تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان

5/5 - (4 امتیاز)

اگر یخچال کلور شما دچار مشکل شود یا ارور بدهد، بهترین راه تماس با تعمیرکار است. اما اگر قبل از آن دلیل بروز مشکل را بدانید، شاید دیگر نیازی به کمک تعمیرکار و صرف هزینه نداشته باشید و خودتان بتوانید آن ارور را رفع کنید. در واقع آشنایی با ارورهای این دستگاه، باعث می شود هنگام بروز مشکل، شما منبع مشکل را بفهمید. گاهی مشکل بسیار ساده حل می شود.

با توجه به اینکه یخچال یک وسیله ضروری در منزل است و خرابی آن باعث خراب شدن مواد غذایی می شود، بهتر است در کمترین زمان ممکن تعمیر شود. در صورتی که تعمیر توسط خودتان امکان پذیر نبود، سریعا به یک تکنسین مراجعه کنید. صفاهان سرویس، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان، می تواند در کمترین زمان ممکن به منزل شما برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان بیاید. با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال فریزر کلور: آشنایی با ارورها

در ادامه ارورهای این برند با توجه به نوع یخچال فریزر برای شما آورده شده است.

ارورهای یخچال فریزر معمولی کلور

E1 E2 E3
F1 F2 F3

علت ارور E1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور یخچال

دلیل ارور E2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور فریزر

علت ارور E3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور محیط

علت ارور F1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

دلیل ارور F2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

علت ارور F3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور (فن موتور)

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کلور

برای تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان، شرکت صفاهان سرویس، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد‌. شما می توانید با کارشناسان ما با شماره 09130451675 تماس بگیرید. به سرعت تکنسین مربوطه به ادرس شما فرستاده می شود.

ارور های یخچال فریزر نمایشگر مشکی کلور

F1 F2 F3
H1 H2 C1
22 33 44
55 66 77

علت کدخطای F1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

دلیل کدخطای F2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

علت کدخطای F3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کدخطای H1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

دلیل کد خطای H2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر یخچال

علت کد خطای C1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

علت کد خطای 22 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

دلیل کد خطای 33 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

علت کد خطای 44 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کد خطای 55 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

دلیل کد خطای 66 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر یخچال

علت کد خطای 77 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

توجه داشته باشید که برای تعمیر یخچال فریزر کلور، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید. در بسیاری از ارورها، مشکلات موارد تخصصی هستند و مداخله شما ممکن است مشکل را بدتر کند.

مشکلات رایج یخچال فریزر کلور

صدای زیاد و ناهنجار یخچال فریزر کلور

احتمال دارد یخچال در مکان خود تراز نباشد. پیج های تراز یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز آن ها را اصلاح کنید. ممکن است کشو یا طبقه های یخچال به درستی قرار نگرفته باشند. آن ها را بررسی کنید و در محل صحیح خود قرار دهید. اگر صدا از پشت یخچال شنیده می شود، بایستی از یک تکنسین برای تعمیر یخچال فریزر کلور خود کمک بگیرید.

نشت آب از یخچال فریزر کلور

سعی کنید قسمتی که دچار نشتی شده است را پیدا کنید تا بتوانید اقدام به رفع این مشکل کنید. امکان دارد نشت آب از آبریز یخچال باشد. اگر شاسی آبریز خراب شده و آب نشت می کند، شاسی را تعویض کنید. اگر نشت آب به علت زیاد بودن آب در آب سرد کن است، مقداری از آب آب سرد کن را خالی کنید تا مشکل بر طرف شود.

احتمال دارد نشت آب به علت کثیفی درین یا فاضلاب یخچال باشد. برای تمیز کردن آن از یک سیخ بلند و انعطاف پذیر کمک بگیرید که مسیر را باز کنید. اگر نشت آب از قسمت زیر و سینی یخچال است و دلیل آن را نمی دانید، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

خنک نکردن یخچال فریزر کلور

عیب یابی یخچال فریزر کلور

احتمال دارد محل قرارگیری یخچال مناسب نباشد و دستگاه در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد. برای رفع مشکل بایستی جای یخچال را عوض کنید. بررسی کنید که درجه یخچال و فریزر متناسب با وضعیت آب و هوای فصل و منطقه محل سکونت شما باشد.

ممکن است سنسور دمایی یخچال خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض آن باشد. برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال فریزر کلور اصلا درنگ نکنید زیرا خنک نشدن یخچال، فساد مواد غذایی داخل آن را به دنبال خواهد داشت.

وجود برفک در یخچال فریزر کلور

اگر لاستیک دور درب یخچال خراب باشد، هوای گرم به داخل یخچال وارد می شود و در یخچال برفک ایجاد می شود. برای حل این مورد در یخچال کلور، لاستیک درب را تعویض کنید. زیاد بودن گاز یخچال نیز باعث بروز این مشکل خواهد شد. برای رفع این مشکل بایستی از یک تکنسین کمک بگیرید که میزان گاز یخچال را تنظیم کند.

اگر غذای داغ را بدون درپوش درون یخچال قرار دهید، ممکن است باعث ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال شود. برای پیشگیری از این مشکل مواد غذایی را پس از سرد شدن و با درپوش در یخچال بگذارید.

کارکرد یکسره یخچال فریزر کلور

اگر یخچال تراز نباشد، ممکن است این مشکل بوجود بیاید. پس از تراز بودن یخچال مطمئن شوید. خرابی ترموستات نیز موجب بروز این مشکل می شود. ترموستات را بررسی و اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. معیوب بودن کمپرسور یخچال هم باعث کارکرد یکسره یخچال می شود. این قطعه نیز نیاز به بررسی و تعویض در صورت لزوم دارد.

روشن نشدن یخچال فریزر کلور

ممکن است برق به یخچال نرسد. از وجود برق در پریز مطمئن شوید. دو شاخه برق کابل، فیوز برق و جعبه تقسیم را به خوبی بررسی کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. این کار را با استفاده از فازمتر انجام دهید. خازن، رله استارت و رله اورلود یخچال را نیز بررسی و در صورت خرابی تعویض کنید.

اگر مشکل را پیدا نکردید یا تعمیر آن در توان شما نبود، حتما برای تعمیر یخچال فریزر کلور از یک تکنسین کمک بگیرید که از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید.

برق داشتن بدنه یخچال فریزر کلور

ممکن است یکی از اجزای الکتریکی و یا موتور دچار مشکل شده باشد. اگر سیم های داخلی اتصالی کرده باشند، جریان برق از بدنه تخلیه خواهد شد و بدنه برق دار می شود. وجود رطوبت زیاد در مکان قرار گیری یخچال اتصالی و جریان برق بدنه را تشدید می کند. از آنجایی که رفع این مشکل نیاز به تخصص در امور الکتریکی دارد، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید و دست به تعمیر خودسرانه نزنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، با کمک کادر مجرب خود، یخچال فریزر کلور شما را در اسرع وقت و با قطعات اصل و با کیفیت تعمیر خواهد کرد. برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، تعویض قطعات با گارانتی ۶۰ روزه انجام می شود. یعنی اگر تا ۶۰ روز پس از تعویض قطعه، آن قطعه خراب شد، مجددا به صورت رایگان تعمیر یا تعویض خواهد شد.

صفاهان سرویس همچنین برای سرعت بخشیدن به خدمات خود و راحتی مشتریان عزیز در اکثر شهرهای استان اصفهان از جمله:  بهارستان، سپاهان شهر، زرین شهر، شاهین شهر، مبارکه و… دارای نمایندگی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، تعمیر یخچال فریزر کلور و دیگر لوازم خانگی و مشاوره رایگان با شماره 09130451675 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.