تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

5/5 - (6 امتیاز)

کدهای خطا و ارورهای نمایان شده در ماشین ظرفشویی اسنوا نشان‌دهنده وجود اختلال و ایراد در قطعات، شیر ورودی و تخلیه دستگاه می‌باشد که می‌تواند در عملکرد دستگاه مشکلاتی را به وجود آورد. اطلاع داشتن از کدهای مذکور و دلیل بروز هر کدام از آن‌ها می‌تواند تا حد بسیار زیادی از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نماید؛ البته برخی از خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا نیاز به تخصص و مهارت افراد کارشناس دارند. در این راهنما قصد داریم ضمن معرفی خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا، با برترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان نیز آشنا شویم. با ما همراه باشید!

برای دانستن تاریخچه اسنوا روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه اسنوا

خطاهای متداول تمامی مدل‌ها

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان

علت بروز خطا کدهای خطا
عدم تخلیه آب پس از شست‌وشوی ظروف کد خطای EO ماشین ظرفشویی اسنوا
عدم انجام عملیات آبگیری ظرف‌ها کد خطای E1 ماشین ظرفشویی اسنوا
عدم کارکرد قفل کودک دستگاه ظرفشویی کد خطای CL ماشین ظرفشویی اسنوا
پایان یافتن کارکرد ماشین ظرفشویی کد خطای CD ماشین ظرفشویی اسنوا
فعال بودن حالت AUTO SMART کد خطای F ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطا EO ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: یکی از متداول‌ترین کدهای خطا که در ماشین ظرفشویی اسنوا ظاهر می‌شود، کد EO می‌باشد. کد مذکور نشان‌دهنده هرگونه مشکل و اختلال در سیستم تخلیه ماشین بوده و به منظور رفع آن می‌بایست چندین قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

رفع ارور: برای رفع ارور مذکور باید در مرحله اول شلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه شلنگ دچار انسداد شده است، آن را برطرف نمائید. ناگفته نماند که در بسیاری از مواقع سطح فیلتر تخلیه به علت انباشته شدن تکه‌های باقی مانده از مواد غذایی مسدود می‌شود؛ از این رو لازم است به طور مرتب اقدام به نظافت سطح فیلتر نمائید. علاوه بر این، امکان گرفتگی چاهی که شلنگ تخلیه دستگاه در آن قرار دارد نیز وجود دارد.

بنابراین برای رفع ارور مذکور می‌توانید موارد زیر را امتحان کنید:

 • پس از شست‌وشوی ظروف، محفظه داخلی می‌بایست به طور کامل تمیز گردد و فیلتر تخلیه نیز به کمک فرچه و آب داغ شسته شود تا هیچ‌گونه مواد غذایی سبب انسداد راه خروجی آب نشود.
 • شلنگ تخلیه می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد و از نبودن هرگونه انسداد، و تاخوردگی اطمینان حاصل شود؛ چرا که وجود هرگونه تاخوردگی یا انسداد از فشار آب می‌کاهد.
 • لازم به ذکر است که ارتفاع شلنگ تخلیه از اتصال به دستگاه تا خروجی فاضلاب می‌بایست بین ۷۷ سانتی‌متر تا ۱ متر باشد.
 • محل تخلیه فاضلاب را مورد بررسی قرار دهید و هرگونه مانعی که سبب گرفتگی شده است را برطرف نمائید.

چنانچه هیچ‌کدام از موارد مذکور دلیل نمایش ارور EO نباشد، احتمال بروز ایراد در سایر قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا وجود دارد. به منظور رفع این مشکل لازم است که از تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: کد خطا E1 ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: چنانچه آب به همراه اختلال و چالش وارد ماشین ظرفشویی اسنوا شود و عملیات آبگیری به درستی انجام نگیرد، کد خطا E1 بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی اسنوا ظاهر خواهد شد. البته دلایل مختلفی برای رخ دادن این خطا وجود دارند که رایج‌ترین آن‌ها، کمبود فشار آب یا قطع بودن آن است؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم فشار آب آشپزخانه را مورد بررسی قرار دهید.

رفع ارور: به منظور رفع ارور مذکور می‌بایست فشار آب طبیعی باشد؛ برای تنظیم فشار آب طبیعی در درجه اول می‌بایست شلنگ ورودی را مورد بررسی قرار دهید.

 هرگونه شکستگی یا گرفتگی در طول شلنگ می‌تواند مانع از ورود آب به دستگاه شود. البته ناگفته نماند که در بسیاری از مواقع به علت فعال شدن تأخیر زمان شروع نیز خطای مذکور نمایان می‌شود. به منظور رفع ارور مذکور می‌توانید موارد زیر را امتحان نمائید:

 • در مرحله اول فشار آب را مورد بررسی قرار دهید؛ شیر آب را باز کنید یا با سازمان آب تماس حاصل فرمائید تا از فشار مناسب و طبیعی آب مطمئن شوید.
 • در مرحله بعدی شلنگ ورودی آب را می‌بایست چک کنید تا مسیر جریان آب در شلنگ هموار باشد و هیچ‌گونه انسداد و پیچیدگی در طول شلنگ رخ ندهد.
 • مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی اسنوا به خوبی بسته شده است.
 • از غیرفعال بودن دکمه تأخیر نیز اطمینان حاصل فرمائید.
 • چنانچه پس از انجام اقدامات مذکور مشکل حل نشد، می‌توانید با مراکز متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس حاصل فرمائید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: کد خطای CL ماشین ظرفشویی اسنوا

علت: چنانچه قفل کودک دستگاه ظرفشویی اسنوا را به دلایل مختلفی غیر فعال کرده باشید، هنگامی که دستگاه روشن می‌شود، کد CL نمایش داده خواهد شد. در شرایطی که قصد دارید قفل کودک دستگاه را فعال کنید، تنها لازم است کلید مربوطه که با توجه به مدل دستگاه می‌تواند متفاوت باشد را فعال کنید.

رفع ارور: به منظور رفع ارور مذکور می‌توانید کارهای زیر را امتحان کنید:

 • کلیدهای فعال‌کننده قفل کودک را به صورت همزمان ۴ ثانیه فشار دهید و نگه‌ دارید.
 • لازم به ذکر است که در مدل‌های 116 ، 2060 و 6803 ماشین ظرفشویی اسنوا تنها فشردن کلیدها به صورت همزمان کافی بوده و نیازی به نگه‌داشتن آن‌ها نمی‌باشد.
 • نکته مهم دیگر در این رابطه این است که لازمه فعال شدن قفل ماشین ظرفشویی اسنوا، روشن بودن دستگاه و شست‌وشوی ظروف می‌باشد. چنانچه هنوز دستگاه را روشن نکرده‌اید یا این که ماشین ظرفشویی به برق متصل بوده اما خاموش است، این دکمه قابلیت فعال شدن نخواهد داشت.
 • چنانچه مشکل برطرف نشد، می‌توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای CD ماشین ظرفشویی اسنوا

کد CD یا COOL DRY یکی از متداول‌ترین خطاهایی محسوب می‌شود که در اکثر مواقع کاربران در حین استفاده از دستگاه ظرفشویی اسنوا با آن مواجه می‌شوند. کد مذکور نشان‌دهنده اتمام زمان شست‌وشو و شروع شدن مرحله خنک‌سازی ظروف می‌باشد. بنابراین در صورت مشاهده کد مذکور نگران نشوید؛ چرا که این کد تنها نمایان‌گر روند کار است

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان: ارور F ماشین ظرفشویی اسنوا

ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا

در تنظیم برنامه‌های شست‌وشوی ماشین‌های ظرفشویی قابلیت فعال کردن گزینه AUTO SMART وجود دارد. با استفاده از این قابلیت می‌توان مشخص کرد که ماشین به صورت اتوماتیک و با در نظر گرفتن شرایط و میزان نوع کثیفی‌های روی ظروف، برنامه شست‌وشوی مناسب را انتخاب کند.

ظاهر شدن کد F در ماشین‌های ظرفشویی اسنوا به معنای فعال بودن قابلیت مذکور است؛ بنابراین می‌توان گفت که کد F جزو خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا محسوب نمی‌شود. جالب است بدانید که کد مذکور مخفف عبارت FUZZY LOGIC به معنای منطق فازی بوده و گاهی اوقات سبب می‌شود تا کاربران به منظور رفع آن با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان تماس بگیرند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان کجاست؟

در این راهنما با ارورهای ماشین ظرفشویی اسنوا در تمامی مدل‌ها آشنا شدیم. در صورت مشاهده هر کدام از موارد مذکور می‌توانید با مرکز تعمیرات صفاهان سرویس تماس حاصل فرمائید. کارشناسان مجموعه صفاهان سرویس ضمن ارائه خدمات تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی اسنوا، در زمینه ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان نیز فعال می‌باشد؛ از این رو در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید روی کمک مشاورین مجموعه حساب باز کنید.

ناگفته نماند که مرکز تعمیرات تخصصی مذکور در حوزه ارائه آموزش‌های کاربردی تعمیرات ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی در اصفهان نیز فعالیت می‌کند. چنانچه در اصفهان حضور دارید و به دنبال یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی اسنوا هستید، پیشنهاد می‌کنیم با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمائید.

 

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برنداسنوا شامل:

تعمیرماشین لباسشویی اسنوا

تعمیرسایدبای سایداسنوا

تعمیریخچال فریزراسنوا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.