ماشین لباسشویی Westinghouse

4.9/5 - (98 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

وسایل الکترونیکی آشپزخانه در حال حاضر جز وسایلی است که نبود آنها زندگی را برای انسان ها سخت می کنند. به آنها عادت کرده اید و در نبود آنها برای انجام هر کاری مجبور هستید وقت زیادی را صرف انجام آن کار کنید. بعضی از وسایل ارورها و خطاهایی دارند که هنگام مواجه با مشکل به صورت کد یا چراغ به ما نشان می دهند.

شما اگر ندانید که ارور و کدهای خطایی که بر روی وسایل الکترونیکی هستند چه معانی دارند در استفاده از آنها دچار مشکل می‌ شوید. ما قصد داریم تا معانی ارورها و چگونی برطرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی وستینگ هاوس را به شما آموزش دهیم. برای تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان شما می توانید با صفاهان سرویس ارتباط برقرار کنید. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان وستینگ هاوس در اصفهان، می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

ما نمایندگی وستینگ هاوس در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

آشنایی با ارور های و تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان

ارورهای E10/E11 ارور E13 ارورهای E20/E21/E22
ارور E23 ارور E24 ارورهای E25/E26
ارور E31/E32 ارور E36 ارور E41
ارور E42 ارورهای E43/E44/E45/E46 ارور E49
ارور E52 ارور E53 ارور E54
ارور E55 ارورهای E56/E57/E58

کدهای خطای E10/E11 در ماشین لباسشویی Westinghouse

علت: زمانی که آب به داخل دستگاه شما وارد نمی شود ارور E10 یا E11 را مشاهده خواهید کرد. شیر برقی و گرفتگی و یا خم بود شلنگ ورودی آب میتوانند از دلایل بروز این مشکل باشند.

رفع ارور: در ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید سپس شیر برقی خود را چک کنید در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. شلنگ ورودی آب را بررسی کنید تا خم نشده باشد یا گرفتگی نداشته باشد.

کد خطای E13

علت: زمانی که آب داخل دستگاه شما به بیرون نشت پیدا می کند ارور E13 نمایان می شود که علت این ارور می تواند خرابی میکرو سوئیچ درب باشد که باعث بیرون رفتن آب از درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس شما می شود.

رفع ارور: در ابتدا میکرو سوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اگر مشکل شما بر طرف نشد می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس از صفاهان سرویس کمک بگیرید.

کد های خطای E20/E21/E22

علت: هنگامی که ماشین لباسشویی Westinghouse شما در تخلیه آب دچار مشکل شود این سه ارور نمایش داده می شود. خرابی پمپ تخلیه و مسدود بود شلنگ تخلیه می تواند از دلایل نمایان شدن این ارور باشند.

رفع ارور: در ابتدا شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید تا گرفتگی و پیچ خوردگی نداشته باشد. سپس به سراغ پمپ تخلیه بروید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. اگر مشکل شما بر طرف نشد با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای E23 در ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

علت: زمانی ارور E23 نمایش داده می شود که رله پمپ دچار مشکل شده باشد و به خوبی عمل نکند. سوختن رله یا مشکل در سیم کشی علل این مشکل هستند.

رفع ارور: رله پمپ را به خوبی بررسی کنید در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اگر مشکل برطرف نشد به سراغ اتصالات بروید.

کد خطای E24

علت: این ارور مربوط به تخلیه نشدن آب داخل دستگاه می باشد. خرابی پمپ تخلیه و وجود مشکل در اتصالات می تواند دلیل بروز این اتفاق باشند.

رفع ارور: پمپ تخلیه بررسی شود و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید اتصالات نیز چک شوند.

کدهای خطای E25/E26

علت: وجود مشکل در حسگر چرخش رله پمپ باعث نمایش این ارور بر روی دستگاه شما می باشد.

رفع ارور: اتصالات بین پمپ و برد الکترونیکی بررسی شود در صورت بر طرف نشدن مشکل حتما به یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان مراجعه کنید.

کد خطای E31/E32

علت: هنگامی که سنسور فشار آب دستگاه شما معیوب شده باشد ارور های E31 و E32 نمایش داده می شود.

رفع ارور: سنسور فشار آب باید بررسی شود..

کد خطای E36

علت: معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: برای رفع این ارور به دلیل تخصصی و حساس بودن برد ماشین لباسشویی شما باید با تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان تماس حاصل کنید.

کد خطای E41

علت: هنگامی که درب دستگاه شما به خوبی بسته نشده باشد ارور E41 نمایش داده می شود. معیوب بودن میکروسوئیچ درب دلیل نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: در ابتدا درب را به خوبی بررسی کنید تا چیزی مانع بسته شدن آن نشده باشد سپس میکروسوئیچ را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

کد خطای E42 در ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

علت: این ارور مربوط به میکرو سوئیچ درب ماشين لباسشویی می باشد. معیوب بودن برد کنترل دستگاه نیز میتواند دلیل نمایش این ارور باشد.

رفع ارور: در ابتدا میکروسوئیچ درب را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در صورتی که مشکل شما بر طرف نشد برای تعمیر برد کنترل با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان تماس بگیرید.

کدهای خطای E43/E44/E45/E46

علت: زمانی که ارتباط بین برد الکترونیکی و پنل نمایشگر قطع شده باشد این چهار ارور بر روی دستگاه شما نمایش داده می شود.

رفع ارور: برد الکترونیکی دستگاه باید توسط تکنسین ها چک شود.

کد خطای E49

علت: هنگامی که می خواهید درب دستگاه خود را ببندید ولی چیزی مانع آن شده و یا به خوبی قفل نشده باشد ارور E49 نمایان می شود.

رفع ارور: درب را به خوبی برسی کنید تا چیزی مانع بسته شدن نشده باشد. دوباره سعی در بستن درب کنید.

کد خطای E52

علت: خرابی در قسمت موتور ماشین لباسشویی علت نمایش این ارور می باشد.

رفع ارور: موتور و اتصالات آن باید مورد بررسی قرار گیرد. شما می توانید از کمک یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان استفاده کنید.

کد خطای E53

علت: هنگامی که در مراحل شست و شو، موتور به خوبی کار نکند و گردش درستی نداشته باشد ارور E53 بر روی دستگاه نمایش داده می شود.

رفع ارور: در ابتدا باید برد ماشین لباسشویی بررسی شود و در صورتی که مشکل رفع نشد باید موتور تعمیر یا تعویض گردد.

کد خطای E54

علت: اگر داخل ماشين لباسشویی اتصالی در قسمت های موتور و برد دستگاه رخ داده باشد این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور: برای رفع این ارور چون به ابزار تست و انداره گیری مخصوصی احتیاج است پس حتما با یک تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

کد خطای E55

علت: دلیل نمایش این ارور اخلال در عملکرد موتور دستگاه می باشد.

رفع ارور: باید موتور دستگاه بررسی شود ودر صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

کد های خطای E56/E57/E58

ارور های ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

علت: معانی این سه ارور وجود جریان بیش از حد استاندارد در موتور دستگاه می باشد.

رفع ارور: شما برای رفع این ارور باید اول از یک محافظ برق استفاده کنید و این ارور را با یک فرد خبره در میان بگذارید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس که یکی از بهترین مراکز در زمینه تعمیر لوازم خانگی در اصفهان است، با داشتن افرادی با تجربه و تکنسین های حرفه ای می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می کند. شما می توانید در هنگام مواجه شدن با ارورهای دیگر وسایل خود به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و معانی آنها و چگونگی رفع کردن آن ارورها را یاد بگیرید.

مجموعه صفاهان سرویس در آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و علاقه مندان به این حوزه می توانند به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنند.

شماره تماس مرکز تعمیرات لباسشویی وستینگ هاوس در اصفهان

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت درخواست تعمیر لباسشویی وستینگ هاوس در مجموعه صفاهان سرویس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما بعد از بررسی درخواست های شما در کمتر از 24 ساعت، تعمیرکار مربوطه را به منزل شما اعزام می کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی وستینگ هاوس

تعمیرات لباسشویی وستینگ هاوس موارد زیادی را در بر می گیرد، از جمله:

 • تعویض جنت لباسشویی
 • تعویض لاستیک دور درب
 • تنطیم هیدروستات
 • تعویض المنت و سنسورها
 • تعمیر دیگ لباسشویی وستینگ هاوس
 • تعمیر برد لباسشویی
 • و…

با توجه به خرابی ها و مشکلات متنوع، شما نیاز دارید که ابتدا با انجام عیب یابی دستگاه، مشکل اصلی را پیدا کنید. سپس با توجه به مشکل می توانید به تعرفه های سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید و هزینه تعمیر لباسشویی وستینگ هاوس را با توجه به مشکل و یا قطعه معیوب مشاهده کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام و وقت شما بخیر
  من یک سوال از خدمتتون داشتم. لباسشویی من لرزش زیادی دارد، با وجود اینکه مدت زمان زیادی از استفاده و کارکرد آن نمیگذرد، برای رفع لرزش باید چه کنم؟

  • سلام بر شما
   لرزش لباسشویی وستینگ هاوس عمدتا یک مشکل در دستگاه نیست و از شیوه استفاده شما نشات می گیرد. مهمترین مساله در لرزش لباسشویی ها تراز نبودن آنها است. ابتدا بررسی کنید که حتما لباسشویی شما به خوبی تراز باشد.
   مورد دیگر استفاده از دستگاه بیش از ظرفیت آن است. باید به مقدار ظرفیت دستگاه دقت کنید و در آن لباس بریزید. در صورتی که به این مورد دقت نشود، به مرور زمان لباسشویی دچار خرابی فنر نیز می شود.
   مورد دیگری که متاسفانه بسیاری از افراد به ان توجه نمی کنند، شستن موارد بزرگ با لباسشویی است (همچون پتو)، این امر نیز علاوه بر اسیب به دستگاه در دراز مدت باعث لرزش نیز می شود.

   فرمودید که مدت زمان زیادی نیست که از لباسشویی استفاده می کنید، در صورت استفاده ممکن بود قطعات داخلی دچار مشکل شده باشند. باز هم در صورتی که موارد بالا را رعایت کرده اید و همچنان مشکل لرزش و صدای زیاد را دارید با یک مرکز معتبر تماس بگیرید و درخواست عیب یابی کنید.
   در صورتی که ساکن اصفهان هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 81 = 86