ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (36 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله قرار است به موضوعاتی همچون علت ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش، نحوه رفع آن، معرفی سنسور NTC و هزینه رفع ارورهای E37 و E38 اشاره کنیم. باشد که با خواندن این مطلب بهره های لازم را کسب کنید.

یکی از قطعاتی که باعث شد ماشین های لباسشویی به هوشمندتر شدن نزدیک شوند، سنسورها هستند. این حسگرها طبق ساختاری که ساخته شده اند، به عوامل محیطی خود واکنش نشان داده و این واکنش را به صورت یک سیگنال به برد لباسشویی ارسال می کند.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی با تحلیل این اطلاعات محیطی که انواع سنسورهای بکار رفته در لباسشویی بدست می آورند، فرمان های لازم جهت کنترل لباسشویی را صادر می کند. گاهی هم این فرمان ها کدهای خطایی هستند که هنگام بروز مشکل، در نمایشگر لباسشویی ظاهر می شوند.

در صورت مشاهده کدهای خطا و در صورتی که توسط شما قابل حل نبود، می توانید از مجموعه صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، جهت عیب یابی و رفع مشکلات لباسشویی خود کمک بگیرید.

علت ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که این دور در ماشین لباسشویی بوش ظاهر شود، نشان دهنده آن است که حسگر ‏ntc معیوب شده است و یا برد ماشین لباسشویی بوش دچار اختلال گردیده است.

نحوه رفع ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش

نحوه رفع کدخطای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش

جهت رفع ارورهای E37 و E38 در لباسشویی بوش باید موارد زیر را بررسی کنید:

  • چک کنید که سیم پیچ سنسور NTC و خود حسگر سالم باشد.
  • در صورت سالم بودن سیم پیچ و حسگر، برد ماشین لباسشویی باید بررسی شود.

همانطور که مشخص است برای بررسی این ارورها باید قطعات مرتبط را بررسی کرده و عیب یابی کنیم که مشکل از کدام مورد است.هر دو قطعه، قطعاتی حساس می باشند. از این رو نباید این ارورها را به حال خود رها کرد.

نکته: جهت عیب یابی این ارور حتما از تعمیرکاران با تجربه کمک بگیرید. زیرا ارورهای E37 و E38 جزء ارورهای الکترونیکی در لباسشویی هستند که رفع آن ها کمی مشکل است.

معرفی سنسور ان تی سی (NTC) در لباسشویی بوش و کاربرد آن

حسگرهای ان تی سی حسگرهایی هستند که حرارت های محیطی اعم از هوا و سیالات را به پارامترهای الکترونیکی تبدیل می کند. اگر بخواهیم با زبان ساده برای شما عزیزان بیان کنیم، این نوع از حسگرها مترجم بین دمای محیط و برد الکترونیکی لباسشویی می باشد.

هزینه رفع ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش

هنگام رخ دادن کدهای خطایE37 و E38 در لباسشویی بوش باید هزینه های زیر را جهت رفع آنها پرداخت کنید:

  • هزینه عیب یابی
  • هزینه تعمیر سیم پیچ های مربوطه + تعمیر برد لباسشویی بوش + تعویض قطعاتی چون حسگر ان تی سی الکترونیکی
  • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

در مجموعه صفاهان سرویس هر روزه پرسنل ما از نظر دانش فنی، آموزش داده می شوند که همواره آپدیت باشند. این مورد کمک می کند آنها بتوانند برند ماشین لباسشویی بوش را به صورت تخصصی و حرفه ای تعمیر، عیب یابی و سرویس کنند.

شما عزیزان می توانید جدیدترین و به روزترین مدل از لباسشویی های بوش را جهت تعمیر و عیب یابی به ما بسپارید. جهت ارتباط با مجموعه ما جهت رفع ارورهای E37 و E38 در ماشین لباسشویی بوش، می توانید از شماره تماس 09130108396 استفاده فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعویض قفل درب ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 + = 75