نمایندگی‌ تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

5/5 - (51 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

کمتر مرکزی یافت می‌شود که تعمیر انواع برندهای مختلف ماشین ‌لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال فریزر و سایدبای‌ساید را انجام دهد. مجموعه تعمیرات لوازم‌خانگی صفاهان سرویس تعمیر لوازم‌خانگی، اعم از برندهای متنوع خارجی و ایرانی را بر عهده دارد فرقی نمی‌کند که برندی مشهور و جا ‍افتاده باشد، یا برندی جدید و نوظهور. صفاهان سرویس از زمان خرید لباسشویی وست پوینت، برای نصب و راه‌اندازی، سرویس و عیب‌یابی و همچنین تعمیر دستگاه در کنار شماست. در این مقاله به بررسی ماشین لباسشویی وست پوینت و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

ما نمایندگی وست پوینت در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

ارورهای ماشین لباسشویی وست پوینت و رفع آنها

ممکن است هنگام کار با ماشین لباسشویی خود، ارورهایی را روی نمایشگر دستگاه مشاهده کنید ولی نمی‌دانید معنای آن چیست. به طور معمول، اکثر لباسشویی‌ها وجود مشکل در عملکرد و یا قطعات خود را با علایم و ارورهایی نشان می‌دهند. لباسشویی وست پوینت نیز دارای ارورها یا کد خطاهایی است که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم.

ارور E10

تجمع آب در دستگاه

ارور E21

مشکل در درب دستگاه

ارور E33

اختلال در فرایند آبگیری

ارور E34

ایراد در کنترل دما

ارور E36

آب به درستی گرم نمی‌شود

ارور E60

مشکل در موتور دستگا

ارور E70

عدم توقف در روند شست‌وشو

ارور E80

مشکل در برد لباسشویی

ارور E10 لباسشویی وست پوینت

علت: این خطا بیانگر این است که در لباسشویی آب زیادی جمع است که دلیل بروز این مشکل ممکن است خرابی در شیر برقی، موتور تخلیه لباسشویی و حسگر تنظیم سطح آب باشد. گاهی نیز مدار برد لباسشویی دچار اختلال است.

راه حل: در صورت وجود هرکدام از این مشکلات، باید از مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان کمک بگیرید.

ارور E21

تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان

علت: ایراد و مشکل در درب دستگاه باعث بروز این خطا است. دلیل مشکل در درب ممکن است به‌خاطر اختلال در مدار برد، میکروسوئیچ، سیم‌های رابط بین درب و برد دستگاه  باشد و یا قرارگیری لباس و یا سایر اشیا خارجی در بین درب باشد.

ارور E33 لباسشویی وست پوینت

علت: کد خطای E33 بیانگر اختلال در پروسه آبگیری دستگاه باشد. این مشکل به‌خاطر خرابی سنسور تنظیم سطح آب دستگاه رخ می‌دهد.

ارور E34

علت: پروسه تنظیم و کنترل دمای لباسشویی ایراد دارد. خرابی در حسگر تنظیم دما و یا اختلال در ارتباط برد و سنسور باعث بروز این مشکل است. برای رفع آن باید از تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی WESTPOINT در اصفهان کمک گرفت.

ارور E36 لباسشویی وست پوینت

علت: این خطا بیانگر این است که آب درون لباسشویی به‌درستی گرم نمی‌شود. خرابی در المنت و برد و یا اختلال و قطعی در رابط این دو قسمت باعث بروز این مشکل است که باید از تکنسین مجاز تعمیر لباسشویی WESTPOINT کمک بگیرید.

ارور E60 لباسشویی وست پوینت

علت: بیانگر اختلال در عملکرد موتور لباسشویی می باشد. چرخش موتور بالاست. اتصالی در مدار برد موتور ممکن است باعث بروز این مشکل شود. همچنین احتمال سوختگی موتور دستگاه نیز وجود دارد. برای رفع این مشکل باید سریعاً از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید. در صورت لزوم اگر نیاز به تعمیر و تعویض موتور است، تیم تخصصی صفاهان سرویس در خدمت شماست تا با تعویض یا تعمیر موتور، اصل مشکل شما را به ‌سرعت رفع کند. 09130108396

ارور E70

علت: عدم توقف در پروسه شستشوی لباسشویی دلیل بروز این خطا است. این مشکل ممکن است به دلیل خرابی در کلید پاور و یا قطعی بین برد و پنل ارتباط باشد.

ارور E80 لباسشویی وست پوینت

علت: خرابی در برد الکتریکی دستگاه باعث بروز این مشکل است که باید به متخصص تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان رجوع نمایید.

نکته: همان‌طورکه ملاحظه فرمودید اکثر این ارورها به ‌راحتی برطرف نمی‌شوند بلکه نیازمند تعمیر اساسی و تخصصی هستند. مجموعه صفاهان سرویس با کمک تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای و همچنین قطعات اورجینال و مطمئن در خدمت شماست تا مشکل شما را به بهترین نحو برطرف کند. در صورت مشاهده مشکل در عملکرد لباسشویی خود سریعاً با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان

ارورهای ماشین لباسشویی وست پوینت

بررسی، عیب‌یابی و سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی وست پوینت یکی از خدمات تخصصی مجموعه صفاهان سرویس است. به کمک سرویس دوره‌ای به طرز معجزه‌ آسایی از بروز مشکلات در عملکرد لباسشویی و خرابی دستگاه و قطعات آن در آینده جلوگیری می‌کنید. لزوم تهیه برنامه منظم جهت سرویس ماشین لباسشویی در افزایش عمر مفید و بهبود عملکرد دستگاه، غیرقابل‌اجتناب است. اگر تاکنون دستگاه خود را سرویس نکردید می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آنها درخواست کنید تا  متخصصین را برای سرویس لباسشویی وست پوینت در محل اعزام کنند.

مشکلات رایج در لباسشویی وست پوینت و رفع آن‌ها

در این قسمت به معرفی مشکلات رایج در ماشین لباسشویی وست پوینت و رفع این ایرادات می‌پردازیم.

دلیل لرزش زیاد در لباس‌شوی وست پوینت

یکی از دلایل لرزش لباسشویی این است که پایه‌های لباسشویی شما تراز نیستند که باید آن‌ها را تراز کنید. گاهی دلیل بروز این مشکل این است که لباس‌ها داخل لباسشویی متعادل نیستند که می‌توانید لباسشویی را حین شست‌وشو متوقف و لباس‌ها را متعادل کنید. از شست‌وشوی پتو و امثال آن اجتناب نمایید. همچنین خرابی در تسمه و کمک‌فنرهای لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود که باید توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض گردد.

دلیل اینکه لباسشویی وست پوینت روشن نمی‌شود

خرابی در اتصالات برق ورودی لباسشویی نیز یکی از دلایل بروز این مشکل است. همچنین ممکن است درب دستگاه را درست نبستید، بررسی کنید و آن را با دقت ببندید. یا اینکه میکروسوئیچ درب دچار خرابی شده که باید بررسی و تعمیر شود. گاهی نیز خرابی در موتور، برد، سوئیچ تایمر و استارت باعث بروز این مشکل است که باید توسط مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان بررسی و تعمیر گردد.

دلیل اینکه بدنه ماشین لباسشویی وست پوینت برق دارد

گاهی وجود اتصالی در سیم‌ پیچ‌های درون لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود. همچنین موتور دستگاه و یا اتصالات داخلی آن دچار اختلال و خرابی باشد و یا خرابی‌هایی در سیم ارت، المنت، هیتر و المنت خازن لباسشویی باعث وجود برق در بدنه دستگاه می‌شود. برای رفع این مشکلاتی که ذکر کردیم باید از تکنسین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان کمک بگیرید. گاهی نیز وجود نشتی و یا آب در زیر دستگاه باعث بروز اتصالی می‌شود که باید آن را برطرف کنید.

دلیل نشتی در لباسشویی وست پوینت

تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی WESTPOINT

برای بررسی علت نشتی در لباسشویی باید شلنگ تخلیه و اتصالات مربوطه را چک کنید. در صورت پارگی، انسداد و یا خمیدگی شیر، باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. سپس جاپودری دستگاه را بررسی نمایید ممکن است جاپودری خراب شده باشد که باید آن را تعویض یا تعمیر کرد. گاهی استفاده بیش از حد مجاز از مواد شوینده باعث بروز نشتی از لباسشویی می‌شود. گاهی نیز خرابی در آب ورودی، پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، اجزا هیدروستات، لاستیک درب، دیگ و یا ایراد در فشار لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود که باید توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان برطرف شود.

نکته: اگر این مشکلات را در دستگاه تان مشاهده کردید و در صدد رفع این مشکلات هستید می‌توانید با مرکز مجاز صفاهان سرویس در استان اصفهان تماس بگیرید 09130108396 تعمیرکاران متخصص ما در کمتر از 24 ساعت در خدمت شما هستند و به شما ضمانت تعمیر 60 روزه می دهند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در اصفهان کجاست؟

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم‌ خانگی صفاهان سرویس دارای مراکز و شعبی در سطح استان اصفهان است. این مرکز ارائه ‌دهنده خدماتی نظیر تعمیر، سرویس، نصب و راه‌اندازی و سرویس و تعویض قطعات مختلف لوازم‌خانگی است. همچنین جهت اشتغال ‌زایی و افزایش توانمندی‌ها و مهارت‌های جوانان جویای کار اقدام به برگزاری انواع دوره‌های آموزشی تعمیر لباسشویی و تعمیرات دیگر لوازم‌خانگی‌ نظیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال فریزر و ساید بای‌ ساید می‌نماید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 56 = 63