تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی

5/5 - (20 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در ادامه مطالب مفیدی در مورد تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان به شما ارائه می دهیم. به دلایل مختلفی ممکن است کف ماشین ظرفشویی ال جی شما سوراخ شود و نشتی آب صورت بگیرد. با این اتفاق در ادامه مشکلات بیشتری برای ماشین ظرفشویی ال جی شما به وجود خواهد آمد. جنس در نظر گرفته شده برای ساخت ماشین های ظرفشویی استیل می باشد که لایه هایی به عنوان محافظ در برابر زنگ زدگی بر روی آن قرار دارد.

با وجود این لایه نمی‌ توان گفت که دیگر زنگ زدگی به وجود نخواهد آمد. شما باید با نگهداری درست از ماشین ظرفشویی خود درصد زنگ زدگی را کاهش دهید. عواملی همچون برخود جسم نوک تیز و یا سنگین، رسوبات درون آب، مواد شیمیایی و… می ‌تواند این لایه ها را از بین ببرد و زنگ زدگی پس از آن باعث ایجاد سوراخ در کف ماشین ظرفشویی شما شود.

در صورت بروز این اتفاق شما می توانید با مجموعه صفاهان سرویس تماس حاصل کنید و از آن ها جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان کمک دریافت نمایید. در ادامه علت های زنگ زدگی و چگونگی رفع برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم. بررسی این موارد باعث می شود مشکلی برای ماشین ظرفشویی ال جی شما به وجود نیاید و شما نیاز به تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی نداشته باشید.

علت های ایجاد زنگ زدگی کف ماشین ظرفشویی ال جی

علت های ایجاد زنگ زدگی کف ماشین ظرفشویی ال جی

وجود آهن در آب

وجود آهن در آب به شکل لکه ای قهوه ای رنگ می باشد. چنانچه در هنگام شست و شوی ظروف در داخل ماشین ظرفشویی ال جی خود این لکه را مشاهده کردید باید به دنبال علت آن باشید. یکی از دلایل وجود آهن در آب می ‌تواند لوله کشی های فلزی قدیمی باشد که پس از مرور زمان دچار زنگ زدگی شده اند و آهن آن در آب پخش می شوند. همچنین ممکن است آهن موجود در آب خانه شما بدلیل منطقه زندگی شما باشد که در برخی از مناطق این عنصر آهن در آب به طور طبیعی وجود دارد.

برای رفع این مشکل شما می ‌توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید و از آن ها بخواهید تا فیلتر برای شما نصب نمایند. وجود فیلتر، آهن موجود در آب را از بین می برد و سختی آب را کاهش می‌ دهد.

رسوبات درون لوله

رسوبات موجود در لوله آب منزل چنانچه به داخل ماشین ظرفشویی ال جی شما وارد شوند پس از مدتی باعث سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی شما می شود. این رسوبات می ‌تواند به دلیل سختی آب منطقه و یا لوله کشی قدیمی و فلزی باشد. این مورد نیز با نصب فیلتر برطرف می شود. چنانچه در اصفهان زندگی می‌ کنید می توانید برای انجام این کار از تکنسین های مجموعه صفاهان سرویس کمک بخواهید. این افراد می توانند به شما در جلوگیری از نیاز به تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی کمک کنند.

مواد جلادهنده و نمک

در هنگام پر کردن مخازن نمک و مایع شست و شو دقت کافی داشته باشید تا مبادا بر روی بدنه دستگاه بریزد. زیرا این اتفاق باعث از بین رفتن بدنه ماشین ظرفشویی ال جی می شود. همچنین واکنش شیمیایی که این مواد در دمای بالا از خود نشان می دهند، چنانچه درون دستگاه شما باقی بماند و به طور کامل تخلیه نشود باعث خوردگی و زنگ زدگی کف دستگاه و در نهایت سوراخ شدن آن می شود.

برای جلوگیری از به وجود آمدن این مشکل هنگامی که مواد جلادهنده بر روی دستگاه ریخت سریعا آن را پاک کنید. همچنین زمانی که می‌ خواهید مواد جلادهنده را درون مخزن بریزید از قیف مخصوص می‌توانید استفاده کنید. در صورت سوراخ شدن کف دستگاه شما می توانيد برای تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان از تعمیرکاران مرکز صفاهان سرویس کمک بگیرید.

مواد شوینده نامناسب

از دیگر دلایل مهم سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی ال جی می ‌توان به استفاده بیش از اندازه و یا استفاده از مواد شوینده نامناسب اشاره کرد. اگر مواد شوینده ای که استفاده می ‌کنید اصل نباشد و ترکیبات درون آن استاندارد نباشد، چنانچه لایه های محافظ استیل کف دستگاه از بین رفته باشد، در هنگام برخورد مواد شوینده با استیل سریعا باعث خوردگی آن شده و در نهایت منجرب به سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی می شود.

بعضی از افراد بر این باورند که اگر مواد شوینده زیادتری استفاده نمایند ظروف تمیز تر می شود. ولی این باور بسیار غلط بوده و آثار مخربی نیز بر روی دستگاه شما خواهد داشت. برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکل از مواد شوینده معتبر و اصل استفاده نمایید. با توجه به دفترچه راهنما مخزن مواد شوینده را به اندازه پر کنید. در صورتی که این موضوع را رعایت نکرده اید و حال با سوراخ شدن کف دستگاه مواجه شده اید، جهت تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان می توانید از تکنسین های متخصص ما کمک بگیرید.

نحوه تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی با میل پوکس

تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی

برای انجام این کار باید از میل پوکس استفاده نمایید. در ابتدا اطراف سوراخ را با استفاده از دستمال مرطوب و یا سنباده تمیز کنید. سپس خمیر دوگانه میل پوکس را بردارید و از هر دو قسمت به یک اندازه بریزید و آن را مخلوط کنید. اگر لازم بود مقدار خیلی کمی آب به آن اضافه کنید تا به راحتی به آن شکل بدهید. در ادامه خمیر را بر روی سوراخ بمالید و فشار دهید تا به خوبی سوراخ را پر کند و در نهایت مقدار اضافی را بردارید. پس از انجام تمامی مراحل بگذارید تا خمیر سفت شود.

هزینه تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی

در بحث تعمیرات وسایل الکترونیکی قیمت به طور دقیق مشخص نمی باشد. چرا که عوامل مختلفی در قیمت نهایی نقش دارد که برای مثال می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه تعمیر
  • هزینه مواد مصرف شده
  • و…

هر یک از موارد بالا نیز به مقدار مواد و نوع قطعات استفاده شده برای تعمیر دستگاه شما متغییر می باشد. درنتیجه قیمت نهایی را تغییر می دهند. سعی کنید در هنگام بروز خرابی های دستگاه حتی اگر خرابی کوچکی باشد سریعا برای رفع آن اقدام کنید. چرا که اگر اقدامی انجام ندهید این خرابی بزرگتر شده در نهایت هزینه تعمیر آن برای شما بیشتر خواهد شد.

کلام آخر

توجه داشته باشید که در صورت بروز هر گونه مشکل چنانچه تجربه کافی ندارید هرگز برای تعمیر دستگاه خود اقدام نکنید. حتما از افراد ماهر کمک دریافت کنید. از سپردن دستگاه خود به افرادی که تجربه کافی و مهارت لازم را در این زمینه ندارند بپرهیزید. زیرا هنگامی که شما تخصص کافی در این زمینه را نداشته باشید و برای تعمیر دستگاه و یا تعویض قطعات اقدام کنید ممکن خرابی های بیشتر ایجاد شود.

مرکز صفاهان سرویس دارای تکنسین های ماهر می باشد که می تواند در زمینه تعمیر سوراخ کف ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان به شما کمک کند. این مجموعه از قطعات اصل در تعمیر و یا تعویض دستگاه شما استفاده می کند تا مبادا بعد از تعمیر دستگاه دوباره با مشکل مواجه شوید. در صورت مواجهه با مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی خود با ما و با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور 83E/85E/86E/88 در یخچال فریزر سامسونگ

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =