ماشین لباسشویی باکنشت

4.9/5 - (46 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

شرکت باکنشت در سال 1919 در کشور آلمان تأسیس شد و جز مشهورترین و بهترین برندهای تولید لوازم‌ خانگی در دنیا محسوب می‌شود و با ورود به بازارهای بین‌المللی سهم فروش بالایی را به خود اختصاص داد. برند باکنشت در ایران نیز طرف ‌داران زیادی دارد.

ساید بای ‌ساید، یخچال فریزر، یخچال، ماشین لباسشویی، ماکروویو، ماشین ظرف‌شویی، مایکروفر و جاروبرقی از سری محصولات تولیدی این شرکت است. در این مقاله سعی داریم درباره ماشین لباسشویی باکنشت، مشکلات آن و همچنین رفع و تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت صحبت کنیم.

نمایندگی برند باکنشت در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات شما با بهترین قیمت و توسط بهترین تعمیرکاران انجام می شود.

ارور های ماشین لباسشویی باکنشت

خطای F6 خطای F7 خطای FH
خطای F11 خطای F13 خطای FP
خطای FOD خطای F35

کد خطای F6 در ماشین لباسشویی باکنشت

علت: خراب شدن سرعت سنج ماشین لباسشویی باکنشت، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی باکنشت، در حین کارقفل شدن درب 3 دقیقه بعد از شروع کار

راه حل: بررسی سرعت سنج موتور ماشین لباسشویی، بررسی موتور ماشین لباسشویی، ودرآخر سیم کشی‌های ماشین لباسشویی بررسی شود تا هر گونه اتصالی و قطعی در آن رفع گردد. در صورت حل نشدن مشکل از یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان کمک بگیرید.

کد خطای F11

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان

علت: ایراد در قسمت موتور یا زغال های موتور از بین رفته است.

راه حل: برای رفع این خطا در ماشین لباسشویی باکنشت زغال‌های موتور باید بررسی و در صورت خوردگی باید تعویض گردد. همچنین اتصالات اطراف زغال‌ها باید تمیز شوند.

کد خطای F7 در ماشین لباسشویی باکنشت

علت: مسدود شدن یکی از فیلتر‌های ورودی و خروجی آب است.

راه حل: تمامی فیلتر‌های ورودی و خروجی آب تمیز و پاک شوند.

کد خطای F13

علت: ایراد در سیستم‌های توزیع آب در ماشین لباسشویی، از کار افتادن ماشین لباسشویی باکنشت در حین کار، قفل درب ماشین لباسشویی، عدم تشخیص ورود آب به محفظه شوینده

راه حل: ابتدا ماشین لباسشویی را یکبار خاموش و روشن کنید. با اینکار برنامه شست و شو از سر گرفته می‌شود. عموما با این کار کد خطا رفع می‌شود. در صورتی که مشکل رفع نشد، لازم است با یک متخصص ماهر تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای FH در ماشین لباسشویی باکنشت

علت: عدم ورود آب به ماشین لباسشویی باکنشتبه دلایل:

 • کاهش فشار آب ورودی
 • بسته بودن شیر ورودی
 • مسدود شدن فیلترهای ورودی آب
 • تا خوردن و یا خراب شدن شیلنگ
 • خراب شدن برد

راه حل: چک مسیر ورودی آب به ماشین لباسشویی، تمیز بودن فیلترهای ورودی آب به ماشین لباسشویی، چک شیلنگ ورودی آب، بررسی شیر برقی و برد اصلی. در صورتی که اگر ایراد از برد لباسشویی باشد، حتما باید با یک تکنسین ماهر تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

کد خطای FP

علت: عدم تخلیه ماشین لباسشویی به دلایل زیر:

 • ایراد در پمپ تخلیه
 • ایراد در برد ماشین لباسشویی
 • ایراد در سنسور تنظیم سطح
 • خمیدگی شیلنگ تخلیه
 • خطا طول سیم‌های ارتباطی

 راه حل: چک شیلنگ تخلیه آب از هرگونه خمیدگی، پیچ خوردگی و وجود شیء که باعث انسداد می شود. چک سنسور تنظیم کننده سطح آب. در صورت وجود مشکل یا خرابی باید تعمیر یا تعویض گردد. برای تعمیر یا تعویض شما می توانید از تکنسین های ماهر صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان استفاده کنید.

کد خطای F35 در لباسشویی BAUKNECHT

علت: خراب شدن ماژول الکتریکی جهت برنامه دادن برای شست و شو.

راه حل:ریست ماشین لباسشویی باکنشت. اگر دوباره کد خطا نمایان شد موضوع را با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان  درمیان بگزارید.

کد خطای FOD

ارور های ماشین لباسشویی باکنشت

علت: این کد خطا مربوط به استفاده بیش از مقدار از مواد شوینده یا استفاده از مواد شوینده نامرغوب و تاریخ گذشته است.

راه حل: تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی و راه اندازی دوباره آن بدون مواد شوینده

مشکلات رایج ماشین لباسشویی باکنشت و رفع آنها

ماشین لباسشویی باکنشت ممکن است دچار مشکلات و یا خاطاهایی رایجی شود که باید در مورد علت بروز این مشکلات و راه‌های رفع آن ها اطلاعاتی کسب کنید. همان‌طور که این خطاها را می‌خوانید متوجه خواهید شد که ممکن است بعضی از قطعات لباسشویی نیاز به تعویض و یا تعمیر داشته باشند. مجموعه صفاهان سرویس دارای قطعات لوازم‌خانگی اصل و اورجینال و قابل‌ اطمینان است که در صورت لزوم جایگزین قطعات خراب می شوند. همچنین تکنسین‌های مجموعه صفاهان سرویس کلیه آموزش‌های لازم برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت و دیگر برندها را کسب کرده‌اند.

همچنین نیروهای صفاهان سرویس به‌صورت متوالی آموزش ها و دانش خود را آپدیت و به‌ روز می‌ کنند که این خود ویژگی مهمی است. در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی خود می‌توانید با شماره 09130108396 تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی ما راهنمایی و ثبت درخواست برای تعمیر دستگاه خود کنید.

دلیل اینکه لباسشویی باکنشت روشن نمی‌شود؟

 اتصال برق ساختمان و پریز برق لباسشویی، سیم برق و دوشاخه را چک کنید و از سلامت آنها اطمینان حاصل نمایید. در صورت اینکه مشکل حل نشد، احتمالاً میکروسوئیچ دچار اختلال شده که در این مرحله حتماً باید برای تعمیر میکروسوئیچ به تکنسین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان مراجعه نمایید.

دلیل سروصدای زیاد لباسشویی باکنشت؟

 یکی از مشکلات رایجی که در همه لباسشویی‌ها رخ می‌دهد، سروصدای زیاد در دستگاه است که این مشکل می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد:

 • حجم لباس‌ها داخل دیگ لباسشویی استاندارد نباشد. بهتر است تعداد لباس‌ها متناسب با دفترچه راهنمای دستگاه باشد. همچنین آنها را جداجدا در دستگاه قرار دهید، تا به هم گره نخورند.
 • اگر پایه‌های لباسشویی تراز نباشد ممکن است دستگاه دچار صدای زیاد شود. لازم است که پایه‌ها را با دقت تراز کنید.
 • خرابی در تسمه و بلبرینگ لباسشویی باعث ایجاد صدا می‌شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

علت اینکه درب لباسشویی باکنشت باز و بسته نمی‌شود چیست؟

 یکی از دلایل بروز این مشکل، قرارگیری اجسام خارجی مانند لباس‌های کوچک و جوراب در بین درب است. خرابی و اختلال در میکروسوئیچ و یا قفل درب لباسشویی باعث بروز این مشکل می‌شود. برای حل این مشکل باید به متخصص تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان مراجعه کنید.

علت لرزش بیش از حد لباسشویی باکنشت؟

 یکی از دلایل مهم لرزش در لباسشویی این است که پایه‌های دستگاه تراز نیست. اما گاهی لرزش لباسشویی خبر از خرابی در قطعاتی مثل وزنه بتنی، بلبرینگ، کاسه نمد، کمک‌ فنرهای لباسشویی و یا شفت باشد که در این شرایط باید به تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان مراجعه نمایید.

دلیل اینکه آب کثیف از لباسشویی باکنشت تخلیه نمی‌شود چیست؟

 بروز این مشکل ممکن است به‌خاطر گرفتگی و انسداد در مجاری تخلیه و یا پمپ تخلیه. اگر پمپ تخلیه خراب باشد، باید توسط تعمیرکار بررسی، تعمیر و در صورت لزوم تعویض گردد.

چرا دیگ لباسشویی باکنشت نمی‌چرخد؟

 وجود ایراد و مشکل در تسمه محرک دستگاه، قفل درب و اجزا آن و اختلال و خرابی در موتور و قسمت‌های مختلف آن باعث این مشکل می‌شود که باید توسط تعمیرکار بررسی و مشکل برطرف گردد.

چرا لباسشویی باکنشت آبگیری نمی‌کند؟

 این مشکل ممکن است به این دلیل رخ دهد که درب دستگاه را به‌درستی نبستید و یا اینکه مانعی در بین درب باعث شود که نتوانید درب را ببندید. اختلال و مشکل در میکروسوئیچ، هیدروستات، خرابی در پمپ دستگاه و یا حتی مشکل در سیم‌کشی‌های لباسشویی ممکن است باعث بروز این مشکل باشد. برای حل این مشکل باید از متخصص تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان کمک بگیرید.

دلیل اینکه لباسشویی باکنشت لباس‌ها را خیس تحویل می‌دهد چیست؟

 ممکن است این مشکل به دلیل این باشد که دیگ لباسشویی به‌درستی نمی‌چرخد، یا اینکه تخلیه آب لباسشویی دچار مشکل باشد، خرابی و ایراد در المنت، موتور دستگاه و تسمه از دلایل بروز این مشکل هستند. اگر حجم لباس در دیگ دستگاه زیاد باشد ممکن است لباس‌ها به‌درستی خشک نشوند.

دلیل نشتی آب در لباسشویی باکنشت؟

 شاید نشتی به‌خاطر وجود پوسیدگی و خرابی در بست‌ها و اتصالات دستگاه باشد، یا جا پودری لباسشویی و یا واتر پمپ دچار شکستگی باشد.

چرا لباسشویی باکنشت به ‌درستی آب را گرم نمی‌کند؟

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

 این مشکل ممکن است به دلایلی مثل وجود جرم در المنت‌ دستگاه و یا خرابی در هیتر لباسشویی ایجاد شود که در هر دو صورت باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر گردد.

سرویس ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان

سرویس لباسشویی باکنشت در شهر اصفهان یکی دیگر از خدمات تخصصی گروه صفاهان سرویس است. لباسشویی و قطعات مهم آن باید به‌صورت دوره‌ای بررسی، عیب‌یابی و سرویس شوند. انجام سرویس دوره‌ای و منظم لباسشویی در طول سال باعث می‌شود که در صورت بروز مشکل، آن را به‌سرعت بررسی و برطرف کرد. سرویس منظم و دوره‌ای باعث جلوگیری از خرابی‌های زیاد و صرف هزینه‌های سرسام‌آور برای تعمیرات و همچنین افزایش عمر مفید لباسشویی شما می‌شود. اگر تابه‌حال لباسشویی خود را سرویس نکردید، همین‌الان با مشاوران ما (09130108396) تماس بگیرید و تکنسین‌های ما کمتر از 24 ساعت برای سرویس در خدمت شما خواهند بود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در اصفهان کجاست؟

مجموعه صفاهان سرویس دارای سابقه ۲۰ ساله در زمینه تعمیر، سرویس و نصب و راه‌اندازی انواع لوازم‌ خانگی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای‌ساید در برندهای مختلفی مانند ال‌جی، سامسونگ، اسنوا، کندی، امرسان و ده‌ها برند متنوع دیگر است. آموزش و مهارت نیروهای متخصص صفاهان سرویس متناسب با پیشرفت تکنولوژی به ‌صورت مستمر به ‌روز می باشد. همچنین هزینه تعمیر لباسشویی و دیگر خدمات بر اساس تعرفه اتحادیه می باشد. جهت ارتباط با مجموعه صفهان سرویس می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 14 = 19