ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (44 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مطلب به علت ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش، نحوه رفع آن ها، معرفی قطعه میکروسوئیچ و در آخر هزینه رفع ارورهایE34 , E35 , E36  در لباسشویی بوش می پردازیم. اگر در منزل از ماشین لباسشویی بوش استفاده می کنید و روی نمایشگر آن ارور E34 , E35 , E36 ظاهر شده است، این مطلب را تا انتها با ما دنبال کنید.

خرابی های مربوط به این مجموعه ارور آنقدر به هم نزدیک هستند که معمولا به صورت تکی آنها را در جدول کدهای خطا نمی نویسند. عیب یابی این دسته از ارورها که به صورت مجموع از کدهای خطا هستند، کمی سخت و دشوار است. پس بهتر است جهت عیب یابی از یک تکنسین با تجربه کمک بگیرید. مجموعه صفاهان سرویس می تواند خدماتی از قبیل تعمیرات و سرویس انواع برند های ماشین لباسشویی را در اصفهان به شما عزیزان ارائه دهد.

علت ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که این ارورها در ماشین لباسشویی بوش ظاهر شود معنا و مفهوم زیر را می رساند:

  • خرابی قطعه میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش
  • وجود مشکل در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش

هر دوی این علت ها علی الخصوص وجود مشکل در برد الکترونیکی حتماً باید توسط یک متخصص بازبینی و عیب یابی شود. زیرا در صورتی که برد ماشین لباسشویی به صورت ناقص تعمیر شود، می تواند هزینه های جبران ناپذیری را به دستگاه شما وارد کند.

نحوه رفع ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش

اگر قطعه میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش دچار ایراد شده باشد، باید حتماً تعویض شود و قابل تعمیر نیست. ولی اگر ایراد از برد لباسشویی بوش باشد، باید اول توسط یک تکنسین با دستگاه های اندازه گیری دقیق تست و عیب یابی شود.

برد ماشین لباسشویی قابل تعمیر می باشد. گاهی اجزای روی برد مانند خازن ها و مقاومت ها اتصال کوتاه کرده و می سوزند. گاهی با تعویض همان اجزا برد تعمیر می‌شود و نیاز به تعویض آن نیست.

اما به این نکته توجه کنید که تعویض و عیب یابی برد ماشین لباسشویی یکی از تخصصی ترین و سخت ترین مراحل تعمیر ماشین لباسشویی بوش می باشد. شما عزیزان می توانید جهت تعمیر و تعویض این قطعه از مجموعه صفاهان سرویس کمک بگیرید.

معرفی میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش و کاربرد آن

میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش و کاربرد آن

میکروسوئیچ قطعه ای است که در درب لباسشویی تعبیه شده است و وظیفه آن قفل کردن درب ماشین لباسشویی در حین اجرای برنامه شستشو است. اگر قطعه میکروسوئیچ درب خراب شده باشد، برد الکترونیکی اجازه روشن شدن و آبگیری لباسشویی را صادر نمی کند.

هزینه رفع ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش

هزینه هایی که برای رفع این ارور باید پرداخت کنید شامل موارد زیر می شود:

  • هزینه عیب یابی
  • خرید قطعات اورجینال و اصل
  • هزینه تعمیرات و یا تعویض قطعه
  • ایاب و ذهاب تکنسین

کلام آخر…

یکی از خدماتی که مجموعه صفاهان سرویس به شما عزیزان ارائه می دهد، سرویس و تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان و در محل می باشد. با این کار شما می توانید شاهد تک تک مراحل تعمیر و یا سرویس لباسشویی خود باشید.

با این کار اطمینان شما از کار تکنسین و تعمیرکاران بیشتر می شود. زیرا یکی از اصلی ترین سوالات مشتریان این است که با توجه به میزان هزینه، شرکت های تعمیراتی به همان اندازه خدمات ارائه می دهند یا نه. با تعمیر لباسشویی در محل می توانید از این مورد آسوده خاطر باشید. جهت ثبت درخواست های خود و رفع ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش می توانید با شماره 09130108396 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *