تعمیر یخچال فریزر یخساران

5/5 - (80 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یخچال ها یکی از لوازم ضروری در منازل می باشند. نگهداری مواد غذایی در فضایی سرد برای جلوگیری از فاسد شدن آنها بسیار مهم است. از این رو خرابی یخچال فریزر استرس زیادی به دنبال دارد. از یک طرف نگرانی بابت تعمیر یخچال فریزر و از طرف دیگر نگرانی برای مواد غذایی که داخل آن است و ممکن است فاسد شود.

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که یخچال ها هنگام مواجه با مشکل، خودشان این مشکل را توسط ارورها مشخص می کنند. یکی از برندهای یخچال فریزر، یخساران است. در صورتی که شما از این برند استفاده می کنید، اگر شما با معنای ارورها و دلیل بروز برخی مشکلات آشنا باشید، روند تعمیر یخچال فریزر یخساران شما تسریع خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

ما نمایندگی یخساران در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر یخساران: آشنایی با ارورها

E1 E2 E3 E4

ارور E1 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: اگر فن کندانسور مشکل داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: ابتدا سیم های داخل فن را بررسی کنید. اگر کابل فن مربوط به کابین دچار قطعی شده است آن را متصل کنید. مدار برد اصلی را نیز بررسی کنید.

ارور E2 یخچال فریزر یخساران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان

علت ارور: اگر در فن داخلی یخچال مشکلی وجود داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: فن پشت یخچال را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید. اگر در پروانه های فن اشکالی بود آن را رفع کنید. برد الکترونیکی نیز نیاز به چک کردن دارد.

ارور E3 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: اگر دمای داخل یخچال به طور غیر عادی کاهش پیدا کند، این ارور بروز خواهد کرد.

رفع ارور: سنسور دمای محیط را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. برد الکترونیکی را هم بررسی کنید. احتمال دارد گاز یخچال خالی شده باشد؛ آن را بررسی و در صورت نیاز اقدام به گاز کردن یخچال کنید. فن و کمپرسور یخچال را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

برای تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان، با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور E4 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: وجود مشکل در کارکرد دیفراست، علت بروز این ارور است.

رفع ارور: قطعاتی که به سیستم دیفراست تعلق دارند را بررسی کنید. خود سنسور دیفراست، قطعات ترمودیسک، ترموفیز، المنت و برد الکترونیکی را چک کنید و هر کدام که مشکل داشت را تعویض کنید.

مشکلات رایج یخچال فریزر یخساران

یخ زدن مواد داخل یخچال یخساران

ممکن است دمای یخچال روی سردترین حالت تنظیم شده باشد یا دمای محیط اطراف یخچال پایین باشد. بایستی دمای یخچال با محیط زندگی شما و فصلی که در آن هستید متناسب باشند. خرابی تنظیمات یخچال نیز باعث بروز این مشکل می شود. مواظب باشید غذاها و ظرف ها را نزدیک دریچه های خنک کننده قرار ندهید که یخ نزنند.

سرد بودن بیش از حد داخل یخچال یخساران

ممکن است تنظیمات ترموستات به هم خورده باشد یا ترموستات خراب شده باشد. آن را بررسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض نمایید. این احتمال نیز هست که لوله بالب که به اوپراتور متصل است دچار خرابی یا انسداد شده باشد. آن را نیز بررسی کنید. برای تعمیر یخچال فریزر یخساران، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید.

کار نکردن یخچال یخساران

پریز و دو شاخه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. خرابی کابل و رله یخچال نیز موجب کار نکردن یخچال می شود. ممکن است موتور یخچال سوخته یا نیم سوز شده باشد. آن را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض نمایید.

برق داشتن بدنه یخچال یخساران

اگر بدنه یخچال از طریق سیم های رابط دچار اتصال شود، این مشکل ایجاد می شود. همچنین ممکن است سر سیم های رابط برفک زده باشد. اتصال بدنه در کمپرسور، در قسمت ترموستات و یا در چراخ یخچال نیز محتمل است. توجه داشته باشید که یخچال در محیط خیلی مرطوب نیز دچار این مشکل می شود.

خنک بودن فریزر و گرم بودن یخچال یخساران

ممکن است موتور فن خراب شده باشد. برای حل مشکل نیاز است که موتور را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. نشت گاز نیز باعث بروز این مشکل می شود. کمپرسور را نیز بررسی کنید. برای تعمیر یخچال فریزر یخساران در هر یک از این مشکلات، می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

برفک زدن یخچال یخساران

مشکلات رایج یخچال فریزر یخساران

محل قرار گیری یخچال را بررسی کنید و اگر نامناسب است جای آن را عوض کنید. لاستیک های دور درب را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. در صورتی که ترموستات دچار آسیب دیدگی یا خرابی شده باشد هم این مشکل به وجود می آید.

علت بوق زدن یخچال و فریزر یخساران

یکی از مهمترین مواردی که باعث بوق زدن این دستگاه می شود، گرم شدن فضای داخل کابین است. ممکن است شما مدت زمان زیادی درب یخچال را باز گذاشته اید و یا اینکه در بستن درب یخچال دقت کافی نداشته اید و باعث باز ماندن آن شده اید. خرابی لاستیک درب نیز باعث ورود هوای گرم به یخچال فریزر شده که این مورد با صدای بوق به شما اعلام می شود. از دلایل دیگر علت بوق زدن یخچال و فریزر یخساران می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • کم شدن گاز یخچال
  • خرابی و مشکل در ترموستات
  •  یخ زدگی اوپراتور یخچال
  • قطعی برق (ممکن است برق به مدت طولانی قطع شده باشد و شما متوجه نشده باشید)

  بهتر است برای تعمیر یخچال فریزر یخساران از یک تکنسین کمک بگیرید تا به طور دقیق آن را عیب یابی و رفع عیب کند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران: آشنایی با ارورها

E5 E6 E7

ارور E5 ساید بای ساید یخساران

ارورهای یخچال ساید بای ساید یخساران

علت ارور: اگر سنسور داخلی یخچال معیوب باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: اتصالات بین سنسور دمای محیط و برد الکترونیکی را چک کنید و در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید. سنسور دمای محیط را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. برد الکترونیکی را نیز بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

ارور E6 ساید یخساران

علت ارور: علت بروز این ارور، وجود مشکل در سیستم دیفراست است.

رفع ارور: سیستم دیفراست یخچال را بررسی کنید. سنسور دیفراست، قطعات ترمودیسک، ترموفیز، المنت و برد الکترونیکی را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید.

ارور E7 ساید بای ساید یخساران

علت ارور: اگر سنسور محیطی یخچال معیوب باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: سنسور محیطی یخچال را چک کنید و اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. ممکن است ترموفیز دچار مشکل شده باشد؛ آن را نیز بررسی کنید. خرابی برد الکترونیکی نیز محتمل است. شرکت صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز برای حل این اروها می باشد.

مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید یخساران

سر و صدا در یخچال یخساران

یخچال به طور معمول وقتی در حال فعالیت است صداهایی از آن شنیده می شود. ولی اگر صدا ها درون یخچال به صدا های بلند و غیر معمول تبدیل شد، مشکل از قطعات و موتور یخچال ساید بای ساید یخساران می باشد. اصلی ترین دلیل به وجود آمدن صدا نصب نادرست و تراز نبودن یخچال می باشد.

از دیگر دلایل به وجود آمدن سر و صدا در دستگاه می توان به فن اوپراتور و دیگر فن های یخچال اشاره کرد. زیرا شکسته شدن پروانه های فن و گیر کردن آن ها به شی ها و همچنین خرابی و فرسودگی فن ها باعث می شود تا آن ها صداهای غیر معمول تولید کنند. معيوب شدن کمپرسور نیز از علت های وجود سر و صدا در دستگاه می باشد که باید برای تعویض و تعمیر آن باید اقدام کنید.

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید یخساران

عیب یابی یخچال ساید یخساران

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید یخساران دلایل زیادی دارد که ساده ترین آن ها قطعی برق و یا نوسان برق می باشد. شما می توانید با استفاده از یک مولتی متر میزان ولتاژ برق منزل خود را اندازه بگیرید و در صورت وجود نوسان و یا قطعی برق یخچال را از برق بکشید و تا پایدار شدن ولتاژ برق صبر کنید.

سیم برق یخچال را بررسی کنید و در صورتی که سیم برق پاره و یا فرسوده شده بود آن را تعویض نمایید تا مشکل حل شود. اگر مشکل از برق منزل نبود باید رله استارت و برد الکترونیکی توسط تکنسین بررسی شوند. شما می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان در این مشکل با ما در صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

کار کردن مداوم یخچال ساید بای ساید یخساران

زمانی که فعالیت یخچال ساید بای ساید یخساران به صورت یکسره و مداوم شده است باید در ابتدا از باز و بسته کردن پیوسته و طولانی مدت درب یخچال خودداری کنید. زیرا هوای خنک داخل کابین خارج می شود و کمپرسور به طور مداوم کار خواهد کرد تا دمای یخچال به حد نرمال برسد. لاستیک دور درب را بررسی کنید و اگر پوسیدگی و پارگی رخ داده است لاستیک را تعویض نمایید.

بالا بودن دمای محیط اطراف یخچال ساید بای ساید یخساران نیز باعث می شود تا یخچال به خوبی خنک نشود و به طور مداوم کار کند. اگر گاز یخچال تمام شده است برای شارژ مجدد آن اقدام کنید و حداقل باید 24 ساعت صبر کنید تا یخچال خنک شود.

خنک نشدن یخچال یخساران

دلیل اصلی خنک نشدن دستگاه باز ماندن درب یخچال است که باعث می شود هوای خنک درون یخچال به بیرون منتقل شود. لاستیک را چک کنید و در صورتی که شل و یا پاره شده باشد باید برای تعویض کردن آن اقدام کنید. تنظیمات دمای یخچال و فریزر را بررسی کنید ممکن است به صورت اتفاقی تغییر پیدا کرده باشد. فن یخچال و فریزر را بررسی کنید اگر فن سوخته باشد و یا گیر کرده باشد باعث می شود تا هوای خنک به خوبی در یخچال پخش نشود.

به سراغ کمپرسور بروید و از سالم بودن آن اطمینان اصل کنید. میزان گاز یخچال را نیز بررسی کنید و اگر لازم بود گاز یخچال را شارژ نمایید. اگر مشکل شما برطرف نشد، می توانید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان از تکنسین های ما کمک بگیرید.

برفک زدن یخچال ساید بای ساید یخساران

همانطور که می دانید دلیل به وجود آمدن برفک در یخچال ها برخورد هوای گرم و مرطوب بیرون از یخچال با هوای خنک درون یخچال می باشد. شما با باز و بسته کردن متوالی و طولانی مدت درب یخچال باعث می شوید تا درون یخچال برفک بزند. محیطی که در آن یخچال را نصب کرده اید اگر رطوبت زیادی داشته باشد باعث می شود تا با هر بار و بسته کردن درب یخچال برفک بزند.

سعی کنید برفک ها را در اسرع وقت از بین ببرید تا یخ نزنند. بسته نشدن درب یخچال و خرابی لاستیک نیز باعث می شود تا هوای گرم و مرطوب وارد یخچال ساید بای ساید یخساران شود و برفک بزند. ترموستات را نیز بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

یخ زدن مواد غذایی درون ساید بای ساید یخساران

از شایع ترین و ساده ترین دلیل آن می توان به تنظیم نبودن دما اشاره کرد. دما یخچال در دستگاه های امروزی از طریق صفحه نمایشگر قابل تنظیم هستند و شما می توانید با تنظیم دمای مناسب مشکل را برطرف نمایید. کثیف بودن کویل های کندانسور از دیگر دلایل بروز این اتفاق می باشد. پس کندانسور و کمپرسور را بررسی کنید اگر معیوب شده بودند از یک فرد متخصص بخواهید تا به تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران بپردازد.

وجود برق در بدنه یخچال ساید بای ساید یخساران

دلیل بروز این اتفاق سیم کشی و اتصالات درون بدنه هستند که اگر فرسوده و با پاره شده باشند باعث می شود تا جریان برق به بدنه منتقل شود. شما در این زمان باید از یک تکنسین کمک بخواهید تا مشکل را برطرف کند.

خالی شدن گاز یخچال ساید بای ساید یخساران

دستگاه برای خنک کردن هوای درون کابین به گاز نیاز دارد. اگر مدت طولانی است که از یخچال ساید بای ساید یخساران استفاده می کنید تمام شدن گاز کاملا طبیعی می باشد. ولی اگر زمان زیادی از خریدن دستگاه و یا گاز مجدد دستگاه نگذشته باشد و با این مشکل مواجه شده اید باید لوله های انتقال گاز را بررسی کنید زیرا این لوله ها در گذشت زمان و برخورد به یک جسم فرسوده و سوراخ می شوند و باید تعویض گردند. جهت بررسی این موارد برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در این مشکل می توانید از یک فرد خبره کمک بگیرید.

از کار افتادن یخساز یخچال یخساران

تعمیرات ساید بای ساید یخساران

مسدود شدن ورودی آب از اصلی ترین علت بروز این اتفاق می باشد. شما باید در صورتی که شلنگ ورودی فرسوده و یا پاره شده بود آن را با یک شلنگ نو تعویض نمایید. سپس شیر برقی را مورد بررسی قرار دهید و اگر معیوب شده بود شیر برقی نو جایگزین آن کنید. از مسدود نبودن فیلتر ها اطمینان حاصل کنید. در نهایت اگر مشکل برطرف نشدن از تعمیرکاران حرفه ای بخواهید تا یخساز و اتصالات آن را بررسی نمایند. در صورتی که برای تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان به کمک نیاز داشتید به صفاهان سرویس مراجعه کنید.

خرابی برد الکترونیکی ساید یخساران

تقریبا تمامی مشکلات به وجود آمده در دستگاه می تواند از خرابی برد الکترونیکی باشد زیرا برد الکترونیکی مرکز ارسال دستور به تمامی نقاط دستگاه می باشد و در صورت خرابی این قطعه یخچال به خوبی کار نخواهد کرد و شما باید از یک تکنسین بخواهید تا برد شما را تعمیر و تعویض کند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان کجاست؟

مشتریانی که از خدمات صفاهان سرویس استفاده کرده اند، این مجموعه را به عنوان بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان می شناسند. اگر می خواهید از تعمیر یخچال فریزر خود مطمئن باشید، آن را به دست تعمیرکاران با تجربه شرکت صفاهان سرویس بسپارید تا به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن آن را برای شما بررسی و تعمیر کنند.

قطعاتی که این شرکت برای تعمیر لوازم شما استفاده می کند با کیفیت و اصل بوده و دارای گارانتی ۶۰ روزه جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز می باشد.  علاوه بر این مورد، تکنسین های این مجموعه همواره دانش خود را به روز  می کنند و می توانند انواع مدل های لوازم خانگی شما را تعمیر کنند. با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی، به روز بودن دانش تعمیرات بسیار مهم است.

همچنین برای علاقه مندان به آموزش تعمیر یخچال فریزر، بخش آموزش در سایت صفاهان سرویس قرار داده شده است. این موارد تنها چند مورد از ویژگی های مجموعه صفاهان سرویس می باشد.

شماره تلفن مرکز تعمیرات یخچال فریزر یخساران در اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر  جهت تعمیر یخچال فریزر یخساران با کارشناسان صفاهان سرویس و شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر یخساران

شما می توانید جهت دریافت هزینه های تعمیرات قسمت های مختلف یخچال فریزر یخساران با مجموعه ما تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید. همچنین می توانید به بخش تعرفه های یخچال فریزر سایت ما مراجعه و هزینه ها را از جدول مربوطه استخراج نمایید. توجه داشته باشید که در صورتی که نیاز به تعویض قطعه معیوب داشته باشید، باید قطعه جدید خریداری گردد. این قطعات در بازار نوسان زیادی دارند، از این رو نمی توان هزینه خرید قطعه را در سایت به شما اطلاع داد.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *