تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

5/5 - (5 امتیاز)

یخچال و فریزر جز وسایل ضروری هر خانه ای است که انواع مختلفی از آن در بازار موجود است و هر مدل آن طرفداران خود را دارد. یکی از این مدل ها که طرفداران زیادی نیز دارد، یخچال ساید بای ساید می باشد. ما در این مقاله شما را با ارورها و روش تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ آشنا می کنیم.

ما برای نگهداری مواد غذایی از یخچال استفاده می کنیم و در صورتی که خراب شود، علاوه بر نگرانی از خرابی آن، مواد غذایی به سرعت خراب خواهند شد. از این رو مهم است که به سرعت عیب یابی و تعمیر شود.

یکی از راه هایی که طراحان یخچال و یا لوازم خانگی دیگر برای عیب یابی سریع در نظر گرفته اند، کدهای خطا می باشد. در واقع کدهای خطایی که روی صفحه هر کدام از لوازم خانگی نمایش داده می شود ما را از مشکل به وجود آمده آگاه می کند.

یخچال ساید بای ساید نیز از این مورد مستثنی نیست و در هنگام مواجه با مشکل، کدهایی را به کاربران نمایش می دهد. در این مقاله ما هر کدام از کدهای خطای یخچال ساید بای ساید سامسونگ را معرفی و علت و روش رفع و تعمیر یخچال ساید بای ساید را برای شما آورده ایم.

توجه داشته باشید که در صورتی که تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ از عهده شما خارج است، حتما با متخصصان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید.

آشنایی با ارورها و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

5 8E 39E
14E 26E PC

کد خطای 5 در یخچال ساید بای ساید Samsung

علت: وجود مشکل در دیفراست دستگاه باعث نمایش این ارور است.

رفع ارور: یخساز و حسگر یخ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز آن ها را تعمیر یا تعویض کنید. اگر در تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان نیاز به کمک داشتید می توانید با متخصصان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای 8E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: اختلال در عملکرد سنسور یخساز یا معیوب شدن آن باعث نمایش این ارور بر روی نمایشگر می باشد.

رفع ارور: در ابتدا باید یخساز مورد بررسی قرار گیرد. سپس به سراغ اتصالات آن بروید و هرگونه اتصالی یا قطعی را برطرف نمایید. اگر یخساز خراب شده بود باید تعویض گردد.

کد خطای 39E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: زمانی که آب به مقدار کافی برای ساختن یخ وجود ندارد و یا حسگر یخساز دچار مشکل شده باشد ارور 39E نمایان می شود.

رفع ارور: باید یخساز به همراه اتصالات آن بررسی شود و هر گونه مشکل در اتصالات برطرف شود و در صورت نیاز باید یخساز تعویض شود. شما برای تعمیر دستگاه در این ارور نیاز به تکنسین دارید. جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان می توانید به صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان مراجعه کنید.

کد خطای 14E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: در هنگام وجود مشکل در یخساز یخچال سامسونگ ارور 14E بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود.

رفع ارور: شما باید سیستم یخساز را مورد بررسی قرار دهید. سپس به سراغ سنسور یخساز بروید و آن را چک کنید. اگر مشکل برطرف نشد شیر برقی و موتور تایم یخساز را بررسی کنید. در صورت خرابی هر یک از این قطعات، باید آن را تعویض نمایید.

کد خطای 26E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت: زمانی که تولید یخ در دستگاه متوقف شده باشد ارور 26E بر روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ظاهر می شود.

رفع ارور: یخساز باید بررسی شود. اگر یخساز خراب شده باشد باید تعویض شود. سپس شیر برقی و موتور تایم را چک کنید. در صورت بر طرف نشدن مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان (صفاهان سرویس) با ما تماس حاصل کنید.

کد خطای PC در یخچال ساید بای ساید Samsung

علت: هنگامی که ارتباط بین درب دستگاه و برد الکترونیکی دستگاه قطع شده باشد ارور PC بر روی نمایشگر ساید بای ساید Samsung نمایش داده می شود.

رفع ارور: شما باید دستگاه را از برق جدا کنید. سیم بالای درب را جدا کرده و دوباره متصل کنید. سپس یخچال را دوباره به برق متصل کنید. اگر ارور رفع نشد از یک متخصص کمک بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان کجاست؟

مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان

تعمیر لوازم خانگی باید توسط افرادی انجام بگیرد که در این زمینه آموزش لازم را دیده اند و تجربه کافی دارند. تکنسین های صفاهان سرویس به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، با پبشرفت تکنولوژی و ورود مدل های جدید وسایل به بازار، دانش خود را نیز به روز می کنند.

علاوه بر داشتن متخصصان با تجربه و ماهر، هزینه های تعمیر یخال ساید بای ساید و دیگر لوازم بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه دریافت می گردد. از این رو شما می توانید مطمئن باشید که هزینه های شما مناسب خواهند بود.

در صورتی که برای تعمیر لوازم خانگی نیاز به کمک دارید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ می توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

 

 

خدمات دیگری که صفاهان سرویس برای برند سامسونگ انجام می دهد:

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.