تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

5/5 - (5 امتیاز)

در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا رعایت دو نکته بسیار ضروری است که در صورت بی توجهی به این نکات نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمیشود بلکه آسیب های بیشتری وارد میکند. اولین نکته اینکه در صورت خرابی دستگاه، اگر دانش و اطلاعات کافی ندارید هیچگونه اقدامی انجام ندهید و سریعا با افرادی که متخصص و ماهر و باتجربه هستند تماس بگیرید

دومین نکته اینکه اگر قطعه ای باید تعویض شود حتما از قطعات اورجینال استفاده کنید و به قطعات فیک اعتماد نکنید. صفاهان سرویس با بیش از 20 سال سابقه موفق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با استخدام ماهرترین تکنسین ها، خدمات خود را با 3 ماه گارانتی و تعرفه های رسمی اتحادیه به شما عزیزان ارائه میدهد.

برای دانستن تاریخچه اسنوا روی گزینه پایین کلیک کنید :

تاریخچه اسنوا

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی ترکیبی از حروف و اعداد هستند که به ما نشان می دهند ماشین لباسشویی چه مشکلی دارد. این کدها کمک می کنند هنگام تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا ، راحت تر مرحله عیب یابی را انجام دهیم. در ادامه معنای هرکدام از ارورها را به شما خواهیم گفت.

ارور IE ارور LE ارور E5 ارور H2 ارور H6
ارور OE ارور E2 ارور E6 ارور H4 ارور H8
ارور UE ارور E4 ارور E8 ارور H5 ارور PFE

ارور IE

مشکل در ورودی آب، بسته بودن شیر آب، انسداد فیلتر ورودی آب، نامرغوب بودن یا خرابی شیر برقی، کارکردن پمپ تخلیه حین آبگیری، خرابی یا مرغوب نبودن هیدروستات، خرابی برد دستگاه

راه حل: از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل حل نشد به دلیل اینکه ایرادات متفاوت است، بهتر است از یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کمک بگیرید.

ارور OE

مشکل در تخلیه آب،گره خوردگی یا پیچ خوردگی لوله تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، انجام آبگیری حین تخلیه، خرابی هیدروستات، وجود مشکل در برد الکترونیکی یا سنسورهای دستگاه

راه حل: در صورت انسداد لوله یا شلنگ تخلیه آن را باز کنید. اگر پمپ نخلیه معیوب است آن را تعویض کنید.

ارور UE در ماشین لباسشویی اسنوا

تراز نبودن لباسشویی، پیچ خوردگی لباس ها و قرار گرفتن آنها در یک سمت درام

راه حل: ابتدا ماشین لباسشویی را متوقف کنید و درب آن را باز کنید. لباس ها را پخش کنید و دوباره دکمه استارت را بزنید تا این ارور پاک شود.

ارور LE

باز بودن درب، خرابی قفل درب، عدم ارسال سیگنال از برد الکتریکی به قفل درب

راه حل: درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید که محکم بسته شده باشد و چیزی مانع بسته شدن درب نشده باشد. اگر میکروسوئیچ خراب شده است نیاز به تعویض آن است. اگر مشکل رفع نشد از یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کمک بگیرید تا برد را بررسی و تعمیر کند.

ارور E2 در ماشین لباسشویی اسنوا

سرریز شدن آب از لباسشویی، خرابی هیدروستات، کارنکردن پمپ تخلیه

راه حل: چون عوامل پیچیده و مرتبط هستند باید توسط تکنسین بررسی شود تا به طور دقیق عیب یابی و تعمیر صورت بگیرد. برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی شما را انجام دهند.

ارور E4

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

نشتی آب از دستگاه، ترک خوردگی یا پارگی لوله تخلیه

راه حل: لوله تخلیه را در صورتی هرگونه پارگی تعویض کنید.

ارور E5

اشکال در ولتاژ برق، گیر کردن لباس ها بین درام و درب، نامرغوب بودن برد

راه حل: اگر لباس ها به هم گره خورده اند، با جدا کردن و پخش کردن آن ها به طور یکنواخت به راحتی مشکل رفع می شود. و درصورتی که مشکل از برد باشد باید توسط تکنسین بررسی و تعمیر شود.

ارور E6 در ماشین لباسشویی اسنوا

 وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی، گیر کردن لباس ها بین درب و درام، ایراد در سوکت موتور یا سیم کشی ها،  نامرغوب بودن برد الکترونیکی، خرابی رله.

ارور E8

وجود مشکل در موتور، اتصال نادرست موتور و سیم کشی ها، خرابی برد الکترونیکی

راه حل: مشکلات ارورهای E6 و E8 جدی و تخصصی هستند. پس بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید و به طور خودسرانه دست به تعمیر آن نزنید تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید.

ارور E9

وجود مشکل در هیدروستات، اتصالی یا خرابی در برد الکترونیکی.

راه حل: برای بررسی باید مقدار ولتاژ هیدروستات اندازه گیری شود تا خرابی یا سالم بودن آن معلوم شود. درصورتی که مشکل از هیدروستات یا برد ماشین لباسشویی باشد با تعویض آن ها مشکل برطرف می گردد.

ارور H2 در ماشین لباسشویی اسنوا

ایراد در مقاومت گرمایی، نصب نادرست المنت حرارتی، خرابی المنت حرارتی (که در این صورت نیاز به تعویض دارد).

ارور H4

داغ شدن بیش از حد مقاومت گرمایی، گرم شدن المنت بدون وجود آب در داخل گرام، معیوب بودن المنت، وجود مشکل در برد الکتریکی ماشین لباسشویی.

ارور H5

وجود مشکل در ترمیستور و المنت حرارتی (که در این صورت نیاز به تعویض دارند).

ارور H6

وجود مشکل در المنت حرارتی (اگر پس از گذشت 15 دقیقه دمای آب دو درجه هم بالا نرفته باشد این ارور نمایان می شود.) . ایراد در سیم کشی ها و مقدار مقاومت مدار و المنت حرارتی.

راه حل:  برای رفع ارور باید با بررسی سیم کشی ها و مقدار مقاومت مدار و بررسی المنت حرارتی از صحت عملکرد آن ها اطمینان حاصل کنید و اگر المنت حرارتی معیوب بود آن را تعویض نمایید. صفاهان سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می تواند شما را در این زمینه کمک کند.

ارور H8 در ماشین لباسشویی اسنوا

داغ شدن بیش از حد المنت، داغ شدن المنت بدون حضور آب،کم بودن سطح آب، وجود مشکل در برد الکترونیکی کنترل کننده المنت.

راه حل: در صورتی که سطح آب کم است، با افزایش مقدار آب به راحتی این مشکل برطرف می شود. اما اگر مشکل از برد الکترونیکی یا المنت حرارتی باشد باید تعویض شوند.

ارور PFE در ماشین لباسشویی اسنوا

ایراد در فیلتر پمپ تخلیه، انسداد فیلتر پمپ تخلیه،  کار نکردن پمپ تخلیه در حین خشک کن، استفاده بیش از حد از مواد شوینده، ارتفاع بیش از یک متر لوله تخلیه از زمین.

راه حل: شما باید فیلتر را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید. به مقدار پودر شست و شو توجه داشته باشید. لوله تخلیه نیز باید در ارتفاع کمتر از یک متر قرار داشته باشد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان کجاست؟

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

فراموش نکنید که در صورتی که تعمیر ماشین لباسشویی خود را به دست متخصص بسپارید از وارد شدن آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی خود جلوگیری کرده و از پرداخت هزینه های اضافی نیز آسوده خواهید بود.

شرکت صفاهان سرویس به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های عمیر لباسشویی اسنوا آماده سرویس دهی به شما عزیزان خواهد بود و برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان می توانید از این شرکت کمک گرفته و با اطمینان کامل ماشین لباسشویی خود را به این شرکت بسپارید.

در این مجموعه در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصل استفاده می شود. همچنین هزینه ها مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد.

در این مقاله به معرفی ماشین لباسشویی اسنوا و روش های تعمیر و سرویس و نصب این دستگاه پرداختیم تا ضمن افزایش آگاهی شما عزیزان، بتوانیم سهمی در حل مشکلات مربوط به لوازم خانگیتان داشته باشیم.در صورتی هرگونه مشکل با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی صفاهان سرویس در اصفهان با شماره ی 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

دیگرخدمات مجموعه صفاهان سرویس برای برنداسنوا شامل:

تعمیرماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.