تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اصفهان

5/5 - (73 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

یک مرکز تعمیر لوازم خانگی حرفه ای، همچون تعمیر ماشین لباسشویی کندی، باید دارای نیروهای خبره زیادی باشد. این امر باعث می‌شود بتواند رضایت مشتریان را به خود جلب کند. برای مثال دارای نیروهایی متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از برندهای مختلف باشد.

تکنسین‌هایی که دائم در حال کسب دانش و مهارت‌های جدید و آپدیت هستند. یکی از مزایای اساسی مجوعه صفاهان سرویس آموزش تعمیرکاران حرفه‌ای خویش همگام با استانداردهای روز دنیای تکنولوژی و لوازم خانگی است. یکی از تخصص‌های حرفه‌ای این نیروها تعمیر ماشین ‌لباسشویی کندی در اصفهان است.

ما نمایندگی کندی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

ارورهای ماشین ‌لباسشویی کندی و رفع آنها

جهت رفع ارورهای این ماشین لباسشویی در ابتدا لازم است که با آنها به خوبی آشنا باشید.

جدول ارورهای لباسشویی کندی

ارور E00 ارور E01
ارور E02 ارور E03
ارور E04 ارور E05
ارور E06 ارور E07
ارور E07a ارور E08
ارور E09 ارور E10
ارور E11 ارور E12
ارور E13 ارور E14
ارور E15 ارور E16
ارور E17 ارور E18

ارور E00 ماشین‌ لباسشویی کندی

 دلیل بروز این ارور عدم برنامه‌ریزی دقیق در کنترل کننده الکترونیکی و یا ایراد در ماژول کنترل است که باید تعمیر شود.

ارور E01 ماشین‌ لباسشویی کندی

ارور E01 ماشین‌ لباسشویی کندی

ممکن است درب دستگاه باز باشد. یک مرتبه درب را باز و بسته کنید. اگر حل نشد ممکن است ایراد در سیم‌کشی درب، قفل درب یا ترمز درام باشد. در این صورت برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور E02 ماشین‌ لباسشویی کندی

وجود انسداد در شلنگ دستگاه.

از سلامت شلنگ مطمئن شوید، بعد از آن دریچه و فیلتر ورودی را چک کنید. اگر که مشکل حل نشد، مشکل در سوئیچ فشار و سیم‌کشی‌های آن است که باید توسط یک تکنسین بررسی گردد.

ارور E03 ماشین‌ لباسشویی کندی

مربوط به سیستم تخلیه آب است. اول فیلتر دستگاه را چک کنید و از عدم وجود انسداد در آن اطمینان کسب کنید. همچنین شلنگ دستگاه را نیز بررسی کنید. به علاوه سیم برق و پمپ را بررسی نمایید که اگر معیوب بودند باید تعویض شوند.

سوئیچ و سنسور سطح را نیز چک کنید. برای رفع این خطا حتما باید به تعمیرکار مراجعه نمایید. ما در صفاهان سرویس به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اصفهان، می توانیم برای حل این ارور به شما کمک کنیم. پس همین حالا با آنها تماس بگیرید! 09130108396

ارور E04 ماشین‌ لباسشویی کندی

احتمال نشتی آب، خرابی سوپاپ ورودی و ایراد در سوئیچ فشار سنج از موارد احتمالی این ارور هستند. که همگی باید توسط تکنسین تعمیر شوند.

ارور E05 ماشین‌ لباسشویی کندی

ایراد در سنسور درجه حرارت یا خرابی دران تی سی را بیانگر است. این ارور نیز تخصصی بوده و نیاز به تکنسین دارد.

ارور E06 ماشین‌ لباسشویی Candy

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اصفهان

این ارور می‌گوید که دستگاه در حالت تعادل نیست. دلیل آن اختلال در برد الکترونیکی یا سیستم کنترل کننده است.

ارور E07 ماشین‌ لباسشویی کندی

وجود اختلال در قسمت‌هایی مانند حسگر سنجش سرعت موتور، قفل درب دستگاه و یا ایراد در موتور لباسشویی.

ابتدا با بررسی اتصالات سیم برق و قفل دستگاه، از سلامت آنها مطمئن شوید. و در نهایت در صورت وجود مشکل، جهت تعمیر ماشین لباسشویی کندی از تعمیرکار کمک بگیرید.

ارور E07a ماشین‌ لباسشویی کندی

بیانگر خرابی در موتور و یا درام است که سریع باید توسط تعمیرکار مجاز بررسی و تعمیر شود.

ارور E08 ماشین‌ لباسشویی کندی

نشان دهنده خرابی در موتور و سنسور است، که باید توسط تکنسین تعمیر شود.

ارور E09 ماشین‌ لباسشویی کندی

خرابی در موتور و تریاک آن را نشان می‌دهد. (نیاز به تعمیر اساسی)

ارور E10 ماشین‌ لباسشویی کندی

ین ارور نیز همانند ارور 09 می باشد. برای تعمیراین ارورها شما می‌توانید با شماره 09130108396 تماس بگیرید و از مشاوران ما در مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اصفهان راهنمایی بگیرید. ما در کمترین زمان تعمیرکاران متخصص را برای تعمیر به سمت شما می‌فرستیم.

ارور E11 ماشین‌ لباسشویی Candy

بروز مشکل در ماژول و همچنین ایراد در مدار خشک کن.

برای رفع آن باید سیم دستگاه را از صفحه حسگر درام تا صقحه مدار چک کرد و اگر سیم دچار آسیب بود آن را برطرف کرد.

ارور E12 ماشین‌ لباسشویی کندی

بین تابلوهای الکترونیکی و سیم‌کشی‌های دستگاه از نظر ارتباطی اختلال ایجاد شده. بهتر است سیم‌کشی‌های مربوط و ماژول الکترونیکی با دقت بررسی و عیب‌یابی شود.

ارور E13 ماشین‌ لباسشویی کندی

اختلال در حسگر درجه حرارت و یا حسگرهای ماژول. برای رفع مشکل ابتدا باید هر دو قسمت بررسی شوند.

ارور E14 ماشین‌ لباسشویی کندی

 مشکل در گرمی آب است که باید سنسور دما، ترموستات دستگاه و سیم‌هایش بررسی شوند.

ارور E15 ماشین‌ لباسشویی کندی

خرابی مدار لباسشویی که باید تعویض گردد. برای حل این مشکل، تیم صفاهان سرویس در کنار شماست و به سرعت جهت تعمیر ماشین لباسشویی کندی ، قطعه اصل را جایگزین قطعه معیوب می‌کند.

ارور E16 ماشین‌ لباسشویی کندی

اختلال در جعبه فیوز و عایق‌کاری لباسشویی را نشان می‌دهد که باید به سرعت از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

ارور E17 ماشین‌ لباسشویی کندی

ارور E17 ماشین‌ لباسشویی کندی

اختلال در موتور، سیم برق و اتصالات مربوط به قسمت تاکومتر را نشان می‌دهد که باید توسط تعمیرکار برطرف شود.

ارور E18 ماشین‌ لباسشویی Candy

خرابی در قسمت پی بی سی که نیازمند تعمیر توسط تکنسین مربوطه است.

سرویس ماشین‌ لباسشویی کندی در اصفهان

اگر که روی سلامت لباسشویی خود حساس هستید و نمی‌خواهید که مدام خراب شود یا ارور و خطا دهد، بهتر است که اقدام به تهیه برنامه منظم برای سرویس دوره‌ای لباسشویی نمایید. لباسشویی شما نیازمند است که هر شش ماه یک بار سرویس و بررسی شود.

هر گونه خطا و ایراد شناسایی و قبل از آنکه وضعیت بد شود اقدامات لازم برای تعمیر آن صورت گیرد. بنابراین به این نتیجه می‌رسیم که سرویس دوره‌ای و منظم ماشین لباسشویی تا حد قابل توجهی از خرابی جدی و صرف هزینه‌های بالا جهت تعمیر ماشین لباسشویی کندی، جلوگیری می‌کند.

اگر به دنبال جایی برای سرویس دستگاه خود هستید. ما باید این نوید را به شما بدهیم که مرکز صفاهان سرویس دارای خدمات سرویس ماشین لباسشویی کندی در اصفهان و شهرهای اطراف است.

همانطور که مستحضر هستید مشکل و ایراد در همه لباسشویی‌ها وجود دارد. یعنی فرقی نمی‌کند لباسشویی ایرانی باشد یا خارجی و از برند معتبر، همه آنها دچار ایراد و ارور می‌شوند. اما شما می‌توانید در پیشگیری از بروز مشکلات و خرابی‌ها نقش سازنده‌ و مهمی داشته ‌باشید.

شما می‌توانید با تهیه برنامه‌ای برای سرویس دوره‌ای منظم، به سرعت متوجه مشکلات و ارورهای دستگاه شوید و قبل از اینکه خرابی بزرگتر شود آن را برطرف کنید. از خدمات تیم صفاهان سرویس انجام سرویس دوره‌ای انواع ماشین‌لباسشویی در اصفهان است. شما با خیال راحت می‌توانید برنامه سرویس دستگاهتان را به این مجموعه بسپارید فقط کافیست با این شماره 09130108396 تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی کندی

علت نشت آب از لباسشویی کندی چیست؟

برای پیدا کردن علت نشت آب شما باید ابتدا بررسی کنید چه قسمتی از لباسشویی دچار نشتی شده است. با توجه به مکان نشت آب در لباسشویی کندی، بسیار راحت تر می توان عیب یابی نشتی را انجام داد. در ادامه رایج ترین علل این مشکل را بیان می کنیم:

 • شلنگ های ورودی و خروجی لباسشویی کندی را بررسی کنید. ممکن است این شلنگ ها دچار پارگی شده و یا اتصال آنها به لباسشویی با مشکل مواجه شده باشد.
 • در صورتی که در حین چرخه شستشو متوجه نشت آب شدید، ممکن است مشکل از قطعه پمپ تخلیه باشد.
 • مشکل در دیگ و کاسه نمد نیز می تواند باعث نشت آب گردد.
 • لاستیک و نوار دور درب لباسشویی کندی وظیفه جلوگیری از خروج آب را دارد. در صورتی که این نوار دچار پارگی یا پوسیدگی شده باشد، شما با نشت آب از قسمت درب مواجه خواهید شد.
 • گاهی به دلیل خرابی قطعه مربوط به کنترل میزان آب (هیدروستات)، لباسشویی بیش از اندازه آب پر می کند و این امر موجب نشتی می گردد.
 • نشت آب از جاپودری نیز از مشکلات مربوطه همین قطعه همانند جرم گرفتن و یا شکستگی جاپودری است.

علت آبگیری نکردن لباسشویی کندی چیست؟

یکی از علت های اصلی آبگیری نکردن ماشین لباسشویی کندی مشکل در ورود آب به لباسشویی است. این امر به چند دلیل اتفاق می افتد. در ساده ترین حالت ممکن است شیر آب ورودی بسته شده و یا خراب باشد. گاهی فشار آب منزل شما کم است و آب به میزان کافی وارد لباسشویی نمی گردد. در بعضی موارد مشکل در شلنگ آب ورودی است. این شلنگ ها می توانند دچار انسداد، خم شدگی و پارگی شده و مانع از ورود آب به لباسشویی کندی گردند.

همچنین در انتهای شلنگ ورودی آب فیلتری برای گرفتن ذرات ریز و رسوبات آب وجود دارد که ممکن است دچار انسداد گردیده باشد. در صورتی که مشکل از این موارد نبود باید قطعات مربوط به آبگیری لباسشویی کندی بررسی شود. پمپ تخلیه این وظیفه را بر عهده دارد. از این رو باید عیب یابی گردد. همچنین برد باید فرمان های مربوطه را به پمپ تخلیه ارسال کند و در صورتی که دچار مشکل شده باشد، فرامین به درستی ارسال نمی گردند.

علاوه بر موارد بالا ممکن است موارد دیگری نیز در این مشکل نقش داشته باشند. توجه داشته باشید که مواردی توسط شما قابل بررسی است. ولی عیب یابی قطعات و داخل لباسشویی باید به یک فرد متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی همچون تعمیرکاران صفاهان سرویس سپرده شود.

صفاهان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اصفهان

برای رفع خطاهای این دستگاه به هیچ وجه جای نگرانی نیست. تیم مجرب و حرفه‌ای صفاهان سرویس، از ابتدای بروز خطا چه به صورت تلفنی (مشاوره از راه دور) و چه به صورت حضوری در کنار شماست تا مشکل را به نحو احسن عیب‌یابی کند و آن را رفع بنماید. در صورت مشاهده هرگونه اروری اگر نتوانستید آن را برطرف کنید، با 09130108396 تماس بگیرید و اخذ مشاوره کنید. در صورت لزوم تعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام می‌کنیم.

خدمات صفاهان سرویس محدود به تعمیر ماشین ‌لباسشویی کندی در اصفهان نمی‌شود بلکه تعمیر سایر برندهای ایرانی و خارجی را دربردارد. علاوه بر لباسشویی تعمیر و سرویس ماشین‌ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید نیز جز خدمات تخصصی این مجموعه است. در ضمن علاوه بر خدماتی که ذکر شد، صفاهان سرویس اقدام به برگذاری دوره‌های آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی و دیگر لوازم خانگی می‌نماید. افرادی که علاقه به تعمیرات هستند به راحتی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. این دوره‌ها کمک شایانی یه ایجاد اشتغال و توانمندسازی جوانان عزیز استان اصفهان می‌کند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • سلام
  در صورتی که من از خدمات تکنسین شما در زمینه تعمیر لباسشویی کنوود ناراضی باشم شما چگونه این مورد را پیگیری می کنید؟ برای من مهم است که پاسخگویی در این مورد باشد. می خواهم از خدمات شما استفاده کنم، ممنون می شوم قبل از استفاده از خدمات این مورد را برای من توضیح بدهید

  • سلام بر شما دوست عزیز
   شما می توانید در فهرست بالای سایت، به قسمت کاربران و سپس به قسمت قوانین و شرایط مراجعه کنید. در این قسمت مواردی برای شما قرار داده شده است گه پاسخگوی سوال شما نیز می باشد. لینک این صفحه را نیز برای شما قرار می دهم:
   https://safahanservice.com/rules/
   به طور کلی شما بعد از دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی کنوود از ما گارانتی خدمات 60 روزه دریافت می کنید که در این دوره در صورتی که دوباره همان مشکل برای شما ایجاد شود، ما تعمیرات رایگان برای شما انجام می دهیم.
   شما جهت ثبت شکایاتتان می توانید به بخش کاربران و سپس بخش ثبت شکایت مراجعه کنید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همچنین می توانید مستقیما با شماره های ما تماس بگیرید. ما کارشناسان خود را به منزل شما اعزام و مورد را بررسی می کنیم. برای ما نیز مهم است که رضایت صددرصدی شما را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + = 15