تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

5/5 - (12 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله قرار است درباره موضوعاتی چون معرفی سیستم آبسردکن یخچال سامسونگ، خرابی ها و نحوه تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ صحبت کنیم.
یخچال فریزرهای سامسونگ یکی از محصولات معروف و محبوب در بازار هستند. سامسونگ یکی از برندهای معتبر و قدرتمند در صنعت الکترونیک و لوازم خانگی است و از تکنولوژی های پیشرفته و مواد با کیفیت برای ساخت محصولات خود استفاده می کند.

یخچال فریزرهای سامسونگ دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی هستند که با هر دکوراسیون داخلی منزل سازگاری دارند. آنها به طور کلی دارای فضای بزرگ و مناسبی برای نگهداری مواد غذایی هستند و از قابلیت های متنوعی مانند سیستم هوشمند خنک کننده، کنترل دما، سیستم جریان هوای چندگانه و فیلتراسیون هوا برخوردارند. اما گاها همین یخچال فریزرهای قدرتمند سامسونگ دچار نقص فنی می شوند.

پیشنهاد می شود به علت گران بودن قیمت بالای یخچال های سامسونگ، برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان و سرویس آن از تکنسین های ماهر و با تجربه مرکز صفاهان سرویس کمک بگیرید.

آبسردکن یخچال فریزر چیست و چه کارایی دارد؟

آبسردکن یخچال فریزر یک بخش از یخچال است که برای خنک کردن و نگهداری آب سرد استفاده می‌ شود. این بخش معمولاً در درب یخچال قرار دارد و دارای یک منبع کوچک است که آب در آن قرار دارد. کاربرد اصلی آبسردکن یخچال فریزر، فراهم کردن آب سرد برای مصرف آسان و سریع است. از مزایای استفاده از آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی آسان و سریع به آب سرد در هر زمانی که نیاز دارید.
 • امکان تهیه نوشیدنی‌ های سرد و خنک در خانه.
 • کاهش مصرف پلاستیک و حفظ محیط زیست.

به یاد داشته باشید هنگام خرابی این مجموعه، جهت جلوگیری از افزایش هزینه ها سریعا برای تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ خود به یک تعمیرکار مجرب مراجعه نمایید.

خرابی های آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

خرابی های آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

سرد نشدن آب آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

از علت هایی که باعث می شود، آب آبسردکن یخچال خنک نشود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنظیمات نادرست مربوط به آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ: اگر تنظیمات آبسردکن یخچال شما صحیح نباشد، ممکن است آب به درستی سرد نشود. اطمینان حاصل کنید که دمای آب به درستی تنظیم شده است.
 • معیوب شدت ترموستات یخچال سامسونگ: ترموستات یک قطعه کنترل دما است که وظیفه تنظیم دمای داخل یخچال را دارد. اگر ترموستات معیوب شود، ممکن است دمای داخل یخچال به درستی تنظیم نشود و در نتیجه آب در آبسردکن سرد نشود.
 • وجود مشکل در کمپرسور یخچال فریز سامسونگ: وجود مشکل در کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ می‌ تواند باعث سرد نشدن آب در آبسردکن شود. کمپرسور یخچال فریزر مسئول فشرده‌ سازی و گرم کردن ماده خنک ‌کننده است. اگر کمپرسور معیوب شود یا عملکرد آن کاهش یابد، ممکن است نتواند دمای مناسب را برای سرد کردن آب در آبسردکن ایجاد کند.
 • مشکل در قطعات داخلی آبسردکن یخچال سامسونگ: ممکن است قطعات داخلی آبسردکن یخچال دچار مشکل شده باشند که باعث سرد نشدن آب می‌ شود. در این صورت، بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای برای بررسی و تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ خود کمک بگیرید.

