تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اصفهان

4.9/5 - (45 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله شما را با ارورهای لباسشویی وستل و روش های رفع آنها آشنا می کنیم. همانطور که می دانید ارورها می توانند به خوبی مشکل را به شما اطلاع بدهند، به همین جهت آشنایی با آنها بسیار مهم است.

اگر ماشین لباسشویی شما از برند وستل هست و به دنبال یک مرکز معتبر جهت نصب و راه‌اندازی، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اصفهان می‌گردید، ما به شما صفاهان سرویس را معرفی می‌کنیم. این مرکز مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات، قطعات اورجینال و نیروهای متخصص جهت تعمیر لوازم خانگی (لباسشویی، ظرفشویی، سایدبای‌ساید و یخچال فریزر) ایرانی و خارجی می‌باشد.

همچنین کلیه هزینه‌های این مجموعه تحت نظر اتحادیه و مطابق با تعرفه‌های تعمیر ماشین لباسشویی و دیگر لوازم اتحادیه است. در صورت بروز مشکل می‌توانید با کارشناسان تلفنی ما تماس برقرار کنید (09130108396) و در صورت لزوم تکنسین مربوطه برای تعمیر در محل نزد شما حاضر می‌شود.

ما نمایندگی لباسشویی وستل در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما در محل و به صورت تخصصی انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی وستل و رفع آنها ، تعمیر ماشین لباسشویی وستل

هر برند لباسشویی وجود ایراد و مشکل در عملکرد خود را با یک سری کد خطا یا ارور نمایش می‌دهد. هر کد خطا بیانگر مشکل و نقص در یکی از قسمت‌های دستگاه است که باید علت بروز هر ارور و نحوه رفع آن را بدانید.

ارور E01  

ایراد درب دستگاه

ارور E02  

مشکل در آب دستگاه

ارور E03  

خرابی پمپ

ارور E04  

حجم آب بالاست

ارور E05  

مشکل سیستم دما

ارور E06  

مشکل در موتور

ارور E07

مشکل واحد الکترونیکی

ارور E08  

مشکل در موتور

ارور E09  

مشکل در ولتاژ برق

ارور E10  

اختلال در ارتباط

ارور E01 ماشین لباسشویی وستل: این ارور زمانی رخ می‌دهد که درب دستگاه بسته نیست. برای رفع این مشکل ابتدا اطمینان حاصل کنید که درب را به درستی بسته اید. در صورتی که ارور تکرار شد از مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی وستل کمک بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی وستل

ارور E02 ماشین لباسشویی وستل: زمانی این مشکل رخ می‌دهد که سطح آب در دستگاه بسیار پایین‌تر از حد مجاز باشد. برای رفع مشکل ابتدا از وضعیت آب شهری و یا ساختمان اطمینان حاصل نمایید. گاهی نیز فیلتر ورودی آب و یا شلنگ و سایر اجزا آن مسدود است که باید تمیز شود.

ارور E03 ماشین لباسشویی وستل: خرابی در پمپ دستگاه، انسداد در فیلتر پمپ لباسشویی و یا اختلال در اتصالات پمپ باعث بروز این ارور است. برای رفع این مشکل، فیلتر پمپ باید بررسی و تمیز گردد. در صورت ادامه نمایش ارور، باید از تکنسین مجاز کمک بگیرید.

ارور E04 ماشین لباسشویی وستل: زمانی که میزان آب موجود در دستگاه بیشتر از حد لازم و مجاز باشد این ارور ظاهر می‌شود. زمانی که این خطا را مشاهده نمودید، سریعا شیر آب را ببندید و با مرکز تعمیرات مجاز تماس بگیرید.

ارور E05 ماشین لباسشویی وستل: اختلال در المنت گرمایشی و یا سنسور گرما باعث بروز این مشکل می‌شود. این مشکل امکان دارد زمانی رخ دهد که در دستگاه رسوب آهک بزند. که باید با مواد مخصوص رسوب‌زدایی دستگاه را به صورت اصولی بشویید. در صورت تکرار مجدد ارور، می‌توانید با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی وستل (09130108396) تماس بگیرید. صفاهان سرویس به عنوان نماینده مجاز تعمیر و سرویس لوازم خانگی وستل در کنار شماست. همچنین برای اطلاع از نحوه رسوب زدایی لباسشویی و ماده مخصوص آن می‌توانید از مشاوران تلفنی ما کمک بگیرید.

ارور E06 ماشین لباسشویی وستل: اختلال در عملکرد موتور لباسشویی باعث بروز این خطا است. در صورت مشاهده این مشکل سریعا دستگاه را خاموش و از برق بکشید و با تکنسین‌های متخصص تماس بگیرید.

ارور E07 ماشین لباسشویی vestel: اختلال در واحد الکترونیکی لباسشویی باعث بروز این مشکل است که باید توسط تکنسین رفع گردد.

ارور E08 ماشین لباسشویی وستل: زمانی که موتور لباسشویی کار نکند این ارور ظاهر می‌شود که باید توسط تعمیرکار به صورت تخصصی رفع گردد.

کد خطای E09 ماشین لباسشویی وستل: زمانی که ولتاژ شبکه برق پایین‌تر از 150 ولت و یا بالاتر از 260 ولت باشد این ارور ظاهر و فعالیت لباسشویی متوقف می‌شود.

ارور E10 ماشین لباسشویی وستل: اختلال در ارتباط باعث بروز این مشکل است که باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر گردد.

نکته بسیار مهم: خبر خوبی برای شما داریم! لباسشویی وستل دارای برنامه یا دستوری به نام “For all troubleshooting” می‌باشد. شما در صورت مشاهده هر ارور، قبل از تماس با مراکز تعمیرات می‌توانید از این دستور استفاده نمایید. اگر مشکل حل شد که چه بهتر ولی در صورت ادامه نمایش ارور، باید از تکنسین مجاز تعمیر ماشین لباسشویی وستل کمک بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی وستل در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی وستل در اصفهان

فرقی ندارد که لباسشویی شما از چه برند معتبری است و یا چه هزینه بالایی برای خرید آن پرداخت کردید و فروشنده به شما تضمین عملکرد بالا و طول عمر زیاد را داده! در هر صورت برای استفاده بی دردسر و جلوگیری از خرابی لباسشویی، باید در طی سال دستگاه شما سرویس شود.

مجموعه صفاهان سرویس با انجام خدماتی نظیر سرویس قطعات لباسشویی، سرویس کل دستگاه و عیب‌یابی و تعمیر عیوب در خدمت شماست. انجام سرویس دوره‌ای و منظم تا حد زیادی باعث افزایش طول عمر دستگاه و بهبود عملکرد آن می‌شود. همچنین از بروز مشکلاتی که در ادامه درباره آنها توضیح می‎‌دهیم جلوگیری می‌کند. اگز شما هم طالب این مزایا هستید، فقط کافیست به کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشکلات رایج لباسشویی vestel و رفع آنها

هر لباسشویی‌ ممکن است دچار مشکل و ایراداتی در عملکرد خود شود. بهتر است دلایل بروز این مشکلات و راه‌های رفع آن‌ها را بدانیم. در ادامه به پاره‌ای از این مشکلات و روش تعمیر ماشین لباسشویی وستل در آنها می پردازیم.

چرا لباسشویی وستل لرزش دارد؟

زمانی که پایه‌های دستگاه تراز نباشد، لباسشویی هنگام شست و شو دچار لرزش می‌شود. این مشکل به راحتی برطرف می‌شود. فقط کافیست پایه‌های دستگاه را تراز نمایید. اگر مشکل حل نشد، ممکن  اختلال در وزنه‌های بالانس دستگاه، خرابی در قطعات مخزن، ایراد در تاخو و مشکل در کمک ‌فنرهای دستگاه باعث بروز لرزش حین فعالیت باشد. این موارد باید توسط تکنسین رفع گردد. در صورت مواجهه با این مشکل با کارشناسان ما با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

چرا لباسشویی وستل آبگیری نمی‌کند؟

این مشکل ممکن است به دلیل اختلال و مشکل در سوئیچ سطح آب، ایراد در سلکتور یا برد الکترونیکی دستگاه، مشکل در سوئیچ فشار آب و یا تایمر دستگاه باشد. برای رفع آن باید از تعمیرگاه مجاز کمک گرفت. گاهی نیز ممکن است فشار آب شهری یا ساختمان کم باشد و لباسشویی در آب‌گیری دچار مشکل شود.

چرا لباسشویی وستل نشتی دارد؟

وجود مشکل در قسمت‌هایی مانند پمپ و شلنگ تخلیه دستگاه، لاستیک درب دستگاه و دریچه تخلیه آب باعث بروز نشتی در لباسشویی می‌شود. برای تعمیر ابتدا تعمیرکار علت و منشا مشکل را بررسی و سپس اقدام به تعمیر آن قطعه می‌کند.

در صورت لزوم نیز باید قطعات تعویض گردند. صفاهان سرویس به راحتی قطعه خراب را با قطعه اصل و سالمی که در اختیار دارد تعویض و مشکل شما را رفع می‌نماید. فقط کافیست از مجموعه ما درخواست تعمیر ماشین لباسشویی وستل در محل کنید.

چرا لباسشویی وستل آب را تخلیه نمی‌ کند؟

زمانی که شلنگ تخلیه و یا فیلتر پمپ دچار انسداد شود این مشکل رخ می‌دهد. گاهی نیز خرابی تایمر، برد و یا پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل بشود. برای رفع این مشکلات چاره‌ای جز درخواست کمک از تکنسین مجاز و حرفه‌ای ندارید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وستل

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، صفاهان سرویس به عنوان نماینده تعمیر لوازم خانگی در اصفهان یکی از بهترین انتخاب ها برای این مورد می باشد. تیم مجرب، ارائه انواع خدمات مورد نیاز، استفاده از قطعات اصل و… همگی از مزایای این مجموعه می باشد.

از جمله خدمات دیگر صفاهان سرویس، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای تعمیر انواع لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید است. این دوره‌ها توسط اساتید و تعمیرکاران با تجربه و مشهور اصفهان برگزار می‌گردد. همچنین کلیه تعرفه‌های این مجموعه تحت نظر اتحادیه است. برای دریافت خدمات ما می توانید با کارشناسان ما با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 + = 64