تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

5/5 - (103 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

کدهای خطا و ارورهای نمایان شده در ماشین ظرفشویی اسنوا نشان‌دهنده وجود اختلال و ایراد در قطعات، شیر ورودی و تخلیه دستگاه می‌باشد که می‌تواند در عملکرد دستگاه مشکلاتی را به وجود آورد. اطلاع داشتن از کدهای مذکور و دلیل بروز هر کدام از آن‌ها می‌تواند تا حد بسیار زیادی از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نماید؛ البته برخی از خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا نیاز به تخصص و مهارت افراد کارشناس دارند. در این راهنما قصد داریم ضمن معرفی خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا، با برترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان نیز آشنا شویم. با ما همراه باشید!

برای دانستن تاریخچه اسنوا روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه اسنوا

خطاهای متداول تمامی مدل‌ها

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان

علت بروز خطا کدهای خطا
عدم تخلیه آب پس از شست‌وشوی ظروف کد خطای EO ماشین ظرفشویی اسنوا
عدم انجام عملیات آبگیری ظرف‌ها کد خطای E1 ماشین ظرفشویی اسنوا
عدم کارکرد قفل کودک دستگاه ظرفشویی کد خطای CL ماشین ظرفشویی اسنوا
پایان یافتن کارکرد ماشین ظرفشویی کد خطای CD ماشین ظرفشویی اسنوا
فعال بودن حالت AUTO SMART کد خطای F ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطا EO ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: یکی از متداول‌ترین کدهای خطا که در ماشین ظرفشویی اسنوا ظاهر می‌شود، کد EO می‌باشد. کد مذکور نشان‌دهنده هرگونه مشکل و اختلال در سیستم تخلیه ماشین بوده و به منظور رفع آن می‌بایست چندین قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

رفع ارور: برای رفع ارور مذکور باید در مرحله اول شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه شلنگ دچار انسداد شده است، آن را برطرف نمائید. ناگفته نماند که در بسیاری از مواقع سطح فیلتر تخلیه به علت انباشته شدن تکه‌های باقی مانده از مواد غذایی مسدود می‌شود؛ از این رو لازم است به طور مرتب اقدام به نظافت سطح فیلتر نمائید. علاوه بر این، امکان گرفتگی چاهی که شلنگ تخلیه دستگاه در آن قرار دارد نیز وجود دارد.

بنابراین برای رفع ارور مذکور می‌توانید موارد زیر را امتحان کنید:

 • پس از شست‌وشوی ظروف، محفظه داخلی می‌بایست به طور کامل تمیز گردد و فیلتر تخلیه نیز به کمک فرچه و آب داغ شسته شود تا هیچ‌گونه مواد غذایی سبب انسداد راه خروجی آب نشود.
 • شلنگ تخلیه می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد و از نبودن هرگونه انسداد، و تاخوردگی اطمینان حاصل شود؛ چرا که وجود هرگونه تاخوردگی یا انسداد از فشار آب می‌کاهد.
 • لازم به ذکر است که ارتفاع شلنگ تخلیه از اتصال به دستگاه تا خروجی فاضلاب می‌بایست بین ۷۷ سانتی‌متر تا ۱ متر باشد.
 • محل تخلیه فاضلاب را مورد بررسی قرار دهید و هرگونه مانعی که سبب گرفتگی شده است را برطرف نمائید.

چنانچه هیچ‌کدام از موارد مذکور دلیل نمایش ارور EO نباشد، احتمال بروز ایراد در سایر قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا وجود دارد. به منظور رفع این مشکل لازم است که از تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: کد خطا E1 ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: چنانچه آب به همراه اختلال و چالش وارد ماشین ظرفشویی اسنوا شود و عملیات آبگیری به درستی انجام نگیرد، کد خطا E1 بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی اسنوا ظاهر خواهد شد. البته دلایل مختلفی برای رخ دادن این خطا وجود دارند که رایج‌ترین آن‌ها، کمبود فشار آب یا قطع بودن آن است؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم فشار آب آشپزخانه را مورد بررسی قرار دهید.

رفع ارور: به منظور رفع ارور مذکور می‌بایست فشار آب طبیعی باشد؛ برای تنظیم فشار آب طبیعی در درجه اول می‌بایست شلنگ ورودی را مورد بررسی قرار دهید.

 هرگونه شکستگی یا گرفتگی در طول شلنگ می‌تواند مانع از ورود آب به دستگاه شود. البته ناگفته نماند که در بسیاری از مواقع به علت فعال شدن تأخیر زمان شروع نیز خطای مذکور نمایان می‌شود. به منظور رفع ارور مذکور می‌توانید موارد زیر را امتحان نمائید:

 • در مرحله اول فشار آب را مورد بررسی قرار دهید؛ شیر آب را باز کنید یا با سازمان آب تماس حاصل فرمائید تا از فشار مناسب و طبیعی آب مطمئن شوید.
 • در مرحله بعدی شلنگ ورودی آب را می‌بایست چک کنید تا مسیر جریان آب در شلنگ هموار باشد و هیچ‌گونه انسداد و پیچیدگی در طول شلنگ رخ ندهد.
 • مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی اسنوا به خوبی بسته شده است.
 • از غیرفعال بودن دکمه تأخیر نیز اطمینان حاصل فرمائید.
 • چنانچه پس از انجام اقدامات مذکور مشکل حل نشد، می‌توانید با مراکز متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: کد خطای CL ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: چنانچه قفل کودک دستگاه ظرفشویی اسنوا را به دلایل مختلفی غیر فعال کرده باشید، هنگامی که دستگاه روشن می‌شود، کد CL نمایش داده خواهد شد. در شرایطی که قصد دارید قفل کودک دستگاه را فعال کنید، تنها لازم است کلید مربوطه که با توجه به مدل دستگاه می‌تواند متفاوت باشد را فعال کنید.

رفع ارور: به منظور رفع ارور مذکور می‌توانید کارهای زیر را امتحان کنید:

 • کلیدهای فعال‌کننده قفل کودک را به صورت همزمان ۴ ثانیه فشار دهید و نگه‌ دارید.
 • لازم به ذکر است که در مدل‌های 116 ، 2060 و 6803 ماشین ظرفشویی اسنوا تنها فشردن کلیدها به صورت همزمان کافی بوده و نیازی به نگه‌داشتن آن‌ها نمی‌باشد.
 • نکته مهم دیگر در این رابطه این است که لازمه فعال شدن قفل ماشین ظرفشویی اسنوا، روشن بودن دستگاه و شست‌وشوی ظروف می‌باشد. چنانچه هنوز دستگاه را روشن نکرده‌اید یا این که ماشین ظرفشویی به برق متصل بوده اما خاموش است، این دکمه قابلیت فعال شدن نخواهد داشت.
 • چنانچه مشکل برطرف نشد، می‌توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای CD ماشین ظرفشویی اسنوا

ارور CD یا COOL DRY یکی از متداول‌ترین خطاهایی محسوب می‌شود که در اکثر مواقع کاربران در حین استفاده از دستگاه ظرفشویی اسنوا با آن مواجه می‌شوند. کد مذکور نشان‌دهنده اتمام زمان شست‌وشو و شروع شدن مرحله خنک‌سازی ظروف می‌باشد. بنابراین در صورت مشاهده کد مذکور نگران نشوید؛ چرا که این کد تنها نمایان‌گر روند کار است

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: ارور F ماشین ظرفشویی اسنوا

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

در تنظیم برنامه‌های شست‌وشوی ماشین‌های ظرفشویی قابلیت فعال کردن گزینه AUTO SMART وجود دارد. با استفاده از این قابلیت می‌توان مشخص کرد که ماشین به صورت اتوماتیک و با در نظر گرفتن شرایط و میزان نوع کثیفی‌های روی ظروف، برنامه شست‌وشوی مناسب را انتخاب کند.

ظاهر شدن کد F در ماشین‌های ظرفشویی اسنوا به معنای فعال بودن قابلیت مذکور است؛ بنابراین می‌توان گفت که کد F جزو خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا محسوب نمی‌شود. جالب است بدانید که کد مذکور مخفف عبارت FUZZY LOGIC به معنای منطق فازی بوده و گاهی اوقات سبب می‌شود تا کاربران به منظور رفع آن با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس بگیرند.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی اسنوا

باقی ماندن غذا روی ظروف بعد از شستشو

این مورد می تواند علل مختلفی داشته باشد، از جمله:

 • آب به مقدار لازم در دستگاه وارد نشده باشد.
 • بیش از اندازه ظرف داخل ماشین ظرفشویی قرار داده اید به طوری که ظروف با یکدیگر تماس دارند.
 • به اندازه کافی مواد شوینده در دستگاه نریخته اید.
 • برنامه انتخابی شما برای شستشو مناسب نیست.
 • بازوهای آبپاش با مشکل مواجه شده اند و نمی توانند آب را به خوبی روی همه قسمت ها بریزند.
 • مسدود شدن بازوهای آبپاش یا فیلترها.

این موارد را بررسی کنید و در صورتی که علت هیچ یک از این موارد نبود و یا می خواهید عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا توسط یک فرد متخصص انجام شود با ما در نمایندگی صفاهان سرویس تماس بگیرید.

تغییر رنگ دادن ظروف پلاستیکی بعد از شستشو

گاهی ممکن است شما بعد از شستشو متوجه شوید که ظروف پلاستیکی شما با تغییر رنگ مواجه شده اند. در این صورت، شما باید چند مورد را بررسی کنید. اگر مقدار آبی که وارد دستگاه می شود و یا مواد شوینده شما کم باشد این مشکل می تواند به وجود بیاید.

همچنین استفاده از مواد شوینده بدون فسفات گاهی باعث تغییر رنگ ظروف می گردد. گاهی نیز به دلیل سختی بالای آب و عدم وجود نمک در دستگاه نیز این مورد پیش می آید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان کجاست؟

در این راهنما با ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا در تمامی مدل‌ها آشنا شدیم. در صورت مشاهده هر کدام از موارد مذکور می‌توانید با مرکز تعمیرات صفاهان سرویس تماس حاصل فرمائید. کارشناسان مجموعه صفاهان سرویس ضمن ارائه خدمات تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی اسنوا، در زمینه ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان نیز فعال می‌باشد. از این رو در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید روی کمک مشاورین مجموعه حساب باز کنید.

ناگفته نماند که مرکز تعمیرات تخصصی مذکور در حوزه ارائه آموزش‌های کاربردی تعمیرات ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی در اصفهان نیز فعالیت می‌کند. چنانچه در اصفهان حضور دارید و به دنبال یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی اسنوا هستید، پیشنهاد می‌کنیم با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمائید.

سوالات متداول

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صفاهان سرویس، گارانتی خدمات دارد؟

بله. ما به عنوان بهترین و بزرگترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان گارانتی 60 روزه خدمات به شما مشتریان ارائه می کنیم.

چرا باید نمایندگی صفاهان سرویس را انتخاب کنیم؟

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی صفاهان سرویس با ویژگی ها و خدماتی که ارائه می دهد جز بهترین ها است. از ویژگی های این نمایندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن نمایندگی در بیشتر شهرهای استان اصفهان جهت دسترسی سریع و راحت
 • اعزام تکنسین ها در کمترین زمان
 • داشتن تکنسین های متخصص و آموزش دیده
 • تعمیر انواع برندها و انواع مدلها، حتی مدل های قدیمی یا جدیدترین مدل ها
 • و….

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان چه میزان است؟

همانطور که می دانید تعمیرات ظرفشویی شامل موارد زیادی می شود و ممکن است دستگاه هر شخصی قسمت خاصی نیاز به تعمیر داشته باشد. همچنین ممکن است نیاز به تعویض قطعه نیز داشته باشید. از این رو قیمت ها با یکدیگر متفاوت است. اما صفاهان سرویس، هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی شفاف و طبق مصوبه اتحادیه دارد. از این رو نگرانی در این مورد نداشته باشید.

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برند اسنوا شامل:

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیرات سایدبای ساید اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در بهارستان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در پیربکران
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در خمینی شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در دولت آباد
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در سپاهان شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در زرین شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در شاهین شهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در فلاورجان
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در فولادشهر
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در مبارکه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *