ارورهای ماشین لباسشویی تکنوکیت(tecnokit)

5/5 - (42 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

هر روزه ما ارورها یا کدهای خطایی را بر روی وسایل آشپز خانه خود مانند ماشین لباسشویی مشاهده می کنیم ولی معنای آنها را نمی دانیم و نمی توانیم عیب آن را بر طرف کنیم و در استفاده از آن وسیله به مشکل بر می خوریم. بسیاری از این ارور ها توسط خود افراد قابل حل می باشد و شما به راحتی می توانید اقدام به تعمیر یا تعویض آن قطعه کنید.

ماشین لباسشویی تکنوکیت یکی از برندهای معتبر بازار می باشد. ما قصد داریم تا به شما ارورها و معانی آنها را و همچنین چگونگی بر طرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی تکنوکیت را آموزش دهیم. در صورتی که ارور نمایش دهنده یک مشکل جدی در دستگاه شما بود، شما می توانید با تکنسین های صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان که می تواند بهترین خدمات را به شما در زمینه تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی ارائه دهد، تماس بگیرید.

ما نمایندگی تکنوکیت در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای لباسشویی tecnokit ، تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت

E01 E02 E03
E05 E06 E07

کد خطای E01 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: زمانی که ماشین لباسشویی شما در هنگام آبگیری دچار مشکل می شود ارور E01 بر روی دستگاه شما نمایش داده می شود در زمانی که این ارور را مشاهده کردید، ممکن است شیر آب ورودی بسته شده باشد، شیر برقی معیوب شده باشد،  فیلتر ورودی آب مسدود شده باشد، سنسور تشخیص میزان سطح آب معیوب شده باشد و هیدروستات خراب شده باشد.

رفع ارور:

  • شیر برقی را بررسی کنید.
  • از مسدود نبود فیلتر ورودی آب اطمینان حاصل کنید.
  • از سالم بودن سنسور تشخیص سطح آب مطمئن شوید.
  • در صورت معیوب بودن هیدروستات آن را تعویض کنید.

اگر مشکل شما برطرف نشد می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت با ما تماس در در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای E02 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان

علت: زمانی که دستگاه شما در هنگام تخلیه کردن آب دچار مشکل شده باشد ارور E02 نمایان می شود. پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه و برد الکترونیکی می توانند باعث نمایان شدن ارور باشند.

رفع ارور: در صورت معیوب بودن پمپ تخلیه آن را تعویض کنید. شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا خم یا گرفتگی نداشته باشد. در زمانی که مشکل شما بر طرف نشد باید برد الکترونیکی بررسی شود که شما نیازمند افراد حرفه ای در این زمینه می باشید. در این صورت می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان با صفاهان سرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین های خود را به منزل شما بفرستند.

کد خطای E03 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: ارور E03 هنگامی نمایش داده می شود که درب ماشین لباسشویی تکنوکیت شما بسته نشده باشد. برد الکترونیکی و میکروسوئیچ درب می توانند دلیل نمایان شدن این ارور شده باشند.

رفع ارور: در صورت معیوب بودن، میکروسوئیچ درب آن را تعویض نمایید. در صورت بر طرف نشدن مشکل برد الکترونیکی باید بررسی شود.

کد خطای E04 در ماشين لباسشویی تکنوکیت

علت: در صورت معیوب بودن هیدروستات دستگاه شما ارور E04 را مشاهده خواهید کرد.

رفع ارور: در ابتدا شما باید هیدروستات را چک کنید اگر هیدروستات شما معیوب بود شما باید اقدام به تعویض این قطعه بکنید و همچنین  تمامی اتصالات آن را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید. صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت می تواند بهترین خدمات را در تعمیر لوازم خانگی به شما ارائه دهد.

کد خطای E05 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: اگر موتور ماشین لباسشویی تکنوکیت شما سوخته باشد یا اتصالی کرده باشد ارور E05 را مشاهده خواهید کرد.

رفع ارور: شما باید برای رفع این مشکل با تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان ارتباط برقرار کنید.

کدخطای E06 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: در زمانی که آب موجود در ماشین لباسشویی تکنوکیت شما گرم نشده باشد ارور E06 نمایان می شود. ممکن است المنت و برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشند.

رفع ارور: المنت دستگاه را چک کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید. در صورت رفع نشدن مشکل برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین می توانید به تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان مراجعه کنید.

کد خطای E07 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: زمانی که شما نمی توانید دمای آب داخل دستگاه را تنظیم کنید ارور E07 نمایش داده می شود. در این زمان سنسور تنظیم دمای آب ماشين لباسشویی تکنوکیت شما دچار مشکل شده است.

رفع ارور‌: شما باید سنسور تنظیم دمای آب را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

کد خطای E10 در ماشین لباسشویی تکنوکیت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت

علت: زمانی که ولتاژ ورودی به دستگاه به مقدار لازم نرسیده باشد ارور E10 نمایان می شود.

رفع ارور: با کمک یک مولتی متر میزان ولتاژ پریز را اندازه بگیرید. تازمانی که ولتاژ به مقدار مورد نیاز نرسید ماشین لباسشویی تکنوکیت خودرا به برق متصل نکنید. هنگامی که میزان ولتاژ به مقدار لازم رسید ولی ارور رفع نشده بود برد الکترونیکی را چک کنید برای این کار شما باید از افراد حرفه ای در این کار کمک بگیرید. صفاهان سرویس که تخصص بالای تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان را دارا می باشد می توانید استفاده کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در اصفهان کجاست؟

در این مقاله با ارورها، علت روی دادن آنها و نحوه رفع آنها در ماشین لباسشویی تکنوکیت آشنا شدیم. همانطور که میدانید ارور ها یا کدهای خطا نماد هایی هستند که سعی می کنند وجود مشکل در ماشین لباسشویی را به شما اطلاع رسانی کنند. در هنگام مواجه شدن با ارور ها می توانید به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید.

صفاهان سرویس با داشتن نیرو های توانمند و حرفه ای در حوزه تعمیرات لوازم خانگی می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. همچنین لوازم خانگی شما در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر میکند و به شما ضمانت 60 روزه پس از تعمیر می دهد. این مجموعه در آموزش تعمیرات لباسشویی و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و شما علاقه مندان به حوزه تعمیرات لوازم خانگی می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید. به منظور دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 84