تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان

5/5 - (83 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر به دنبال مرکزی معتبر جهت تعمیر لوازم‌خانگی خود هستید. جایی که بتوانید به‌راحتی از تمامی خدمات تعمیر، نصب و راه‌اندازی، سرویس لوازم‌خانگی برقی بهره‌مند شوید، ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم. این مرکز دارای تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیر لوازم‌خانگی آشپزخانه از قبیل سایدبای‌ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی و یخچال فریزر است.

این مجموعه در تعمیر انواع برندها، اعم از برندهای مشهور و پرطرف‌دار و همچنین برندهایی که در حال حاضر تولید آنها متوقف است تبحر و تخصص دارد. یکی از خدمات حرفه‌ای صفاهان سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول است که در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهیم.

ما نمایندگی ویرپول در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی ویرپول و رفع آنها

کد خطا یا ارور راهی است برای اینکه شما متوجه شوید لباسشویی شما در چه قسمتی مشکل دارد و بتوانید آن را حل کنید. هر ارور بیانگر ایراد و یا اختلال در قسمتی از دستگاه است و به شما هشدار می‌دهد که آن قسمت مشکل وجود دارد. لباسشویی ویرپول نیز دارای یک سری کد خطا است که در اینجا به معرفی و رفع همه آنها می‌پردازیم. شما می توانید در هنگام مواجه با این ارورها و با کمک این مقاله به سادگی به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خود بپردازید.

جدول کامل ارورها

ارورهای ماشین لباسشویی ویرپول

ارور F01 ارور F02 ارور F03
ارور F04 ارور F05 ارور F06
ارور F07 ارور F08 ارور F09
ارور F10 ارور F11 ارور F12
ارور F13 ارور F14 ارور F18
ارور F19 ارور F21 ارور F22
ارور F23 ارور F24 ارور F26
ارور F31 ارور F32 ارور F35
ارور F39 ارور F42 ارور F43
ارور F61 ارور F70 ارور F71
ارور  FD1 ارور FDU ارور FOD
ارور FH ارور FP ارور FA
ارور AH ارور SUD

ارور F01 : این ارور بیانگر این است که دستگاه آب را به‌درستی تشخیص نمی‌دهد. برای رفع این مشکل ابتدا اتصالات آب را بررسی و از جریان آب اطمینان حال کنید. سپس شلنگ هیدروستات، متعلقات آن و سیفون خروجی آب را بررسی نمایید. در صورت مشاهده مشکل، از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید.

ارور F02 : این مشکل به دلیل ایراد و اختلال در کنتاکت‌های آکو استاپ به وجود می‌آید. ابتدا باید همه شلنگ‌های لباسشویی بررسی و در صورت مشاهده نشتی، برطرف گردند. همچنین فوم و برد اصلی لباسشویی بررسی شود. بررسی برد باید توسط تکنسین انجام گیرد. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

ارور F03 : بیانگر این است که پمپ تخلیه بیش از زمان مجاز در مدار قرار دارد. ابتدا می‌توانید پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت مشاهده گرفتگی و انسداد آن را تمیز کنید. در غیر این صورت باید از تعمیرکار کمک بگیرید تا شلنگ‌های تخلیه، بست هرکدام و سیم‌‌های پمپ تخلیه از آنها را بررسی و در صورت مشکل تعمیر کند.

ارور F04  لباسشویی ویرپول: این ارور بیانگر این است که المنت‌ها بیش از زمان مجاز در مدار قرار گرفتند. رفع این مشکل باید توسط تعمیرکار صورت بگیرد ابتدا مقاومت المنت و اتصالات آن باید بررسی شود و در صورت خرابی المنت را باید تعویض کرد.

صفاهان سرویس در استان اصفهان در خدمت شماست تا با تعویض قطعات خراب با قطعه اورجینال، مشکل شما را به‌سرعت برطرف کند. فقط کافی است جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان ، با کارشناسان تلفنی ما تماس بگیرید. (09130108396)

کد خطای F05 : این ارور هنگام اختلال در سنسور حرارتی دستگاه بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شود که برای حل آن باید سنسور حرارتی، اتصالات و سیم‌های ارتباطی آن بررسی شود.

ارور F06  لباسشویی ویرپول: بیانگر مشکل در تاکومتر موتور دستگاه است که باید موتور، اجزا و اتصالات آن به‌دقت بررسی و تعمیر گردد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ارور F07 : بیانگر مشکل و ایراد در کنترل موتور دستگاه است که باید توسط تکنسین مجاز مورد بررسی قرار گیرد.

کد خطای F08 : این مشکل بیانگر این است که مدار المنت دچار قطعی است. باید قطعات مربوطه بررسی و در صورت خرابی المنت حرارتی را تعویض گردد.

ارور F09 : این مشکل زمانی بروز می‌کند که ولتاژ برق شهری و یا برق ورودی به لباسشویی پایین باشد. در صورت اینکه مشکل حل نشد باید اتصالات برد توسط تعمیرکار چک شود.

ارور F10  لباسشویی WHIRlPOOL : دمای برد کنترل بالاست. برای رفع این مشکل موتور و برد کنترل باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود. اگر با این خطا مواجه شدید جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول دراسرع ‌وقت با شماره (09130108396) تماس بگیرید. تکنسین‌های ما کمتر از 24 ساعت در خدمت شما هستند.

ارور F11 : زمانی که در بردهای الکترونیکی دستگاه اختلال باشد این خطا رخ می‌دهد. باید بردهای دستگاه و اتصالات آن توسط تکنسین بررسی و تعمیر شوند.

ارور F12 : زمانی که برد المنت اتصالی کند این ارور بروز می‌کند که باید توسط تعمیرکار بررسی و برطرف گردد.

ارور F13  لباسشویی ویرپول: زمانی که جاپودری لباسشویی دچار انسداد و کثیفی باشد این ارور رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل فقط کافی است جاپودری را باز و آن را بشویید.

ارور F14 : اختلال در آی سی حافظه لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود. برای رفع این مشکل باید برد دستگاه را تعمیر و بررسی کرد.

ارور F18  لباسشویی ویرپول: در صورتی که از مواد شوینده بیش از حد نیاز استفاده شود این خطا بروز می‌دهد. برای رفع این مشکل باید شلنگ هیدروستات و اتصالات پمپ بررسی شود.

ارور F19 : ارور 19 و 20 بیانگر این است که برد مرکزی با برد کنترل هماهنگ نیستند که در این صورت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول باید توسط تکنسین انجام شود.

ارور F21  لباسشویی ویرپول: بیانگر خرابی در برد نمایشگاه ماشین لباسشویی ویرپول است که در صورت لزوم باید آن را تعویض کرد.

کد خطای F22 : زمانی که ارتباط بین میکرو کنترل و سایر بردها قطع شود این خطا ظاهر می‌شود.

ارور F23  : زمانی که کلید هیدروستات خراب باشد این خطا ظاهر می‌شود. رفع این ارور توسط تعمیرکار مجاز امکان‌پذیر است که باید هیدروستات را بررسی کند.

ارور F24 : زمانی که لباسشویی ویرپول بیش از حد آبگیری کند این ارور ظاهر می‌شود. باید اتصالات شیر برق و شیر برق، برد دستگاه، کلید هیدروستات و سیم‌های آن بررسی و در صورت لزوم تعمیر شوند.

ارور F26  لباسشویی ویرپول: بیانگر این است که در تخلیه آب دستگاه اختلالاتی وجود دارد.

ارور F31 : زمانی که درب لباسشویی ویرپول دچار مشکل باشد این خطا ظاهر می‌شود. فقط کافی است درب دستگاه را با دقت ببندید.

ارور F32 : بیانگر این است که در کنترل موتور مشکلی وجود دارد که باعث می‌شود موتور زیاد داغ شود. باید صبر کنید تا خنک شود.

ارور F35 : زمانی که در آنالوگ لباسشویی فشار باشد این خطا رخ می‌‌دهد. برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در این ارور ، شلنگ ورودی آب و اتصالات مربوطه و شلنگ ورودی هیدروستات توسط تعمیرکار از نظر گرفتگی بررسی و رفع شود.

ارور F39 : زمانی که میکروکنترلر در ماشین لباسشویی دچار اختلال شود این ارور بروز می‌کند. برای رفع این مشکل باید قطعه مربوطه بررسی شود.

ارور F42  لباسشویی WHIRLPOOL: مشکل در اجزا کنترل موتور دستگاه دلیل ارور 42 است. جهت رفع داین خطا باید موتور و متعلقات آن، سیم‌های ورودی و برد دستگاه بررسی و تعمیر شود.

ارور F43 : زمانی که لباسشویی آبگیری درستی ندارد این خطا بروز می‌کند. بهتر است شیر ورودی آب و شیر برقی لباسشویی بررسی و تعمیر شوند.

ارور F61 : زمانی که قسمت خشک‌کن دستگاه مختل باشد این خطا بروز می‌کند. باید قسمت خشک‌کن برد اصلی بررسی و تعمیر شود.

ارور F70 : زمانی که بین یوزر برد و برد اصلی هماهنگی نباشد این خطا بروز می‌کند. که تکنسین باید قطعاتی که ذکر شد را بررسی و تعمیر کند.

ارور F71 : خرابی و ایراد در یوزر برد دستگاه دلیل این خطا است. باید یوزر برد و اجزا آن بررسی و تعمیر گردد.

ارور FD1  لباسشویی ویرپول: بیانگر این است که درب دستگاه قفل نمی‌شود. علت این مشکل ممکن است در شکستگی قفل درب باشد که باید قفل و اجزا آن بررسی و در صورت لزوم تعمیر شوند.

ارور FDU : زمانی که قفل درب دستگاه باز نمی‌شود. برای رفع این مشکل اول باید دستگیره درب دستگاه را چک کرد. سپس میکروسوئیچ دستگاه توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود. توجه داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در بعضی از ارورها توسط خود شما امکان پذیر است، اما در بعضی موارد مراجعه به یک تکنسین لازم و ضروری است.

ارور FOD : بیانگر این است که پودر لباسشویی در دستگاه بیش از حد لازم است که باید در مصرف پودر بازبینی کنید.

ارور FH  لباسشویی ویرپول: بیانگر اختلال در سیستم ورودی آب دستگاه است. باید راه‌های خروجی دستگاه و پمپ و فیلتر تخلیه بررسی و عیب‌یابی شوند.

ارور FP : مسیر خروجی آب دستگاه، پمپ تخلیه و فیلتر دچار مشکل است که باید بررسی و تعمیر شود.

ارور FA  لباسشویی ویرپول: ایراد در آکواستاپ باعث بروز این خطاست که باید آن را بررسی و در صورت آن را تعمیر کرد.

کد خطای AH : شیر برقی بسته است. شیر آب ورودی و شلنگ را بررسی و در صورت بسته بودن، باز کنید.

ارور SUD  لباسشویی ویرپول: در صورت استفاده زیاد از مواد شوینده این ارور ایجاد می‌شود.

همان‌طور که مشاهده کردید حدود 70 درصد این ارورها را نمی‌توانید به‌راحتی و بدون هیچ تخصص و مهارتی رفع کنید. بسیاری از این ارورها نیازمند بررسی و عیب‌یابی توسط تعمیرکار مجاز هستند و در صورت لزوم دستگاه نیازمند تعویض قطعه هست.

تیم صفاهان سرویس از ابتدای بروز ارور، عیب‌یابی و رفع مشکل در کنار شماست و مشکل را به‌صورت تضمینی و بدون بازگشت برطرف می‌کند. در صورت مشاهده ارور، جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان می‌توانید با شماره (09130108396) تماس حاصل نمایید.

سرویس ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان

لباسشویی‌هایی که به‌صورت منظم و دائمی در طول سال سرویس و بررسی نمی‌شوند، بیشتر در معرض خرابی، ارور و یا سوختگی قطعات هستند. یکی از مزایای سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی، کاهش خرابی و افزایش طول عمر ماشین لباسشویی است. زیرا عیب‌یابی و تعمیر در ابتدای بروز یک مشکل باعث می‌شود که مشکل حاد و پیشرفته نشود.

اگر تابه‌حال ماشین لباسشویی WHIRPOOL خود را سرویس نکرده‌ای همین حالا می‌توانید با مشاوران تلفنی ما مشورت کنید و برنامه‌ای منظم جهت سرویس دوره‌ای لباسشویی را در اختیار شما قرار می‌دهند و تعمیرکاران ما جهت سرویس در محل نزد شما خواهند آمد. (09130108396)

مشکلات رایج و عیب یابی لباسشویی ویرپول

علت عدم تخلیه آب در لباسشویی ویرپول چیست؟

زمانی که ماشین لباسشویی ویرپول شما عمل تخلیه آب را انجام نمی دهد، شما باید تمامی مسیر تخلیه را بررسی کنید که مشکل را پیدا کنید. مواردی که در این بررسی نیاز است چک شوند، شامل موارد زیر می شود:

  • بررسی کنید فیلتر تخلیه لباسشویی مسدود نشده باشد و آن را تمیز کنید.
  • شلنگی که به لباسشویی متصل است و برای تخلیه مورد استفاده قرار می گیرد را بررسی کنید که دچار پارگی، خم شدگی و یا انسداد نشده باشد.

در صورتی که این موارد نبود یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول باید قطعات مربوطه را عیب یابی کند. قطعاتی که برای این مشکل بررسی می شوند شامل، پمپ تخلیه، برد، تایمر و…. می شود.

علت آبگیری یکسره لباسشویی ویرپول چیست؟

اگر متوجه شدید که آبگیری لباسشویی به صورت پیوسته در حال انجام است، نیاز است که موارد زیر توسط یک فرد متخصص و مجرب بررسی گردد:

  • قطعه شیربرقی در آبگیری لباسشویی نقش مهمی دارد. از این رو در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، می تواند باعث اختلال در آبگیری شود.
  • هیدروستات نیز وظیفه دارد که سطح آب را بررسی کند که چه زمانی به میزان لازم می رسد. زمانی که به سطح لازم رسیده به شیربرقی اطلاع می دهد که دیگر آبگیری را انجام ندهد. در صورت خرابی این قطعه، این عمل انجام نشده و لباسشویی به طور پیوسته آبگیری را ادامه می دهد.

موارد دیگری نیز می تواند در این امر دخیل باشد. ما در بالا به دو مورد رایج آن اشاره کردیم.

علت نچرخیدن مخزن لباسشویی whirlpool چیست؟

علت نچرخیدن مخزن لباسشویی whirlpool چیست؟

رایج ترین علت نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی ویرپول پر بودن و یا سنگین بودن لباس ها می باشد. از این رو در صورتی که لباسشویی را بیش از ظرفیت آن از لباس پر کرده اید، سعی کنید مقداری از آن را خارج نموده و دوباره امتحان کنید. از علل دیگر این امر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای شروع برنامه و چرخیدن مخزن نیاز است که درب لباسشویی به خوبی بسته شود. بررسی کنید که قفل درب خراب نباشد و یا جسم یا لباسی در درب گیر نکرده باشد.
  • برد لباسشویی ویرپول وظیفه کنترل وظایف و عملکردها را بر عهده دارد. در صورتی که برد خراب شده باشد، فرمان شروع شستشو داده نمی شود.
  • خرابی قطعاتی همچون بلبرینگ، چرخ تسمه، موتور و به طور کلی قطعاتی که به دیگ کمک می کنند که چرخش خود را انجام دهند، نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود.

با توجه به این که در چرخیدن مخزن لباسشویی قطعات کوچک و بزرگ زیادی درگیر هستند، نیاز است که یک تعمیرکار مجرب در زمینه تعمیر لباسشویی ویرپول به عیب یابی آنها بپردازد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان کجاست؟

مرکز تعمیر لوازم‌خانگی در اصفهان صفاهان سرویس دارای سابقه ۲۰ساله در زمینه تعمیر، سرویس و راه‌اندازی لوازم‌خانگی ایرانی و خارجی در شهر و استان اصفهان است. کلیه قیمت‌های این مجموعه تحت‌نظر اتحادیه مربوطه است و خدمات تعمیرات مجموعه صفاهان سرویس دارای ضمانت ۶۰ روز است.

خدمات تعمیر این مجموعه فقط محدود به لباسشویی نیست بلکه انواع مختلف ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و سایدبای‌ساید را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. شما می توانید هنگام مواجه به ارورها و یا مشکلات لباسشویی ویرپول با صفاهان سرویس، بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اصفهان تماس بگیرید.

شماره تماس مرکز تعمیر لباسشویی ویرپول در اصفهان

جهت بهره مندی از خدمات مجموعه بزرگ و تخصصی ما (صفاهان سرویس) در زمینه تعمیرات لباسشویی ویرپول در اصفهان، شما می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. ما در کمترین زمان تعمیرکار مربوطه را به آدرس شما اعزام می کنیم و اینگونه شما می توانید از خدمات تعمیرات و یا سرویس دوره ای ما بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

ما در سایت خود و در فهرست بالای سایت برای شما بخشی تحت عنوان تعرفه ها قرار داده ایم. در این قسمت برای هر دستگاهی لیست کاملی از هزینه تعمیرات هر قطعه ذکر شده. همچنین هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی برای شما قرار داده شده است. شما می توانید به این بخش مراجعه کنید و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ویپرول را برای هر قطعه استخراج کنید.

به این صورت که هزینه تعویض یا تعمیر قطعه + هزینه ایاب و ذهاب + هزینه عیب یابی را باید محاسبه کنید. همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که نیاز به تعویض قطعه داشته باشید، هزینه قطعه خریداری شده به این هزینه ها اضافه می شود. جهت استعلام هزینه تعویض قطعه می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 85 = 86