تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

4.8/5 - (57 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس یکی از دغدغه های افرادی می باشد که در حال استفاده از این مارک می باشند. در حال استفاده از این دستگاه با ارور هایی مواجه می شوند که معانی آن هارا نمی دادند و در استفاده از آن دستگاه دچار مشکل می شوند ما قصد داریم تا معانی و چگونگی رفع ارور های ماشین ظرفشویی الگانس را به شما آموزش دهیم تا در تعمیر ظرفشویی الگانس کار شما راحت تر شود. صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی Elegance در اصفهان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

ما نمایندگی الگانس در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان: آشنایی با ارور ها و خطاها

E1 E2 E3
E4 E5 E6/E7

کد خطای E1 در ماشین ظرفشویی الگانس

علت: علت پدیدار شدن ارور E1 بر رور نمایشگر ماشین ظرفشویی الگانس مشکل به وجود آمده در هنگام آبگیری می باشد. پیچ خوردگی و گرفتگی شلنگ ورودی و خراب شدن شیر برقی از دلایل بروز این اتفاق می باشد.

رفع ارور: در ابتدا از باز بودن شیر آب به صورت کامل اطمینان حاصل کنید. شلنگ ورودی آب باید کامل چک شود و هر گونه گرفتگی و پیچ خوردگی رفع شود. اگر شلنگ شما فرسوده شده بود اقدام به تعویض آن کنید. شیر برقی را تست کنید تا مشکل نداشته باشد اگر خرابی در قسمت شیر برقی وجود داشت حتما باید تعویض شود. در صورت برطرف نشدن ارور با متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

کد خطای E2 در ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان

علت: پس از اتمام شست و شو اگر دستگاه در تخلیه آب دچار مشکل شد و نتوانست آب را به خوبی تخلیه کند ارور E2 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی الگانس نمایش داده می شود. خراب بودن پمپ تخلیه وپیچ خوردگی و گرفتگی شلنگ تخلیه می توانند از دلایل تخلیه نشدن آب دستگاه باشند.

رفع ارور: در ابتدا شلنگ را به طور کامل بررسی نمایید و هر گونه گرفتگی و پیچ خوردگی آن را برطرف نمایید در صورت نیاز شلنگ تخلیه را تعویض کنید. سپس به سراغ اتصالات پمپ تخلیه بروید و مطمئن شوید تمامی آن ها سالم هستند اگر مشکل برطرف نشد باید پمپ تخلیه مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض گردد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس می توانید از صفاهان سرویس کمک بگیرید.

کد خطای E3 در ماشین ظرفشویی الگانس

علت: هنگامی که دمای آب داخل دستگاه کم باشد و برای شست و شو به دمای مناسب نرسیده باشد ارور E3 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی الگانس نمایان می شود. خرابی هیتر و المنت دستگاه و درست کار نکردن سنسور تشخیص دمای آب از دلایل بروز این اتفاق می باشند.

رفع ارور: شما باید در ابتدا هیتر و المنت دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود مشکل اقدام به تعویض آن ها نمایید. امکان درست کار نکردن سنسور تشخیص دمای آب نیز می باشد که شما باید از سلامت آن اطمینان حاصل کنید و در صورت خرابی این قطعه آن را تعویض نمایید. در صورت رفع نشدن ارور مشکل خود را با یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان در میان بگذارید.

کد خطای E4 در ماشین ظرفشویی الگانس

علت: ظاهر شدن این ارور در ماشین ظرفشویی الگانس بدین معنا است که آب داخل دستگاه بیش از حد استاندارد می باشد. (در صورت برطرف نکردن مشکل امکان نشتی و سرازیر شدن آب وجود دارد)

رفع ارور: در هنگام بر خورد با این ارور باید در ابتدا شیر آب ورودی را ببندید تا آب بیشتری وارد دستگاه نشود. هیدروستات دستگاه باید بررسی شود و از سلامت آن مطمئن شوید. سیستم فلومتر که وظیفه متوقف کردن دستگاه را در این مواقع بر عهده دارد ممکن است معیوب شده باشد و نتواند به خوبی عمل کند شما می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

کد خطای E5 در ماشین ظرفشویی الگانس

علت: اگر ولتاژ برق خانه شما پایین باشد یا دچار نوسان شده باشد ارور E5 بر روی دستگاه شما پدیدار می شود. وجود مشکل در اتصالات ماشین ظرفشویی الگانس می تواند دلیل دیگر بروز این ارور باشد.

رفع ارور: به کمک یک مولتی متر میزان ولتاژ برق خانه خود را اندازه بگیرید اگر ولتاژ پایین بود تا زمانی که ولتاژ به حالت نرمال خود نرسیده، باید از استفاده کردن دستگاه خودداری کنید. اتصالات دستگاه خود را چک کنید و مطمئن شوید پارگی و اتصالی رخ نداده باشد. توصیه می شود از محافظ برق استفاده کنید تا در صورت نوسان برق دستگاه شما دچار خرابی نشود.

کد خطای E6 در ماشین ظرفشویی الگانس

علت: زمانی که ترموفیوز دستگاه شما دچار مشکل شده باشد این ارور نمایان می شود. ترموفیوز در ماشین ظرفشویی الگانس با رنج دمای مختلف داخل مدارات الکترونیک تعریف شده تا از افزایش دمای دستگاه جلوگیری کند.

رفع ارور: در زمان بروز این ارور باید ترموفیوز مورد بررسی قرار گیرد. این کار نیازمند یک تکنسین می باشد که صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان می تواند به شما در تعمیر ماشین ظرفشویی کمک کند.

کد خطای E7 در ماشین ظرفشویی الگانس

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

علت: دلایل پدیدار شدن ارور E7 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی الگانس خرابی ترموستات و ترموفیوز می باشد. ترموستات وظیفه تنظیم دمای آب دستگاه را به عهده دارد و همچنین ترموستات از خرابی دستگاه به دلیل دمای بالا حفاظت می کند.

رفع ارور: در ابتدا باید ترموستات دستگاه چک شود ود درصورت خرابی باید این قطعه تعویض گردد. سپس باید ترموفیوز مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که مشکل حل نشد از یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اصفهان استفاده کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین طرفشویی الگانس دراصفهان کجاست؟

اگر به دنبال یک موسسه تعمیرات لوازم خانگی مطمئن و خوب می گردید صفاهان سرویس با داشتن نیروهای کاربلد و توانمند در حوزه تعمیرات لوازم خانگی بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند و همچنین وسایل شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر میکند. شما می توانید در هنگام مواجه شدن با ارور های لوازم خانگی خود به وب سایت مجموعه صفهان سرویس مراجعه کنید.

صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و شما علاقه مندان می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09130108396 تماس حاصل کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 33