نمایندگی تعمیر یخال فریزر زیمنس

5/5 - (112 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130451675 تماس بگیرید.

در این مقاله قصد داریم تا ارورهای یخچال فریزر زیمنس را به شما عزیزان آموزش دهیم. این ارورها بیانگر وجود ایراد در دستگاه می باشد و شما در صورت مواجه شدن با آن ها باید سریعا به برطرف کردن مشکل بپردازید. به این دلیل که با وجود ارورها، دیگر قادر به استفاده از دستگاه نخواهید بود. ارورهای حساس و مرتبط با برد الکترونیکی و اتصالات باید توسط یک تکنسین بررسی و حل شود. صفاهان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان می تواند به شما کمک کند و مشکل شما را برطرف کند.

تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان : آشنایی با ارورها

E1 E2 E3 E4 E6 E7
E9 E10 E11 E15 E20 ER D1
ER C1 DR DF ER/EI ER/EF

کد خطای E1 در یخچال فریزر Siemens

علت: ارور E1 در یخچال فریزر زیمنس به معنای معیوب بودن و عملکرد نادرست سنسور دما می باشد.

رفع ارور: با استفاده از یک اهم متر مقدار اهم سنسور را اندازه بگیرید. اگر استاندارد نبود باید سنسور دما را تعویض نمایید تا ارور برطرف شود. اتصالات دستگاه نیز باید چک شود و در صورتی که اتصال کوتاه رخ داده بود باید آن را رفع نمایید. قطعاتی مانند ترمودیسک و ترنوفیوز مربوط به این ارور می‌باشند و باید چک شوند. اگر ارور برطرف نشد برد الکترونیکی باید توسط متخصصین تست شود.

کد خطای E2 در یخچال فریزر زیمنس

علت: در یخچال فریزر زیمنس اگر سنسور تبخیر کننده خراب شود و به درستی عمل نکند ارور E2 بر روی نمایشگر دستگاه نمایان می شود.

رفع ارور: سلامت سنسور را به وسیله اهم متر چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. اتصالات سنسور چک شود. اگر اتصال رخ داده بود برای برطرف کردن آن اقدام کنید. در نهایت اگر مشکل رفع نشد برد الکترونیکی باید مورد بررسی قرار گیرد.

کد خطای E3 در یخچال فریزر زیمنس

تعمیر سنسور فریزر زیمنس

علت: هنگامی که در یخچال فریزر زیمنس سنسور فریزر دچار مشکل شود و نتواند به خوبی عمل کند این ارور بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: سنسور فریزر را به وسیله اهم متر چک کنید. اگر معیوب شده بود سنسور نو جایگزین آن کنید. سنسور دیفراست نیز باید بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اگر ارور رفع نشد تست برد را به یک متخصص بسپارید. صفاهان سرویس در تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

کد خطای E4 در یخچال فریزر زیمنس

علت: خرابی حسگر دمای کندانسور دلیل نمایش ارور E4 بر روی نمایشگر یخچال فریزر زیمنس می باشد. در صورت خرابی این قطعه سرمای درون دستگاه کم می شود.

رفع ارور: شما باید در ابتدا حسگر را مورد بررسی قرار دهید. اگر سنسور سوخته بود باید تعویض گردد. اتصالات و برد الکترونیکی باید توسط تکنسین چک شوند. ترمودیسک و ترموفیوز را بررسی کنید و در صورت خرابی هر یک از آن ها اقدام به تعویض آن قطعه کنید.

کد خطای E6 در یخچال فریزر زیمنس

علت: خرابی و عملکرد نادرست سنسور اوپراتور در یخچال فریزر Siemens دلیل پدیدار شدن این ارور است. (سنسور اوپراتور همان سنسور دیفراست می باشد)

رفع ارور: برای رفع ارور E6 سنسور دیفراست را با اهم متر چک کنید. اگر سنسور معیوب شده بود باید برای تعویض آن اقدام کنید. اتصالات سنسور نیز مورد بررسی قرار گیرد. ترمودیسک و ترموفیوز تست شود و در صورت نیاز تعویض گردند.

کد خطای E7 در یخچال فریزر زیمنس

علت: ارور E7 در یخچال فریزر زیمنس همانند ارور E6 می باشد که مربوط به سنسور دیفراست است.

رفع ارور: سنسور با اهم متر چک شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات نیز به همراه ترمودیسک و ترموفیوز بررسی شود. در آخر به سراغ برد الکترونیکی بروید و آن را چک کنید. چنانچه در تعمیر یخچال فریزر زیمنس به کمک نیاز داشتید می توانید با ما در صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

کد خطای E9 در یخچال فریزر زیمنس

علت: ارور E9 بسیار حساس می باشد بدلیل اینکه این ارور بخاطر خرابی برد الکترونیکی دستگاه بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود.

رفع ارور: برای رفع این ارور خودتان هیچ اقدامی انجام ندهید و تست و تعمیر آن را بدست یک تکنسین بسپارید. متخصصین مرکز تعمیرات لوازم خانگی صفاهان سرویس می توانند به شما در تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان کمک کنند.

کد خطای E10 در یخچال فریزر زیمنس

تعمیرات یخچال فریزر زیمنس

علت: اگر در یخچال فریزر زیمنس ماژول پاور خراب شود ارور E10 بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود.

رفع ارور: برای رفع این ارور نیز شما نیازمند افراد متخصص می باشید.

کد خطای E11 در یخچال فریزر زیمنس

علت: اگر برای نمایشگر دستگاه مشکلی به وجود بیاید این ارور ظاهر می شود.

رفع ارور: باید اتصالات بین نمایشگر و برد الکترونیکی بررسی شود که برای این کار باید با یک تکنسین ارتباط برقرار کنید.

کد خطای E15 در یخچال فریزر زیمنس

علت: ارور E15 مربوط به سنسور محیطی دستگاه می باشد. خرابی و عملکرد نادرست سنسور باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر يخچال فریزر زیمنس پدیدار شود.

رفع ارور: با استفاده از یک اهم متر از سالم بودن سنسور اطمینان حاصل کنید. اگر مقدار اهم سنسور نرمال نبود به معنای خرابی سنسور می باشد و باید سنسور نو جایگزین آن شود. اگر اتصالی و قطعی در اتصالات سنسور محیطی به وجود آمده است باید برای برطرف کردن آن ها اقدام کنید. در آخر برد الکترونیکی باید بررسی شود.

کد خطای E20 در یخچال فریزر زیمنس

علت: زمانی که ارتباط بین نمایشگر و برد اصلی دچار مشکل شود ارور E20 بر روی نمایشگر صفحه نمایان می شود.

رفع ارور: باید اتصالات به خوبی بررسی شود. اگر برد الکترونیکی و یا نمایشگر معیوب شده بود باید برای تعمیر و تعویض آن اقدام کنید. شما می توانید برای دریافت کمک در تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان با کارشناسان ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

کد خطای ER D1 در یخچال فریزر زیمنس

علت: این ارور در یخچال فریزر زیمنس به معنای خرابی سیستم دیفراست و برفک زدایی می باشد. عملکرد نادرست و خرابی آن باعث می شود تا این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود.

رفع ارور: سنسورهای دیفراست و برفک زدایی باید به خوبی مورد بررسی قرار بگیرند. اگر هر کدام از این سنسور ها خراب شده بودند باید برای تعویض آن ها اقدام کنید. همچنین اتصالات سنسور ها باید چک شود و اگر مشکلی در اتصالات وجود داشت برطرف شود.

کد خطای ER C1 در یخچال فریزر زیمنس

علت: چنانچه در یخچال فریزر زیمنس کمپرسور به صورت مداوم کار کند این ارور بر روی نمایشگر نمایان می شود.

رفع ارور: درب های یخچال فریزر زیمنس را به خوبی بررسی کنید تا باز نمانده باشد. هر چیزی که مانع بسته شدن درب شده است را از بین ببرید. لاستیک دور درب نیز بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. کمپرسور را به طور کامل و دقیق بررسی کنید اگر معیوب شده بود اقدام به تعمیر و تعویض آن کنید. در نهایت میزان گاز دستگاه را بررسی کرده و در صورت نیاز گاز را شارژ نمایید. جهت شارژ گاز و یا تعمیر یخچال فریزر زیمنس به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

کد خطای DR در یخچال فریز Siemens

علت: اگر میکروسوئیچ درب یخچال خراب شده باید و عملکرد صحیح نداشته باشد ارور DR بر روی نمایشگر ظاهر می شود.

رفع ارور: درب را بررسی نمایید تا چیزی مانع بسته شدن آن نشده باشد. میکروسوئیچ باید تست شود و در صورت نیاز تعویض گردد. اتصالات نیز چک شود.

کد خطای DF در یخچال فریزر زیمنس

علت: زمانی ارور DF بر روی نمایشگر دستگاه پدیدار می شود که درب فریزر دچار مشکل شده باشد.

رفع ارور: درب فریزر را به طور کامل بررسی نمایید. اگر چیزی مانع بسته شدن آن می شود از بین ببرید. میکروسوئیچ درب را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید. اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیر یخچال فریزر زیمنس به یک تکنسین مراجعه کنید.

کدهای خطای EI/ER در یخچال فریزر زیمنس

ارورهای یخچال فریزر زیمنس

علت: این ارور در یخچال فریزر زیمنس مربوط به خرابی سنسور دمای یخساز می باشد.

رفع ارور: سنسور را به وسیله اهم متر چک کنید. اگر سنسور معیوب شده بو برای تعویض کردن آن اقدام کنید. اتصالات سنسور نیز باید بررسی گردد و قطعی و اتصالی آن برطرف شود. در نهایت اگر ارور رفع نشد برد الکترونیکی تست شود.

کدهای خطای ER/EF در یخچال فریزر زیمنس

علت: اگر یخساز دستگاه نتواند آبگیری کند این ارورها بر روی نمایشگر نمایان می شوند.

رفع ارور: یخساز به طور کامل بررسی شود. اگر خراب شده بود تعویض گردد. ورودی آب چک شود و هر چیزی که باعث به وجود آمدن این ارور شده است را برطرف کنید. فلومتر یخساز نیز تست شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر زیمنس در اصفهان کجاست؟

شما با خواندن مقاله بالا می توانید بعضی از ارور های یخچال فریزر زیمنس را برطرف کنید ولی بسیاری از آن ها باید به دست یک تکنسین برطرف شوند. به همین دلیل شما می توانید تعمیر یخچال فریزر زیمنس خود را به صفاهان سرویس بسپارید. صفاهان سرویس با داشتن نیروهایی فنی و باهوش در حوزه تعمیر لوازم خانگی می تواند لوازم خانگی شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر کند.

همچنین این مجموعه به مدت 60 روز گارانتی می دهد و اگر دستگاه شما دوباره با همان ایراد مواجه شد به طور رایگان برای شما دستگاه را تعمیر خواهد کرد. در تعمیر دستگاه های شما از قطعات اصل استفاده می شود تا دوباره برای دستگاه مشکلی به وجود  نیاید.

در صورت مواجه شدن با ارورهای لوازم خانگی خود همانند یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می توانید برای یادگیری معانی آن ها و چگونگی رفع ارورها به وب سایت صفاهان سرویس مراجعه کنید. صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیرات یخچال فریزر و لوازم خانگی دیگر نیز فعالیت می کند. شما علاقه مندان به این حوزه می توانید به وب سایت مجموعه صفاهان سرویس مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تعمیر یخچال فریزر زیمنس می توانید با شماره تلفن 09130451675 ارتباط برقرار کنید.

خدمات دیگری که مجموعه صفاهان سرویس برای این برند ارائه میدهد:

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در اصفهان

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *