تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان

2.9/5 - (300 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

اگر یخچال کلور شما دچار مشکل شود یا ارور بدهد، بهترین راه تماس با تعمیرکار است. اما اگر قبل از آن دلیل بروز مشکل را بدانید، شاید دیگر نیازی به کمک تعمیرکار و صرف هزینه نداشته باشید و خودتان بتوانید آن ارور را رفع کنید. در واقع آشنایی با ارورهای این دستگاه، باعث می شود هنگام بروز مشکل، شما منبع مشکل را بفهمید. گاهی مشکل بسیار ساده حل می شود.

با توجه به اینکه یخچال یک وسیله ضروری در منزل است و خرابی آن باعث خراب شدن مواد غذایی می شود، بهتر است در کمترین زمان ممکن تعمیر شود. در صورتی که تعمیر توسط خودتان امکان پذیر نبود، سریعا به یک تکنسین مراجعه کنید. صفاهان سرویس، مرکز تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان، می تواند در کمترین زمان ممکن به منزل شما برای تعمیر یخچال فریزر در اصفهان و رفع مشکلات یخچال کلور بیاید. با ما همراه باشید.

ما نمایندگی یخچال فریزر کلور در اصفهان نیستیم، اما تعمیرات توسط تکنسین های ماهر و متخصص در محل شما انجام می شود.

تعمیر یخچال فریزر کلور: آشنایی با ارورها

در ادامه ارورهای این برند با توجه به نوع یخچال فریزر برای شما آورده شده است.

ارورهای یخچال فریزر معمولی کلور

E1 E2 E3
F1 F2 F3

علت ارور E1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور یخچال

دلیل ارور E2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور فریزر

علت ارور E3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن سنسور محیط

علت ارور F1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

دلیل ارور F2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

علت ارور F3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور (فن موتور)

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کلور

برای تعمیر یخچال فریزر کلور در اصفهان، شرکت صفاهان سرویس مرکز یخچال کلور، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد‌. شما می توانید با کارشناسان ما با شماره 09130108396 تماس بگیرید. به سرعت تکنسین مربوطه به ادرس شما فرستاده می شود.

ارور های یخچال فریزر نمایشگر مشکی کلور

F1 F2 F3
H1 H2 C1
22 33 44
55 66 77

علت کدخطای F1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

دلیل کدخطای F2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

علت کدخطای F3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کدخطای H1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

دلیل کد خطای H2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر یخچال

علت کد خطای C1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

علت کد خطای 22 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

دلیل کد خطای 33 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

علت کد خطای 44 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کد خطای 55 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

دلیل کد خطای 66 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر یخچال

علت کد خطای 77 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

توجه داشته باشید که برای تعمیر یخچال فریزر کلور، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید. در بسیاری از ارورها، مشکلات موارد تخصصی هستند و مداخله شما ممکن است مشکل را بدتر کند.

مشکلات یخچال فریزر کلور

یخچال فریزر کلور یکی از دستگاه هایی است که فروش زیادی داشته است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. اما این برند نیز همانند برندهای دیگر ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. بهترین راه حل برای رفع هر مشکلی در هر لوازم خانگی ای تماس با یک مرکز معتبر تعمیرات می باشد. اما گاهی مشکلات یخچال کلور بسیار ساده و حل کردن آن نیز راحت است. از این رو شما می توانید ابتدا مواردی که توسط شما قابل بررسی است را بررسی کرده و در صورتی که مشکل تخصصی بود با یک تکنسین جهت تعمیر یخچال فریزر کلور تماس بگیرید.

صدای زیاد و ناهنجار یخچال فریزر کلور

یکی از مشکلات یخچال کلور، ممکن است صداهای ناهنجار باشد. یکی از احتمالات این مورد می نتواند این باشد که یخچال در مکان خود تراز نباشد. پیج های تراز یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز آن ها را اصلاح کنید. ممکن است کشو یا طبقه های یخچال به درستی قرار نگرفته باشند. آن ها را بررسی کنید و در محل صحیح خود قرار دهید. اگر صدا از پشت یخچال شنیده می شود، بایستی از یک تکنسین از مرکز تعمیر یخچال فریزر کلور کمک بگیرید.

نشت آب از یخچال فریزر کلور

سعی کنید قسمتی که دچار نشتی شده است را پیدا کنید تا بتوانید اقدام به رفع این مشکل کنید. امکان دارد نشت آب از آبریز یخچال باشد. اگر شاسی آبریز خراب شده و آب نشت می کند، شاسی را تعویض کنید. اگر نشت آب به علت زیاد بودن آب در آب سرد کن است، مقداری از آب آب سرد کن را خالی کنید تا مشکل بر طرف شود.

احتمال دارد نشت آب به علت کثیفی درین یا فاضلاب یخچال باشد. برای تمیز کردن آن از یک سیخ بلند و انعطاف پذیر کمک بگیرید که مسیر را باز کنید. اگر نشت آب از قسمت زیر و سینی یخچال است و دلیل آن را نمی دانید، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

خنک نکردن یخچال فریزر کلور

عیب یابی یخچال فریزر کلور

احتمال دارد محل قرارگیری یخچال مناسب نباشد و دستگاه در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد. برای رفع این مشکل در مشکلات یخچال کلور بایستی جای یخچال را عوض کنید. بررسی کنید که درجه یخچال و فریزر متناسب با وضعیت آب و هوای فصل و منطقه محل سکونت شما باشد.

ممکن است سنسور دمایی یخچال خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض آن باشد. برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال فریزر کلور اصلا درنگ نکنید زیرا خنک نشدن یخچال، فساد مواد غذایی داخل آن را به دنبال خواهد داشت.

وجود برفک در یخچال فریزر کلور

اگر لاستیک دور درب یخچال خراب باشد، هوای گرم به داخل یخچال وارد می شود و در یخچال برفک ایجاد می شود. برای حل این مورد در یخچال کلور، لاستیک درب را تعویض کنید. زیاد بودن گاز یخچال نیز باعث بروز این مشکل خواهد شد. برای رفع این مشکل بایستی از یک تکنسین کمک بگیرید که میزان گاز یخچال را تنظیم کند.

اگر غذای داغ را بدون درپوش درون یخچال قرار دهید، ممکن است باعث ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال شود. برای پیشگیری از این مشکل مواد غذایی را پس از سرد شدن و با درپوش در یخچال بگذارید.

کارکرد یکسره یخچال فریزر کلور

اگر یخچال تراز نباشد، ممکن است این مشکل بوجود بیاید. پس از تراز بودن یخچال مطمئن شوید. خرابی ترموستات نیز موجب بروز این مشکل می شود. ترموستات را بررسی و اگر نیاز بود آن را تعویض کنید. معیوب بودن کمپرسور یخچال هم باعث کارکرد یکسره یخچال و ایجاد این مشکل از مشکلات یخچال کلور می شود. این قطعه نیز نیاز به بررسی و تعویض در صورت لزوم دارد.

شما می توانید در بخش آموزش های سایت ما، درباره تعمیر قطعات ذکر شده در این مشکل اطلاعات خوبی کسب کنید. اما در صورتی که عیب یابی و یا تعمیر این مشکل یخچال فریزر کلور از توان شما خارج بود، حتما با یک فرد متخصص تماس بگیرید. حضور یک فرد با تجربه و آموزش دیده می تواند در تعمیر صحیح تر و اصولی تر دستگاه مفید باشد. توجه داشته باشید که ارتباط گرفتن با نمایندگی یخچال کلور می تواند بهترین راه باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در اصفهان

روشن نشدن یخچال فریزر کلور

ممکن است برق به یخچال نرسد. از وجود برق در پریز مطمئن شوید. دو شاخه برق کابل، فیوز برق و جعبه تقسیم را به خوبی بررسی کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. این کار را با استفاده از فازمتر انجام دهید. خازن، رله استارت و رله اورلود یخچال را نیز بررسی و در صورت خرابی تعویض کنید.

اگر مشکل را پیدا نکردید یا تعمیر آن در توان شما نبود، حتما برای تعمیر یخچال فریزر کلور از یک تکنسین کمک بگیرید که از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری کنید.

برق داشتن بدنه یخچال فریزر کلور

ممکن است یکی از اجزای الکتریکی و یا موتور دچار مشکل شده باشد. اگر سیم های داخلی اتصالی کرده باشند، جریان برق از بدنه تخلیه خواهد شد و بدنه برق دار می شود. وجود رطوبت زیاد در مکان قرار گیری یخچال اتصالی و جریان برق بدنه را تشدید می کند. از آنجایی که رفع این مشکل نیاز به تخصص در امور الکتریکی دارد، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید و دست به تعمیر خودسرانه نزنید.

بهترین مرکز یخچال کلور در اصفهان کجاست؟

شرکت صفاهان سرویس، با کمک کادر مجرب خود، یخچال فریزر کلور شما را در اسرع وقت و با قطعات اصل و با کیفیت تعمیر خواهد کرد. برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، تعویض قطعات با گارانتی ۶۰ روزه انجام می شود. یعنی اگر تا ۶۰ روز پس از تعویض قطعه، آن قطعه خراب شد، مجددا به صورت رایگان تعمیر یا تعویض خواهد شد.

شماره مرکز یخچال کلور در اصفهان

شما می توانید جهت ارتباط با مرکز تعمیرات کلور در اصفهان، کسب اطلاعات بیشتر، تعمیر یخچال فریزر کلور و دیگر لوازم خانگی،رفع مشکلات یخچال کلور و مشاوره رایگان با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان صفاهان سرویس در سریع ترین زمان ممکن تکنسین مربوطه را به منزل شما میفرستند. توجه داشت باشید که قبل از تماس با شماره مرکز یخچال کلور حتما این مورد را مدنظر داشته باشید که این دستگاه ابتدا باید عیب یابی شود و سپس هزینه تعمیرات به شما اعلام شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر کلور

تمام هزینه ها در مجموعه صفاهان سرویس طبق مصوبه اتحادیه دریافت می گردد. توجه داشته باشید که شما از هر مرکزی که خدمات دریافت کنید، باید هزینه هایی برای ایاب و ذهاب و همچنین عیب یابی نیز پرداخت کنید. در مجموعه ما تمام هزینه ها به صورت شفاف به شما اعلام می شود.

صفاهان سرویس چه خدماتی را برای تعمیر یخچال فریزر کلور ارائه می دهد؟

ما تمامی خدمات مورد نیاز شما که شامل موارد زیر می باشد را ارائه می دهیم:

 • سرویس های دوره ای که نیاز است به صورت سالانه انجام شود.
 • تعمیر قطعات در صورت امکان
 • تعویض قطعات با قطعات اصل و اورجینال

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

15 دیدگاه

 • سلام. بر روی یخچال من ارور EH نمایش داده شده، این ارور به چه معنا است؟

  • سلام بر شما
   این ارور به راحتی قابل حل است.
   ارور eh یخچال کلور زمانی نمایش داده می شود که یخچال کلور روی حالت نمایشگاهی برود.
   برای رفع ارور کافی است از حالت قفل خارج شوید و سپس سه کلید زیر را به طور همزمان فشار دهید:

   کلیدهای: لیوان آب، لیوان یخ و برگ

 • سلام یخچال کلورمدلRFNT101هست ارورF1میداد فن یخچال،ترمودیسک وترموفیوز رو عوض کردم ولی بازهم ارورF1 میده اگه میشه کمک کنید ممنون

 • اصلا یخچال کلور نخرید ک مزخرف نمایندگی های بیخودیم دارن همش حرف بیخود میزنن کافیه فقط یخچالت مشکل داشته باشه انقدر میپیچوننت تا بیخیال بشی بعدم میگن کالای ایرانی ب خرید پول جای اشغال میدید

  • سلام بر شما
   ما نمایندگی فروش این برند نیستیم و فقط تعمیرات را انجام می دهیم. در صورتی که از خدمات تعمیرات ما استفاده کرده اید، خوشحال می شویم نظرات شما را دریافت کنیم

 • باسلام خدمت شما فریزر کلور کد 11 میده و هر چند ثانیه یکبار صفحه نمایش روشن و خاموش میشه علتش چیه؟؟؟؟ . ممنون

  • سلام بر شما
   این ارور باید توسط تکنسین بررسی شود. در صورتی که ساکن اصفهان هستید، می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای حضور تعمیرکار از مجموعه صفاهان سرویس در منزل خود را ثبت کنید.
   https://safahanservice.com/#appointment

 • سلام و درود
  ارور چشمک زن f1 اومده رو صفحه نمایش یخچال فریزر باید حتما فن تعویض بشه با میشه سرویسش کرد

 • سلام اگر ارور F3 که مربوط به خرابی فن کندانسور هست بروز کنه باید چیکار کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   اگر فن کندانسور یخچال کلور خراب شود ممکن است باعث شود موتور یخچال فریزر شما بسوزد که تعمیر آن هم کار کاملا تخصصی هست. پس بهتر است دستگاه را از برق بکشید و با یک تعمیرکار تماس بگیرید. اگر ساکن اصفهان هستید میتوانید فرم داخل سایت رو پر کنید و یا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *