نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

4.9/5 - (117 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

آیا به دنبال بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان هستید؟ به نظر شما ضرورت تعمیر لوازم خانگی چیست؟ چگونه می‌توانیم بهترین مرجع تعمیر لوازم خانگی در اصفهان را پیدا کنیم؟ در این راهنما ضمن پاسخ به سوالات مذکور قصد داریم در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال فریزر و همچنین تعمیر ساید بای ساید اطلاعاتی را خدمتتان ارائه دهیم.

 تعمیر به موقع و اصولی لوازم خانگی می‌تواند در افزایش طول عمر آن‌ها تأثیر به‌سزایی داشته باشد. عدم توجه به ایرادات و خطاهای ظاهر شده در هر یک از لوازم برقی خانگی سبب خرابی دستگاه و بروز مشکلات بزرگ‌تر خواهد شد. اما آن‌چیزی که در رابطه با این موضوع وجود دارد این است که تعمیر لوازم خانگی خود را به دست افراد خبره و کاردان بسپاریم. مجموعه‌های متعددی هستند که در حوزه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به فعالیت می‌باشند، اما ما در این راهنما قصد داریم بهترین را از بین آن‌ها به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان: تعمیر ماشین ظرفشویی

یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین ابزار خانگی که تقریباً در هر آشپزخانه‌ای یافت می‌شود، ماشین ظرفشویی است. ماشین ظرفشویی به گونه‌ای طراحی شده است که در صورت بروز هرگونه ایراد در آن، کدهای خطایی که گزارش‌دهنده آن ایراد هستند بر روی صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شوند.

عدم توجه به کدهای مذکور می‌تواند سبب بیشتر شدن خرابی و بروز مشکلات جدیدتر در دستگاه شود. بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان ضمن تعمیر انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی اعم از خارجی و ایرانی، در حوزه ارائه آموزش‌های جامع در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی نیز فعالیت می‌کند. مورد بعدی که در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی وجود دارد، استفاده از خدمات سرویس‌های دوره‌ای می‌باشد. اکثراً کاربران نسبت به این موضوع بی‌توجه بوده و همین عدم توجه سبب بروز ایرادات مختلف در دستگاه می‌شود.

سرویس های دوره‌ای ماشین ظرفشویی سبب عیب‌یابی، کاهش هزینه‌ها و همچنین به تعویق انداختن زمان تعمیر می‌شود. عموماً بروز یک سری مشکلات رایج در دستگاه ظرفشویی سبب مراجعه کاربران به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان می‌شود که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن دستگاه

به طور معمول مشکل مذکور به علت معیوب بودن شیر ورودی آب، انسداد مسیر قطعاتی هم‌چون شناور آب به وسیله ذرات چربی و مواد غذایی باقی‌مانده رخ می‌دهد. به منظور رفع این مشکل، تکنسین شیر ورودی آب، مسیر شناور آب و تایمر و سوئیچ را بررسی می‌کند.

تولید بوی بد ظرفشویی

باقی‌ماندن ذرات چربی یا تکه‌های ریز مواد غذایی در اسپری آبپاش‌ها، صفحه صافی و لبه پایین درب دستگاه سبب تولید بوی بد می‌شوند. به منظور رفع این مشکل به سادگی باید محفظه داخلی دستگاه را با مواد شوینده و خوشبوکننده تمیز کنید.

طولانی شدن فرآیند شست‌وشو

در صورت بروز این مشکل باید بدانید که قطعاتی مثل گرماساز، ترموستات و موتور تایمر دچار نقص فنی شده‌اند.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان: تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

همان‌طور که می‌دانیم، قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی سبب تمیزی آن‌ها نمی‌شود، بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند. عموماً ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را برای ما انجام می‌دهند. به منظور نفوذ عمیق‌تر آب به درون پارچه‌ها و همچنین زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مرغوب و مخصوص استفاده می‌شود.

به طور کل لباسشویی‌ها به سه دسته اصلی سطلی، دوقلو و اتوماتیک تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند. تعمیر هرکدام از دستگاه‌های لباسشویی مذکور به تبحر و تخصص خاص خود نیاز دارد که بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان خدمات مربوطه را برای انواع ماشین‌های لباسشویی ایرانی و خارجی ارائه می‌دهد.

 یک سری مشکلات رایج و مشترک بین لباسشویی‌ها وجود دارد که در صورت بروز آن‌ها می‌بایست به تکنسین‌های حرفه‌ای مراجعه کرد. در ادامه با برخی از مشکلات مذکور آشنا خواهیم شد:

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی

در برخی موارد لباسشویی روشن بوده و عملیات آبگیری را نیز به درستی انجام می‌دهد، اما مخزن آب به منظور شست‌وشوی پوشاک نمی‌چرخد. در صورت بروز این مشکل احتمال پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی وجود دارد که به منظور رفع آن می‌بایست در اسرع وقت از کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان کمک بگیرید.

تخلیه نامناسب یا آهسته

چنانچه ماشین لباسشویی به صورت ناگهانی شروع به تخلیه آهسته کند و پس از یک چرخه عملیات آبگیری انجام شود، می‌بایست فیلتر دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

پر سر و صدا بودن دستگاه

همان‌طور که می‌دانیم، ماشین‌آلات شست‌وشو در هنگام فعالیت سر و صدا تولید می‌کنند، اما زمانی که این سر و صدا بیش از اندازه باشد احتمال گیر کردن یک شیء در بخشی از دستگاه یا دیگ آن و همچنین خرابی قطعه‌ای از ماشین وجود دارد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان: تعمیر یخچال فریزر

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

شاید می‌توان گفت که یخچال فریزر مهم‌ترین وسیله در آشپزخانه محسوب می‌شود. خرابی یخچال فریزر می‌تواند دردسرهای مختلفی را برای اعضای خانه به همراه داشته باشد؛ چرا که این وسیله مهم‌ترین محفظه نگهدارنده مواد غذایی محسوب شده و از فاسد شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. یخچال‌های فریزر در مدل‌های مختلف مینی (کوچک)، یخچال‌ فریزر تک درب، یخچال فریزر مدل فریزر بالا یا فریزر پایین و دوقلو و درب فرانسوی و… از برندهای مختلف خارجی و ایرانی در بازار موجود هستند.

فرقی ندارد که کدام مدل از یخچال را دارید، بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می‌تواند در صورت بروز مشکل در هر نوع از یخچال‌های فریزر آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب‌یابی کرده و مشکل را برطرف کند. همانند سایر لوازم خانگی، در بین یخچال فریزرها نیز مشکلات رایج و مشترکی وجود دارد که کاربران را مجبور به مراجعه به مرکز تعمیر یخچال فریزر در اصفهان می‌کند. نمونه‌ای از مشکلات مذکور به ترتیب زیر است:

مشکلات رایج یخچال فریزر

کارکرد مداوم یخچال

در حالت کلی موتور یخچال و فریزر در زمان‌های مشخصی متوقف شده و پس از استراحت دوباره شروع به کار می‌کنند. کارکرد مداوم و پیوسته یخچال فریزر سبب ایجاد سر و صدای بیش از اندازه، افزایش مصرف برق و همچنین هزینه‌ها می‌شود. به طور معمول این مشکل به علت تجمع گرد و غبار و آلودگی در اطراف کویل‌ها و لوله‌های کندانسور رخ می‌دهد و باید توسط یک فرد متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

عدم کارکرد فریزر

در اکثر مواقع به منظور حل این مشکل می‌بایست کنترل‌های الکترونیکی عوض شوند. تعمیرکار پس از بررسی دستگاه و عیب‌یابی اقدام به تعویض کنترل‌های الکتریکی خواهد کرد.

پایین بودن دمای یخچال

افت دمای یخچال و فریزر یکی از مشکلات رایج بین اغلب برندها محسوب می‌شود. در اکثر مواقع مشکل مذکور با تعویض ترموستات برطرف خواهد شد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان: تعمیر ساید بای ساید

در حقیقت ساید بای ساید مدل ارتقاء‌یافته یخچال فریزرهای دوقلو محسوب می‌شود که علاوه بر یک تکه شدن، امکان تنظیم حجم یخچال  فریزر را برای کاربران به شکل بهتر و مناسب‌تری فراهم می‌کند. چنانچه در آشپزخانه خود از یخچال ساید بای ساید استفاده می‌کنید، تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به منظور رفع هرگونه مشکل و خطا در خدمت شما هستند. همانند سایر لوازم برقی، در بین یخچال‌های ساید بای ساید نیز یک سری مشکلات رایج وجود دارد که در صورت بروز آن‌ها باید از کمک متخصصین این حیطه استفاده کرد. در ادامه با برخی از مشکلات متداول بین ساید بای ساید آشنا خواهیم شد:

مشکلات رایج ساید بای ساید

داغ شدن دیواره یخچال

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در صورت بروز آن دچار نگرانی می‌شوند، داغ شدن دیواره‌های یخچال است. دوستان داغ شدن کناره‌های یخچال و درب آن سبب جلوگیری از تشکیل رطوبت و زنگ‌زدگی روی یخچال می‌شود. داغ شدن کناره‌های یخچال غالباً در فصل تابستان به بیشترین حد خود می‌رسد؛ چرا که در این فصل هوا گرم بوده و عمل چگالش به سختی انجام می‌پذیرد. توصیه ما این است که یخچال را در یک مکان مناسب قرار دهید تا تهویه هوا مناسب باشد و نور خورشید به صورت مستقیم به یخچال برخورد نکند.

اتوماتیک نکردن یخچال

اتوماتیک نکردن و کار کردن پیوسته ساید بای ساید یکی دیگر از مشکلاتی است که عموماً در بین این نوع از یخچال‌ها رخ می‌دهد. به منظور رفع این مشکل ترموستات یا کمپرسور یخچال می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد.

عدم روشن شدن ساید بای ساید

روشن نشدن یخچال می‌تواند به علت بروز مشکل فنی در کمپرسور رخ دهد. علاوه بر این، برد الکتریکی یخچال نیز می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد ما این است که انجام این کار را به یک فرد متخصص بسپارید.

بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان کجاست؟

مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

در این راهنما با خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید در اصفهان به صورت مختصر آشنا شدیم. به منظور رفع هرگونه مشکل، ایراد یا خطا در لوازم خانگی مذکور می‌توانید به وب‌سایت مرکز تعمیرات صفاهان سرویس مراجعه فرمائید.

مجموعه مذکور یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در اصفهان محسوب می‌شود که ضمن ارائه آموزش‌های مفید، خدمات تعمیرات تخصصی و سرویس‌های دوره‌ایی، در حوزه ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان نیز فعال می‌باشد. به منظور برقراری ارتباط و بهره‌مندی از خدمات بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می‌توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمائید.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس چه ویژگی هایی دارد؟

گارانتی

ما برای خدمات خود به شما عزیزان گارانتی 60 روزه می دهیم. این گارانتی به شما این اطمینان را می دهد که متخصصان ما بهترین در حوزه خود هستند و می توانند در عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما بهترین خدمات را ارائه دهند.

هزینه شفاف و مناسب

تمام هزینه های ما طبق مصوبه اتحادیه دریافت می گردد و همچنین کاملا برای شما شفاف سازی می شود که هزینه پرداختی شما مربوط به چه موردی بوده است.

تعمیر در محل

به دلیل سنگینی لوازم خانگی هایی همچون ماشین لباسشویی، یخچال، ظرفشویی و…، ما تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان را در منزل و محل شما انجام می دهیم. در این صورت شما نیازی ندارید که دستگاه سنگین خود را به نمایندگی ما بیاورید.

دانش به روز متخصصان

متخصصان ما همواره در حال به روز کردن اطلاعات و دانش خود هستند. آنها با به روزترین تکنولوژی های دستگاه خود آشنا هستند و می توانند در کمترین زمان به عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی شما بپردازند.

نمایندگی در بیشتر شهرهای استان اصفهان

صفاهان سرویس در بیشتر شهرهای استان اصفهان جهت دسترسی راحت تر و سریع تر شما نمایندگی دارد و می تواند در سریع ترین زمان ممکن به شما خدمات تعمیر لوزام خانگی در اصفهان، را ارائه دهد.

ضرورت و مزیت تعمیر لوازم خانگی چیست؟

یکی از مواردی که در تعمیر لوازم خانگی بسیار موردتوجه قرار می گیرد هزینه است. در واقع اگر شما بخواهید به جای تعمیر وسیله خود، یک وسیله جدید بخرید باید هزینه زیادی بپردازید. از این رو بیشتر افراد به جای خرید به تعمیر لوازم خانگی روی می آورند. شما می توانید با یک هزینه کمتر، مدت زمان بیشتری از وسیله خود استفاده کنید.

همچنین اولویت مجموعه ما نیز هنگام خرابی یک قطعه، تعمیر آن است. در صورتی که قطعه شما قابل تعمیر باشد، ما آن را تعمیر میکنیم که شما مجبور به پرداخت هزینه بالا برای تعویض قطعه نباشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان ، تعمیر یخچال فریزر اسنوا در اصفهان

سوالات متداول

نکات ایمنی که هنگام استفاده از لوازم خانگی باید رعایت کنیم چیست؟

مهم ترین نکات مشترک بین همه ی لوازم خانگی به این صورت می باشد:
عدم استفاده از یک دستگاه محافظ برق برای چند وسیله برقی پر کاربرد.
بررسی مداوم سیم و دو شاخه لوازم خانگی و تعمیر آن ها در صورت نیاز.
عدم استفاده از دستگاه تا موقع تعمیر دو شاخه به علت خطر برق گرفتگی.
قطع کردن برق اصلی ساختمان هنگام آتش سوزی.
عدم استفاده از آب هنگام آتش سوزی.
خریداری لوازم برقی با برچسب انرژی +A که از نظر مصرف انرژی بهینه و استاندارد هستند.
جدا کردن وسایل برقی از پریز هنگام شستشوی کف آشپزخانه با آب.
عدم دستکاری و تعمیر خود سرانه دستگاه برای جلوگیری از آسیب های بیشتر.
برای تعمیر لوازم خانگی در اصفهان میتوانید از شرکت صفاهان سرویس که نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان است کمک بگیرید.

برای بالا بردن طول عمر لوازم خانگی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

استفاده از محافظ برق.
در آوردن سیم برق از پریز برق بعد از استفاده از دستگاه.
انجام سرویس های دوره ای.
تعمیر قطعات معیوب در اسرع وقت.
چک کردن محل نصب لوازم از نظر تراز بودن، وجود رطوبت و… حداقل به صورت سالیانه.
بررسی شلنگ های دستگاه و رفع مشکلات بوجود آمده.
تمیز کردن درون و بیرون یخچال.
مطمئن شدن از انتقال مناسب جریان هوا در یخچال.
عدم استفاده از تمام ظرفیت وسایل برقی مثل یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … .
تمیز و تعویض کردن فیلتر ها.
بستن درب لوازم به طور صحیح.
خودداری از قرار دادن لوازم خانگی در جای مرطوب.
مطالعه دفترچه راهنمای وسایل پیش از استفاده.
با انجام این موارد از تعمیر لوازم خانگی به طور مکرر جلوگیری خواهید نمود.

آیا قطعات استفاده شده در تعمیر لوازم خانگی توسط شرکت صفاهان سرویس اصل هستند؟

بله. کیفیت کار مهم ترین رکن خدمات شرکت صفاهان سرویس است. برای اطمینان از این مسئله، لوازم شما با گارانتی ۶۰ روزه تعمیر خواهند شد. یعنی در صورتی که قطعه تعمیر شده تا ۶۰ روز پس از تعمیر دچار مشکل شد، به طور رایگان آن را تعمیر خواهیم کرد.

ماشین لباسشویی را هر چند وقت یکبار سرویس کنیم؟

بهترین فاصله بین دو سرویس ۶ ماه است. البته بهتر است در  این فاصله خودتان به وضعیت ماشین لباسشویی تان رسیدگی کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. و هر شش ماه یکبار از یک تعمیرکار متخصص بخواهید که ماشین لباسشویی شما را سرویس کند تا از آسیب های جدی جلوگیری شود. برای سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی، میتوانید از شرکت صفاهان سرویس که نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان می باشد کمک بگیرید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

4 دیدگاه

    • بله. گارانتی خدمات ما 60 روزه است و در صورتی که قسمت تعمیر شده در این مدت دوباره خراب شود به صورت رایگان تعمیر می شود.

  • سلام. من از یک نمایندگی دیگه خدمات گرفتم ولی متاسفانه هزینه ای که پرداخت کردم خیلی زیاد بود. از کجا بفهمم هزینه تعمیرات چقدره و چه نمایندگی ای داره منصفانه میگیره؟

    • در سایت ما در قسمت تعرفه ها می توانید هزینه تعمیرات مختلف را مشاهده کنید. همچنین صفاهان سرویس، هزینه ها رو طبق تعرفه مصوب اتحادیه دریافت میکند و می توانید مطئن باشید که منصفانه است. همچنین هزینه ها شفاف سازی نیز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *