تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

5/5 - (65 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی ها وسایلی حساس تر از دیگر لوازم خانگی هستند که دیر یا زود با مشکلاتی مواجه میشوند یا ارورهایی در صفحه نمایش خود نشان می دهند. پس اگر می خواهید طول عمر دستگاهتان را افزایش دهید باید اطلاعات کاملی در مورد علت و راه حل ارورهای آن بدانید و همچنین با بهترین مراکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان آشنا باشید. بسیاری از این ارورها/خطاها جزئی بوده و اگر دلیل آن را بدانید سریعا رفع خواهد شد. در ادامه لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی Hisense آورده ایم و نحوه رفع هرکدام را توضیح دادیم.

ما نمایندگی هایسنس در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی هایسنس

ارورهای ماشین لباسشویی هایسنس

ارور F01 ارور F06 ارور F14 ارور F26
ارور F02 ارور F07 ارور F21 ارور F27
ارور F03 ارور F08 ارور F23 ارور F28
ارور F04 ارور F12 ارور F24 ارور FA
ارور F05 ارور F13 ارور F25 ارور UNB

 و FOD

کد خطای F01: آب وارد لباسشویی نمیشود

راه حل: شیر ورود آب، سنسور فشار آب، سیم های ارتباطی و برد دستگاه بررسی و در صورت لزوم تعویض شوند.

ارور F02 در لباسشویی هایسنس: آب از لباسشویی سرریز شده

راه حل: بردالکترونیکی، سنسور فشار و اتصالات دستگاه بررسی شوند. اگر ایراد از برد الکتریکی باشد باید با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور F03: آب از دستگاه تخلیه نمیشود (باقی ماندن آب در مخزن)

راه حل: برد الکترونیکی و اتصالات آن، پمپ تخلیه و فیلتر و شلنگ آن بررسی و تعویض شوند.

کد خطای F04: خرابی المنت لباسشویی

راه حل: اتصالات المنت و سلامتی کارکرد آن هارا بررسی کنید. المنت را در صورت خرابی یا سوختگی با قطعات اورجینال تعویض کنید، با اهم سنج میزان مقاومت مدار الکترونیکی را اندازه گیری کنید. جهت اهم سنجی مقاومت مدار الکتریکی میتوانید از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان کمک بگیرید.

ارور F05 در لباسشویی هایسنس: خرابی ترمیستور

راه حل: با اهم سنج مقدار مقاومت ترمیستور و اتصالات برد را اندازه گیری کنید و در صورت خرابی تعویض شوند.

ارور F06: خرابی یا ایراد از تاکومتر موتور

راه حل: با اهم سنج میزان اهم تاکو اندازه گیری شود، موتور و سیم های ارتباطی و برد دستگاه بررسی شود.

کد خطای F07: خرابی یا احتمال خطای کار موتور لباسشویی

راه حل: سلامت و عملکرد صحیح موتور و برد الکترونیکی بررسی شود. برای چک صحت کار موتور نیاز به ابزار و تجهیزات است و شما میتوانید در مورد از مرکز تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان کمک بگیرید.

ارور F08: خراب شدن المنت دستگاه

راه حل: المنت تنظیم مقدار مقاومت و برد الکترونیکی و سیم کشی دستگاه بررسی شود.

ارور F12: احتمال سوختگی هیتر یا المنت

راه حل: المنت لباسشویی با اهم سنج چک شود. مقدار مقاومت المنت بین 220 تا 250 اهم باید باشد. اگر شما در منزل اهم سنج و دیگر تجهیزات را ندارید، میتوانید این کار را به تکنسین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان بسپارید.

کد خطای F13 در لباسشویی Hisense: درب دستگاه باز است یا میکروسوئیچ درب خراب شده

راه حل: سیم های ارتباطی میکروسوئیچ، مدار برد الکترونیکی و بسته شدن کامل درب بررسی و چک شود. در صورت خرابی میکروسوئیچ آن را با قطعه ی اورجینال تعویض کنید.

ارور F14: خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس

کد خطای F21: خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه و ناهماهنگ بودن برد با پنل

ارور F23:  ایراد از سنسور فشار که باید تعویض شود.

کد خطای F24: آب دستگاه تخلیه نمیشود

راه حل: سنسور فشار آب، پمپ تخلیه، سیم کشی و اتصالات و برد الکترونیکی دستگاه با شلنگ تخلیه چک شوند. این نوع از خرابی و ارور در ماشین لباسشویی هایسنس نیاز به تکنسین حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان دارد.

ارور F25: خطای ایراد کاربری

ارور F26 در لباسشویی هایسنس: خراب شدن ترایاک پمپ تخلیه یا مدار برد الکترونیکی

کد خطای F27: خراب شدن سیم ارتباطی موتور به برد

ارور F28:خرابی موتور یا برد الکترونیکی دستگاه

ارور FA: مشکل در ورود آب به لباسشویی

راه حل: از باز بودن شیرورودی مطمئن شوید، فیلتر ورودی آب را هر سه ماه یکبار تمیز کرده تا با رسوبات مسدود نشود، شیربرقی و مدار برد دستگاه را چک کنید و مطمئن شوید آبگیری حین پمپ تخلیه صورت میگیرد.

کد خطای UNB: بالانس نبودن لباسشویی

راه حل: لباسشویی را تراز وبالانس کنید، برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود.

کد خطای FOD: تولید کف بیش از حد و تخلیه نامناسب.

نکته: توجه کنید که حتما همه ی قطعات را در صورت خرابی با قطعات اورجینال تعویض کنید. استفاده از قطعات فیک و بی کیفیت نه تنها مشکل را برطرف نمیکند بلکه مشکلات و هزینه های بیشتری به وجود می آورد. تمامی تکنسین های مجرب صفاهان سرویس موظف هستند خدمات تعویض قطعات را با قطعات اورجینال انجام دهند به دلیل است که ما در تمامی خدمات خود 60 روز ضمانت کار میدهیم. صفاهان سرویس به عنوان بزرگترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

سرویس ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان

یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص استفاده از ماشین لباسشویی هایسنس باید به آن دقت کنید، سرویس دوره ای (هر شش ماه یکبار) این دستگاه است. سرویس لباسشویی باعث میشود مشکلات جزئی که به چشم نمی آیند برطرف شده و باعث بروز مشکلات بزرگتر نشوند.

چنانچه این سرویس دوره ای انجام نشود احتمالا بعد از مدتی با مشکلاتی نظیر سر و صدای زیاد، لرزش غیرعادی، مشکلات ورود و خروج آب و… مواجه میشوید. در زیر لیستی از علل این اشکلات برایتان تهیه کرده ایم تا چنانچه با آن مواجه شدید دست کم علتش را بدانید وبه یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان بسپارید.

چرا درب ماشین لباسشویی هایسنس باز نمیشود؟

خرابی قفل در یا اتصال دو در که وظیفه ی قفل شدن درب به محض شروع شستشو و باز شدن آن پس از پایان عملیات شستشو را بر عهده دارد باعث گیر کردن قفل و باز نشدن آن میشود.

خراب شدن و آسیب دیدن لولای درب یا همان قلاب که باعث میشود درب به خوبی قفل نشود و در پایان عملیات شستشو گیر کند. اگر این قلاب خراب شده یا تغییر شکل داده باید تعویض شود.

پوسیدگی دستگیره و خراب شدن قفل پین که هر دو باعث بروز این مشکل میشوند و باید تعویض شوند.

شما می توانید موارد بالا را با کمک تکنسین ماهر تعمیر لباسشویی هایسنس در اصفهان در میان بگزارید.

چرا دیگ لباسشویی هایسنس نمی چرخد؟

خرابی تسمه، کاسه نمد و بلبرینگ، دینام و مخزن میتواند باعث نچرخیدن دیگ شود. تمامی این قطعات باید مجزا باز شده و بررسی شوند. به دلیل تخصصی بودن پیشنهاد میکنیم از یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان کمک بگیرید.

چرا بدنه ماشین لباسشویی هایسنس برق دارد؟

سوختگی موتور، اتصالی سیستم برق کشی، وصل نبودن سیم ارت به دستگاه، شکسته شدن لولای درب یا تنظیم نبودن آن و نشتی برق از خازن پارازیت گیر هرکدام دلیلی بر اتصالی و برق داشتن بدنه هستند. این مشکل بسیار خطرناک است و خطر برق گرفتگی یا آتشسوزی به همراه دارد پس سریعا از یک متخصص کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی هایسنس آب را بیش از اندازه داغ میکند؟

خراب شدن ترموستات که وظیفه کنترل دمای آب را برعهده دارد باعث میشود آب لباسشویی یا گرم نشود یا بیش از حد نرمال داغ شود. ترموستات، تایمر و ترموستات بی متال را کنترل کنید.

اگر علاوه بر مشکلات بالا، ایراداتی نظیر نشتی آب، لرزش لباسشویی، سر و صدای زیاد در حین شستشو، عمل نکردن خشک کن، روشن نشدن دستگاه و… مشاهده کردید با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان صفاهان تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در اصفهان کجاست؟

ماشین لباسشویی هایسنس با بهره گیری از جدیدترین متدهای تکنولوژی روز دنیا و طراحی زیبا سهم زیادی از بازار لوازم خانگی را از آن خود کرده است. اگر با این تکنولوژی آشنا باشید میتوانید طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات سودمند در همین زمینه را به شما اراده دهیم.

اگر هرگونه مشکلی در روند کارکرد دستگاه مشاهده کردید سریعا با مرکز خدمات مربوطه تماس بگیرید و از خرابی ها و هزینه های بیشتر جلوگیری کنید. مرکز خدمات صفاهان سرویس به عنوان بزرگترین مرکز سرویس، نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان آماده خدمت رسانی 24 ساعته به مشتریان عزیز است. به پاس 20 سال خدمت و سابقه ی درخشان خود، تمامی خدمات ما با ضمانت 60 روزه انجام خواهد شد. با ما در تماس باشید 09130108396.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی پارس در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 + = 67