تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در اصفهان

5/5 - (53 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

قطعا کسانی که از ماشین لباسشویی Ocean استفاده می کنند نیاز دارند که با این ماشین لباسشویی و ارورهای آن آشنا شوند. در این صورت هنگام بروز ارور بدون نگرانی و با خونسردی به تعمیر ماشین لباسشویی اوشن خود پرداخته و خیلی سریع مشکل حل خواهد شد.

البته در نظر داشته باشید که هنگام بروز مشکلات جدی بایستی از متخصصان تعمیر لباسشویی اوشن کمک بگیرید تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید. برای این مورد می توانید با شرکت صفاهان سرویس مرکز تعمیر لباسشویی اوشن در اصفهان تماس بگیرید.

ما نمایندگی اوشن در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی اوشن

ارور D0 ارور D1 ارور D2
ارور D3 ارور D4 ارور D5
ارور D6 ارور D7

ارور D0 ماشین لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در اصفهان

علت ارور

با بالا رفتن سطح آب داخل ماشین لباسشویی از حد نرمال، این ارور نمایش داده می شود. در این هنگام دستگاه برای سرازیر نشدن آب و جلوگیری از آسیب، آب داخل محفظه را تخلیه کرده و برنامه اجرایی متوقف می شود.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D0، ابتدا شیر برقی دستگاه را بررسی کرده و سپس هیدروستات را بررسی کنید. سیم های ارتباطی دستگاه نیز نیاز به چک شدن دارند. در صورتی که هیچ یک مشکلی نداشتند برد الکتریکی صدمه دیده است. برای تعمیر برد می توانید از تکنسین صفاهان سرویس کمک بگیرید.

ارور D1 ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

علت بروز این ارور ممکن است یک شی باشد که جلوی چرخش دیگ شستشو را گرفته است. در این صورت با تداوم شستشو امکان دارد آسیب جدی به قطعات وارد شود. به همین علت دستگاه متوقف می شود، آب ماشین لباسشویی تخلیه و درب آن نیز قفل می شود. امکان وجود مشکل در سیم کشی نیز وجود دارد. علاوه بر آن احتمال مشکل در موتور سوکت، قفل شدن موتور و در صورت فشار زیاد، سوختگی موتور نیز هست.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور  D1، در ابتدا نیاز است که درب دستگاه را باز کنید. برای این کار پس از توقف دستگاه، دکمه روشن/ خاموش را فشار دهید تا درب باز شود. سپس داخل ماشین را بررسی کنید که لباس یا شی فلزی مثل کمربند و…. بین آبکش و دیگ شستشو قرار نگرفته باشد. اگر مانعی بود به آرامی آن را خارج کنید و پس از چند دقیقه دوباره لباس ها را بشویید. برای اینکه این مشکل بروز نکند اجسام فلزی را در ماشین لباسشویی قرار ندهید و جیب لباس ها را حتما بررسی و خالی کنید.

ارور D2 ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

خرابی المنت موجب بروز این ارور در ماشین لباسشویی اوشن می شود. در این هنگام آب به دمای مورد نیاز برنامه شستشو انتخاب شده نمی رسد.

رفع ارور

برای تعمیر لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D2، باید با اهم سنج مقدار اهم هیتر دستگاه را بدست آورید. همچنین نیاز است که سیم های ارتباطی از هیتر به مدار برد الکترونیکی را بررسی کنید. این را در نظر داشته باشید که احتمال خرابی مدار برد الکترونیکی نیز وجود دارد. اگر نتوانستید مشکل دستگاه را حل کنید، برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در اصفهان می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور D3 ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

اگر آب ماشین لباسشویی پس از شستشو تخلیه نگردد این ارور بروز می کند. به دلیل تجمع آب در ماشین درب آن نیز قفل می شود. علت اولیه آن انسداد فیلتر پمپ تخلیه است. احتمالا رسوباتی در این ناحیه جمع شده و باعث انسداد قطعه شده اند. احتمال معیوب بودن پمپ تخلیه نیز هست.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D3، ابتدا با اهم متر مقدار مقاومت پمپ را بررسی کنید. در صورتی که قطعه خراب بود باید آن را تعویض کنید. شلنگ تخلیه آب هم نیاز به بررسی دارد. زیرا ممکن است دچار تاخوردگی باشد و به همین سبب از تخلیه آب به صورت صحیح جلوگیری کند.

ارور D4 ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

علت این ارور خرابی سنسور دمای ماشین لباسشویی است. که در این صورت آب به درستی گرم نشده و به دمای مطلوب شستشو نمی رسد.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D4، با استفاده از اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید و در صورت خرابی سنسور آن را تعویض نمایید. سیم های متصل به سنسور نیز، نیاز به بررسی دارند.

ارور D5 ماشین لباسشویی اوشن

اور ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

برای شروع شستشو باید درب ماشین به طور کامل بسته باشد. در صورت بسته نبودن درب، این ارور نمایان می شود.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور  D5، از بسته بودن درب دستگاه به طور صحیح اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که درب ماشین هنگام بسته شدن باید صدای کلیک مانند بدهد. علاوه بر آن ممکن است میکرو سوئیچ درب دچار مشکل شده باشد و یا سوخته باشد. سیم کشی های دستگاه نیز نیاز به بررسی دارند. همچنین احتمال خرابی در برد الکترونیکی نیز هست.

ارور D6 ماشین لباسشویی Ocean

علت ارور

این ارور زمانی نمایان می شود که در ورود آب به ماشین لباسشویی مشکلی وجود داشته باشد. نرمال نبودن فشار آب ورودی ماشین نیز یکی دیگر از دلایل است. همچنین ممکن است هیدروستات دچار مشکل شده باشد.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D6، ابتدا شیر ورودی آب را بررسی کرده و از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید. فیلتر آب ورودی نیز نیاز به بررسی دارد که مانعی باعث انسداد ورودی آب نباشد. شلنگ ورودی آب را هم چک کنید تا صاف باشد و دچار تا خوردگی نباشد. مقدار مقاومت شیر برقی را نیز بدست آورید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید.

ارور D7ماشین لباسشویی اوشن

علت ارور

خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی عامل بروز این ارور می باشد. که در این صورت دستگاه متوقف شده و آب در ماشین مانده و درب دستگاه نیز قفل می شود.

رفع ارور

برای تعمیر ماشین لباسشویی اوشن به هنگام بروز ارور D7، بایستی از  افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا از بروز آسیب های جدی تر جلوگیری کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در اصفهان کجاست؟

قطعا ماشین لباسشویی وسیله ای مهم و حساس است و تعمیر آن از عهده همه اشخاص بر نمی آید. برای اینکه از تعمیر به موقع و صحیح ماشین لباسشویی اوشن خود اطمینان داشته باشید، می توانید آن را به شرکت صفاهان سرویس سپرده تا با متخصصان ماهر و توانمند خود در اسرع وقت به تعمیر آن بپردازند

شرکت صفاهان سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می باشد که به دلیل ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی توسط بهترین متخصصان توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را کسب کند. جهت ارتباط با کارشناسان صفاهان سرویس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 + = 37