خارج نشدن آب از آبسردکن یخچال سامسونگ

 • مسدود شدن فیلتر آب ورودی یخچال سامسونگ: فیلتر آب ورودی یخچال معمولاً برای حذف ذرات و آلودگی ‌های موجود در آب استفاده می‌ شود. اگر فیلتر آب کثیف شود یا مسدود شود، جریان آب به آبسردکن ممکن است متوقف شود.
 • وجود مشکل در میکروسوئیچ درب یخچال فریزر سامسونگ: میکروسوئیچ درب یخچال فریزر سامسونگ وظیفه تشخیص وقفه در جریان برق را دارد و در صورتی که درب یخچال باز شود، جریان برق را قطع می ‌کند تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود. همین امر باعث می شود شیر برقی هم از کار بیوفتد.
 • یخ زدن لوله انتقال آب به آبسرکن یخچال سامسونگ: یخ زدن لوله انتقال آب به آبسردکن یخچال می‌ تواند باعث عدم عبور آب از آبسردکن شود. این مشکل معمولاً به دلیل داشتن دمای خیلی پایین‌ یخچال فریزر اتفاق می ‌افتد.
 • خرابی شیر برقی یخچال فریزر سامسونگ: شیر برقی معمولاً برای کنترل جریان آب به آبسردکن استفاده می‌ شود. اگر شیر برقی خراب شود یا عملکرد آن به درستی انجام نشود، جریان آب به آبسردکن ممکن است متوقف شود.
 • خرابی سوئیچ دیسپنسر یخچال فریزر سامسونگ: سوئیچ دیسپنسر یخچال فریزر معمولاً برای روشن و خاموش کردن جریان آب به آبسردکن استفاده می ‌شود. اگر سوئیچ دیسپنسر خراب شده یا عملکرد صحیحی نداشته باشد، ممکن است جریان آب به آبسردکن قطع شود و آب از آبسردکن عبور نکند.
 • وجود مشکل در برد کنترلی آبسردکن یخچال سامسونگ: وجود مشکل در برد کنترلی آبسردکن می‌ تواند باعث عدم عملکرد صحیح آن شود و در نتیجه باعث نیامدن آب از آبسردکن شود.

نحوه تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

نحوه تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر آبسردکن یخچال سامسونگ ممکن است به نظر برسد که یک کار پیچیده و دشوار است، اما در واقع می‌ توانید برخی از مشکلات رایج را با توجه به راهنمایی ‌های زیر خودتان تعمیر کنید. البته، در صورتی که مشکل شما پیچیده ‌تر باشد یا نیاز به تخصص فنی داشته باشد، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

 • ابتدا مطمئن شوید که یخچال به درستی به برق وصل شده است و منبع برق قطع نشده است. بررسی کنید که سیم برق به درستی به پریز متصل شده و پریز فعال است.
 • ممکن است مشکل در تنظیمات دمای یخچال سامسونگ باشد. مطمئن شوید که دمای یخچال و فریزر به درستی تنظیم شده است. در صورت لزوم، دمای آن را تنظیم کنید.
 • مطمئن شوید که درب یخچال به درستی بسته شده است. همچنین، بررسی کنید که سیستم خنک ‌کننده (کمپرسور و فن) به درستی کار می ‌کند و هیچ مشکلی در آن وجود ندارد.
 • بررسی کنید که لوله ‌های آب به درستی متصل شده و هیچ خرابی یا نشتی در آنها وجود ندارد. در صورت لزوم، لوله ‌ها را تعویض کنید.
 • اگر فیلترهای آب یخچال سامسونگ شما کثیف شده باشند، باعث ایجاد مشکل در عملکرد آبسردکن می شوند. فیلترها را بررسی کنید و در صورت لزوم، آنها را تمیز یا تعویض کنید.

در صورتی که با انجام این مراحل مشکل آبسرکن یخچال شما حل نشد، بهتر است با تعمیرکار مجرب جهت تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

هزینه تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ

برای تعمیر سیستم آبسردکن یخچال سامسونگ باید هزینه های زیر را در نظر داشته باشید:

 • عیب یابی سیستم آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ
 • هزینه تعویض قطعات آبسردکن یخچال سامسونگ
 • هزینه تعمیر آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ
 • استفاده و خرید قطعات اورجینال و اصل
 • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

شما عزیزانی که در منزل با مشکل خرابی آبسردکن یخچال سامسونگ مواجه هستید، می توانید از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب کمک بگیرید. مرکز تعمیرات صفاهان سرویس با داشتن پرسلی حرفه ای و با تجربه می توانند بهترین خدمات را با تکیه بر دانش فنی و ابزارهای بروز خود در تعمیر یخچال فریزر در اصفهان به شما ارائه دهند. جهت تماس با مجموعه ما می توانید از شماره تماس 09130108396 استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =