سرویس ماشین لباسشویی

5/5 - (36 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی محسوب می شود، به همین سبب میزان استهلاک این دستگاه بسیار بالا می باشد. شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشید که سرویس ماشین لباسشویی خود را به موقع انجام دهید، تا عمر دستگاه شما به میزان قابل توجهی بالا رود. شاید این سرویس های نوبه ای به چشم شما کوچک و ساده باشند اما انجام به موقع آن ها برای دستگاه شما ضروری می باشد.

جهت سرویس های نوبه ای ماشین لباسشویی خود می توانید از صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، کمک بگیرید.

نکات مهم درباره سرویس ماشین لباسشویی

شست وشوی ماشین لباسشویی با آب داغ

هر 30 روز یکبار، یک برنامه با دمای بالا با مواده شوینده در ماشین لباسشویی خود اجرا کنید. این امر سبب می شود:

  • تمیز شدن دیگ ماشین لباسشویی
  • تمیز شدن لجن های داخل تسمه درب
  • عدم جلوگیری از رسوب کردن
  • جلوگیری از رشد موارد بیماری زا مانند باکتری ها و قارچ ها

تمیز کردن محفظه شوینده ماشین لباسشویی

تمیز کردن محفظه شوینده ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین مرحله های سرویس ماشین لباسشویی تمیز کردن محفظه مواد شویده است. عدم تمیز کردم به موقع آن سبب موارد زیر می شود:

  • رسوب کردم مواد شوینده و سخت شدن آن
  • مسدود شدن لوله های انتقال مواد شوینده به دیگ

نکته: بهتر است بعد از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی محفظه مواد شوینده را کاملا تمیز و پاک کنید.

تمیزکاری فیلترهای ماشین لباسشویی

چندین فیلتر در ماشین لباشویی وجود دارد ک پاک کردن به موقع آن یکی از اصلی ترین مراحل سرویس ماشین لباسشویی محسوب می شود.

فیلتر ورودی آب

بعد از گذشت مدت زمانی، املاحی مانند خاک و کچ و … بروی این فیلتر ها رسوب گذاری می کنند و میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی را کاهش می دهند ، این امر باعث تمیز نشدن لباس ها می شود.

فیلتر خروجی آب

توصیه می شود هر چند ماه یکبار فیلتر جلویی و پایین ماشین لباسشویی را باز و کاملا تمیز کنید. این فیلتر شئ های باقی مانده در دیگ ماشین لباسشویی را می گیریند، تا به لباس ها و ماشین لباسشویی صدمه وارد نکنند.

جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مراحل سرویس ماشین لباسشویی جرم گیری است. وجود رسوبات و لجن ها در ماشین لباسشویی سبب افزایش باکتری ها و قارچ ها و همچنین باعث بوی بد دیگ دستگاه شما می شود. هر چند ماه یکبار با استفاده از مواد جرم زدای مخصوص دستگاه خود را تمیز نمایید.

ماشین لباسشویی را در محیط های مرطوب قرار ندهید

شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشد، که ماشین لباسشویی خود را از محیط های خیس و مرطوب دور نگه دارید زیرا این امر باعث ایجاد اشکال در عملکرد سیستم برقی و همچنین زنگ زدگی  بدنه و دیگر قطعات الکترونیکی دستگاه شما می شود.

نکته: به یاد داشته باشید که از یک پریز مجزا برای برق ماشین لباسشویی خود استفاده نمایید.

دستگاه را به درستی تنظیم کنید

تنظیمات شستو شوی خاصی برای هر نوع و جنس از لباس ها روی ماشین لباسشویی وجود دارد و شما باید به توجه به میزان و نوع کثیفی و همچنین جنس لباس ها از برنامه های مخصوص که در ماشین لباسشویی تعبیه شده استفاده نمایید.

هر 6 ماه یکبارسرویس ماشین لباسشویی خود را انجام دهید

سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی

شما مخطبان عزیز  این نکته را توجه داشته باشید که تقریبا تمامی سرویس های ماشین لباسشویی هر 6 ماه یکبار انجام می شود. به توجه به حساس بودن این دستگاه و هزینه بالای آن حتما از یک متخصص ماهر در این زمینه استفاده نمایید. صفاهان سرویس می تواند شما عزیزان را در انجام سرویس های دوره ایی ماشین لباسشویی خود یاری کند.

کلام آخر

سرویس ماشین لباسشویی خود را جدی بگیرید و مراحل آن را بدون کم و کاستی انجام دهید. خواهید دید که اهمیت دادن به این سرویس ها میزان عمر دستگاه شما را تا میزان قابل توجهی بالا می برد و هزینه های ناشی از تعمیر را کاهش می دهد.

صفاهان سرویس با داشتن متخصصین منظم و مجرب می تواند تمامی سرویس های لوازم خانگی شما را با قیمتی منصفانه، که مورد تایید اتحادیه است، انجام دهد. جهت تماس با ما می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *