تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

5/5 - (123 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

یخچال و فریزر جز وسایل ضروری هر خانه ای است که انواع مختلفی از آن در بازار موجود است و هر مدل آن طرفداران خود را دارد. یکی از این مدل ها که طرفداران زیادی نیز دارد، یخچال ساید بای ساید می باشد. ما در این مقاله شما را با ارورها و روش تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ آشنا می کنیم.

ما برای نگهداری مواد غذایی از یخچال استفاده می کنیم و در صورتی که خراب شود، علاوه بر نگرانی از خرابی آن، مواد غذایی به سرعت خراب خواهند شد. از این رو مهم است که به سرعت عیب یابی و تعمیر شود.

یکی از راه هایی که طراحان یخچال و یا لوازم خانگی دیگر برای عیب یابی سریع در نظر گرفته اند، کدهای خطا می باشد. در واقع کدهای خطایی که روی صفحه هر کدام از لوازم خانگی نمایش داده می شود ما را از مشکل به وجود آمده آگاه می کند.

یخچال ساید بای ساید نیز از این مورد مستثنی نیست و در هنگام مواجه با مشکل، کدهایی را به کاربران نمایش می دهد. در این مقاله ما هر کدام از کدهای خطای یخچال ساید بای ساید سامسونگ را معرفی و علت و روش رفع و تعمیر یخچال ساید بای ساید را برای شما آورده ایم.

توجه داشته باشید که در صورتی که تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ از عهده شما خارج است، حتما با متخصصان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید.

ما نمایندگی سامسونگ در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان کجاست؟

مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

تعمیر لوازم خانگی باید توسط افرادی انجام بگیرد که در این زمینه آموزش لازم را دیده اند و تجربه کافی دارند. تکنسین های صفاهان سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، با پبشرفت تکنولوژی و ورود مدل های جدید وسایل به بازار، دانش خود را نیز به روز می کنند. علاوه بر داشتن متخصصان با تجربه و ماهر، هزینه های تعمیر یخچال ساید بای ساید و دیگر لوازم بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه دریافت می گردد. از این رو شما می توانید مطمئن باشید که هزینه های شما مناسب خواهند بود.

صفاهان سرویس چه خدماتی را برای تعمیر ساید سامسونگ ارائه می دهد؟

تیم مجموعه ما شامل بهترین و مجرب ترین تکنسین های تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در استان می باشد. این تعمیرکاران می توانند در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما خدمات را ارائه دهند. از این رو ما با اطمینان کامل از کیفیت تعمیرات به شما گارانتی 60 روزه می دهیم و در صورتی که شما دراین مدت دوباره با همان مشکل مواجه شدید می توانید از این گارانتی استفاده و از خدمات تعمیرات رایگان ما استفاده کنید. همچنین تمامی موارد مربوط به تعمیرات و تعویض قطعات همچون موارد زیر برای شما انجام می شود:

 • سرویس های دوره ای ساید سامسونگ
 • تعمیر و تعویض ترموستات ساید
 • شارژ گاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یخساز و آبسردکن
 • تعمیر برد ساید
 • تعویض ترمودیسک یخچال ساید سامسونگ
 • تعویض فیلترها (باید 6 ماه یکبار تعویض گردند)
 • تعمیر و تعویض کمپرسور ساید بای ساید سامسونگ
 • و….

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

در صورتی که برای تعمیر لوازم خانگی نیاز به کمک دارید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در مجموعه صفاهان سرویس جهت دریافت خدمات لازم شما را راهنمایی و در اولین فرصت تعمیرکار ساید سامسونگ را به منزل شما اعزام می کنند.

هزینه تعمیر ساید سامسونگ چقدر است؟

هزینه برای قطعه های مختلف متفاوت می باشد. در سایت صفاهان سرویس برای اینکه شما عزیزان بتوانید این هزینه را تخمین بزنید، هزینه تعمیر هر قطعه در بخش تعرفه ها آورده شده است. می توانید به فهرست بالای همین صفحه مراجعه و تعرفه ها را مشاهده کنید. البته در نظر داشته باشید که به دلیل تغییر قیمت قطعات این دستگاه، تعمیراتی که منجر به تعویض قطعه می شوند بر اساس هزینه خریداری قطعه محاسبه می شود. از این رو شما می توانید چه برای تعویض قطعه و چه تعمیرات با ما تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید.

جهت دریافت خدمات می توانید با تماس با شماره 09130451675 ابتدا قیمت بگیرید.

آشنایی با ارورها و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

5 8E 39E
14E 26E PC

کد خطای 5 در یخچال ساید بای ساید Samsung

علت: وجود مشکل در دیفراست دستگاه باعث نمایش این ارور است.

رفع ارور: یخساز و حسگر یخ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. اگر در تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان نیاز به کمک داشتید می توانید با متخصصان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای 8E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: اختلال در عملکرد سنسور یخساز یا معیوب شدن آن باعث نمایش این ارور بر روی نمایشگر می باشد.

رفع ارور: در ابتدا باید یخساز مورد بررسی قرار گیرد. سپس به سراغ اتصالات آن بروید و هرگونه اتصالی یا قطعی را برطرف نمایید. اگر یخساز خراب شده بود باید تعویض گردد.

کد خطای 39E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: زمانی که آب به مقدار کافی برای ساختن یخ وجود ندارد و یا حسگر یخساز دچار مشکل شده باشد ارور 39E نمایان می شود.

رفع ارور: باید یخساز به همراه اتصالات آن بررسی شود و هر گونه مشکل در اتصالات برطرف شود و در صورت نیاز باید یخساز تعویض شود. شما برای تعمیر دستگاه در این ارور نیاز به تکنسین دارید. جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان می توانید به صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان مراجعه کنید.

کد خطای 14E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: در هنگام وجود مشکل در یخساز یخچال سامسونگ ارور 14E بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: شما باید سیستم یخساز را مورد بررسی قرار دهید. سپس به سراغ سنسور یخساز بروید و آن را چک کنید. اگر مشکل برطرف نشد شیر برقی و موتور تایم یخساز را بررسی کنید. در صورت خرابی هر یک از این قطعات، باید آن را تعویض نمایید.

کد خطای 26E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: زمانی که تولید یخ در دستگاه متوقف شده باشد ارور 26E بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ظاهر می شود.

رفع ارور: یخساز باید بررسی شود. اگر یخساز خراب شده باشد باید تعویض شود. سپس شیر برقی و موتور تایم را چک کنید. در صورت بر طرف نشدن مشکل می توانید به مجموعه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان (صفاهان سرویس) با ما تماس حاصل کنید.

کد خطای PC در یخچال ساید بای ساید Samsung

علت: هنگامی که ارتباط بین درب دستگاه و برد الکترونیکی دستگاه قطع شده باشد ارور PC بر روی نمایشگر ساید بای ساید Samsung نمایش داده می شود.

رفع ارور: شما باید دستگاه را از برق جدا کنید. سیم بالای درب را جدا کرده و دوباره متصل کنید. سپس یخچال را دوباره به برق متصل کنید. اگر ارور رفع نشد از یک متخصص کمک بگیرید.

مشکلات رایج و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مشکلات رایج و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

روشن نشدن لامپ ساید

اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • صحت از سالم بودن لامپ
 • بررسی سنسور باز و بسته شدن درب یخچال
 • بررسی کانکتورها (سوکت)

عدم پخش صدای هشدار باز بودن درب ساید بای ساید سامسونگ

هنگامی که درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ به مدت 1 دقیقه باز بماند صدای آلارمی از دستگاه شما پخش می شود. در صورتی که بعد از مدت معلوم صدای آلارم از ساید پخش نشد موارد زیر را بررسی کنید:

 • در مرحله اول تنظیمات روی نمایشگر را بررسی کنید که صدای آلارم را به صورت دستی قطع نکرده باشید.
 • بررسی سنسور درب یخچال ساید.
 • بررسی برد (بهتر است توسط متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ انجام شود.)

عدم روشن شدن نمایشگر یا ناقص روشن شدن آن

هنگامی که با این مشکل مواجهه شدید موارد زیر را به ترتیب بررسی کنید:

 • بررسی و چک سوکت متصل به نمایشگر
 • بررسی سیم کشی های متصل به برد نمایشگر
 • بررسی کانکتورها
 • بررسی برد نمایشگر

نکته: بررسی برد نمایشگر امری تخصصی و نیاز به دانش فنی می باشد. بهتر است اول از یک تکنسین کمک بگیرید که آیا برد قابل تعمیر است یا نه، بعد به فکر تعویض آن باشید. در صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان، برای کاهش هزینه های تعمیر شما مشتریان عزیز، تعمیر قطعات نسبت به تعویض آنها در اولویت است.

آب به محفظه یخ ساز وارد نمی شود

با انجام چندین تست ساده این مشکل را شناسایی و حل کنید، از جمله این تست ها :

 • بررسی قطعه شیر برقی (پدال دیسپنسر را به آرامی فشار دهید، در صورت شنیدن صدای عملکرد شیر برقی، این قطعه سالم است.)
 • اتصالات مسیر آب را از آب شهری تا محفظه یخچال چک نمایید.
 • بررسی مسیر ارتباطی بین برد اصلی تا شیر برقی (توست تکنسین تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ انجام شود.)

عدم اتومات (یکسره کار کردن) ساید بای ساید سامسونگ

این مشکل ممکن است در اکثر برندهای ساید رخ دهد که به علت های زیر رخ می دهد:

 • ایراد در گاز یخچال ساید بای ساید
 • ایراد در موتور یا کمپرسور
 • ایراد سنسورهای دما
 • ایراد در برد الکترونیکی اصلی یخچال ساید سامسونگ

پیدا کردن این تیپ از ایرادات در ساید بای ساید سامسونگ علت های زیادی می تواند داشته باشد، بهتر است شما عزیزان جهت عیب یابی از یک متخصص مجرب استفاده نمایید.

روشن نشدن ساید بای ساید سامسونگ

این مشکل هم همانند مشکل قبل، می تواند علت های زیادی داشته باشد. ما به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • نوسان داشتن برق شهری (حتما از یک محافظ برق مخصوص ساید استفاده نمایید.)
 • بررسی کنید که پریز، برق داشته باشد (از یک سشوار یا شارژر گوشی همرا استفاده نمایید.)
 • ایراد در موتور یا کمپرسور ساید سامسونگ
 • ایراد در قسمت برد اصلی دستگاه
 • مشکل حاد در سیم کشی

چرا هوای یخچال ساید بای ساید سامسونگ گرم است؟

ممکن است به دلایل مختلفی دما تغیییر کرده باشد. 48 ساعت برای ثابت شدن دما صبر کنید، اگر همچنان گرم بود، با صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید. علت این مورد می تواند موارد زیر باشد:

نشت گاز در یخچال، خرابی موتور فن یخچال، تمیز نبودن کندانسور ، پوسیدگی لاستیک دور درب یخچال، خرابی موتور، خرابی ترموستات، مشکل در سیستم دیفراست و… .

چرا یخچال ساید بای ساید من بوی بدی می دهد؟

بوی بد می تواند علل مختلفی داشته باشد. ممکن است مواد غذایی فاسد شده باشند و یا از کنار هم قرار گرفتن مواد مختلف، بوی بد ایجاد شده باشد. به همین دلیل ابتدا یخچال را تمیز کنید و مواد غذایی را بررسی کنید.

بوی بد می تواند از نقص قطعه ها هم باشد، مثلا ممکن است موتور هوادهی خوبی نداشته باشد یا خرابی گاز نیز باعث بوی بد می گردد. از این رو اگر با تمیز کردن یخچال بو رفع نشد از یک تکنسین بخواهید دستگاه شما را عیب یابی کند.

علت داغ کردن موتور یخچال ساید سامسونگ چیست؟

موتور به دلیل اینکه در روز چندبار فعالیت می کند به صورت عادی هم گرم است. اما وقتی گرم شدن موتور ساید سامسونگ مشکل محسوب می شود که دمای آن زیاد و بالاتر از 70 درجه باشد. در این حالت سریعا یخچال را از برق کشیده و اگر ساکن استان اصفهان هستید جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگیرید. مواردی که در این حال مورد بررسی قرار می گیرند شامل موارد زیر می شوند:

 • مشکل در رله استارت
 • خرابی برد الکتریکی ساید سامسونگ
 • کثیف شدن کندانسور و وجود گرد و غبار زیاد روی آن
 • مشکل و خرابی فن کندانسور که وظیفه خنک سازی سیم پیچ های کندانسور را دارد.
 • یکسره کار کردن کمپرسور

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

یکی از خدمات تخصصی که ما در مجموعه صفاهان سرویس به شما عزیزان ارائه می دهیم، تعمیر برد یخچال ساید بای ساید سامسونگ می باشد. برد قطعه ای است که از اجزا مختلفی تشکیل شده. در صورتی که یک جز کوچک روی برد سوخته باشد، امکان تعمیر آن وجود دارد.

اما اگر مشکل برد جدی و کلی باشد، امکان تعمیر نیست و باید با یک برد جدید تعویض گردد. همانطور که کاملا مشخص است هزینه تعمیر بسیار کمتر از تعویض قطعه است. از این رو ما سعی می کنیم در صورتی که برد شما قابل تعمیر است، آن را تعمیر کنیم.

علائم خرابی برد یخچال ساید بای ساید سامسونگ

برای آنکه شما متوجه شوید که چه زمانی به تعمیر یا تعویض برد نیاز دارید، ابتدا باید با علائم خرابی آن آشنا شوید:

 • روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش
 • کارنکردن قطعاتی همچون موتور و فن های یخچال و فریزر
 • روشن و خاموش شدن های بی دلیل یخچال و یا صفحه نمایش یخچال فریزر
 • و…

هر کدام از موارد بالا می توانند نشان دهنده خرابی در دیگر قطعات دستگاه نیز باشند. تعمیرکاران ما ابتدا یخچال ساید شما را عیب یابی می کنند و در صورتی که مشکل از برد باشد به شما اطلاع داده و به تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما می پردازند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

4 دیدگاه

 • واقعا فکر نمیکردم اینقدر خوش قول باشید اون هم توی اصفهان که به هرکسی زنگ میزنی میگه فلان زمان میام ولی فرداش میاد

 • سلام
  من از راه هایی که توی اینترنت گفته شده بود لاستک در ساید رو چک کردم، متوجه شدم که کامل بسته نمیشه. اما نوار دور در پاره نشده و مشکلی هم ندارد. پس چرا در ساید سامسونگ من بسته نمیشه؟

  • سلام بر شما
   ممکن است درب دستگاه شما دچار افتادگی شده باشد. نیاز است که کاملا بررسی شود. گاهی نوار پارگی ندارد ولی معیوب شده و باید تعویض گردد. تمامی این موارد به بررسی یک فرد متخصص نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *