تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان

5/5 - (57 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

آشنایی با ارورها جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در مواقع مورد نیاز ممکن است اولین موردی باشد که بعد از خرید این دستگاه به ذهن شما می رسد. ماشین لباسشویی برند آبسال اولین بار در سال 1375 در ایران به واسطه همکاری با یکی از شرکت های اروپایی تولید و به بازار عرضه شد.

در طی این 25 سال لباسشویی آبسال به کیفیت و تکنولوژی ها ارتقا بخشید و امروز یکی از محبوب ترین برندهای بازار لوازم خانگی است. اگر شما هم در خانه خود از این ماشین لباسشویی استفاده می کنید، با ما همراه باشید تا مفیدترین اطلاعات این دستگاه را در اختیارتان قرار دهیم.

ماشین لباسشویی ها امروز جزو ضروری ترین وسایل یک خانه هستند که اگر با کارکرد و نحوه تعمیر آنها آشنا نباشید زندگیتان مختل می شود. تعمیرات لوازم خانگی صفاهان سرویس با بیش از 20 سال سابقه درخشان اینجاست تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را در اختیار شما بزرگواران قرار دهد.

ما نمایندگی آبسال در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان

گاهی اوقات هنگام استفاده از لباسشویی ABSAL با خطاها یا ارورهایی مواجه می شوید که نه تنها معنای آن را نمیدانید بلکه با روش رفع خطا آن ها هم آشنایی ندارید. به همین دلیل تصمیم داریم در ادامه ابتدا شما عزیزان را با این خطاها و سپس راه حل هرکدام آشنا سازیم.

جدول خطاهای ماشین لباسشویی آبسال

ارور F01 ارور F05 ارور F08
ارور F02 ارور F06 ارور F09
ارور F04 ارور F07 ارور C03

خطاها یا ارورهای ماشین لباسشویی آبسال

خطاها یا ارورهای ماشین لباسشویی آبسال

خطای F01 ماشین لباسشویی آبسال

نبودن آب کافی یا آبگیری نکردن

راه حل: بررسی و تعویض قطعات شیربرقی، سنسور سطح آب یا برد الکترونیکی و بررسی اتصالات در سیم کشی ها.

خطای F02 در ماشین لباسشویی آبسال

احتمال خرابی هیدروستات یا سوکت های آن

راه حل: هیدروستات در صورتی خرابی تعویض شود، سلامت اتصالات در سوکت های هیدروستات بررسی شود.

خطای F04 در ماشین لباسشویی ABSAL

احتمال خرابی میکروسوئیچ درب یا خرابی برد الکترونیکی دستگاه

راه حل: تعمیر و تعویض میکروسوئیچ درب و بررسی کارکرد برد الکترونیکی. جهت تعمیر و تعویض قطعات به یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مراجعه کنید.

خطای F05 در ماشین لباسشویی آبسال

خرابی NTC یا همان سنسور المنت حرارتی  دستگاه

راه حل: تعمیر یا تعویض NTC.

خطای F06 در ماشین لباسشویی آبسال

احتمال خرابی در المنت حرارتی و اتصالات

راه حل: احتمال زیاد با تعمیر و تعویض المنت حرارتی این خطا برطرف میشود.

خطای F07 ماشین لباسشویی آبسال

خرابی پمپ تخلیه یا شیربرق ورودی باعث عدم تخلیه آب شده

راه حل: تعویض پمپ تخلیه و شیر برق ورودی آب یا تعویض برد الکترونیکی دستگاه.

خطای F08 لباسشویی آبسال

سوختن یا عملکرد نادرست موتور دستگاه

راه حل: حل این خطا را به یک تکنسین ماهر بسپارید چون بسیار تخصصی است. شما می توانید جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان با متخصصان صفاهان سرویس تماس بگیرید.

خطای F09 در ماشین لباسشویی آبسال

خطای F09 در ماشین لباسشویی آبسال

خرابی برد الکترونیکی دستگاه

راه حل: تعمیر یا تعویض برد دستگاه و بررسی اتصالات و سوکت ها

خطای C03 در ماشین لباسشویی آبسال

تراز نبودن دستگاه بخاطر گره خوردن لباس های داخل لباسشویی

راه حل: دستگاه را متوقف کرده و لباس ها را از یکدیگر جدا کنید.

تعدادی از خطاهای ماشین لباسشویی آبسال جزئی بوده و به سادگی قابل حل هستند اما تعدادی از این ارورها مانند F08 یا F09 تخصصی تر از آن هستند که خودتان بتوانید آن را حل کنید و به تخصص و مهارت احتیاج دارند. کارشناسان صفاهان سرویس به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان و یا دیگر لوازم خانگی شما هستند.

مشکلات رایج و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی یکی از مهمترین کارهایی است که باید در طول استفاده از آن هرچندوقت یکبار انجام دهید و عیب یابی دستگاه را انجام دهید. اما اگر به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی آبسال توجه نکنید احتمالا با ایرادات و مشکلاتی مواجه میشوید که علت و راه حل آن را نمی دانید. در ادامه علت تعدادی از این مشکلات را برایتان آورده ایم.

ماشین لباسشویی آبسال روشن نمیشود و کار نمیکند

دلیل روشن نشدن لباسشویی آبسال میتواند بخاطر خرابی پریز برق یا دوشاخه ی دستگاه و کلید قطع و وصل باشد که باعث میشود برق وارد دستگاه نشده و خاموش بماند. علاوه بر بررسی اتصالات برقی، میکروسوئیچ درب لباسشویی را بررسی کنید که به طور کامل بسته شده باشد زیرا در صورت قفل نشدن لباسشویی فرمان روشن شدن صادر نمیکند. اگر این دومورد مشکلی نداشت حتما برق لباسشویی را قطع کنید و در اسرع وقت با یک تکنسین تماس بگیرید تا به صورت تخصصی مشکل لباسشویی بررسی شود و جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال اقدام گردد.

ماشین لباسشویی آبسال آبریزش و نشتی آب دارد

یکی از اصلی ترین دلایل این اتفاق مربوط به استفاده بی رویه از مواد شوینده است که تولید کف و آب بیش از حد میکند، پس از موادشوینده در مجاز استفاده کنید. خرابی شلنگ تخلیه و شلنگ تزریق آب یکی دیگر از دلایل نشتی آب میباشد که سریعا باید شناسایی و تعویض شوند.

دقت کنید که در صورت مشاهده هرگونه نشتی آب، برق دستگاه را قطع کنید زیرا نشتی آبی باعث برق گرفتگی بدنه لباسشویی میشود. نشتی آب در لباسشویی مسئله ساده ای نیست و اگر سریعا برطرف نشود علاوه بر خطر برق گرفتگی، موجب سوختن موتور یا اجزای دیگر دستگاه میشود. در صورتی که نیاز به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در این مورد دارید می توانید با تعمیر لوازم خانگی در اصفهان صفاهان سرویس تماس بگیرید.

تخلیه آب در ماشین لباسشویی آبسال صورت نمیگیرد

انسداد، پارگی، پوسیدگی یا فرسودگی شلنگ تخلیه آب همگی از عواملی هستند که باعث میشوند آب کثیف از دستگاه تخلیه نشود و داخل دیگ لباسشویی باقی بماند. پس سریعا این شلنگ را تعویض کنید. علاوه بر آن داخل شلنگ تخلیه تعدادی فیلتر صافی قرار دارد که باید تعویض شوند. اگر در هنگام نصب شلنگ تخلیه را بسیار محکم ببندید آب جریان پیدا نمیکند و به داخل لباسشویی باز میگردد.

ماشین لباسشویی آبسال برنامه شستشو را طبق دستور انجام نمیدهد

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

اگر ماشین لباسشویی آبسال برنامه را طبق آنچه کاربر وارد کرده انجام ندهد، عیب و خطایی در برد الکترونیکی دستگاه اتفاق افتاده است. برد الکترونیکی قطعه ای حساس است که درصورت خرابی باید لباسشویی باز شده و به دقت مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه و جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان ، تکنسین های صفاهان سرویس به شما کمک خواهند کرد.

مواد شوینده در لباسشویی آبسال بر روی لباس ها باقی میماند

استفاده از مواد شوینده نامرغوب یا تاریخ گذشته، گرفتگی شیر آب سرد ورودی و کافی نبودن آب داخل دیگ باعث باقی ماندن مواد شوینده روی لباس ها می شود. همچنین اگر لکه های کثیف روی لباس باقی بمانند احتمالا روغن داخل موتور لباسشویی نشتی پیدا کرده است.

ماشین لباسشویی آبسال لرزش دارد

در مرحله نصب لباسشویی حتما به صاف بودن سطح زمین زیر لباسشویی دقت کنید تا به علت هم تراز نبودن باعث لرزش دستگاه نشود. اگر سطح زیر دستگاه صاف است و بازهم لرزش دارد احتمالا کمک فنرهایی که وظیفه ی کاهش لرزش و تکان های ماشین لباسشویی را به عهده دارند خراب شده و باید بررسی شوند.

بارگیری غیرمجاز لباس و عدم توجه به وزن مجاز، خرابی قطعه بلبرینگ، خرابی قطعه فولی یا فلکه آبکشی، ایراد در قطعه تاخو (وظیفه تنظیم جریان برق را برعهده دارد) از دیگر دلایل لرزش لباسشویی ABSAL میباشد.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که از ماشین لباسشویی آبسال استفاده میکنید و با روش استفاده و تعمیر و سرویس آن آشنا نیستید این مقاله می تواند کمک زیادی در این زمینه باشد. گاهی ارورهایی را مشاهده می کنید که اگر علتش را بدانید سریع تر میتوانید آن را برطرف کنید. همچنین صفحه نمایش لباسشویی آبسال از تعدادی دکمه راه اندازی و برنامه شستشو تشکیل شده که باید روش استفاده و کارکرد هر کدام را بدانید تا برای هر لباس از دکمه و برنامه شستشوی مخصوصش استفاده کنید.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان کجاست؟

صفاهان سرویس، مرکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی در اصفهان یکی از مراکز معتبر در اصفهان می باشد. با داشتن تکنسین های باتجربه و متخصص در این زمینه توانسته جایگاه خوبی را در بین مراکز دیگر به خود اختصاص دهد. داشتن خدمات پس از فروش، ارائه خدمات در شهرهای حومه اصفهان، استفاده از قطعه های اصل تنها چند مورد از مزایای این مجموعه می باشد.

شماره تلفن مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در اصفهان

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در اصفهان مشکل یا سوالی داشتید نگران نباشید و با مرکز خدمات صفاهان سرویس به شماره 09130108396 تماس بگیرید تا مشاوره های لازم به شما ارائه شود و در صورت لزوم تکنسین های متخصص ما به محل شما اعزام شوند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات شا توسط بهترین ها انجام می شود و ما این ضمانت را با ارائه گارانتی 60 روزه خدمات تعمیر به شما می دهیم.

هزینه تعمیر لباسشویی آبسال

برای هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شما باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار.
 • دستمزد تعمیرکار برای عیب یابی.
 • هزینه تعمیر قطعه و یا تعویض قطعه.
 • در صورت نیاز به تعویض، هزینه خرید قطعه جدید.

با توجه به اینکه تعمیر هر قطعه می تواند متفاوت باشد و همچنین نوسان قیمت های بازار جهت خرید قطعات اصل در صورت نیاز به تعویض، توصیه می شود جهت آگاهی از قیمت ها با کارشناسان ما در مجموعه صفاهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در منزل در اصفهان

بسیاری از افراد علاوه بر اینکه به دنبال یک مرکز معتبر جهت تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود هستند، در نظر دارند که این مرکز تعمیرات را در منزل آنها انجام دهد. لباسشویی یک وسیله سنگین است و اگر بخواهیم برای هر تعمیر آن را تا مرکز مورد نظر ببریم بسیار مشکل خواهد بود. با این کار باید هزینه حمل و نقل پرداخت شود و مهم تر از آن این وسیله سنگین را حمل کرده و جابه جا کنید. این امر همچنین می تواند باعث آسیب دیدگی در حین حمل و جابه جایی دستگاه شود.

از این رو مراکزی که به فکر مشتریان خود هستند، همانند مجموعه صفاهان سرویس، تعمیران لباسشویی آبسال و دیگر برندها را در منزل شما انجام می دهند. این امر چند مزایا برای شما دارد:

 • نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل این وسیله نیست.
 • دستگاه را از آسیب های هنگام جابه جایی حفظ می کنید.
 • سرعت تعمیرات بالا می رود.
 • شما می توانید بر تعمیرات نظارت داشته باشید. با توجه به اینکه بعضی افراد اعتقاد دارند تعمیرکار کاری نمی کند و هزینه نامعقول دریافت کرده است😄.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

2 دیدگاه

 • وقتی برنامه ای را در لباسشویی اجرا می کنم، خشک کن اجرا نمیشه، چرا؟

  • سلام
   این مورد می تواند چند علت داشته باشد که شامل موارد زیر می شود:
   *برنامه خشک کن به درستی تنظیم نشده باشد.
   *برد الکترونیکی که فرمان های ماشین لباسشویی را صادر می کند با مشکل مواجه شده باشد.
   *بیش از اندازه در دستگاه لباس قرار داده باشید.
   *خرابی موتور لباسشویی
   *و یا حتی ممکن است خشک کن دستگاه شما از کار افتاده باشد.

   هنگام مواجه با مشکل کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی آبسال ابتدا موارد پر بودن بیش از حد لباسشویی و انتخاب برنامه صحیح را چک کنید. در صورتی که مشکل از این موارد نبود، نیاز است که از یک تعمیرکار درخواست کنید برای عیب یابی به منزل شما بیاید. این شخص قطعه های مربوطه را تست و بررسی می کند و مشکل را به شما اطلاع داده و سپس حل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 23 = 29