تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اصفهان

5/5 - (58 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

 اگر ساکن شهر یا استان اصفهان هستید از طرفی هم برند لباسشویی شما گرنیه است، به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را پایان بخوانید. در این مقاله سعی داریم تا شما را با جزئیاتی در باره ماشین لباسشویی گرنیه و ایراداتی که ممکن است هنگام کار با دستگاه پیش بیاید آشنا کنیم. در پابان نیز به معرفی مرکز معتبر صفاهان سرویس مرکز معتبر نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اصفهان می‌پردازیم.

لازم به ذکر است که خدمات این مجموعه بزرگ فقط محدود به خدمات تعمیرات نیست. بلکه خدمات آموزشی را هم داراست. برای مثال دوره‌های آموزشی تعمیر لباسشویی را برای افراد جویای کار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را برگزار می‌نماید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ما نمایندگی تعمیر لباسشویی گرنیه در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین تکنسین ها انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی گرنیه و رفع آنها

ارورهای ماشین لباسشویی گرنیه

آیا هنگام کار با لباسشویی خود ارورها یا کد خطاهایی را بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده کردید؟ این کدهای خطا هر کدام نشانگر اختلال یا خرابی در قسمت‌هایی از دستگاه است. برای شما که صاحب لباسشویی هستید لازم است که اطلاعاتی در مورد هر کدام از این ارورها کسب کنید. تا در صورت مشاهده اروها، بدانید که آیا تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در این ارور توسط خودم قابل انجام است یا باید به تعمیرکار مراجعه کنم؟ لباسشویی گرنیه هم دارای 9 کد خطا است که آنها را با حرف F نشان می‌دهند.

ارور F01 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال در سنسور دما)

ارور F02 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال در قفل درب دستگاه)

ارور F03 ماشین لباسشویی گرنیه

(سطح آب از حد مجاز کمتر است)

ارور F04 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال در عملکرد موتور و اینورتر)

ارور F05 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال ارتباطی بین برد اینورتر و برد کنترل)

ارور F06 ماشین لباسشویی گرنیه

(خرابی در المنت حرارت)

ارور F07 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال در عملیات تخلیه)

ارور F08 ماشین لباسشویی گرنیه

(اختلال در موتور دستگاه)

ارور F09 ماشین لباسشویی گرنیه

(وجود نشتی در دستگاه)

ارور F01

زمانی که سنسور دما در دستگاه دارای اختلال باشد و دمای آب به درستی بالا نرود، این ارور ظاهر می‌گردد. این مشکل با تعویض و یا تعمیر سنسور دما یا بررسی و تعمیر هیتر، اتصالات ماژول کنترل و یا تایمر برطرف می‌شود. اگر شما هم با این ارور مواجه شدید می‌توانید با کارشناسان ما تماس (09130108396) بگیرید و درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در محل کنید.

ارور F02

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

در صورت بروز این مشکل، اطمینان حاصل کنید که درب دستگاه را به درستی بسته اید. اگر مشکل رفع نشد، درب و سایر اجزا آن، تایمر و ماژول کنترل باید بررسی و تعمیر یا تعویض گردد. تعمیر ماشین لباسشوی گرنیه در این حالت باید توسط تعمیرکار مجاز صورت ‌گیرد.

ارور F03

این ارور بیانگر این است که سطح آب در سطح مجاز نیست و بسیار پایین است. برای رفع این مشکل باید حسگر تشخیص سطح آب، شیر برقی و اجزایش، سنسور فشار و یا اتصالات حسگر فشار توسط تکنسین چک شوند. در صورت لزوم تعمیر یا تعویض گردند.

ارور F04

زمانی که اینورتر نتواند برد موتور را کنترل کند این مشکل روی می‌دهد. خرابی در قسمت‌هایی مانند یرد کنترل، اختلال در کنترل سرعت موتور یا فقدان جاروبک در دستگاه باعث بروز این مشکل است. برای رفع این خطا و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه نیز باید از تکنسین متخصص کمک گرفت.

ارور F05

زمانی که در برد کنترل و اینورتر لباسشویی اختلال ارتباطی ایجاد شود این خطا ظاهر می‌گردد. برای رفع این مشکل باید سیم‌هایی که برد کنترل و کارت اینورتر را به هم ارتباط می‌دهند و کانکتورهای کارتها بررسی شوند. در صورتی که کارت اینورتر خراب بود باید آن را تعویض کرد.

ارور F06

خرابی در قسمت‌های مختلف المنت حرارتی لباسشویی نظیر اتصالات متصل به المنت، ترموستات، ترمیستور و اتصالات المنت هیتر باعث نمایش این خطاست. که باید اجزا فوق توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورا نیاز تعویض گردند.

ارور F07

این ارور بیانگر اختلال در عملکرد تخلیه آب ماشین لباسشویی گرنیه است. برای رفع این مشکل باید فیلتر پمپ دستگاه را چک کنید و از عدم وجود انسداد در آن اطمینان حاصل کنید. سپس از نبود انسداد در قسمت لوله خروجی لباسشویی مطمئن شوید.

در صورتی که مشکل برطرف نشد، اجزا مربوط به موتور، ماژول کنترل، لوله خروجی و پمپ باید توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض گردند. اگر به دنبال تعمیرکار متخصص و با وجدان جهت تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه می‌گردید ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم.

ارور F08

زمانی این ارور ظاهر می‌شود که در موتور اصلی دستگاه و اجزا و اتصالات آن مشکلی وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل باید بلافاصله دستگاه را خاموش کنید و از تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید.

ارور F09

لباسشویی‌هایی که مجهز به آکوواستاپ هستند ممکن است این ارور را نشان دهند که بیانگر نشتی آب است و باید توسط تکنسین رفع گردد.

سرویس ماشین لباسشویی gorenje در اصفهان

همه این خطاهایی که در بالا ذکر کردیم و مشکلات و خرابی‌هایی که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد به کمک سرویس دوره‌ای و منظم لباسشویی در طی سال رفع و پیشگیری می‌شود. کافیست که شما مطابق استدانداردها و دستورالعمل استفاده از لباسشویی که در دفترچه راهنما وجود دارد عمل کنید. سرویس لباسشویی را هم بهتر است به مراکز متخصص در این زمینه بسپارید.

صفاهان سرویس دارای سابقه 20 ساله در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه و سایر برندهای دیگر در شهر اصفهان است. این مجموعه با بررسی دوره‌ای و سرویس قطعات و کل دستگاه از بروز خطا، مشکل و خرابی در لباسشویی شما جلوگیری می‌کند. همچنین باعث عملکرد بهتر و افزایش عمر لباسشویی شما می‌شود. پس وقت را هدر ندهید. اگر تاکنون لباسشویی خود را سرویس نکردید با کارشناسان ما تماس بگیرید 09130108396 و درخواست اعزام سرویس‌کار کنید.

مشکلات رایج لباسشویی گرنیه و رفع آنها

مشکلات رایج لباسشویی گرنیه

مشکلات در لباسشویی‌ها همواره امری طبیعی و رایج است. بنابراین نگران این موضوع نباشید. در صورت مشاهده ارور به سرعت از مراکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه کمک بگیرید.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی گرنیه و رفع آن

گاهی لباس‌ها را نا متوازن در لباسشویی قرار داده اید که باعث لرزش دستگاه می‌شود برای رفع این مشکل فقط کافیست در بارگیری البسه تجدید نظر نمایید. گاهی پایه‌های لباسشویی تراز نیستند و این موضوع باعث افزایش لرزش در دستگاه می‌شود که باید پایه‌ها را تراز نمایید. خرابی در قسمت‌هایی مانند قطعه تاخو، کمک فنرها، وزنه‌های بالانس و سایر قطعات داخل دستگاه باعث بروز این مشکل می‌شود که باید توسط تکنسین برطرف شود.

دلیل نشتی در لباسشویی gorenje و رفع آنها

نشت آب در لباسشویی گرنیه به دلایلی چون اختلال و ایراد در شلنگ تخلیه، دریچه ورود آب، پمپ تخلیه و لاستیک دور درب دستگاه باعث بروز این مشکل می‌شود. در صورت مشاهده نشتی می‌توانید با تعمیرکاران مجاز صفاهان سرویس تماس بگیرید و جهت تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه کمک بگیرید. 09130108396

دلیل مشکل در فرایند آبگیری لباسشویی گارنیر

این مشکل به خاطر خرابی در سوئیچ سطح آب لباسشوی، صافی و شلنگ‌های مخصوص آبگیری و یا تایمر و برد دستگاه باید که باید توسط تکنسین برطرف گردد. همچنین زمانی که فشار آب شهری کم یا قطع است نیز امکان عدم آبگیری دستگاه وجود دارد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اصفهان کجاست؟

مجموعه صفاهان سرویس با سابقه ۲۰ ساله در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی مانند ساید بای ساید، یخچال فریزر، لباسشویی و ماشین ظرفشویی در خدمت مردم عزیز اصفهان و همچنین سایر شهرستانهای آن است.  این مجموعه با داشتن ویژگی های همچون: داشتن بهترین و مجرب ترین متخصصان، استفاده از قطعات اصل و اورجینال، داشتن گارانتی خدمات و …. توانسته است یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اصفهان باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر یا سرویس لوازم خانگی خود دارید می توانید با کارشناسان ما در صفاهان سرویس با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 + = 51