تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

5/5 - (105 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

یخچال یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است که خرابی آن بسیار مشکل ساز است زیرا در صورتی که به درستی کار نکند، تمام مواد غذایی داخل آن فاسد و غیر قابل استفاده خواهد شد. پس برای تعمیر آن اصلا نمی توان درنگ کرد. برای تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان، شرکت صفاهان سرویس آماده کمک به شما همشهریان عزیز می باشد.

همانطور که میدانید انواع مختلفی از یخچال ها توسط شرکت Bosch تولید می شود که شامل یخچال فریزر، ساید بای ساید و … می باشد. از این رو می تواند ارورهای این مدل ها نیز متفاوت باشد. با ما در این مقاله همراه باشید که با این ارورهای یخچال فریزر بوش و روش رفع آنها آشنا شوید.

ما نمایندگی بوش در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، به کمک کادر مجرب و کار آزموده خود و با استفاده از قطعات با کیفیت و اصل، یکی از بهترین مراکز تعمیر یخچال در اصفهان در انواع برندها می باشد. یخچال فریزر بوش نیز در مجموعه ما توسط بهترین تعمیرکاران تعمیر می گردد. از این رو در صورتی که با هر نوع خرابی در این دستگاه مواجه شدید می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید.

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست خدمات تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان با مجموعه صفاهان سرویس می توانید با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما علاوه بر ارائه راهنمایی های لازم، درخواست های خدمات شما را ثبت کرده و در سریع ترین زمان، تعمیرکار یخچال فریزر بوش را به منزل شما می فرستند.

هزینه تعمیر یخچال بوش چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال بوش در اصفهان بستگی به قطعه خراب شده دارد. از این رو برای راحتی کار شما عزیزان، ما در بخش تعرفه ها، قیمت تعمیر هر قطعه را اعلام کرده ایم. شما با مراجعه به این صفحه می توانید هزینه تعمیرات یخچال فریزر را به دست آورید.

در صورتی که قطعه دستگاه شما باید تعویض شود، جهت استعلام قیمت تعمیرات به علت نوسانات قیمت قطعه با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

خدمات مرکز تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیرات بوش در اصفهان، انواع خدمات مربوط به سرویس و تعمیر یخچال فریزر را به شما عزیزان ارائه می دهد.

سرویس یخچال فریزر بوش

مجموعه تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان، به شما عزیزان توصیه می کند که حتما سرویس های دوره ای یخچال فریزر را انجام دهید. در بخش آموزش های سایت صفاهان سرویس، آموزش سرویس یخچال فریزر ارائه شده است.

برای بعضی از سرویس ها، شما نیاز دارید که تقریبا سالی یک بار از یک تکنسین درخواست خدمات کنید. از این رو می توانید در صورتی که ساکن اصفهان و حومه هستید، با ما جهت ثبت درخواست تکنسین تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر بوش

این دستگاه ممکن است با مشکلات مختلفی رو به رو شود. یک تکنسین بعد از عیب یابی، منبع مشکل را پیدا و به رفع آن می پردازد. قطعات و مشکلاتی که ممکن است شما با آن مواجه شوید شامل موارد زیر می شود.

 • عدم یخسازی و یا خروج یخ
 • مشکل در سنسور و تعویض آن
 • تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال فریزر
 • رفع مشکل قطع نشدن آلارم یخچال
 • حل مشکل برفک زدن بیش از اندازه
 • تعویض فن یخچال فریزر
 • شارژ گاز یخچال فریزر
 • تعویض ترموستات
 • و…

آشنایی با ارورها و تعمیر یخچال فریزر بوش

ارور  F3 ارور  R1 ارور  D1
ارور  DR ارور  DF ارور  E01
ارور  E02 ارور  E03 ارور  E05
ارور  E10 ارور  E11 ارور  E15
ارور  E20 ارور EG

ارور F3 یخچال فریزر بوش

علت ارور: این ارور طولانی شدن بیش از حد آخرین دیفراست را هشدار می دهد.

رفع ارور: قطعاتی که به سیستم یخ زدایی تعلق دارند یعنی المنت دیفراست، ترموفیز و ترمودیسک را بررسی کنید و در صورتی که مشکل داشتند آن ها را تعویض کنید. بررسی سنسور دیفراست و برد الکترونیکی نیز، نیاز است.

ارور R1 یخچال فریزر بوش

ارورهای یخچال فریزر بوش

علت ارور: هشدار دادن مکرر یخچال باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: سنسور محیطی یخچال نیاز به بررسی دارد. اگر معیوب بود آن را تعویض کنید.

برای تعمیر قطعات شما می توانید به شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان، مراجعه کنید. قطعات استفاده شده در این مجموعه اصل و اورجینال می باشند.

ارور D1 یخچال فریزر Bosch

علت ارور: وقتی سنسور دیفراست خطا بدهد، این ارور نمایان خواهد شد.

رفع ارور: مقاومت سنسور دیفراست را اندازه بگیرید و در صورت نیاز سنسور را تعویض کنید. خرابی مدار برد دستگاه نیز محتمل است.

ارور DR یخچال فریزر بوش

علت ارور: معیوب بودن کلید درب یخچال، باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: با تعویض کلید درب یخچال، مشکل حل خواهد شد.

ارور DF یخچال فریزر بوش

علت ارور: خرابی کلید فریزر باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: برای تعمیر یخچال فریزر بوش به هنگام بروز این ارور، کافی است کلید فریزر را تعویض کنید.

ارور E01 یخچال فریزر بوش

علت ارور: این ارور معیوب بودن سنسور دمای محفظه یخچال را نشان می دهد.

رفع ارور: سیم یخچال را از برق بکشید. سیم هایی که در گوشه سمت راست یخچال قرار دارند و به سنسور دما متصل هستند را بررسی کنید. در صورتی که اتصال سیم ها مشکلی نداشت، سنسور دمای محفظه یخچال را عوض کنید.

ارور E02 یخچال فریزر بوش

علت ارور: این ارور نشان می دهد که حسگر دمای محفظه فریزر خراب است.

رفع ارور: در صورتی که سیمی معیوب است آن را تعویض کنید. ممکن است سنسور دمای محفظه یخچال یا سیم های متصل به سنسور دمای فریزر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. همچنین ممکن است نیاز به تعویض حسگر دمای محفظه فریزر هم باشد. در صورتی که مشکل را پیدا نکردید یا رفع آن در توان شما نبود، برای تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان می توانید از تکنسین های صفاهان سرویس کمک بگیرید.

ارور E03 یخچال فریزر بوش

علت ارور: خرابی سنسور دمای محفظه کشوی یخچال باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: ابتدا کشوی یخچال را خارج کنید. سپس سیم یخچال را از برق بکشید. سیم های متصل به سنسور دمای کشوی یخچال که در سمت راست یخچال و فریزر قرار گرفته اند را بررسی کنید. در صورتی که شل شده بودند آن ها را محکم کنید. در صورتی که سیمی خراب یا کم بود آن را جایگزین کنید.در صورتی که مشکلی در سیم کشی پیدا نکردید، سنسور درجه حرارت کشویی را تعویض کنید.

ارور E05 یخچال فریزر بوش

علت ارور: وجود مشکل در سنسور دما دیفراست باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور: با عوض کردن سنسور دمای دیفراست مشکل حل خواهد شد. اگر مشکل حل نشد، با شرکت صفاهان سرویس، مجموعه تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان تماس بگیرید.

ارور E10 یخچال فریزر بوش

علت ارور: این ارور خرابی ماژول اصلی کنترل را نشان می دهد.

رفع ارور: یخچال را از برق بکشید. پس از ۵ دقیقه دوباره یخچال را به برق وصل کنید. در صورتی که ارور رفع نشد ماژول اصلی کنترل یخچال بوش را تعویض کنید.

ارور E11 یخچال فریزر بوش

علت ارور: وجود مشکل در ماژول کنترل دیسپلی باعث بروز این ارور می شود.

رفع ارور:  ابتدا بایستی صفحه نمایش یخچال را ریست کنید. برای این کار برق یخچال را به مدت ۳ دقیقه قطع کنید و دوباره روشن کنید. در صورتی که مشکل حل نشد بایستی ماژول را تعویض کنید.

ارور E15 یخچال فریزر بوش

عیب یابی یخچال فریزر بوش

علت ارور: خرابی سنسور دمای محیط یخچال دلیل بروز این ارور است.

رفع ارور: با تعویض سنسور دمای یخچال مشکل حل خواهد شد.

ارور E20 یخچال فریزر بوش

علت ارور: در صورتی که در ارتباط بین ماژول صفحه نمایش و برد کنترل اصلی یخچال مشکلی وجود داشته باشد، این ارور نمایان خواهد شد.

رفع ارور: سیم های اتصال نیاز به بررسی دارند. در صورت وجود مشکل آن ها را تعویض کنید. منبع را نیز بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. احتمال خرابی برد الکترونیکی نیز وجود دارد. برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بوش از یک تکنسین کمک بگیرید.

ارور EG یخچال فریزر بوش

علت ارور: دلیل بروز این ارور خرابی شیر برقی یخچال است.

رفع ارور: با تعویض شیر برقی یخچال مشکل حل خواهد شد.

تعمیر برد یخچال فریزر بوش در اصفهان

در صورتی که برد یخچال فریزر شما با مشکل مواجه شده است حتما باید از یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر بوش بخواهید که تعمیرات را برای شما انجام دهد. توجه داشته باشید که در بعضی از موارد برد قابل تعمیر می باشد.

از این رو در صورتی که شما به یک فرد متخصص مراجعه کنید می توانید از خدمات تعمیرات بهره مند شوید و نیازی به پرداخت هزینه بالا برای تعویض برد یخچال فریزر بوش ندارید. در مجموعه صفاهان سرویس تمامی موارد مربوط به تعمیر و همچنین تعویض این قطعه برای ساکنین اصفهان و حومه انجام می گیرد.

علت خرابی برد یخچال فریزر بوش

 • یکی از مهمترین مواردی که باعث خرابی برد یخچال فریزر بوش می شود، نوسانات برق است. در صورتی که شما نوسانات برق زیادی داشته باشید، امکان آسیب رسیدن به بخش های مختلف برد وجود دارد.
 • عدم توجه به خرابی و ایراد در قطعه های دیگر نیز می تواند به برد یخچال فریزر بوش شما آسیب بزند.
 • همانطور که می دانید آب دشمن قطعات الکتریکی است. در صورتی که به هر دلیل (همچون تمیز کردن آشپزخانه) باعث ورود آب به برد شوید، باعث آسیب رساندن به این قطعه شده اید.
 • برد نیز همانند هر قطعه دیگری طول عمری دارد. گاهی تنها مشکل گذشت زمان زیاد و کارکردن در طی سال های زیاد برد است که باعث خرابی شده است.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر بوش

شما باید برای تعمیر و یا تعویض برد علاوه بر هزینه تعمیر و یا خرید قطعه، هزینه های ایاب و ذهاب و عیب یابی را نیز پرداخت کنید. جهت استعلام قیمت تعمیر برد می توانید با مجموعه ما و با شماره …. تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

چگونه درخواست تعمیر یخچال فریزر بوش را ثبت کنیم؟

شما می توانید از طریق سایت ما و گزینه ثبت درخواست، فرم مربوطه را پر کرده و برای ما ارسال کنید. ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت. همچنین می توانید با شماره 09130451675 تماس گرفته و به صورت تلفنی درخواست تکنسین کنید.

بهترین دما برای یخچال و فریزر بوش چه مقدار است؟

بهترین دما برای یخچال: در فصل سرد4+ یا 5+  و در فصل گرم 3+

بهترین دما برای فریزر: در فصل سرد 18- و در فصا گرم 20-

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *