ارور E32 در ماشین لباسشویی بوش

4.9/5 - (32 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله سعی میکنیم درباره علت ارور E32 در ماشین لباسشویی بوش و نحوه رفع آن اشاره کنیم تا در هنگام مواجه شدن با این ارور در لباسشویی بوش بتوانید به راحتی آن را در منزل رفع و رجوع کنید. البته به یاد داشته باشید که اکثر کدهای خطای ظاهر شده بر روی نمایشگر دستگاه به راحتی قابل حل نمی باشند و حتما باید از تعمیرکاران و متخصصان کمک بگیرید.

اما برخی از کدهای خطا مانند ارور E32 به راحتی در منزل قابل حل می باشند، اما در صورتی که همین کد خطا در اسرع وقت رفع نشود، هزینه ها و زیان های جبران ناپذیری به لباسشویی بوش شما وارد می کند.

شما عزیزان می توانید جهت سرویس و یا تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان از خدمات صفاهان سرویس کمک بگیرید. مجموعه ما با ارائه هزینه های شفاف و طبق مصوبه اتحادیه با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

علت ارور E32 در ماشین لباسشویی بوش

در برخی از مدل های لباسشویی بوش این ارور به صورت F32 هم مشاهده می شود. ارور E32 هنگامی رخ می دهد که لباس های درون دیگه لباسشویی بوش به صورت نامتوازن پخش شده باشد.

رفع ارور E32 در ماشین لباسشویی بوش

رفع ارور f32 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که این ارور را در ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید، کافیست ماشین لباسشویی را از برق کشیده، تمامی لباس ها را به صورت متوازن داخل دیگ پخش کنید و دوباره یک برنامه شستشو اجرا نمایید. با این کار شما ارور رفع می شود.

در صورتی که بازهم با متوازن کردن لباس ها داخل دیگ ارور E32 و یا F32 همچنان نمایش داده می شد، به احتمال زیاد اسکنرهای توازن دیگ لباسشویی بوش معیوب شده اند. در این حالت باید جهت تست و تعویض آن از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید.

یکی از بهترین مجموعه های تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان، مجموعه صفاهان سرویس می باشد. شما عزیزان می توانید تمامی خدمات مربوط به ماشین لباسشویی بوش خود را اعم از تعمیر، تعویض قطعه و یا سرویس را به ما بسپارید.

خرابی های ناشی از نامتوازن بودن لباس ها در دیگ لباسشویی بوش

اگر مقدار لباس در دیگ لباسشویی کم باشد و یا لباس ها به صورت متوازن پخش نباشد، باعث می شود که دیگه ماشین لباسشویی بیش از حد تکان بخورد. درست است که در دفعات اول ایرادی خاصی مشاهده نمی شود، اما در بلند مدت باعث می شود که کمک فنرها، بلبرینگ، شفت، کاسه نمد و غیره ایراد پیدا کند.

کلام آخر…

خیلی از کسانی که از ماشین لباسشویی استفاده می کنند، توجهی به نامتوازن بودن لباس ها در محفظه دیگ ماشین لباسشویی نمی کنند. این عدم توجه اشخاص به این مسئله باعث می‌شود که در بلند مدت ماشین لباسشویی لرزش پیدا کرده و حتی در حالت بدتر لباسشویی از جای خود حرکت کند. از این رو باید توجه ویژه ای به ارور E32 در ماشین لباسشویی بوش داشته باشید.

اگر ساکن اصفهان و حومه هستید و می خواهید جهت تعمیر و یا سرویس ماشین لباسشویی بوش خود از متخصصین با تجربه کمک بگیرید، کافیست با صفاهان سرویس با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست های تکمیلی خود را در سایت ثبت نمایید. متخصصین ما همواره دانش خود را به روز نگه می دارند. از این رو می توانند در تعمیر دستگاه ها و تکنولوژی های جدید خدمات مناسبی را به شما ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: ارورهای E34 , E35 , E36 در ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =