ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (27 امتیاز)

صفاهان سرویس، بزرگترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، می تواند لوازمی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید را در کمترین زمان ممکن بررسی و عیب یابی کند. در صورت نیاز به تکنسین و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره 09130108396 تماس بگیرید.

در این مقاله سعی شده به موضوعاتی چون علت و رفع ارور E57 لباسشویی بوش و هزینه رفع ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش اشاره کنیم. این ارور یکی از بزرگترین اختلالات در لباسشویی بوش می باشد‌. این ارور به طوری لباسشویی را دچار اختلال و مشکل می کند که تمامی عملکرد دستگاه از کار می افتد و گویی دیگر قادر به استفاده از دستگاه نیستید.

هنگام مواجه شدن با این ارور می توانید بر دانش فنی و تجربه تکنسین های مجموعه صفاهان سرویس تکیه کنید. شما عزیزان می توانید تمام درخواست های تعمیری و سرویسی خود را در سایت ما ثبت نمایید.

علت ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که این ارور بر روی نمایشگر لباسشویی بوش ظاهر می شود، تمام کارکرد لباسشویی مختل می شود. برای مثال دیگر درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، برنامه های شستشو اجرا نمی شود و غیره… .

اصلی ترین و مهمترین علت خرابی ارور e57 در لباسشویی بوش معیوب شدن برد ماشین لباسشویی می باشد. البته هنگامی که موتور لباسشویی هم دچار ایراد و مشکل شده باشد این ارور نمایش داده می شود.

خرابی برد می تواند به علت نوسانات شدید برق شهری صورت بگیرد. نوسانات بیش از حد برق شهری باعث اتصال کوتاه شدن اجزای روی برد ماشین لباسشویی می گردد. در مواقع حادتر باعث سوختن اجزای روی برد و در نتیجه سوختن کامل برد لباسشویی خواهد شد.

دلیل دومی که ممکن است برد لباسشویی بوش را معیوب و یا خراب کند، فرسودگی آن می باشد. یعنی بعد از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی، عمر مفید آن تمام شده و نیاز دارد قطعات آن تعمیر و یا تعویض گردد.

از این رو یکی از مهمترین ارورهایی می باشد که بر روی نمایشگر لباسشویی بوش ظاهر می شود. زیرا با ظاهر شدن ارور E57 لباسشویی دچار اختلال می شود و شما نمی توانید از لباسشویی خود استفاده نمایید. در این زمان جهت تعمیر آن حتماً باید از کمک یک تکنسین یا متخصص کمک بگیرید.

مجموعه صفاهان سرویس می تواند شما را در عیب یابی و تعمیر ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش یاری کند.

نحوه رفع ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش

"نحوه

در ابتدای کار یک بار ماشین لباسشویی بوش را ریست کنید. اگر با ریست کردن دستگاه ارور E57 باز هم بر روی نمایشگر وجود داشت، حتماً باید لباسشویی توسط یک تکنسین و متخصص عیب یابی و رفع گردد. زیرا باید برد الکترونیکی و موتور لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد که این کار یک امری تخصصی است و نیاز به ابزاری مخصوص دارد.

هزینه رفع ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش

هزینه هایی که باید جهت رفع ارور e57 لباسشویی بوش پرداخت کنید، شامل موارد زیر می شود:

  • عیب یابی برد الکترونیکی لباسشویی بوش
  • عیب یابی موتور ماشین لباسشویی
  • تعویض و یا تعمیر قطعات برد و موتور لباسشویی
  • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
  • ایاب و ذهاب

کلام آخر…

یکی از ویژگی های مجموعه صفاهان سرویس، مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان، تعمیر ماشین لباسشویی در محل سکونت شما می باشد. تکنسین های ما در قدم اول لباسشویی را بازدید می کنند و در قدم دوم تمامی قطعات احتیاجی را در جلسه بعد به محل سکونت شما می آورند و به بهترین روش لباسشویی شما را تعمیر و سرویس می کنند.

این امر باعث می شود که شما فقط نگرانی خرابی لباسشویی خود را داشته باشید و نگرانی های چون حمل لباسشویی تا تعمیرگاه و … را نداشته باشید. اگر می خواهید با ما در ارتباط باشید و یا درخواست های تعمیراتی خود را برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ثبت کنید، با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ارور E58 در ماشین لباسشویی بوش

فرم ثبت درخواست تعمیرات

1مشخصات
2دستگاه
3جزییات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =