تعمیر یخچال فریزر یخساران

5/5 - (55 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

یخچال ها یکی از لوازم ضروری در منازل می باشند. نگهداری مواد غذایی در فضایی سرد برای جلوگیری از فاسد شدن آنها بسیار مهم است. از این رو خرابی یخچال فریزر استرس زیادی به دنبال دارد. از یک طرف نگرانی بابت تعمیر یخچال فریزر و از طرف دیگر نگرانی برای مواد غذایی که داخل آن است و ممکن است فاسد شود.

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که یخچال ها هنگام مواجه با مشکل، خودشان این مشکل را توسط ارورها مشخص می کنند. یکی از برندهای یخچال فریزر، یخساران است. در صورتی که شما از این برند استفاده می کنید، اگر شما با معنای ارورها و دلیل بروز برخی مشکلات آشنا باشید، روند تعمیر یخچال فریزر یخساران شما تسریع خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال فریزر یخساران: آشنایی با ارورها

E1 E2 E3 E4

ارور E1 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: اگر فن کندانسور مشکل داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: ابتدا سیم های داخل فن را بررسی کنید. اگر کابل فن مربوط به کابین دچار قطعی شده است آن را متصل کنید. مدار برد اصلی را نیز بررسی کنید.

ارور E2 یخچال فریزر یخساران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان

علت ارور: اگر در فن داخلی یخچال مشکلی وجود داشته باشد، این ارور بروز می کند.

رفع ارور: فن پشت یخچال را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل آن را تعویض کنید. اگر در پروانه های فن اشکالی بود آن را رفع کنید. برد الکترونیکی نیز نیاز به چک کردن دارد.

ارور E3 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: اگر دمای داخل یخچال به طور غیر عادی کاهش پیدا کند، این ارور بروز خواهد کرد.

رفع ارور: سنسور دمای محیط را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. برد الکترونیکی را هم بررسی کنید. احتمال دارد گاز یخچال خالی شده باشد؛ آن را بررسی و در صورت نیاز اقدام به گاز کردن یخچال کنید. فن و کمپرسور یخچال را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

برای تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان، با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور E4 یخچال فریزر یخساران

علت ارور: وجود مشکل در کارکرد دیفراست، علت بروز این ارور است.

رفع ارور: قطعاتی که به سیستم دیفراست تعلق دارند را بررسی کنید. خود سنسور دیفراست، قطعات ترمودیسک، ترموفیز، المنت و برد الکترونیکی را چک کنید و هر کدام که مشکل داشت را تعویض کنید.

مشکلات رایج یخچال فریزر یخساران

یخ زدن مواد داخل یخچال یخساران

ممکن است دمای یخچال روی سردترین حالت تنظیم شده باشد یا دمای محیط اطراف یخچال پایین باشد. بایستی دمای یخچال با محیط زندگی شما و فصلی که در آن هستید متناسب باشند. خرابی تنظیمات یخچال نیز باعث بروز این مشکل می شود. مواظب باشید غذاها و ظرف ها را نزدیک دریچه های خنک کننده قرار ندهید که یخ نزنند.

سرد بودن بیش از حد داخل یخچال یخساران

ممکن است تنظیمات ترموستات به هم خورده باشد یا ترموستات خراب شده باشد. آن را بررسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض نمایید. این احتمال نیز هست که لوله بالب که به اوپراتور متصل است دچار خرابی یا انسداد شده باشد. آن را نیز بررسی کنید. برای تعمیر یخچال فریزر یخساران، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید.

کار نکردن یخچال یخساران

پریز و دو شاخه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. خرابی کابل و رله یخچال نیز موجب کار نکردن یخچال می شود. ممکن است موتور یخچال سوخته یا نیم سوز شده باشد. آن را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض نمایید.

برق داشتن بدنه یخچال یخساران

اگر بدنه یخچال از طریق سیم های رابط دچار اتصال شود، این مشکل ایجاد می شود. همچنین ممکن است سر سیم های رابط برفک زده باشد. اتصال بدنه در کمپرسور، در قسمت ترموستات و یا در چراخ یخچال نیز محتمل است. توجه داشته باشید که یخچال در محیط خیلی مرطوب نیز دچار این مشکل می شود.

خنک بودن فریزر و گرم بودن یخچال یخساران

ممکن است موتور فن خراب شده باشد. برای حل مشکل نیاز است که موتور را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. نشت گاز نیز باعث بروز این مشکل می شود. کمپرسور را نیز بررسی کنید. برای تعمیر یخچال فریزر یخساران در هر یک از این مشکلات، می توانید با شرکت صفاهان سرویس تماس بگیرید.

برفک زدن یخچال یخساران

مشکلات رایج یخچال فریزر یخساران

محل قرار گیری یخچال را بررسی کنید و اگر نامناسب است جای آن را عوض کنید. لاستیک های دور درب را نیز بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. در صورتی که ترموستات دچار آسیب دیدگی یا خرابی شده باشد هم این مشکل به وجود می آید.

بوق زدن یخچال و فریزر یخساران

ترموستات یخچال ممکن است دچار مشکل شده باشد که باید بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. مشکل در لاستیک درب نیز باعث بوق زدن یخچال و فریزر می شود. یخ زدگی اوپراتور یخچال نیز محتمل است.  بهتر است برای تعمیر یخچال فریزر یخساران از یک تکنسین کمک بگیرید تا به طور دقیق آن را عیب یابی و رفع عیب کند.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان کجاست؟

مشتریانی که از خدمات صفاهان سرویس استفاده کرده اند، این مجموعه را به عنوان بهترین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در اصفهان می شناسند. اگر می خواهید از تعمیر یخچال فریزر خود مطمئن باشید، آن را به دست تعمیرکاران با تجربه شرکت صفاهان سرویس بسپارید تا به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن آن را برای شما بررسی و تعمیر کنند.

قطعاتی که این شرکت برای تعمیر لوازم شما استفاده می کند با کیفیت و اصل بوده و دارای گارانتی ۶۰ روزه جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز می باشد.  علاوه بر این مورد، تکنسین های این مجموعه همواره دانش خود را به روز  می کنند و می توانند انواع مدل های لوازم خانگی شما را تعمیر کنند. با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی، به روز بودن دانش تعمیرات بسیار مهم است.

همچنین برای علاقه مندان به آموزش تعمیر یخچال فریزر، بخش آموزش در سایت صفاهان سرویس قرار داده شده است. این موارد تنها چند مورد از ویژگی های مجموعه صفاهان سرویس می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت تعمیر یخچال فریزر یخساران با کارشناسان صفاهان سرویس و شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

موارد دیگری که صفاهان سرویس برای برند یخساران انجام می دهد:

تعمیر یخچال ساید بای ساید یخساران در اصفهان

همین حالا در خواست نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خودتون رو برای ما ارسال کنید.😃

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم، اطلاعات موردنیاز رو از شما می گیریم و تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی های صفاهان سرویس در استان اصفهان

  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در بهارستان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در پیربکران
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در خمینی شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در دولت آباد
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در سپاهان شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در زرین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در شاهین شهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در فلاورجان
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در فولادشهر
  • نمایندگی تعمیر یخچال فریزر یخساران در مبارکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *