تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

4.9/5 - (62 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

لباسشویی SIEMENS دارای مکانیزم بسیار پیچیده ای است که هر گونه ایراد جزئی در قطعات این وسیله موجب روشن نشدن دستگاه، نچرخیدن دیگ و… می شود. اما نگران نباشید زیرا ما در ادامه علت تمام ارورها و خطاهای این دستگاه و همچنین نحوه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان را برایتان توضیح می دهیم.

در تمام لوازم خانگی احتمال خرابی وجود دارد که تعمیر برخی از خرابی ها به دست افراد غیرمتخصص امکان پذیر نیست اما در مواردی هم با اطلاع رسانی میت وان بسیاری از خطاها و مشکلات را برطرف کرد.

برای دانستن تاریخچه زیمنس روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه زیمنس

ما نمایندگی زیمنس در اصفهان نیستیم اما تمامی تعمیرات مربوطه را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهیم

رایج ترین ارورها و خطاهای لباسشویی زیمنس

ارور 1 ارور 6 ارور E19 ارور E27 ارور E34 ارور E48 ارور E59
ارور 2 ارور 7 ارور E20 ارور E28 ارور E35 ارور E49 ارور E60
ارور 3 ارور E16 ارور E23 ارور E29 ارور E37 ارور E50 ارور E61
ارور 4 ارور E17 ارور E25 ارور E31 ارورE38 E37/ ارور E51 ارور E63
ارور 5 ارور E18 ارور E26 ارور E32 ارور E47 ارور E58

علت ارور 1 در لباسشویی زیمنس: باز بودن درب ماشین لباسشویی یا بسته نشدن

علت ارور2 در لباسشویی زیمنس : این ارور به آب ماشین لباسشویی مربوط است(به حد استاندارد نرسیدن سطح آب) یا ضعیف بودن فشار اب یا قطعات ورودی اب

دلیل ارور3 در لباسشویی زیمنس : خرابی المنت دستگاه. برای تست المت نیاز به ابزار مخصوص می باشد. بهتر است از تکنسین های صفاهان سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان

علت ارور 4 در لباسشویی زیمنس: عدم تخلیه آب در دستگاه (عمل تخلیه بیش از 6 دقیقه می باشد.) احتمالا پمپ تخلیه خراب است یا مسیر خروجی گرفته است.

علت ارور 5 : در صورت مشکل در موتور حتما باید از یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان کمک بگیرید.

علت ارور 6 در لباسشویی زیمنس: زمانی که دستگاه در برنامه داده شده که نباید آب گرم شود، آب را گرم می کند.

دلیل ارور7 در لباسشویی زیمنس: خرابی NTC که در این مورد دستگاه برنامه را بدون گرم کردن آب تمام می کند.

علت ارور E16 در لباسشویی زیمنس: خرابی میکروسوئیچ درب

ارور E17 در لباسشویی زیمنس: زمان آبگیری طولانی و بسته بودن شیرآب

علت ارور E18 در لباسشویی زیمنس: مسدود شدن پمپ تخلیه

علت ارور E19 در لباسشویی زیمنس: طولانی شدن زمان گرم کردن آب و ضعیف شدن ولتاژ

دلیل ارور E20 در لباسشویی زیمنس: خرابی المنت دستگاه یا NTC

علت ارور E23 در لباسشویی زیمنس: خرابی اکواستاپ و بسته بودن شیرآب

علت ارور E25 در لباسشویی زیمنس: اکواسنسور و سنسور کف چک شود.

ارور E26 در لباسشویی زیمنس: ولتاژ برق به 0.5 تا 3.5 رسیده یا خرابی هیدروستات. در تعویض قطعه حتما دقت فرمایید از قطعات اورجینال استفاده کنید. برای اطمینان از اورجینال بودن به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان مراجعه فرمایید.

علت ارور E27 در لباسشویی زیمنس: خرابی هیدروستات و مسدود شدن شلنگ های هیدروستات

دلیل ارور E28 در لباسشویی زیمنس: خرابی سنسور کف دیگ یا احتمال شکستگی سنسور

علت ارور E29 در لباسشویی زیمنس: بسته بودن شیرآب، خرابی سنسورکف و خرابی اکوا استاپ

ارور E31 در لباسشویی زیمنس: خرابی پمپ تخلیه، شلنگ خروجی و هیدروستات و شلنگ هیدروستات چک شود.

علت ارور E32 در لباسشویی زیمنس: زیاد بودن لباس های داخل دیگ و خرابی خشک کن

علت ارور E34 در لباسشویی زیمنس: خرابی میکروسوئیچ، در صورت نیاز تعویض آن را به متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان بسپارید.

دلیل ارور E35 در لباسشویی زیمنس: خرابی قفل در ماشین لباسشویی

علت ارور E36 در لباسشویی زیمنس: خرابی میکروسوئیچ، اتصالات و سوکت ها را بررسی کنید.

علت ارور E37 و E38 در لباسشویی زیمنس: شکستگی یا خرابی NTC

ارور E47 در لباسشویی زیمنس: خرابی سنسور دما، همچنین موتور را هم بررسی کنید.

علت ارور E48 در لباسشویی زیمنس: کم بودن ولتاژ، موتور را چک کنید.

علت ارور E49 در لباسشویی زیمنس: این کد نشان میدهد که ولتاژ بالا است.

دلیل ارور E50 در لباسشویی زیمنس: نشان دهنده خرابی موتور یا رله برد.

علت ارور E51 در لباسشویی زیمنس: مشکل در موتور دستگاه. این کد خطا بسیار حساس می باشد. در صورت مشاهده اول دستگاه را از برق کشیده و به یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

لباسشویی SIEMENS

علت ارور E58 در لباسشویی زیمنس: کم بودن سرعت چرخش موتور

علت ارور E59 در لباسشویی زیمنس: خرابی در قسمت سیم کشی و مگنت دستگاه

دلیل ارور E60 در لباسشویی زیمنس: خرابی در سنسور کف و سنسور جریان

علت ارور E61 در لباسشویی زیمنس: خرابی مدار سیستم و خرابی قفل در

دلیل ارور E63 در لباسشویی زیمنس: خرابی برد. شما می توانید جهت تعمیر و تعویض برد، با صفاهان سرویس مرکز تعمیر لباسشویی زیمنس در اصفهان تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان

گاهی در مورد لباسشویی با ایراداتی رایج مواجه می شویم که نه علتش را می دانیم و نه روش تعمیر را. اگر مشکلات لباسشویی ما سطحی باشند به راحتی قابل حل هستند، اما اگر به هر دلیلی این مشکلات برطرف نشد نگران نباشید، زیرا کارشناسان صفاهان سرویس به صورت 24 ساعته مشاوره های لازم را جهت رفع این مشکلات رایج به شما می دهند و درصورت لزوم تکنسین های ماهر را در اسرع وقت به سراسر اصفهان اعزام می کنند. در ادامه شما را با مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیمنس و روش های رفع هرکدام آشنا می کنیم.

علت لرزش ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

دلایل بسیاری برای این مشکل وجود دارد که یکی از این دلایل تراز نبودن یا بار اضافی داخل ماشین لباسشویی است. همچنین اگر سطح آشپزخانه شما شیب دارد، کوتاه و بلندی پایه ها را به صورتی تنظیم کنید تا مشکل برطرف شود. می توانید از یک تکه چوب نیز برای متعادل کردن ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. در صورت حل نشدن این مشکل با فرد متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

علت عدم ورود آب به ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

علت اول: شلنگ های متصل به ورودی آب را بررسی کنید و از متصل بودن آنها به منبع آب اطمینان حاصل کنید. سیم ها و وجود برق در ماشین لباسشویی را بررسی کنید. مدار فیوز باید چک شود تا خراب نشده باشد.

علت دوم: خرابی در قسمت سوئیچ درب نیز می تواند از دلایل دیگر باشد که هنگامی که شما درب ماشین لباسشویی را می بندید باید یه صدای بسته شدن خیلی آرامی به گوش شما برسد. جرم گرفتن سوئیچ نیز می تواند دلیل خرابی باشد. که با برطرف کردن آن مشکل حل می شود.

علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی زیمنس چیست؟

اشیا داخل لباس ها مانند سکه، خودکار، دکمه و… ممکن است در پمپ و یا بین سبد وان قرار بگیرند و راه را مسدود کنند و باعث چرخش ناهماهنگ و تخلیه نشدن آب شوند. اتصال شلنگ تخلیه را چک کنید همچنین باید شلنگ در ارتفاع مناسبی قرار گرفته باشد. استفاده از مواد شوینده زیاد نیز باعث رخ دادن این مشکل می باشد. تخلیه نشدن آب از مشکلات مرسوم می باشد که شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس از شرکت صفاهان سرویس کمک بگیرید.

علت بوی بد داخل ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

از دلایل رخ دادن این اتفاق در ماشین لباسشویی زیمنس، استفاده بیش از حد از مواد شوینده است، زیرا رسوبات این مواد در قطعات باقی مانده و بوی بد تولید می کنند. پس از اتمام کار داخل ماشین لباسشویی را تمیز کنید همچنین واشر دور درب را به خوبی آبگیری و تمیز کنید تا مشکل شما برطرف شود. همچنین بعد از اتمام کار دستگاه، بلافاصله درب ماشین لباسشویی را نبندید تا آب باقی مانده در دیک خشک شود.

علت نشت آب در زیر لباسشویی زیمنس چیست؟

تمامی اتصالات آبی به ماشین لباسشویی را بررسی و سفت کنید. از دلایل دیگر این اتفاق مسدود شدن شلنگ تخلیه نیز می تواند باشد.

علت بعدی پمپ ماشین لباسشویی را برسی کنید. زیرا امکان سوراخ شدن آن می تواند وجود داشته باشد. سریعا باید پمپ را تعویض کنید تا آب بر روی موتور نریزد و دچار مشکلات بزرگتری نشود. اگر خرابی برطرف نشد با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان ارتباط برقرار کنید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی زیمنس چیست؟

برای رفع این مشکل باید لباس ها را پخش کنید و به طور یکنواخت قرار دهید و دوباره دستگاه را راه اندازی کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان تماس حاصل فرماییید.

علت وجود لکه بر روی لباس در ماشین لباسشویی زیمنس؟

ماشین لباسشویی زیمنس

اگر لباس های شما لکه دارد و پس از شست و شو لکه ها پاک نشده باشند، شما باید از حلال مناسب استفاده کنید. ولی اگر لباس ها لک نداشته باشند و پس از شست و شو لکه بر روی آن ایجاد شده باشد، احتمال نشت روغن از موتور است که بر روی لباس شما ریخته شده است.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان کجاست؟

ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفیدی در زمینه ی تعمیر و سرویس لباسشویی زیمنس به شما ارائه دهیم. همچنین انواع ارورها و خطای این دستگاه، رایج ترین ایرادات را به شما شرح دادیم. مرکز تعمیرات صفاهان سرویس در اصفهان، یک مرکز تخصصی در زمینه سرویس و تعمیر لوازم خانگی در اصفهان است که در کمترین زمان طبق قیمت های تعریف شده از اتحادیه، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

شماره تماس مجموعه تعمیر لباسشویی زیمنس در اصفهان

اگر شما هم به کمک یک فرد قابل اعتماد و ماهر احتیاج دارید، می توانید جهت تعمیرات لباسشویی زیمنس در اصفهان با تکنسین های صفاهان سرویس با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

سوالات متداول

برند زیمنس مربوط به چه کشوری است؟

شرکت زیمنس در 4 بخش انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری فعالیت می کند. در حال حاضر کارکنان مجموعه زیمنس بیش از ۳۶۰ هزار نفر می‌باشند و در ۱۹۰ کشور جهان مشغول هستند. دفتر مرکزی شرکت  زیمنس در شهر مونیخ، آلمان می باشد.

قبل از حضور تکنسین به من اطلاع داده می شود؟

بعد از ثبت درخواست شما برای انجام خدمات، کارشناسان ما زمان دقیق مراجه تکنسین مربوطه را به شما اطلاع می دهند و حتما با هماهنگی شما متخصص ما به منزل شما مراجعه می کند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس چقدر است؟

ما در صفاهان سرویس علاوه بر شفاف سازی قیمت ها برای راحتی شما مشتریان عزیز، قسمتی را در سایت قرار داده ایم که شما می توانید برای مشاهده قیمت تعمیرات به آن مراجعه کنید. در سایت صفاهان سرویس و در قسمت تعرفه ها، شما می توانید قیمت تعمیر لباسشویی را برای هر قطعه مشاهده کنید.

جهت استعلام هزینه تعمیر لباسشویی زیمنس در اصفهان با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

خدمات دیگری که مجموعه صفاهان سرویس ارائه می دهد:

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام
  در مشکلات رایج باز نشدن در لباسشوی زیمنس رو ننوشتید، این مورد رو هم لطفا توضیح بدهید. من این مشکل را دارم

  • سلام بر شما
   در صورتی که با مشکل باز نشدن درب لباسشویی زیمنس مواجه شده اید موارد زیر را می توانید بررسی کنید:
   *توجه داشته باشید که بیشتر لباسشویی های امروزی به صورتی برنامه ریزی شده اند که قبل از اتمام برنامه و همچنین تخلیه کامل آب درب امکان باز شدن ندارد. از این رو باید در نظر داشته باشید که برنامه شما به طور کامل اجرا شده باشد و همچینن مدت زمانی که بعد از پایان برای تخلیه کامل آب مورد نیاز است نیز سپری شده باشد. این زمان عمدتا با رفتن علامت قفل روی لباسشویی و یا شنیدن صدای بوق کوچکی اعلام می شود.
   *در صورتی که مورد بالا نبود، امکان خراب شدن سوییچ درب وجود دارد. از این رو باید از یک تعمیرکار بخواهید جهت عیب یابی به منزل شما مراجعه کند.

 • سلام. وقت بخیر
  من زمانی که دکمه تنطیم برنامه را میچرخانم، ساعت تغییری نمی کند و همچنین با زدن دکمه استارت لباسشویی شروع به فعالیت نمی کند. مشکل از چیست؟

  • سلام بر شما
   توجه داشته باشید که برای حل مشکلات لباسشویی نیاز به بررسی و عیب یابی حضوری است که بتوان منبع مشکل را پیدا کرد. اما این مشکل شما در لباسشویی زیمنس عمدتا از اختلال در میکروسوئیچ و تایمر لباسشویی ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 62 = 67