ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (29 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مطلب سعی شده اطلاعاتی درباره علت ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش، نحوه و هزینه رفع آن بیان کنیم. امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعات مفیدی را بدست آورید. کدهای خطا مجموعه ای از اعداد باینری هستند که در برد الکترونیکی لباسشویی ذخیره شده اند. هنگامی که سیگنال خطا توسط حسگرهای موجود در ماشین لباسشویی به برد اصلی ارسال می شود، برد آن ها را بررسی کرده و به صورت کدهایی روی نمایشگر لمسی ظاهر می کند.

یکی از این کدها در ماشین لباسشویی بوش، کد E29 می باشد. هنگام مشاهده این کدها بدانید که لباسشویی شما دچار خطا و ایراد شده است و باید در اسرع وقت از یک متخصص کمک بگیرید. تکنسین های صفاهان سرویس می توانند جهت رفع ارور E29 و دیگر ارور های ماشین لباسشویی بوش بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

علت ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که این ارور در ماشین لباسشویی بوش مشاهده می شود، نشان دهنده آن است که در ورودی آب به ماشین لباسشویی مشکلی رخ داده است. دلایل بروز مشکل در ورودی آب موارد زیر می باشد:

  • عدم باز بودن شیر آب اصلی به ماشین لباسشویی بوش
  • معیوب بودن قطعه شیر برقی یا آکوا استاپ لباسشویی بوش
  • معیوب شدن برد

نکته: در موارد بالا فقط گزینه اول را می توانید خودتام در منزل رفع کنید. بقیه موارد از جمله معیوب شدن شیر برقی و خرابی برد باید توسط یک تکنسین ماهر و مجرب عیب یابی و بعد تعویض یا تعمیر شود.

نحوه رفع ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش

نحوه رفع ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش

جهت عیب یابی هنگام بروز کدخطای E29 موارد زیر را چک و بررسی نمایید:

  • در قدم اول شیر ورودی آب ماشین لباسشویی بوش را چک کنید.
  • قطعه آکوا استاپ یا شیر برقی را بررسی نمایید.
  • بررسی و چک برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش

اگر در گزینه های بالا ایراد از برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش بود، حتما در اسرع وقت موضوع را با یک تکنسین در میان بگذارید. زیرا در بلند مدت باعث خرابی کامل برد شده و به همین امر کل ماشین لباسشویی دچار مشکل می شود.

مجموعه صفاهان سرویس می تواند بهترین خدمات را در تعمیر و سرویس برد لباسشویی بوش به شما عزیزان ارائه دهد.

شیر برقی یا آکوا استاپ چیست؟

شیر برقی قطعه ای است که در ماشین لباسشویی مسئولیت کنترل ورودی آب را دارد. هنگامی که ماشین لباسشویی آبگیری می ‌کند و میزان سطح آب داخل دیگ ماشین لباسشویی به حد مورد نظر می رسد، حسگر هیدروستات این موضوع را به برد اطلاع داده و برد هم دستور قطع آب را به شیر برقی اکو استاپ ارسال می کند.

هزینه رفع ارور E29 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که با ارور E29 در ماشین لباسشویی خود برخورد کردید، رفع آن شامل هزینه های زیر می شود:

  • هزینه عیب یابی ماشین لباسشویی بوش
  • هزینه خرید قطعات اورجینال و اصل
  • هزینه تعمیر
  • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

به طور کلی هنگامی که با هر کد خطایی در ماشین لباسشویی بوش برخورد کردید، حتما در اسرع وقت جهت تعمیر آن اقدام نمایید. زیرا در ماشین لباسشویی های امروزی به علت ارتباط الکترونیکی قطعات با هم اگر یکی از قطعات دچار ایراد شود، قطعات دیگر هم دچار خطا و ایراد می شود.

شما عزیزان می توانید جهت رفع تمامی ارورهای لباسشویی بوش و تمامی خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی بوش در اصفهان ، از صفاهان سرویس کمک بگیرید. جهت ثبت درخواست تعمیرات و ارتباط با ما به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان ، می توانید از شماره 09130108396 استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: ارور E31 در ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 + = 62