ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (43 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله درباره علت ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش، نحوه رفع آن، معرفی قطعه هیدروستات و هزینه رفع ارور E31 صحبت خواهیم کرد. اگر در ماشین لباسشویی بوش خود با ارور E31 مواجه هستید، این مقاله را به دقت تا انتها مطالعه فرمایید.

هنگامی که این ارور در ماشین لباسشویی بوش شما اتفاق می افتد، مجموعه تخلیه آب لباسشویی دچار ایراد شده است. مجموعه تخلیه از چندین قطعه تشکیل شده است، که برای عیب یابی این که کدام قسمت از این مجموعه خراب است، باید حتماً تک تک قطعات تست و بررسی شوند.

بهتر است تست و چک قطعات مجموعه تخلیه آب لباسشویی را به تکنسین های باتجربه بسپارید. زیرا این کار هم به دانش فنی و هم به ابزارهای مخصوص نیازمند است.

ما در مجموعه صفاهان سرویس تکنسین هایی با تجربه و با دانش فنی بالا داریم تا بتوانیم بهترین خدمات را در تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان به شما عزیزان ارائه دهیم.

علت ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E31 زمانی در ماشین لباسشویی رخ می دهد که دستگاه نتواند آب داخل دیگ را تخلیه کند. این تخلیه نشدن آب باعث بروز مشکلاتی در لباسشویی می شود، پس حتماً آن را جدی بگیرید. علل تخلیه نشدن آب داخل دیگ شامل موارد زیر می شود:

 • قطعه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش معیوب شده است.
 • شیلنگ تخلیه مسدود و یا معیوب است.
 • فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.
 • قطعه هیدروستات ماشین لباسشویی بوش دچار انسداد گردیده است.

نحوه رفع  ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

نحوه رفع  ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

جهت رفع کدخطای E31 در ماشین لباسشویی بوش، موارد زیر را چک و بررسی نمایید.

 • در قدم اول چک کنید که راه فاضلاب باز است.
 • چک و بررسی سالم بودن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی.
 • بررسی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش.
 • بررسی قطعه هیدروستات
 • مسدود نبودن فیلتر خروجی آب

نکته: در بررسی های بالا دو مورد از آنها باید حتماً توسط تکنسین انجام گیرد. این موارد، بررسی قطعه هیدروستات و بررسی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می باشد. زیرا عیب یابی و تعمیر آنها نیاز به دانش فنی و ابزار مخصوص دارد.

پمپ تخلیه لباسشویی چیست و چه کاربردی دارد؟

این قطعه کمک می کند تمامی آب های کثیف در محفظه لباس توسط شیلنگ به فاضلاب منتقل شود.

هزینه رفع ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

هزینه هایی که جهت رفع این ارور باید بپردازید شامل موارد زیر می شود:

 • هزینه عیب یابی مجموعه تخلیه ماشین لباسشویی بوش
 • هزینه استفاده از قطعات اورجینال و اصل در صورت نیاز به تعویض
 • هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات
 • ایاب و ذهاب

کلام آخر….

ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش، کدی است که در آن باید کل مجموعه تخلیه که شامل پمپ تخلیه، فیلتر تخلیه و شیلنگ تخلیه است بررسی و چک شود. بهتر است جهت رفع این دسته از ارورها از متخصصین و تکنسین های با تجربه کمک بگیرید.

صفاهان سرویس می تواند بهترین خدمات را در رفع ارورهایی که باید اجزا و قطعات یک مجموعه را تست و بررسی کنید، ارائه دهد. مجموعه ما جهت انجام تعمیرات به شما گارانتی 60 روزه ارائه می دهد. در صورتی که ساکن اصفهان و حومه هستید، جهت ثبت درخواست خدمات خود کافیست با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید یا درخواست های تعمیری خود را در سایت ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =