می کند و خرابی آن باعث می‌شود تا دمای درون یخچال افزایش یابد.

رفع ارور: محفظه دمپر باید چک شود و مشکل آن برطرف شود. اگر دمپر دارای سنسور بود باید سنسور آن به همراه اتصالات تست شود و در صورت نیاز تعویض گردد. در صورتی که دمپر مکانیکی بود باید روی مینیمم قرار دهید تا ارور شما برطرف شود.

کد خطای E6/E9 در یخچال فریزر حایر

علت‌: دلیل پدیدار شدن این دو ارور بر روی نمایشگر یخچال فریزر حایر وجود مشکل در فن می باشد که عملکرد نادرست و معیوب بودن آن دلیل نمایش ارور هستند.

رفع ارور: باید فن دستگاه به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت وجود مشکل باید فن تعویض گردد تا ارور شما رفع شود. اتصالات فن نیز چک شود و هر گونه اتصالی و قطعی در آن رفع گردد. برای تعمیر یخچال فریزر حایر در اصفهان با ما در صفاهان سرویس ارتباط برقرار کنید.

کد خطای EC در یخچال فریزر حایر

علت: ارور EC در یخچال فریزر هایر به دلیل خرابی و درست عمل نکردن سیستم دیفراست بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: برای رفع ارور EC در یخچال فریزر حایر باید سنسور دیفراست به همراه اتصالات آن مورد بررسی قرار بگیرد. اتصالی و قعطی باید در اتصالات برطرف شود. همچنین اگر لازم بود سنسور دیفراست تعویض گردد. قطعاتی همچون ترمودیسک و ترموفیوز باید چک شوند و در صورت نیاز تعویض گردند. اگر ارور رفع نشد باید برد الکترونیکی توسط یک تکنسین چک شود.

کد های خطای RD/HD در یخچال فریزر حایر

علت: دلیل پدیدار شدن این دو ارور بر روی صفحه نمایشگر یخچال فریزر حایر وجود مشکل در سیستم دیفراست می باشد.

رفع ارور: سنسور دیفراست به همراه سیم کشی های آن بررسی شود. اگر در اتصالات آن اتصالی رخ داده بود آن را رفع کنید. سنسور در صورت نیاز تعویض گردد. ترمودیسک و ترموفیوز باید تست شوند. اگر هر کدام از آن ها خراب شده بودند باید قطعه نو جایگزین آن ها شود. اگر همچنان ارور بر روی نمایشگر باقی مانده بود باید برای تست برد الکترونیکی دستگاه و تعمیر یخچال فریزر حایر با یک فرد متخصص تماس بگیرید.

کد خطای DF در یخچال فریزر هایر

ارورهای ساید بای ساید حایر

علت: ارور DF به معنای وجود مشکل در دستگاه شما نمی‌باشد و دلیل نمایش آن بر روی صفحه نمایش دستگاه این است که سیستم در حال دیفراست می باشد.

رفع ارور: برای رفع این ارور لازم نیست کاری انجام دهید باید مدتی باید صبر کنید تا پس از اتمام کار خود ارور برطرف شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر حایر در اصفهان کجاست؟

بهترین مرکز تعمیرات یخچال حایر

در صورتی که به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر لوازم خانگی به خصوص تعمیر یخچال فریزر در اصفهان هستید، صفاهان سرویس می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. استفاده از قطعات اصل و اورجینال، تعمیر و عیب یابی در کمترین زمان، داشتن تکنسین در اکثر شهرهای استان اصفهان، داشتن نیروهای خبره و با تجربه ، همگی از ویژگی های این مرکز می باشد.

شما می توانید در صورت مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود (یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و…) به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و با استفاده از مقالات کامل این مجموعه، مشکلات خود را بر طرف کنید. علاوه بر این موارد، صفاهان سرویس برای علاقه مندان به تعمیرات لوازم خانگی، آموزش تعمیر یخچال فریزر و دیگر لوازم خانگی را در سایت خود قرار داده است. اگر به این حوزه علاقه دارید، می توانید از این آموزش ها استفاده کنید.

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال فریزر حایر در اصفهان

برای تعمیر یخچال فریزر حایر و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در مجموعه صفاهان سرویس درخواست خدمات شما را ثبت کرده و در کمتر از 24 ساعت تعمیرکار مربوطه را به نشانی ثبت شده توسط شما ارسال می کنند.

هزینه تعمیر یخچال فریزر حایر

شما از دو طریق می توانید هزینه تعمیر یخچال حایر را به دست آورید:

 • تماس با مجموعه (شماره 09130108396)
 • مراجعه به بخش تعرفه یخچال فریزر (جهت مشاهده این صفحه اینجا را کلیک کنید)

در هر دو حالت نیاز است که این موضوع را در نظر بگیرید که بدون انجام عیب یابی توسط یک فرد خبره و مشخص شدن مشکل اصلی دستگاه شما نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. حتی اگر شما به بخش تعرفه ها نیز مراجعه کنید، ابتدا باید بدانید مشکل دستگاه شما چیست، که با توجه به آن تعرفه مربوطه را استخراج کنید.

از این رو شما می توانید در مجموعه ما درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. تعمیرکار در آدرس شما حضور پیدا می کند و بعد از عیب یابی یخچال فریزر، مشکل و هزینه را به شما اعلام می کند. توجه داشته باشید که در هزینه تعمیرات باید هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را نیز در نظر بگیرید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام و وقتتون بخیر
  یخچال فریزر من مدتی است که با ساختن یخ مشکل دارد. به نظر می اید یخ را می سازد ولی بیرون نمیدهد. مشکل از چی میتونه باشه؟

  • سلام بر شما
   توجه داشته باشید که مشکل در یخساز یخچال فریزر حایر می تواند علل مختلفی داشته باشد. موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد:
   * المنت یخساز
   * پر بودن محفظه یخ و جلوگیری از خروج یخ
   * به دلایل مختلف (همانند تغییر دمای سرد و گرم در دستگاه) ممکن است یخ ها در جایگاه خود به هم چسبیده و نتوانند خارج شوند.
   این امر می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. بررسی چنین مشکلاتی نیاز به حضور تعمیرکار و بررسی دستگاه شما می باشد. اگر ساکن اصفهان هستید با ما تماس بگیرید که تعمیرکار یخچال فریزر حایر را به آدرس شما اعزام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =