ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی

5/5 - (9 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات صفاهان سرویس با تجربه‌ خود در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی، به عنوان یک پایگاه قوی و معتبر در این حوزه شناخته می ‌شود. اگر با ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی مواجه شده اید، بهترین گزینه برای رفع مشکلات آن، مراجعه به این مرکز تعمیرات است. ارور SUD/SD نشان دهنده وجود مواد شوینده زیاد در دستگاه می ‌باشد که نیاز به تعمیرات فوری دارد.

مرکز تعمیرات صفاهان سرویس با تیم متخصص و ماهر، قادر است مشکلات ماشین لباسشویی الجی شما را به صورت کامل و دقیق برطرف کند. این مرکز با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، تعمیرات لازم را انجام داده و از عملکرد بهینه ماشین لباسشویی شما پس از تعمیر اطمینان حاصل می ‌کند. بهترین راه برای حفظ عمر مفید و کارایی ماشین لباسشویی الجی، اعتماد به متخصصان ماهر و متعهد این مرکز تعمیرات است.

علت کد خطای SUD/SD ماشین لباسشویی الجی

علت کد خطای SUD/SD ماشین لباسشویی الجی

علت‌ هایی که باعث بروز ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی می‌ شود، شامل موارد زیر است:

 • استفاده زیاد از مواد شوینده
 • استفاده از مواد شوینده قوی
 • خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی
 • خرابی یا معیوب شدن سنسور تشخیص کف
 • مسدود شدن شلنگ فاضلاب
 • مسدود بودن فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی ال جی
 • وجود مشکل در سیم کشی لباسشویی

علت‌ هایی که باعث به وجود آمدن این کد خطا در ماشین لباسشویی ال جی می ‌شود زیاد است. اما طبق آمار و تجربه، نشان می ‌دهد که بیشتر اوقات این ارور به دلیل استفاده زیاد از مواد شوینده و همچنین استفاده از مواد شوینده قوی در لباسشویی ال جی می ‌باشد.

به طوری که در چرخه شستشو اگر سنسور تشخیص کف تشخیص دهد که هنوز در خروجی آب، مقدار زیاد مواد شوینده وجود دارد، چرخه شستشو را طولانی مدت و تکرار می کند. همچنین برخی از مواد شوینده قوی با یک یا دو بار آبکشی لباس ها توسط لباسشوی از بین نمی روند. این مورد باعث می‌شود که زمان چرخه شستشوی لباسشویی ال جی افزایش پیدا کند.

نحوه رفع کد خطای SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی

برای رفع ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی می‌بایست موارد زیر را در لباسشویی خود چک نمایید:

 • با توجه به نوع و مقدار لباس‌ ها از مقادیر مناسبی از مواد شوینده استفاده نمایید.
 • حتماً از مواد شوینده مناسب برای لباسشویی استفاده نمایید.
 • با استفاده از اهم متر از صحت و سلامت برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی خود اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید سنسور تشخیص کف به درستی می ‌تواند مقدار مواد شوینده در خروجی آب لباسشویی ال جی را اندازه‌ گیری کند.
 • شلنگ‌ ها و اتصالات خروجی آب ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنیم و از هرگونه تاخوردگی پوسیدگی و همچنین مسدود بودن اطمینان حاصل نمایید.
 • هر چند وقت یکبار به صورت منظم و دوره ‌ای فیلتر خروجی آب ماشین لباسشویی ال جی را تمیز و پاک کنید.

برخی از موارد گفته شده در بالا را خودتان می ‌توان در منزل چک و بررسی کنید. اما مواردی نظیر بررسی برد الکترونیکی، بررسی سنسور تشخیص کف و همچنین بررسی سیم کشی لباسشویی، نیاز به تجربه و ابزارهای مخصوص و دانش فنی است. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که جهت چک و بررسی این موارد از متخصصین مرکز تعمیرات صفاهان سرویس، مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان کمک بگیرید.

هزینه رفع ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی

هزینه رفع ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی

اگر علت این ارور، استفاده بیش از حد از شوینده، استفاده از شوینده ‌های قوی، کثیفی فیلتر تخلیه و مسدود بودن شیلنگ فاضلاب ماشین لباسشویی ال جی باشد با کمترین هزینه در منزل قابل رفع و رجوع می‌باشد. اما اگر علت ارور SUD/SD ماشین لباسشویی LG، خرابی برد خرابی، خرابی سنسور تشخیص کف و معیوب بودن سیم کشی دستگاه باشد، هزینه ‌هایی چون، تشخیص خرابی، استفاده از قطعات یدکی و …. باید در نظر گرفته شود.

کلام آخر…

همانطور که در قسمت بالا گفته شد بیشتر علت ظاهر شدن ارور SUD/SD ماشین لباسشویی ال جی استفاده از مواد شوینده زیاد یا نامرغوب می‌ باشد. در مواردی خاص و نادر ‌علت آن می‌ تواند از معیوب بودن قطعات باشد. در هر صورت شما عزیزان می‌ توانید برای عیب یابی و تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی خود به مرکز تعمیرات صفاهان سرویس در شهر اصفهان مراجعه نمایید. شماره تماس این مجموعه 09130108396 می ‌باشد.

بیشتر بخوانید: ارور DE ماشین لباسشویی ال جی

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =