5/5 - (61 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

با پیشرفت تکنولوژی در ساخت انواع لوازم الکترونیکی مخصوصا وسایل آشپزخانه، وسایلی به صورتی طراحی شده اند که بتوانند مشکل خود را بفهمند و به‌ صورت یک ارور یا کد خطا این مشکل را نمایش دهند. این بدین منظور است که ما با دیدن آن ها مشکل را متوجه شده و به سراغ رفع آن برویم.

ارورها و کدهای خطا در هر دستگاه الکترونیکی متفاوت می باشد و دارای معانی متفاوتی نیز هستند. ما قصد داریم تا معانی و چگونگی رفع ارورهای ماشین ظرفشویی میدیا را در این مقاله به شما آموزش دهیم.

صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مایدیا همواره آماده خدمت رسانی و ارائه خدماتی همچون سرویس و تعمیر لوازم خانگی به شما هم استانی های عزیز می باشد.

ما نمایندگی میدیا در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان: آشنایی با انواع ارورهای ماشین ظرفشویی مدیا

E1 E2 E3
E4 E5 E6/E7

کد خطای E1 در ماشین ظرفشویی midea

تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان

علت: در ماشین ظرفشویی مدیا هنگامی که زمان آبگیری دستگاه طول بکشد ارور E1 بروی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. باز نبودن شیر آب ورودی، پیچ خودگی یا مسدود بودن شلنگ ورودی، مسدود شدن فیلتر و کم بودن فشار آب شهری از دلایل بروز این اتفاق می باشد.

رفع ارور: برای رفع ارور E1 در ماشین طرفشویی میدیا کافیست ابتدا فشار آب شهری را بررسی کنید و مطمئن شوید که کمتر از حد استاندارد نباشد. مطمئن شوید شیر آب ورودی کاملا باز شده باشد.

از مسدود نبودن و پیچ نخورده بودن شلنگ ورودی آب اطمینان حاصل کنید. فیلتر نیز باید چک شود و در صورت معیوب بودن، فیلتر باید تعویض گردد و اگر گرفتگی وجود داشت باید بر طرف شود.

در صورتی که برای بررسی این ارور به یک تکنسین نیاز داشتید می توانید با صفاهان سرویس ، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان تماس بگیرید.

کد خطای E2 در ماشین ظرفشویی مدیا

علت: هنگامی که دستگاه شما در تخلیه آب دچار مشکل شود و زمان تخلیه آن طولانی شود، ارور E2 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی مدیا شما نمایش داده خواهد شد. خرابی پمپ تخلیه، مسدود بودن یا خم بودن شلنگ تخلیه و گرفتگی و یا معیوب بودن فیلتر تخلیه از علت های بروز این ارور می باشد.

رفع ارور: شما باید در ابتدا از مسدود نبودن فاظلاب خود اطمینان حاصل کنید. سپس پمپ تخلیه و تمامی اتصلات و سیم کشی های آن باید بررسی شوند تا در صورت مشکل تعمیر یا تعویض شوند.

همچنین به سراغ فیلتر تخلیه بروید و در صورت مسدود بودن آن را برطرف کنید. خمیدگی و گرفتگی شلنگ تخلیه را نیز رفع کنید.

اگر ارور شما با موارد بالا رفع نشد، باید برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی شما توسط یک تکنسین مورد بررسی قرار گیرد. صفاهان سرویس می تواند با تجربه بالا در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان در این زمینه به شما کمک کند.

کد خطای E3 در ماشین ظرفشویی مدیا

علت: هنگامی که المنت ماشیت طرفشویی مدیا معیوب شده باشد و آب داخل دستگاه به میزان لازم گرم نشود، ارور E3 را مشاهده خواهید کرد.

رفع ارور: ابتدا باید المنت و ترموستات مورد بررسی قرار گیرد اگر المنت و ترموستات دچار مشکل شده باشند باید تعویض گردند.  سپس به سراغ اتصالات بروید و در صورت نیاز آن ها را نیز تعویض نمایید.

اگر ارور شما رفع نشد باید برد الکترونیکی دستگاه‌ چک شود. تعمیر و بررسی برد را به تکنسین هایصفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان بسپارید.

کد خطای E4 در ماشین ظرفشویی midea

علت: هنگامی که آب بیش از حد استاندارد وارد ماشین ظرفشویی شود، ارور E4 بر روی نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود. استفاده نکردن از مواد شوینده مرغوب یا اضافه کردن بیش از حد مواد شوینده و همچنین خرابی در قسمت سوئیچ شناور و گیر کردن آن، باعث بروز این ارور می باشند.

رفع ارور: در صورت مرغوب نبودن مواد شوینده خود می بایست از مواد شوینده بهتری استفاده کنید قرص های همه کاره برای این کار مناسب هستند.  سوئیچ شناور باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت خرابی تعویض گردد.  در نهایت برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی مدیا باید بررسی شود.

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، تعمیر بعضی از موارد را باید به متخصصان مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان بسپارید. تعمیر برد و یا تعویض قطعات از جمله این موارد هستند.

کد خطای E5 در ماشین ظرفشویی مدیا

علت: در مواقعی که برد الکترونیکی دستگاه معیوب شده باشد و نتواند دستور پایان دادن برنامه شست و شو را صادر کند و یا ولتاژ برق پایین باشد ارور E5 بر روی دستگاه شما نمایش داده خواهد شد.

رفع ارور: به کمک یک مولتی متر ولتاژ برق خانه خود را اندازه بگیرید اگر ولتاژ پایین و یا نوسان داشت تا پایداری آن منتظر بمانید. در صورتی که اشکال از برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی میدیا شما بود، به دلیل حساس بودن این قطعه می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی مایدیا خود با صفاهان سرویس تماس برقرار کنید.

کد های خطای E6/E7 در ماشین ظرفشویی مدیا

علت: خرابی ترمیستور ماشین ظرفشویی مدیا شما باعث نمایان شدن ارور E6 و E7 بر روی نمایشگر  دستگاه می باشد.

رفع ارور: ترمیستور دستگاه را چک کنید در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان کجاست؟

تعمیر ماشین ظرفشویی مایدیا در اصفهان

هنگام برخورد با ارورها و خرابی لوازم خانگی خود اگر به دنبال یه مرکز تعمیرات لوازم خانگی مطمئن و با سرعت بالا می گردید، صفاهان سرویس می تواند با داشتن نیرو های توانمند و حرفه ای در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند. استفاده از قطعات اصل، هزینه های خدمات شفاف، تکنسین های مجرب و… از ویژگی های این مجموعه می باشد.

همچنین شما در هنگام مواجه شدن با ارور های لوازم خانگی خود می توانید برای آشنایی با معانی و چگونگی رفع آن ها به وب سایت صفاهان سرویس در اصفهان مراجعه کنید. به این نکته توجه داشته باشید که صفاهان سرویس در حوزه آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان و دیگر لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و افرادی که علاقه مند به تعمیرات لوازم خانگی هستند می توانند به وب سایت این مجموعه مراجعه کنند.

شماره تماس مرکز تعمیرات ظرفشویی مدیا در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت درخواست های خود در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا در اصفهان در بزرگترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی، می توانید با شماره تلفن 09130108396 تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مایدیا در اصفهان چقدر است؟

هزینه تعمیرات ظرفشویی مدیا شامل موارد زیر می شود:

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار به دلیل انجام تعمیرات در منزل
 • هزینه عیب یابی و تست جهت مشخص شدن مشکل دستگاه
 • هزینه تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

6 دیدگاه

 • سلام. من یک اروری را مشاهده کردم که در لیست ارورها نیست. ارور E8
  برای رفع این ارور باید چه قسمتی را بررسی کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   این ارور مشکل در سنسور تقسیم آب را نشان می دهد. نیاز است که یک تکنسین سنسور شما را بررسی کند.

 • سلام خسته نباشید. ماشین ظرفشویی من دربش قفل نمیشه.‌ اما انگار قفلش هم سالمه. مشکل از چی میتونه باشه؟

  • سلام دوست عزیز
   به غیر از خرابی قفل، خرابی نوار دور درب، خرابی فنر و لولای درب و چیدمان نادرست ظروف هم میتونه از قفل شدن درب جلوگیری کنه.

 • سلام من ماشین ظرفشویی مدیا دارم. چند روزه کار نمیکنه. باید چیکار کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   کار نکردن ماشین ظرفشویی میتونه به علت: بسته نشدن کامل درب، خرابی سنسور یا قفل درب، خرابی برد، وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی و … باشه. از اونجایی که عیب یابی این مشکل نیاز به تخصص داره میتونید با پر کردن فرم از همکارانمون برای عیب یابی و رفع مشکلتون کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =