تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان

4.9/5 - (48 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یکی از خدمات تخصصی صفاهان سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان می باشد. مجموعه بزرگ تعمیر تخصصی لوازم خانگی صفاهان سرویس در بیست سال اخیر افتخار این را داشته است که رضایت  مردم عزیز شهر اصفهان و شهرستان‌های اطراف را در زمینه تعمیرات و سرویس انواع لوازم خانگی به خود جلب کند.

 امروزه ماشین ‌لباسشویی یکی از وسایل ضروری و غیرقابل اجتناب در زندگی همه ماست. به صورتی که با نبود آن بخش عظیمی از زندگی‌مان مختل می‌شود. به دلیل اهمیت نقش ماشین ‌لباسشویی در زندگی همه، سلامت و عملکرد درست دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. از نحوه نصب و راه‌اندازی گرفته، تا سرویس دوره‌ای و یا تعمیرات اساسی لباسشویی، باید به صورت کاملا اصولی و استاندارد پیش رود.

در ادامه مفصل به توضیح مبحث تعمیر ماشین لباسشویی کنوود می‌پردازیم.

ما نمایندگی کنوود در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

ارورهای رایج لباسشویی Kenwood

ماشین‌لباسشویی کنوود نیز، همچون ماشین لباسشویی های دیگر، از ارور و خطا مستثنی نیست. اگر به تازگی این محصول را خریداری کرده اید، نیاز است که با ارورها و نحوه رفع این ارورها آشنا باشید. زیرا با آگاهی از ماهیت و نحوه رفع آن‌ها، از صرف هزینه اضافی جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود، جلوگیری می‌کنید و حتی خودتان می‌توانید بعضی از این ارورها را به راحتی برظرف کنید.

جدول ارورهای لباسشویی کنوود

در جدول زیر لیست کامل ارورهای این ماشین لباسشویی آورده شده است. جهت آشنایی و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی کنوود هنگام مواجهه با ارورها، در ادامه به شرح هر کدام از این ارورها پرداخته ایم.

ارور E-1 ارور   E-2 ارور E-3
ارور E-4 ارور E-5 ارور E-6
ارور E-7 ارور E-8 ارور E-9
ارور E-10 ارور E-12 ارور E-21
ارور E-30 ارور E-61 ارور E-60

ارور E-1 ماشین لباسشویی کنوود

بیانگر مشکل درب دستگاه است.

رفع ارور E-1

درب را به صورت صحیح باز و بسته کنید. اطمینان حاصل کنید که درب را درست بسته اید. اگر مشکل حل نشد احتمالا میکروسوئیچ مشکل دارد و باید آن را تعویض کنید. جهت تعویض میکروسوییچ بهتر است با یک کارشناس تماس بگیرید. متخصصان ما در صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان، می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

ارور E-2 ماشین لباسشویی Kenwood

ارور E-2 ماشین لباسشویی Kenwood

 شاید سطح آب درون دستگاه پایین باشد یا اینکه کلا جریان آب در دستگاه قطع باشد.

رفع ارور E-2

از وصل بودن آب ساختمان یا آب شهری اطمینان حاصل کنید و یا هیدروستات را بررسی کنید.

ارور E-3 ماشین لباسشویی کنوود

بیانگر خرابی در پمپ و یا انسداد در فیلتر پمپ ماشین لباسشویی کنوود است.

رفع ارور E-3

ابتدا فیلتر را تمیز کنید درصورتی که مشکل حل نشد، می‌توانید فیلتر را عوض کنید.

ارور E-4 ماشین‌لباسشویی کنوود

آبگیری بسیار زیاد دستگاه

رفع ارور E-4

بررسی هیدروستات و مدار برد الکترونیکی (تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مورد نیازمند تعمیر توسط تکنسین است)

ارور E-5 ماشین ‌لباسشویی کنوود

 ایراد در سیستم گرم‌کننده و یا سنسور حرارتی لباسشویی

رفع ارور E-5

باید المنت‌ بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. این مشکل نیازمند به حضور تعمیرکار دارد. جای هیچ نگرانی‌ای نیست. با گرفتن شماره 09130108396 سریع به کارشناسان ما متصل می‌شوید. و کمتر از 24 ساعت تکنسین‌های متخصص ما برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود، در محل حاضر و مشکل شما را حل می‌کنند.

ارور E-6 ماشین‌لباسشویی کنوود

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان

 بیانگر وجود خرابی و ایراد در موتور.

رفع ارور E-6

در صورت مشاهده این خطا، با مراکز مجاز تعمیرات تخصصی لباسشویی تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که مجموعه ما دارای فروشگاه قطعات لوازم خانگی نیز هست. اگر در حین تعمیر لباسشویی، نیاز به نصب قطعه‌ای بر روی دستگاه بود، از اورجینال بودن قطعات خیالتان راحت باشد. زیرا همه قطعات موجود در این مجموعه کاملا مطمئن و اصل هستند.

ارور E-7 ماشین‌لباسشویی کنوود

بیانگر ارور و مشکل در پیکربندی لباسشویی است.

رفع ارور E-7

این ارور باید توسط تکنسین متخصص، بررسی و رفع گردد.

ارور E-8 ماشین ‌لباسشویی Kenwood

بیانگر وجود آسیب در موتور لباسشویی است.

رفع ارور E-8

وقتی این ارور پدیدار شد، به سرعت دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید و با تکنسین جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان تماس بگیرید.

ارور E-9 ماشین ‌لباسشویی کنوود

وجود نوسان در ولتاژ منبع تغذیه دستگاه

رفع ارور E-9

ولتاژ منبع تغذیه شما نباید از 150 ولت کمتر و یا از 260 ولت بالاتر باشد. ولتاژ شبکه را تنظیم و تعمیر کنید.

ارور E-10 ماشین‌لباسشویی کنوود

 وجود ایراد در آب ورودی در حین فرایند شست و شو

رفع ارور E-10

بررسی فشار آب،  شیر آب یا فیلتر شیر ورودی و کسب اطمینان از عدم وجود انسداد در فیلتر شیر.

ارور E-12 ماشین ‌لباسشویی کنوود

 قفل دستگاه ایراد دارد، توقف در موتور لباسشویی، شیر ورودی بسته است، فرایند تخلیه آب خطا می‌دهد.

رفع ارور E-12

برای رفع این ارور بهتر است یک مرتبه ماشین را از برق بکشید و مجدد روشن کنید، از سلامت، باز بودن و عدم انسداد در شیر ورودی اطمینان حاصل کنید. برد الکترونیکی را بررسی کنید. پمپ تخلیه را نیز چک کنید و در صورت نیاز آن را تمیز کنید. اگر برد شما مشکل داشت، جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان با ما در صفاهان سرویس تماس بگیرید.

ارور E-21 ماشین ‌لباسشویی کنوود

وجود اختلال تخلیه آب در فرایند شست و شو

رفع ارور E-21

بررسی پمپ تخلیه و اطمینان از عدم هر گونه انسداد در آن، اگر پمپ خراب بود باید آن را عوض کنید.

ارور E-30 ماشین‌لباسشویی کنوود

ارورهای ماشین لباسشویی کنوود

وجود اختلال در قفل درب

رفع ارور E-30

از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل کنید. میکروسوییچ درب را بررسی کنید. از نبود لباس یا هر گونه مانعی در لابه‌لای درب مطمئن شوید.

ارور E-61 ماشین‌ لباسشویی کنوود

 بیانگر ایراد در قفل دستگاه، توقف فعالیت موتور، خطا و ارور در تخلیه آب، شیر ورودی بسته باشد.

رفع ارور E-61

برای برطرف کردن این مشکل باید موتور را تعویض کنید و یا سیم آن را بررسی کنید.

ارور E-60 ‌لباسشویی کنوود

 بیانگر ایراد در قفل دستگاه، توقف فعالیت موتور، خطا و ارور در تخلیه آب، شیر ورودی بسته باشد.

رفع ارور E-60

برای رفع این خطا باید سیم موتور را بررسی کنید. و یا PBC را تغییر دهید. موتور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. جهت تعویض موتور با یک تکنسین جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم برای جلوگیری از خرابی لباسشویی کنوود

هرچند شما لباسشویی بهترین برند و به روزترین مدل را خریداری کرده باشید، باز هم باید در نگهداری از آن نکاتی را رعایت کنید. این امر کمک می کند که لباسشویی شما عمر طولانی تری داشته و کمتر نیاز به تعمیرات داشته باشد. در ادامه نکات مهم هنگام استفاده از لباسشویی کنوود را برای شما آورده ایم.

 • از مواد شوینده به میزان لازم استفاده کنید. استفاده بیش از اندازه از این مواد می تواند به لباسشویی شما آسیب بزند. همچنین توجه داشته باشید که از موادشوینده مرغوب و همچنین دارای تاریخ استفاده کنید.
 • لباسشویی کنوود برای شما برنامه های مختلفی را در نظر گرفته که می توانید با توجه به جنس لباس ها از آنها استفاده کنید. سعی کنید طبق جنس لباس از برنامه مناسب شستشو استفاده کنید.
 • حتما بعد از هر بار شستشو درب لباسشویی را برای مدتی باز نگه دارید که فضای داخلی آن به خوبی خشک شود. همچنین می توانید در کنار این کار با استفاده از یک دستمال نرم لابه لای نوار درب و فضای داخلی را نیز پاک و خشک کنید.
 • تراز نبودن لباسشویی کنوود در دراز مدت می تواند آسیب های زیادی به لباسشویی شما وارد کند. از این رو حتما به این امر توجه ویژه ای داشته باشید.
 • ظرفیت هر لباسشویی مشخص شده است و باید با توجه به آن لباس در لباسشویی قرار دهید. بارگیری کردن لباسشویی به مقدار خیلی کم و یا خیلی بیشتر از ظرفیت آن به دستگاه آسیب وارد می کند.

مراجعه به تکنسین های صفاهان سرویس جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان

همانگونه که ملاحظه فرمودید قسمت اعظم این ارورها را به تنهایی نمی‌توانید برطرف کنید. زیرا نیازمند دارا بودن تخصص و حرفه در زمینه تعمیر و مشکلات لباسشویی است. به هیچ عنوان اقدام به باز کردن لباسشویی نکنید. زیرا ممکن است به سایر قسمت‌های دستگاه آسیب بزنید و یا اوضاع را خرابتر کنید.

تنها کاری که باید بکنید این است که سریعا با شماره 09130108396 تماس بگیرید و تعمیرکاران متخصص به سرعت در منزل شما حاضر می‌شوند و ایراد لباسشویی شما را برطرف می‌کنند.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی برندهای مختلف ایرانی و وارداتی با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در شهر اصفهان است. این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده همواره رضایت مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.

همه نیروهای این مرکز متخصص هستند و آموزش‌ آنها همگام با متد معتبر روز دنیا آپدیت می‌شود. این مجموعه علاوه بر خدمات تعمیر و سرویس، دوره‌های مختلف آموزش تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیرات لوازم خانگی دیگر را در آموزشگاه خود برگزار می‌کند. مرکز صفاهان سرویس دارای 10 مرکز مجاز در سطح استان اصفهان است.

شماره تماس مرکز تعمیرات لباسشویی کنوود در اصفهان چند است؟

می‌توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اصفهان ، با شماره 09130108396 تماس بگیرید. مشاوران ما همیشه در خدمت شما عزیزان هستند.

هزینه تعمیر لباسشویی کنوود در اصفهان چه میزان است؟

هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابتدا یک تعمیرکار دستگاه شما را بررسی و عیب یابی می کند که شما برای ایاب و ذهاب و عیب یابی باید هزینه ای را پرداخت کنید. در تعرفه های سایت ما، هزینه هر کدام از این موارد و همچنین تعمیر تمامی قطعات به طور جداگانه ذکر شده است.

بعد از مشخص شدن مشکل دستگاه در صورتی که قطعه ای معیوب شده است، با توجه به نوع قطعه، شما نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه خواهید داشت که هر کدام از این موارد نیز هزینه های متفاوتی دارند. شما می توانید به سادگی با مجموعه ما با شماره 09130108396 تماس بگیرید و برای هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود استعلام قیمت کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام
  به تازگی لباسشویی من مشکل داشت، وقتی زنگ زدم یه تعمیرکار برای تعمیر آمد، گفتند که برد سوخته ولی توضیحی ندادند که چرا برد سوخته. میشه توضیح بدید علت سوختن برد لباسشویی کنوود چی میتونه باشه؟

  • سلام بر شما
   سوختن برد لباسشویی کنوود می تواند به علل زیر اتفاق بیفتند:
   *نوسانات برق: یکی از مهمترین علتی که باعث سوختگی برد و قطعات الکتریکی در لوازم برقی می شود، نوسانات برق است. در صورتی که از محافظ برق استفاده نمی کنید، در اسرع وقت یک عدد تهیه کنید.
   * ورود آب و رطوبت به برد: در صورتی که شما در قسمتی از لباسشویی کنوود مانند جاپودری نشتی آب داشته باشید و به آن رسیدگی نکنید، می تواند موجب نفوذ آب به برد و سوختن آن شود.
   *فشار زیاد به لباسشویی: حتما به ظرفیت لباسشویی دقت کنید و با توجه به آن لباس در لباسشویی کنوود بریزید. در صورتی که بیش از ظرفیت، لباس در آن قرار دهید، به لباسشویی فشار وارد می کنید.
   توجه داشته باشید که علل دیگری نیز وجود دارد. ما در اینجا تنها چند مورد رایج را برای شما بیان کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =