تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

5/5 - (108 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

کلیه لوازم برقی که در منازل ما وجود دارند می‌بایست به صورت دوره‌ای و منظم سرویس شوند؛ می‌پرسید چرا؟ همان‌طور که می‌دانیم لوازم برقی زندگی را برای همه ما ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر کرده‌اند. به عنوان مثال ماشین‌های ظرفشویی یک دستگاه فوق‌العاده کاربردی می‌باشد که خانم‌ها را از شستن ظروف نجات داده است! در واقع با کمک ماشین‌های ظرفشویی دیگر نیازی نیست پس از صرف غذا و در ساعت استراحت درگیر شست‌وشوی ظروف باشیم.

آن چیزی که در رابطه با دستگاه‌های ظرفشویی اهمیت دارد، مراقبت اصولی و استفاده درست از آن‌هاست. اما این دستگاه نیز همانند سایر لوازم خانگی برقی نیازمند تعمیرات و بررسی‌های دوره‌ای به منظور ارائه عملکرد بهتر است. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان یک کار تخصصی بوده و باید توسط یک فرد کاردان و باتجربه انجام شود. در ادامه این راهنما با مواردی که در صورت بروز و مشاهده آن لازم است به فکر تعمیر دستگاه ظرفشویی خود باشیم، آشنا خواهیم شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان: مشکلات متداول

ارور OE  ارور  E1 ارور HE
ارور  LE ارور IE ارور TE
ارور  AE ارور FE ارور PF
ارور  NE ارور TE

ارور OE

علت: کد خطا یا ارور oe ماشین ظرفشویی ال جی، زمانی که مشکلی در تخلیه پیش می‌آید و سبب می‌شود آب از دستگاه ظرفشویی خارج نشود، رخ می‌دهد.

رفع ارور OE: باید شلنگ تخلیه به منظور وجود هرگونه ایراد یا خم‌شدگی مورد بررسی قرار گیرد. پمپ تخلیه نیز می‌بایست به منظور یافتن هرگونه انسداد یا ایراد احتمالی عیب‌یابی شود. علاوه بر این، توصیه می‌کنیم سوئیچ شناور را نیز مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که راه‌حل‌های مذکور جواب ندارد، می‌توانید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی LG در اصفهان مراجعه کنید.

ارور  LE

تعمیر ماشین لباسشویی الجی یا ال جی

علت: بروز این کد در دستگاه ظرفشویی ال جی نشان‌دهنده وجود ایراد در موتور دستگاه است. آسیب دیدگی سیم‌کشی، قفل شدن پروانه ماشین ظرفشویی، روتر موتور یا تیغه، وجود ایراد در برد اصلی جزو دلایل بروز این خطا هستند.

رفع ارور LE:

به منظور رفع این ارور لازم است تمامی موارد توسط تکنسین فنی متخصص مورد بررسی و عیب‌یابی قرار گیرد و در صورت لزوم قطعه معیوب تعمیر یا تعویض شود.

ارور  AE

علت: این کد زمانی ظاهر می‌شود که سنسور نشتی که در زیر دستگاه ظرفشویی قرار دارد، وجود نشتی در ظرفشویی را شناسایی کند. از دلایل بروز این خطا می‌توان به مواردی مثل شکستن لوله کنار موتور، خرابی پمپ تخلیه، سنسور شناور یا حتی آسیب‌دیدگی سیم‌کشی اشاره نمود.

رفع ارور AE: ابتدا می‌بایست آب ناشی از نشتی تخلیه و با یک حوله خشک شود. سپس ایراد به وجود آمده مورد بررسی قرار گیرد. توصیه می‌شود به منظور رفع این ارور در ماشین ظرفشویی ال جی از تعمیرکاران متخصص مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان کمک بگیرید.

ارور  NE

علت: زمانی که مشکلی در میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی بروز دهد، کد مذکور ظاهر می‌شود.

رفع ارور NE: در صورت بروز این ارور به منظور رفع آن باید میکروسوئیچ تعویض شود.

ارور  E1

علت: نصب غلط دستگاه ظرفشویی، استفاده از مواد شوینده نامناسب، عدم بسته شدن درست درب ظرفشویی، بارگیری و چیدن نامناسب ظروف، وجود ایراد در پمپ تخلیه، تنظیم نامناسب شناور، وجود نشتی در سیستم تخلیه

رفع ارور E1: به منظور رفع ارور مذکور می‌توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

ارور IE

علت: قطع بودن آب، بسته بودن شیر آب، وجود ایراد در حس‌گر آب

رفع ارور IE: به منظور رفع ارور مذکور شیر آب را مورد بررسی قرار دهید.

ارور FE

علت: ورود بیش از حد آب به درون دستگاه، ایجاد مشکل در شیر ورودی

رفع ارور FE: به منظور رفع این ارور می‌توانید شیر آب را ببندید و دوشاخه را از پریز بکشید. اگر ارور برطرف نشد، با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

ارور HE

علت: آسیب دیدن مدار گرم‌کن

رفع ارور HE: برای رفع این ارور نیز باید شیر آب را ببندید و دوشاخه را از پریز بیرون بکشید.

ارور TE

علت: ایراد ترمیستور یا بالا بودن دمای آب ورودی

رفع ارور TE: به منظور رفع این ارور بهتر است از یک تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی الجی در اصفهان کمک بخواهید.

ارور PF

علت: قطعی جریان برق ماشین ظرفشویی

رفع ارور PF: لازم به ذکر است در صورتی که جریان برق قطع شود و مجدداً وصل گردد و در آن زمان کلیدی فشرده شود، کد مذکور به مدت ۱۰ ثانیه ظاهر شده و بعد محو خواهد شد. به منظور رفع آن می‌توان به سادگی دستگاه ظرفشویی ال جی را یک بار ری استارت کرد.

برخی از علامت های ماشین ظرفشویی ال جی

نگهداری از ماشین ظرفشویی LG

علامت cd

در برخی موارد مشاهده شده است که کاربران می‌پرسند نشانه cd نشانه چیست و آیا این علامت یک خطا است یا خیر؟ در پاسخ باید بگوئیم که علامت مذکور به معنای عملکرد خشک‌کننده با باد سرد در شست‌وشوی سریع می‎‌باشد. علامت cd در ماشین ظرفشویی ال جی به منظور کمک به شست‌وشوی سریع ۳۰ دقیقه بعد از اتمام برنامه ادامه داشته و در صورت باز شدن درب قطع خواهد شد.

علامت CL

نشانه دومی که لازم دانستیم به آن اشاره‌ای داشته باشیم، علامت CL می‌باشد. این علامت در ماشین ظرفشویی ال جی به معنای فعال شدن قفل کودک در دستگاه ظرفشویی ال جی می‌باشد که تنها در طول زمان شست‌وشو فعال شده و به منظور قفل کردن کلیدها برای جلوگیری از تغییر آن‌ها توسط کودکان طراحی شده است.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در اصفهان کجاست؟

در این راهنما با برخی از مشکلات رایج ماشین‌های ظرفشویی ال جی که در صورت مشاهده آن‌ها می‌توانید از کمک تکنسین‌های مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان استفاده کنید، آشنا شدیم. مرکز تعمیرات صفاهان سرویس یکی از معتبرترین و بهترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی LG در اصفهان محسوب می‌شود.

 علاوه بر ارائه مشاوره رایگان در زمینه نحوه نگهداری ماشین ظرفشویی و پاسخ به سوالات متداول کاربران، دستگاه‌های ظرفشویی ال جی را با تبحر و تخصص مورد بررسی قرار داده و پس از عیب‌یابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر می‌کند. شایان ذکر است که موسسه مذکور در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی در اصفهان نیز فعال می‌باشد. اگر در اصفهان حضور دارید و به دنبال یک تیم تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی هستید، می‌توانید با شماره  09130451675 تماس حاصل نمائید.

سوالات متداول

تعرفه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را از کجا می توانم بفهمم چه میزان است؟

با مراجعه به سایت صفاهان سرویس، قسمت تعرفه ها و سپس تعرفه تعمیر ماشین ظرفشویی بروید. در این قسمت لیست کاملی از قیمت ها و هزینه های تعمیرات قطعه های مختلف قرار داده شده است. در نمایندگی صفاهان سرویس، تمام هزینه ها طبق مصوبه اتحادیه و کاملا شفاف و روشن است.

چگونه می توانم سفارش خدمات در نمایندگی شما ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش و استفاده از خدمات ما می توانید به سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و فرم درخواست تعمیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره 09130451675 با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های ما در محل شما حاضر می شوند.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی lg چیست؟

بعضی مواقع اتفاق می افتد که بعد از شستن ظروف در دستگاه، ظرف ها خشک نمی شوند. یکی از علت های این مورد، مشکل در جریان هوای گرم می تواند باشد. در واقع خرابی و وجود مشکل در هیتر، فن و کانال هایی که باعث هدایت هوای گرم می شوند، می تواند دلیل بروز این مورد باشد. همچنین به دلیل اینکه، دستور خشک شدن باید از برد دریافت گردد، مشکل در برد نیز محتمل است.

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برندال جی شامل:

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات سایدبای ساید ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در دولت آباد
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مبارکه

2 دیدگاه

 • سلام وقت بخیر
  سپاس از خدمات عالی مجموعه شما
  من ماشین ظرفشویی ال جی داشتم از مجموعه دیگرامدند برای تعمیر هم عیب را اشتباه تشخیص دادن و هم هزینه بالایی برای عیب یابی دریافت کردند.ولی از مجموعه شما تکنسین بعد از تماس من بامجموعه شما خیلی سریع مراجعه کردند و عیب را برطرف کردند باکمترین هزینه.واقعا ممنونم از مجموعه شما

  • سلام وقت بخیر
   تمامی دریافتی مجموعه ما طبق تعرفه اتحادیه هست و مراجعه سریع برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما انجام وظیفه بوده و تمامی تکنسین های مجموعه ما در مجموعه توسط اساتید مجرب و متخصص اموزش دیده و باتجربه وماهر هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *